Чи можна вдома тримати фіалки – народні прикмети та забобони, значення квітки, магічні властивості, можна дарувати

Кімнатні рослини є практично в кожній квартирі. Вони прикрашають будинок і володіють унікальними позитивними якостями, які можуть допомогти в житті. Магічні властивості фіалок (сенполій) знайомі людям ще з давніх часів. Але існують деякі забобони, які забороняють вирощувати ці рослини.

8c0aaa7606ed5f54f7d138c32b5fcb3a Чи можна вдома тримати фіалки – народні прикмети та забобони, значення квітки, магічні властивості, можна дарувати

Значення кольору фіалки: факти і прикмети

Сьогодні існує величезна кількість різновидів фіалок. Вони відрізняються по вигляду суцвіття і, навіть по відтінкам. Більшість прийме, мають позитивне або негативне значення, спирається саме на цей факт. Кожний колір тлумачиться по-різному:

Біла сенполія

Цей колір уособлює невинність. Тому значення такої фіалки говорить про чистоту думок і намірів. Білий квітка очищає енергетику людини. Він не дає негативним рисам характеру виявлятися повною мірою.

Особливо добре тримати білу фіалку людям, які схильні до частих стресів і емоційного перенапруження. Квітка зменшує навантаження на нервову систему, піднімає настрій, бореться з дратівливістю. Ця квітка також допоможе людині впоратися з неподіленою любов’ю.

Крім цього, сенполія білого кольору дає господині сили для того, щоб постійно наводити порядок і підтримувати квартиру в чистоті.

f14ed863227d39731ab6ec377dabe517 Чи можна вдома тримати фіалки – народні прикмети та забобони, значення квітки, магічні властивості, можна дарувати

Червоні і рожеві фіалки

Ці відтінки направляють енергію на боротьбу з надмірним апетитом людини. Тому корисно тримати таку сенполію вдома людям, які ведуть активну боротьбу із зайвою вагою.

Вона також допомагає перестати лінуватися. Позитивна енергетика, яка виходить від рослини, очищає кімнату і наповнює її позитивом. Це піднімає настрій і знімає з голови негативні думки, які заважають людині насолоджуватися життям повною мірою.

Згідно з народними прикметами значення квітки фіалки цих відтінків говорить про зміцнення імунітету, що сприятливо впливає на здоров’я. Червоні або рожеві сенполії допомагають людині боротися з надмірним марнотратством і марною тратою грошей.

Блакитний квітка

Цей відтінок допомагає розвивати та підтримувати в людині творче начало. Завдяки енергії цієї рослини можна легко черпати різні ідеї для натхнення. Краще розмішати блакитну сенполію в кабінеті, музичної студії, художньої майстерні або навчальних класах. Вона підніме настрій і додасть барв нудну і одноманітну життя.

89306171eb451b88197da26aec38c6d1 Чи можна вдома тримати фіалки – народні прикмети та забобони, значення квітки, магічні властивості, можна дарувати

Фіолетова фіалка

Коли людина розміщує її в квартирі, то простір відразу змінюється на краще та наповнюється позитивною енергетикою. Негатив і негативна енергетика змінюється на позитив і радість.

Блакитний колір

Фіалки цих відтінків допоможуть налагодити добрі і теплі взаємини між домочадцями. Рослини піднімають настрій, забезпечуючи веселощі і легкість в спілкуванні. Прикмета свідчить, що з квартири, в якій є сенполія блакитного кольору, назавжди піде дух суперництва і ворожнечі. Всі проблеми будуть вирішуватися швидко.

c80892be51660416b4a5fb49f48c292e Чи можна вдома тримати фіалки – народні прикмети та забобони, значення квітки, магічні властивості, можна дарувати

Хороші народні прикмети про фіалку

Коли фіалки знаходяться в будинку, то згідно з народною прикметою, їх енергетика здатна згладити конфлікт, який виникає всередині сім’ї. Головне, щоб за рослиною здійснювався правильний догляд. Воно має бути абсолютно здоровим, красиво цвісти і мати доглянутий вигляд.

Якщо в квартирі часто стали розпалюватися скандали і сварки, то потрібно завести фіалку. Після цього спірні питання будуть вирішуватися швидко.

Сенполія створює в приміщенні приємну атмосферу, наповнює гармонією і позитивною енергетикою. Тому рослину можна ставити навіть у дитячу кімнату. Здавна вважалося, що квітка допомагає зміцненню імунітету, що важливо для незміцнілого організму дитини.

Правильний догляд за цією квіткою гарантує приплив в будинок достатку і благополуччя. Крім цього, згідно приймете, тут буде панувати повна ідилія у відносинах. Це стосується спілкування між подружжям, дітьми та батьками.

Особливо добре заводити сенполію в будинку, де живе важкий підліток. Квітка допоможе подолати нерозуміння і вибудувати правильну модель спілкування з ним.

З побутової точки зору, прикмета говорить про те, що ці квіти допоможуть позбутися шкідників. Наприклад, мурах або тарганів. Тому в будинку, де є це рослина, немає ніяких шкідливих комах.

71000feaff77a434ec01e1ea59605ff2 Чи можна вдома тримати фіалки – народні прикмети та забобони, значення квітки, магічні властивості, можна дарувати

Погані прикмети про фіалку

Рослина не завжди приносить користь і допомагає людині. Прикмета про фіалки, які знаходяться в будинку у жінки говорить про те, що їй буде складно знайти чоловіка або зв’язати себе сімейними узами. Тому вважається, що сенполію не можна розводити або тримати в будинку до походу в загс.

Ще одне не дуже гарне значення прикмети про фіалки в будинку говорить про те, що це рослина вампір. Це тлумачення має наукове обгрунтування. Квітка виробляє кисень виключно вдень. У нічний час – він його поглинає, виділяючи натомість вуглекислий газ. В результаті цього людина, перебуваючи з фіалками цілу ніч, відчуває себе не дуже добре. У нього можуть з’явитися наступні ознаки нездужання:

 • слабкість;
 • головний біль;
 • неприємні відчуття в м’язах.

Тому якщо є велике бажання стати володарем цієї квітки, то краще не ставити його в спальні.

1e6b3bf21356978423807d49714988e9 Чи можна вдома тримати фіалки – народні прикмети та забобони, значення квітки, магічні властивості, можна дарувати

Чи можна тримати вдома фіалки: прикмети

Виходячи з прикмет, цікавить чи можна тримати вдома фіалки. Якщо правильно вибрати рослини, то немає для цього жодних перешкод. Рекомендується тримати вдома сенполію в таких кімнатах:

 • кухня;
 • кабінет;
 • зал;
 • дитяча кімната (тут можна розміщувати фіалку тільки в тому випадку, якщо на ніч батьки її будуть виносити з кімнати малюка).

Щоб прикмети про фіалку в будинку мали тільки хороший сенс, необхідно правильно доглядати за рослиною і своєчасно його поливати. Краще довірити цей захід жінці, яка перебуває у шлюбі, або дитині.

Для грошового достатку і матеріальної стабільності ставте фіолетовий квітка на південно-східну частину квартири.

Можна дарувати фіалку?

Квіти можна дарувати завжди, головне, при цьому забути про всі прикмети. Краще, якщо вони будуть у формі букету, а не в горщику. Сенполію можна дарувати тільки тоді, коли вона вирощена самостійно. В залежності від відтінку суцвіття можна розгадати таємний сенс, до чого дарують рослина. Наприклад,

 • Білий. Символізує чистоту помислів, а також невинність.
 • Синій. Говорить про те, що шанувальник таємно закоханий і готовий зробити визнання.
 • Доглянута фіалка в будинку є уособленням щастя і гармонії. Вона допоможе наповнити життя яскравими і позитивними подіями.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради