До чого сниться весільну сукню: біле, чорне, червоне, синє, зелене – тлумачення сонника для незаміжньої дівчини

Весільні атрибути у більшості людей викликають позитивні емоції, що асоціюються з радістю, щастям, насолодою. А ось до чого сниться весільну сукню незаміжньою дівчині, хлопцю, сімейним людям залежить від сюжету нічних мрій і зовнішнього виду вбрання.

8de4e5547e0b63b85b88ad5e465350cd До чого сниться весільну сукню: біле, чорне, червоне, синє, зелене – тлумачення сонника для незаміжньої дівчини

До чого сниться весільну сукню: тлумачення по сонникам

Побачений вінчальний наряд віщує зміни в житті. Він може знаменувати наближаються свята, приємні знайомства.

Але є і протилежні тлумачення: втрата коханої, сварки і підступи заздрісників – ось що чекає сновидець, якщо вбрання опиниться брудним, порваною або чорного кольору.

Проте все сказане виглядає узагальнено. А от цікаво, що з цього приводу написано в різних сонники.

Сімейний сонник

Згідно з цим толкователю потрібно звернути увагу, що роблять у сні з вінчальним сукнею жінки різного віку:

 • Сновидица приміряє вбрання – передвістя участі в пишному святкуванні.
 • Оздоблення виставлено на вітрині – ознака збагачення.
 • Молода дівчина одягла на себе для примірки – можливо, скоро вона в такому ж вбранні піде під вінець.
 • Зріла дама приміряє весільну сукню – сон просто виявляє мрії сновидицы про укладення шлюбу зі своїм обранцем, який не поспішає узаконити стосунки.

Сучасний сонник

Цей тлумач не пов’язує побачений весільний наряд з шлюбною церемонією і навіть з особистим життям. Примірка вінчального вбрання віщує подорож або поїздку.

Інша версія – у сновидицы з’являться нові знайомі або її чекає крутий поворот долі.

Розкішне дороге плаття говорить про те, що життєві зміни будуть в кращу сторону, а пошматоване брудну одежу попереджає про наявність заздрісників у сновидицы.

Якщо сновидица не тільки одягала, красувалася в сукні, але і зняла його уві сні – це недобрий знак про можливу хворобу.

Еротичний сонник

Цей тлумач виправдовує свою назву і обіцяє жінці, що побачила в сні весільне вбрання, любовні втіхи наяву. Таке сновидіння можна побачити до приємного проведення часу, отримання задоволення, появі нових шанувальників.

Думка Міллера

Відомий провісник пов’язує весільну сукню з родом занять, які здатні принести сновидице корисні знайомства і яскраві емоції. А зіпсований наряд віщує сварку з коханим або друзями.

Езотеричний сонник

Тут повторюються пророкування про різкі зміни в особистому житті (наближається або довгоочікуване одруження, або остаточний розрив).

Пояснення Цвєткова

Цей тлумач вважає, що побачити в сні весільне плаття у вітрині салону може не тільки жінка, але й чоловік. Для представників будь-якої статі таке сновидіння буде означати зліт кар’єрного зростання.

Сонник Кананіта

Якщо ви в реальному житті готуєтеся до весілля – сон про вінчальному вбранні сигналізує, що ви надмірно стурбовані прийдешнім святом, яке обов’язково відбудеться. Якщо найближчим часом одруження не планується, то сновидіння пророкує побачив його (не важливо, чоловікові або жінці) високе положення на поприще суспільної діяльності.

Якщо жінка уві сні шиє весільну сукню собі сама, це означає, що наяву вона квапить події, тому їм не судилося статися.

Думка Фрейда

Якщо жінка бачить себе в сні нареченою – це ознака поліпшення практично безнадійних відносин. Сновидице потрібно злегка стримати свій запал, і не тягнути свого коханого в загс «на аркані». Через деякий час ваші шанси стати законною дружиною, підвищаться.

Якщо жінка бачить у сновидіння нареченою свою доньку – це вказівка на те, що сновидица (без умислу) порівнює себе з нею, а порівняння виявляється не на користь старшої дами. Час не пощадив ваш характер і зовнішність, ось і ви уявляєте себе на місці дочки, вам теж хочеться випробувати успіх.

Чоловікові приснилося весільна сукня на дочці – переддень швидкої розважальної прогулянки, під час якої сновидець може зустрітися зі своєю таємницею пасією. А от коли чоловік бачить свою дружину або просто партнерку нареченою – це означає, що наяву він не впевнений у своїй чоловічій силі, боїться провалу під час інтимної близькості.

Тому підсвідомо він намагається повернути ті часи, коли був на «висоті».

Є й інші думки про таке сновидіння. Бачити уві сні дружину у весільній сукні, та ще й веселу або нетверезу – це сон передвіщає прибуток. А ось гнів і невдоволення дружини, одягненої в вінчальний наряд, обіцяє збитки.

Новий етап відносин сімейної пари, примирення конфліктуючих подружжя – ось до чого чоловікові сниться дружина у весільній сукні.

Одне з найсприятливіших сновидінь – це лялька у весільному вбранні. Для будь-якої людини таке сновидіння віщує тільки хороше:

 • дівчині – швидке заміжжя;
 • жінці, яка мріє про дитину – бажану вагітність;
 • чоловікові – несподіваний прибуток, висновок вдалої угоди, вигідне придбання.

Але це позитивне пояснення, до чого сниться лялька у весільній сукні, змінюється на протилежне тлумачення, якщо на одязі іграшки є плями. В цьому випадку доведеться довго почекати весілля, дитини, вигідний контракт.

b57594d41732e87bad57d5e53d7971fb До чого сниться весільну сукню: біле, чорне, червоне, синє, зелене – тлумачення сонника для незаміжньої дівчини

Пророкування Ванги

Авторитетна провісниця вважає, що нічого хорошого не обіцяє сновидице бачити уві сні себе в вінчальному вбранні – це віщує біду, особливо, якщо довелося ще й кружляти в танці. Але якщо такий сон приходить напередодні реальної весілля – в ньому немає нічого поганого, просто відображаються власні переживання.

Виняток становить сон, в якому наречена приміряє вбрання на очах нареченого – в цьому випадку на дорозі в загс можуть виникнути несподівані перешкоди.

Міряти і купувати в сні

Примірка весільного плаття у сні пророкує які-небудь майбутні зміни в житті сновидицы. Можливо, наяву вам доведеться приміряти нову для себе «роль» в житті. Або ви з коханим перейдете на інший рівень відносин (і справа може закінчитися шлюбом), або ви станете видатним громадським діячем.

Якщо спляча не заміжня – їй, можливо, чекає знайомство з цікавим чоловіком. Заміжня жінка уві сні приміряє вбрання – до відновлення минулих почуттів з чоловіком. Напередодні реальної весілля такий сон показує занепокоєння сновидицы про майбутню подію.

Примірка сукні в сновидінні тлумачиться по-різному в залежності від її результату і зовнішнього вигляду шати:

 • Шикарний новий наряд, який припав до душі сновидице – прогноз отримання прибутку.
 • Купівля святкового вбрання, в магазині після примірки – передвістя появи нових життєвих можливостей. Не пропустіть свій шанс.
 • Сновидица за сюжетом сну забруднила сукню, поки приміряла його пророкування про багатому щедрому нареченого.
 • Купівля сукні для когось іншого – переддень появи нового відданого друга.
 • Під час примірки жінка довго крутилася перед дзеркалом, радісно себе оглядаючи з усіх боків – ознака підвищення на службі, нової перспективної роботи, додаткового заробітку.
 • Якщо весільний наряд приміряла ваша заміжня знайома – вас з коханою чекає щасливе час без сварок і скандалів (дію передбачення посилюється, якщо приснилася дама вже довго полягає у вдалому шлюбі). А от якщо в ролі нареченої виявилася незнайома дівчина – це обіцяє сновидице отримання спадщини.

  Залежно від кольору сукні

  Символ торжества і щастя буває різного кольору – в залежності від цієї ознаки змінюється тлумачення сну. Наприклад, якщо приснилася дочка у весільній сукні, і відтінок наряду був надто яскравим – це означає, що наяву оточуючі відчувають заздрість до сновидця.

  Точно так же трактується сон про жовтому або золотом весільному вбранні. Це не так безневинно, як може здатися на перший погляд – адже негарне почуття може спровокувати людей розпускати неприємні плітки про вас.

  Синє або зелене весільну сукню

  Такий колір сонник тлумачить як добре знамення про виконання бажань сновидицы. Наряд ніжного блакитного відтінку віщує романтичну закоханість. До речі, те ж саме пророкують і численні оборки на одязі.

  До чого сниться біле, червоне, чорне весільне плаття – ці питання гідні більш докладного розгляду.

  Біле

  Багато дівчат помилково тлумачать, до чого сниться біле весільне плаття, як швидке одруження.

  Адже білий колір – найпоширеніший на весільних торжествах.

  Він не тільки асоціюється з невинністю, невинністю, але і означає вступ дівчата в нову життєву фазу, яка починається як би з «чистого аркуша».

  Але присутність білого весільного плаття уві сні, сонники тлумачать по-різному: це може бути і швидке одруження наяву, і знайомство з приємними людьми і багато іншого.

  Пояснення сновидіння, в залежності від обставин:

  • Якщо впадає у очі «кришталева чистота» речі – це означає або безмежне щастя у шлюбі, або майбутній недовгий пристрасний роман.
  • Багато прикрашений перлами і камінням – наряд обіцяє безбідне життя.
  • Бачити близьку подругу в білосніжному вбранні – до успіху, смузі удач у всіх сферах життя. Можна радіти і веселитися від душі з новими цікавими знайомствами.
  • Довелося самостійно прикрашати одяг – попередження про те, що мрії не збудуться через заздрість недоброзичливців.
  • Хтось допомагав прикрашати білий наряд, і все добре вийшло – треба наяву довіритися одному, який допоможе реалізувати плани.
  • В результаті додаткового декорування вбрання втратило первісну привабливість – попередження про зраду.
  • В процесі примірки плаття забруднилось – переддень вигідною купівлі необхідної речі.
  • Білосніжний наряд на дочці – відмінний знак, що обіцяє, що у сновидицы налагодиться особисте життя.
  • Одягати на себе – ознака виходу зі складної ситуації наяву.

  Побачити себе в білому вбранні на чужій шлюбної церемонії – погане знамення про важку хворобу. Але якщо це весілля друзів, знайомих або родичів – сновидіння не віщує нічого поганого.

  5dbaf91f0c5946cfa20688e23eef828d До чого сниться весільну сукню: біле, чорне, червоне, синє, зелене – тлумачення сонника для незаміжньої дівчини

  Червоне

  Червоний і інші відтінки червоного кольору символізують: здоров’я, красу, збудження, любов, агресію. А ще – сигнал «стоп». Виходячи з цього, сонники пояснюють, до чого сниться червоне весільне плаття, ще враховують вік і стать сновидця:

 • Молода особа може відчувати брак гостроти відчуттів в інтимній близькості – це тлумачення напевно саме точне, якщо наснилося червона сукня висіла на плічках або лежав у валізі, та було пом’ятим. Потрібно відверто, без збентеження поговорити з партнером, висловити йому свої побажання – ваша сексуальна життя налагодиться.
 • Зріла жінка, напевно, затребувана у громадській діяльності – ось до чого їй сниться червоне весільне плаття. Інша версія – скоро відбудуться приємні для сновидицы події.
 • Заміжня дама приміряє яскравий наряд у сні – до зустрічі з розлучницею, або з подругою, яка їй дуже заздрить.
 • Чоловік бачить себе в сні в такому вбранні – підказка про те, що тривоги, у владі яких знаходиться сновидець, нічим не обгрунтовані. Потрібно викинути дурне з голови і заспокоїтися.
 • Будь-якій людині червоне весільне плаття може привидітися, як ознака нової любовному зв’язку.
 • Для людей, які перебувають у шлюбі, таке сновидіння може нагадувати про присутність у житті сновидца коханця (або коханки).
 • В цілому мрії з присутністю червоного весільного вбрання є попередженням. Наприклад, мова може йти про майбутні розчарування і сльозах. Тому не будьте відвертий з малознайомими людьми.

  Для правильного трактування сну, потрібно звернути увагу на відтінок наряду. Темно-червоне плаття попереджає:

  • Назріває відкритий конфлікт, який може спровокувати агресія, виношувана сновидцем. Потрібно вжити заходів, щоб коректно залагодити ситуацію.
  • Сновидінню належить перемога у великому змаганні або в судовому процесі.
  • Сновидець досяг певних висот. Сновидіння застерігає людину від надмірної гордині.

  А от шити уві сні червоне плаття або вишивати на ньому візерунок – це ознака поліпшення здоров’я.

  Незважаючи на причину появи в нічних мареннях червоного вбрання, сновидінню потрібно задуматися про свої тривоги, проблеми, незадоволеності таємних бажань.

  73383bac3e02b725b460c47abc782ff4 До чого сниться весільну сукню: біле, чорне, червоне, синє, зелене – тлумачення сонника для незаміжньої дівчини

  Чорне

  Одяг цього кольору нечасто можна зустріти на наречених в реальному житті. А уві сні такий оригінальний вінчальний наряд слід сприймати виходячи з асоціацій, які викликає чорний колір.

 • Траур. Попередження про можливе вдівстві, короткий – обіцяє швидкоплинний шлюб або розірвання любовному зв’язку, довге – невизначеність у відносинах триватиме ще довго.
 • Страх. Рекомендація сновидице – щоб успішно робити кар’єру, потрібно позбутися від комплексів, сором’язливості, невпевненості в собі. Причому, чим більш скромний і закритий наряд, тим більш актуально саме це тлумачення.
 • Якщо ж у сні чоловік тримає вінчальний наряд незвичайного кольору – з райдужними мріями він може попрощатися, їм не судилося збутися наяву.

  Пояснення, до чого сниться чорне весільне плаття, сонники дають в залежності від дій сновидицы над цією річчю:

  • Вибирати для себе – тривожний сигнал про те, що ви дуже хвилюєтеся наяву з-за свого майбутнього справжнього весільного торжества. Прийміть заходи, щоб заспокоїти нерви, інакше справа закінчиться нервовим зривом.
  • Міряти – показник тривоги, втоми, спустошеності. Потрібно відпочити, щоб запобігти депресії. Інша версія – поява у сновидицы наяву більш щасливої суперниці.
  • Купувати – ознака невдалих спроб примирення з рідними або друзями.
  • Бачити на собі – попередження про катастрофу грандіозних планів сновидицы.
  • Вам дарують – підказка Вищих Сил: вам потрібно зменшити запал у гонитві за досягненнями. Тимчасово переключитися на інший вид діяльності, щоб по-іншому подивитися на речі.
  • Ваша подруга була в такому незвичному для нареченої вбранні – дівчину спіткає нещастя. Вам потрібно підтримати її.
  • Незнайома наречена в чорній сукні – переддень конфлікту з близькими, який закінчиться благополучно.
  • Наречений змусив вас надіти на весілля – попередження про неприємний сюрприз від улюбленого, який вас сильно розчарує.
  • Одягали перед урочистою церемонією – ознака отримання відмінної прибутку або несподіваних грошових надходжень. Але отримані кошти будуть витрачені даремно. Інша версія – передвістя серйозної сварки з коханим.
  • Шити – переддень знайомства з привабливим хлопцем, яке завершиться розчаруванням.

  Якщо чоловіка цікавить, до чого сниться наречена в чорному весільній сукні, то він повинен готуватися до неприємностей. Такий сон пророкує несподіваний успіх, який закінчиться заздрістю оточуючих, підступами ворогів і втратою друзів.

  Бачити багато весільних суконь

  Достаток вінчальних шат може приснитися в двох варіантах:

 • Весільні сукні сняться незаміжньою дівчині, яка вибирає одяг для себе. Якщо сукня дуже багато, вибір може – це знамення про майбутні доленосні події в житті. Сновидице потрібно морально приготуватися пристосовуватися до змін.
 • Жінці чи чоловікові сниться безліч розкішних суконь на чарівних наречених – це дуже хороший знак, що пророкує білу смугу в реальності сновидицы або сновидця. Про проблеми можна забути, віддаватися веселощам, купатися в позитивних емоціях.
 • М’яте брудне розірване плаття

  Новий чистий весільний наряд у сні обіцяє жінці багато щасливих хвилин, а от зіпсоване брудом або пошкоджене вбрання попереджає про майбутні проблеми. Якщо вчасно прийняти заходи, враховуючи сигнал з сновидіння, можна пом’якшити наслідки неприємних подій або зовсім змінити їх результат.

  До чого сниться брудне пошматоване весільну сукню, сонник пояснює як передвістя сварки з коханим, або конфліктних ситуацій з друзями, колегами (якщо у сновидицы немає коханого в даний момент).

  Якщо уві сні фігурує красиве, але рване платтячко – це попередження про те, що мрії сновидицы не здійсняться, тому потрібно будувати нові життєві плани. А ще пошматоване одяг у сні обіцяє чвари і протистояння на роботі, а зашита – передвіщає багато турбот, труднощі, ризик втратити майно.

  Неохайний (пом’ятий або брудний) наряд віщує зустріч з людиною, по відношенню до якого у сновидицы є сильні тільки негативні емоції.

  Розмірковуючи, до чого сниться брудне весільну сукню, враховуйте супутні деталі сновидіння, особливо свої дії з нарядом.

  Якщо дівчина в сні спостерігала, як пачкалось весільне вбрання – наяву їй доведеться боротися з значними неприємностями (причому в повній самоті).

  Якщо довелося уві сні прати брудну весільну сукню, сонник трактує таке сновидіння неоднозначно:

  • Замужній дамі передрікає неприємності на роботі.
  • Незаміжньою дівчині пророкує одержання звісток або швидке весілля.
  • Прання або прасування сукні уві сні може завершитися побаченням наяву.

  М’яте весільну сукню, яке ніяк не виходить розгладити – ознака розчарування у важливій для сновидицы особистості (може бути, це буде наслідком зради).

  918f5df21ad2e94f58119dab3127c64c До чого сниться весільну сукню: біле, чорне, червоне, синє, зелене – тлумачення сонника для незаміжньої дівчини

  До чого сниться весільну сукню заміжньої

  Вінчальний наряд може приснитися жінці будь-якого віку, в тому числі заміжньою. Найчастіше таке сновидіння пропонує дамі приділити пильну увагу взаєминам зі своїм благовірним: чи все так безтурботно, як здається, чи пора щось робити для утримання сімейного щастя. Зверніть увагу на вид вінчального вбрання.

  Гарне плаття білого кольору обіцяє багато радісних хвилин, хвилі приємних спогадів. Не виключено, що повернеться перша любов, або сновидица наяву зустрінеться з колишнім коханим, дізнається щось нове про нього.

  Приснився весільний наряд, в якому сновидица виходила заміж – це означає:

 • Смерть одного з подружжя, зраду або розлучення.
 • Ви вийдете повторно заміж.
 • Проблеми в особистому житті.
 • Якщо у вас є доросла дочка, то цей сон пророкує, що вона, можливо, на свою весільну церемонію одягне ваше плаття.
 • Якщо уві сні ви приміряли сукні – це віщує новий етап у подружніх стосунках або великі зміни.

  Залежно від особливостей сновидицы тлумачення сну змінюється:

  • Літня дама в нічних мареннях побачила весільний наряд – погане знамення про проблеми зі здоров’ям.
  • Приваблива молода заміжня жінка насолоджувалася уві сні шикарним вінчальним нарядом – наяву їй належить зайнятися новою справою або випробувати творчий підйом. Іноді таке сновидіння можна витлумачити як передбачення нової романтичної пригоди, пристрасної закоханості.

  Вибирати і купувати весільну сукню

  Сон про вибір весільного наряду сигналізує про проблеми з вибором наяву. Найчастіше таке сновидіння сниться жінкам, які бояться прийняти невірне рішення, знаходяться на роздоріжжі.

  Можливі варіанти сюжету сну:

 • Вибирали, але так і не зважилися купити – попередження про те, що нерішучість наяву створить серйозні труднощі сновидице.
 • Після вибору придбали гарний наряд – ознака успіху.
 • Вибирали і купили, але не собі – цей знак вказує, що сновидица відчуває до когось заздрість.
 • Сон про покупку весільного вбрання – відмінне знамення. Підсвідомість сновидицы виявляє її здатність встановити контакт з будь-якою людиною з свого кола спілкування. Тому після такого сновидіння потрібно, залагодити старі конфлікти і помиритися з противниками.

  Якщо після вибору вдалося придбати ідеальне плаття, і побачити себе в ньому – такий сон трактується в залежності від сімейного статусу сновидицы. Незаміжньою дівчині такі мрії обіцяють швидкий шлюб. А для особи, що складається в шлюбі, є кілька протилежних ознак:

  • чекає непростий вибір;
  • отримаєте відмінні новини;
  • пощастить;
  • будете сваритися з чоловіком.

  Чуже плаття

  Купити новий одяг у сні (як і в реальному житті) – це чудово. Але весільну сукню може виявитися чужим. Адже і наяву деяким нареченим доводиться приміряти вбрання, запозичений у подруги, родички або взятий на прокат.

  Якщо таке відбувається уві сні, сонники вказують на невдоволення сновидицы собою або власним життям на даному етапі.

  Якщо уві сні довелося надіти запозичений у кого-то весільний наряд – це попередження: наяву потрібно буде вирішувати чужі проблеми, що досить обтяжливо.

  Іноді такий сон попереджає про прийдешні неприємності. Детальний аналіз сну допоможе зрозуміти, як змінити ситуацію в кращу сторону, чого треба боятися.

  Наприклад, чуже весільну сукню у сні може передвіщати поява суперниці наяву, або сновидице доведеться самій перейти дорогу іншій дівчині (але «трофей» не вдасться довго утримувати в руках, любовний зв’язок швидко обірветься).

  Якщо у нічних мареннях чужу весільний одяг побачила заміжня жінка – це віщує велику сімейну сварку, результатом якої може стати роман з іншим чоловіком.

  Сонник Міллера

  Знаменитий тлумач у відповіді на питання, до чого сниться чуже весільну сукню, закликає звернути увагу на зовнішній вигляд речі:

 • Взята напрокат річ виявилася занадто строкатої – передвістя крутих змін у житті. Зміни принесуть одночасно радість і смуток.
 • У сновидінні довелося надіти ношене плаття з-за того, що ваше власне в останній момент зникло або зіпсувалося – переддень появи перешкод у справах і особистому житті. Занадто засмучуватися такого сновидіння не варто, тому що з труднощами вдасться впоратися.
 • Приснився чужий розкішний наряд, на тлі якого ваше весільне вбрання померкло – несприятливий ознаку ревнощів коханого. Недовіра партнера доставить чимало неприємних хвилин.
 • Довелося уві сні розглядати відверті обноски – це застереження від помилок через власну довірливість сновидицы.
 • Якщо наснилося чуже плаття було явно не по фігурі – це ознака завершення наяву важливого життєвого періоду.

  Сонник Ванги

  Знаменита провісниця передрікає неприємності в реальному житті того, хто уві сні, надівши чуже плаття, відчув дискомфорт. Наприклад, якщо річ виявилася не за розміром або не підійшла за стилем, не прикрасила сновидицу – це попередження про прикрих хибам.

  Побачити себе в сні у відвертих обносках – недобре знамення про те, що Фортуна відвернулася на якийсь термін від сплячого. Тепер немає сенсу чекати цікавих пропозицій, уваги вакансій сновидінню особистостей.

  Бабусин сонник

  У цій книзі тлумачення сну про надіванні чужого сукні, отриманого незаконним шляхом, схоже на діагноз: у сновидицы хворі нирки.

  Сонник Хоссе

  Якщо уві сні довелося приміряти вбрання своєї знайомої, то цьому є пара пояснень:

 • Вказівка на те, що сновидица наяву підсвідомо копіює манеру поведінки власниці платтячка, бажає бути схожим на неї в усьому.
 • Попередження про те, що сновидице належить в реальному житті долати такі ж труднощі, які зараз переживає господиня цього наряду.
 • Ісламський сонник

  Повторюване сновидіння про примірці чужого весільного вбрання мусульманські тлумачі пояснюють, як невдоволення сновидицы своїм зовнішнім виглядом, становищем у суспільстві. Саме тому виникає бажання влізти в чужу шкуру».

  Сновидице варто пошукати свій шлях, перестати нервувати і заздрити іншим. В результаті все складеться благополучно.

  Вдалий збіг обставин передрікає одяг у сні в чуже плаття, доставляє візуальне і тактильне задоволення (це тлумачення з сонника Мандрівника).

  На необхідність щось змінити у своєму світогляді вказують нічні мрії, в яких сновидица одягала розкішний чужий наряд. Правильні висновки допоможуть змінити життя на краще, позбавитися від самотності.

  Східний сонник

  Сон, у якому довелося надіти поношене плаття, тлумачі зі Сходу трактують, як підказку сновидице: настав час наяву звільнитися від непотребу (непотрібних предметів гардеробу).

  У соннику Майя поняття «мотлох» розширюється: рекомендується позбутися не тільки від непотрібних речей, але і від нав’язливих людей, дріб’язкових проблем, непотрібної інформації – якого негативу, що заважає руху вперед.

  Сонник Жовтого імператора радить не звертати уваги на одяг у сні. Давньокитайська філософія вважає будь-які шати лише оболонкою, не впливає на внутрішню суть особистості. У чому б сновидець не побачив себе одягненим у нічних мареннях, прокинувшись, він повернеться у свій природний стан.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради