Томат великоплідний Нерозлучні серця: урожайність, опис, техніка вирощування, відгуки

Аматорський сорт помідорів Нерозлучні серця — високоврожайна і невибаглива культура для присадибної ділянки. Садівники дають хороші рекомендації смаку цього томату. Ознайомтесь детальніше з його описом, технікою вирощування і відгуками досвідчених городників.

tomat krupnoplodnyjj nerazluchnye serdca: urozhajjnost, opisanie, tekhnika vyrashhivaniya, otzyvy102 Томат великоплідний Нерозлучні серця: урожайність, опис, техніка вирощування, відгуки

Опис сорту, особливості зовнішнього вигляду

Томат під назвою Нерозлучні серця з’явився в каталогах селекціонерів-любителів приблизно в 2014 р. В деяких джерелах згадується його реєстрація в Держреєстрі РФ. Але сьогодні на сайті Госсорткомиссии підтвердження цих даних немає. Томат відноситься до відтворюваним сортам. Допущений до посадки в будь-яких придатних для с/х регіонах.

Увага! Розповсюджувачі сортового насіння дозволяють його висадку в саду на відкритих і захищених грядках. Використання теплиці переважно з-за високого росту куща-индетерминанта. Під укриттям йому буде простіше впоратися з вітром.

Томат відноситься до категорії особливо великоплідних. При своїх розмірах помідори залишаються щільними. Їх шкірка не схильна лопатися. М’якоть м’ясиста, з досить високим вмістом цукрів. Ще плоди дуже запашні.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плода
Середньо-стиглий (100-120 днів) Индетерми-нантный (до 1,8-2,5 м) Салатний, для переробки Універсальний 600-800 14-16 Яскраво-червоний, серцеподібний, ребристість виражена слабо або відсутня, 7-9 гнізд

Переваги і недоліки культури

Томат відрізняється гідною врожайністю. З одного куща при коректній агротехніці дачники збирають за сезон по 4-5 кг помідорних «сердець». Всі плоди на конкретному кущі приблизно одного розміру. Достигають дружно, складними китицями по 5-8 шт.

Ця позитивна риса доповнена іншими:

 • Відмінний смак. Люди хвалять сортову томатну культуру за приємну структуру м’якоті, аромат і соковитість.
 • Універсальність використання в меню. З плодів особливо добре виходять соки, пасти, соуси. Томати повноцінно проявлять свій смак свіжих або консервованих салатних варіаціях.
 • Невибагливість на грядці. Фахівці називають сорт стійкий до коливань літніх температур, нетривалої посухи або дощовим періодів.
 • Підвищений імунітет до ряду характерних захворювань.
 • Красивий зовнішній вигляд помідорної грядки.
 • Міцність плодів. Тривалість їх зберігання в зрілому стані, доступність перевезення врожаю.
 • tomat krupnoplodnyjj nerazluchnye serdca: urozhajjnost, opisanie, tekhnika vyrashhivaniya, otzyvy103 Томат великоплідний Нерозлучні серця: урожайність, опис, техніка вирощування, відгуки

  Садівники відзначають деякі негативні характеристики томату:

  • дуже велика висота рослини та пов’язані з цим складнощі з догляду та його захисту;
  • незручний розмір плодів для цільноплодової консервації;
  • необхідність щедрих підгодівель для досягнення заявленої врожайності і розміру томатів;
  • дотримання агротехніки — формування, контроль зростання пасинків і підв’язка.

  Особливості агротехніки гібрида, відгуки городників

  Раціональніше всього спочатку підготувати розсаду. Посів краще проводити в другій половині березня. Вік готовності паростка — 45-60 днів з моменту сходів. Точний час залежить від ступеня освітленості ділянки.

  Рада. В умовах середньої смуги або більш холодних аграрних зон практикуючі садівники радять висаджувати томат тільки в теплиці.

  У грунті розташовуйте кущі за схемою 50-60?70 см На 1 кв. м садіть не більше 3-4 кущиків. Вести рослина краще в 1 або 2 стебла. Не скупіться на калій та інші корисні для помідора речовини, але не перестарайтеся.

  У своїх відгуках в інтернеті дачники характеризують томат позитивно. Наталія (Красноярськ) хвалить насіння від приватного селекціонера Валерія Медведєва. Помідори здивували її соковитістю. Смак жінка порівняла з томатами зі свого дитинства. Галина (Підмосков’я) показала фото тепличної грядки. Величезні рівні плоди гронами звисають з гілок.

  Нерозлучні серця користуються популярністю у цінителів великоплідних томатів. У культури багато плюсів, а її мінуси незначні.

  Нерозлучні серця: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради