До чого сниться мертва коняка жінці, чоловікові – сонник

Кінь здавна було прийнято вважати сильним і благородним тваринам. Вона може символізувати широке коло позитивних думок. Залежно від деталей сновидіння, кінь часто означає безмежну свободу, сексуальну енергію. Це тварина прийнято вважати посланцем, який передає інформацію про моральному і фізичному стані людини.

104f88148eb26da93b35c36dad5ac901 До чого сниться мертва коняка жінці, чоловікові – сонник

До чого сниться вмираюча кінь

 • Згідно старовинним сонником, вмираючий кінь може передрікати глобальні зміни в житті. Якщо кінь раптово падає і знаходиться практично при останньому подиху, це означає високу ймовірність фінансового розорення.
 • Якщо сниться слабка, вмираюча кінь, людина може незабаром опинитися на багатому застілля. У толкователе Катерини Великої є пророцтво про те, що смерть є передвісником сумних звісток. У толкователе Ромеля мертва кобила вважається символом негативних змін у долі.
 • У випадку з пораненим вмираючим тваринам прогноз буде приблизно таким же. Додатково, тварина може свідчити втрату життєвих сил. Через моральної пригніченості людина і стикається з багатьма життєвими негараздами.
 • До чого сниться мертва кінь

  • Сонники мертва коняка згадується досить рідко. Такий символ може означати переїзд в сільську глушину, на нове місце проживання.
  • Мертві жеребці можуть символізувати пристрасні бажання. Цих тварин прийнято називати одночасно і потужними, і витонченими. Дикі коні можуть символізувати звільнення від чужого контролю.
  • В конях затаєна нескінченна, величезна енергія. Тому вбиту тварину свідчить про чергове занепаді сил.
  • Мертва скаковий кінь символізує те, що людині потрібно піти на ризик. В такому випадку події в житті нерідко починають розвиватися з калейдоскопічною швидкістю. Дохлий кінь, в свою чергу, може символізувати розчарування в житті.

  Якщо людина бачить труп, який вже почав розкладатися, потрібно бути готовим до можливих матеріальних втрат. Сновидінню, який отримав такий знак, загрожувати навіть повне розорення.

  Велике значення при тлумаченні снів про мертвих тварин мають деталі смерті:

 • Потонула кінь може обіцяти величезні неприємності на особистому фронті. На відміну від вбивства, така загибель коня свідчить про можливе розчарування в партнері. В даному випадку близькі люди перестають розуміти один одного.
 • Якщо людина бачить, як кінь везе непосильну віз, значить, він узяв на себе дуже важку ношу. Не варто займатися всіма насіннєвими справами поодинці. Потрібно делегувати обов’язки.
 • Побачений у сні мертвий кінь означає, що потрібно докласти всіх зусиль для зміни власного майбутнього. Тому людині необхідно ретельно продумати кожен свій крок, забувши про власні сумніви, непевність і пригніченості.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради