Можна стригтися перед дорогою – прикмети і забобони

Майбутня подорож викликає у людей природне хвилювання. Адже дуже хочеться, щоб подорож не виявилося порожнім, а час і кошти витрачені з користю. Людина збирає не тільки речі, але і приводить в порядок думки, прибирає в будинку (що народні прикмети настійно рекомендують робити).

c80db24aa1cde1dfd77b15f5a6e69292 Можна стригтися перед дорогою – прикмети і забобони

Постає питання, а чи можна ще і підстригтися перед дорогою, щоб оновленим відправитися в шлях. Але тут вступають в силу народні повір’я, що забороняють це робити. Є й інші народні рекомендації, які корисно дотримуватися перед тим, як відправитися в далекий шлях.

Прикмети і забобони

Згадуючи про забобони і прикмети перед дорогою, людина намагається не повертатися за забутою річчю. А якщо все ж довелося повернутися, то обов’язково дивиться на себе в дзеркало.

Інша важлива прикмета: треба присісти «на доріжку». Сидячи в мовчанні потрібно провести 1-2 хвилини, потім вимовити «З Богом!» і можна вирушати в дорогу. Багато перед дорогою доторкаються до кута столу або навіть цілують його. Адже будинок і стіл – одне ціле.

А ось пояснення негативної відповіді на питання, чи можна стригтися перед поїздкою, виглядає набагато складніше. Ті, хто звертає увагу на тлумачення снів, знають, що зі сну довге волосся означають далеку путь (дорогу). Можна зробити висновок: якщо підстригти волосся – це те ж саме, що обрізати собі шлях.

Коли сняться брудні волосся – передвістя складнощів, а стригти волосся у сні – подорож буде невдалим.

Так склалася прикмета про те, що не можна стригти волосся перед далекою дорогою. Безпосередньо перед від’їздом не рекомендується навіть мити голову – вважається, що інакше можна накликати біду. У цьому виявляється ставлення народу до волосся, як магічного предмету, зберігачу життєвої сили і енергії людини. Цю думку підтримують езотерики.

Через волосся встановлюється зв’язок з космосом. Обрізаючи пасма, людина позбавляється підтримки вищих сил, яка так потрібна в незвичній обстановці. Навіть помивши голову, людина позбавляється частини енергії – мильна вода змиває її з волосся. До того ж мокрі волоски можуть залишитися на гребінці – їх енергетики буде не вистачати в дорозі.

Знову ж пригадується легенда про відьом, які полюють за випадково кинутими волосками, щоб навести з їх допомогою псування. В дорозі нікому не потрібна така додаткове навантаження, як боротьба з негативним магічним впливом.

b362c0e0205deb5c35b69417d748ffac Можна стригтися перед дорогою – прикмети і забобони

Отже, чому не можна підстригти волосся в дорогу:

  • Очікується невдалий шлях, переповнений перешкодами і порожніми надіями.
  • Руйнується енергетична зв’язок з космосом, на допомогу покровителів розраховувати не доводиться.
  • Можна стати жертвою чорних магів, якщо відрізані волоски потраплять у їхні руки.

За іншою версією волосся – захисний покрив. Який сенс його видаляти перед дорогою? У подорожі волоски піддаються стресу, руйнуються під впливом природних факторів і хвилювання людини, відчуває навантаження шляху. Набагато розумніше, підстригати кінчики волосся після повернення з подорожі або за кілька днів до нього (у разі особливої необхідності).

Як нейтралізувати негативну прикмету

Як бути жінкам, які жадають преображення, впевненіше почуваються з акуратною зачіскою?

  • По-перше: зміною іміджу можна займатися за кілька днів до подорожі (це стосується не тільки стрижки, але і мелірування, фарбування, завивки).
  • По-друге: можна і не ризикувати – адже якщо результат стрижки не сподобається, це тільки буде дратувати, заважати в дорозі.
  • По-третє: погані прикмети можна обійти.

Рекомендації магів на той випадок, якщо ви все ж ризикнули підстригтися перед дорогою:

  • Не панікуйте, постарайтеся задобрити вищі сили.
  • Постукайте по дереву – так можна отримати благословення домовика.
  • Подивіться на себе в дзеркало перед виходом з дому – це допоможе наситити енергією з потойбічного світу, і не нашкодити собі.

Для сучасної людини питання гігієни можуть виявитися важливіше бажання зробити все з урахуванням прийме. Якщо ви належите до таких людей, сміливо робіть у подорож нову зачіску, адже ви вже озброєні знанням, як нейтралізувати негативні наслідки.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради