Чому не можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей — прикмети та повір’я

Споконвіку люди збирали тлумачення відбуваються з ними неприємностей. Дзеркала завжди були наділені містицизмом, вони немов портал в інший світ, де все по-іншому. Недарма з вуст у вуста переходили прикмети, чому не можна вішати дзеркала напроти вхідних дверей. Жарти з цим атрибутом погані, і в більшості випадків не закінчуються нічим хорошим.

Можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей

З логічних міркувань і судячи з прикметами — дзеркало навпроти вхідних дверей вішати не рекомендується:

 • При транспортуванні речей його можна пошкодити, розбити.
 • У поспіху високий шанс зачепити його рукою, курткою чи іншими елементами гардеробу.

a72f098ec3d6aa79cd9e95d679fe38b0 Чому не можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей — прикмети та повіряПриходячи додому з роботи, ніхто не хоче з порогу бачити своє втомлене обличчя.

У містичному ж сенсі вішати дзеркало проти дверей в будинку не рекомендується, у зв’язку з такими прикметами:

 • Відбиваючих поверхонь властиво збирати енергію – як позитивну, так і негативну. Ніхто не знає, яка з них знаходиться за вхідними дверима будинку.
 • Росіяни прикмети кажуть, що воно може притягти в будинок нечисті сили, демонів, та інших містичних істот, які так і норовлять насолити мешканцям квартири.
 • За правилами етикету і з містичних переконань гості, які приходять у чужий будинок, не повинні насамперед бачити своє відображення. Якщо людина приховує злі наміри, то дзеркало обов’язково запам’ятає його негативну енергетику. Це загрожує невдачами в житті домочадців.

В цілому вішати будь відображає об’єкт навпроти дверей небезпечно. Це загрожує поглинанням позитивної енергії з дому.

З-за цього домочадці починають хворіти, сваритися. В їх життя можуть з’явитися серйозні проблеми, а причиною тому — звичайне дзеркало. Воно починає витісняти з будинку господарів, вбираючи всю позитивну енергетику, і часто у них пропадає бажання повертатися в рідний дім. Вони намагаються як можна довше перебувати в іншому, комфортному місці.

Значення по Фен-шуй

Зараз стає популярним мистецтво облаштовувати квартири, будинки з допомогою східного напрямку Фен-шуй. У ньому дозволяється вішати відображають об’єкти на будь-які поверхні, в будь-яких кімнатах. Але, тим не менш, навіть по Фен-шую не рекомендується розміщувати дзеркало навпроти вхідних дверей.

Причини, по яким робити це не варто:

 • Якщо дзеркало висить навпроти дерев’яної двері, то вся позитивна енергія поглинається неї або відображається про поверхня дзеркала, не даючи поширитися по всьому будинку. Люди не отримують цієї енергії, тому часто не задоволені якістю життя в межах квартири.
 • Висить перед входом відбиває поверхня відкриває двері в інший, потойбічний світ. Але нікому не хочеться ділити будинок з нечистою силою і жителями інших всесвітів, які, до того ж, намагаються всіма силами зіпсувати життя домочадцям.
 • Дзеркала, розміщені в довгому коридорі або висять прямо на вхідних дверях, харчуються з допомогою негативу, вбирають в себе будь-яку негативну енергію і передають її тому, хто вирішив подивитися на своє відображення.

Де помістити дзеркало в передпокої

Якщо не звертати увагу на прикмети, дзеркало — це все ж предмет інтер’єру. З його допомогою досвідчені дизайнери можуть розширити або звузити простір в кімнаті, підсилити освітлення або, навпаки, затемнити ділянки квартири.

Рекомендації, як правильно повісити цей загадковий об’єкт, щоб він приносив тільки радість і умиротворення його господарям, вбираючи позитивні потоки енергії і проганяючи весь негатив:

 • Ідеальне місце для розташування дзеркала на стіні, збоку від вхідних або будь-який інший двері. У такому випадку воно буде вловлювати позитивну енергетику, віддаючи через двері все негативне. Також потоки зможуть вільно циркулювати по квартирі, напитывая домочадців позитивом і вдихаючи в них життєву енергію.
 • Близько відображають поверхонь можна розмістити обереги, виголосити над ними замовляння на щастя, спокій, процвітання сім’ї в будинку.
 • Якщо планування квартири не дозволяє повісити дзеркало ніде, крім як навпроти дверей — можна помістити під нестандартним кутом, щоб двері не відбивалася.

При дотриманні простих правил у квартирі буде панувати любов і благополуччя, а всі її мешканці будуть перебувати під надійної енергетичної захистом.

Куди в будинку краще не вішати дзеркала

У кожній квартирі є місця, де відсутність відбиваючих об’єктів піде тільки на користь. Ось деякі народні прикмети, в яких розповідається про те, куди вішати дзеркала не варто.

 • У спальні. Місце це саме по собі досить інтимно, і, здавалося б, невелике дзеркальце, навпаки, вбере і примножить сексуальну силу партнерів. Але, всупереч усім переконанням, що відображають об’єкти навпаки подружнього ложа сприяють лише погіршення відносин та виникнення непорозумінь і сварок у парі.
 • У робочому кабінеті. Тут дзеркало буде подвоювати всю роботу, і людині буде здаватися, що він працює «за двох». Часто втомлюється, залишається без сил, перевтомлюється на робочому місці.
 • Навпаки ванній. У ванній кімнаті дзеркало — невід’ємна частина інтер’єру. Але варто розташувати його так, щоб воно не відображало людини, що приймає душ або ванну. За давнім прикметами, захист людини в такі моменти слабшає, і відображення поглине частину здоров’я, із-за чого він може захворіти.

Мало хто хоче проблем зі здоров’ям, тому краще перестрахуватися і повісити дзеркало там, де воно буде виключно радувати око і дарувати затишок і комфорт в будинку. Велика частина рад і прийме поширюється і на телевізори, туалетні столики, скляні поверхні і інші об’єкти, що мають властивість відображати навколишні предмети.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради