Молочай тригранний – прикмети і забобони, можна тримати в будинку?

Молочай тригранний, або трикутний, – це багаторічна рослина виду сукулентів з сімейства молочайних. Воно має і латинський варіант назви – Euphorbia trigona, яке перекладається як эуфорбия тригранна. Цю рослину можна зустріти сьогодні в багатьох будинках і офісних приміщеннях.

dd51375470a942c6ef741172f01d6147 Молочай тригранний – прикмети і забобони, можна тримати в будинку?

Можна тримати в будинку?

Вважається, що молочай кімнатний в будинку здатний захистити від негативної енергії, але за умови, що ви знайдете йому правильне місце.

Оптимальним місцем, де його можна поставити – передпокій. Звертаємо вашу увагу на те, що рослина поглинає електромагнітні хвилі, які випромінюють побутові електроприлади. Таким чином, непоганий варіант – поставити його недалеко від персонального комп’ютера або телевізора.

Прикмети

Розглянемо деякі прикмети та забобони про молочай кімнатному.

 • Молочай в будинку – до теплих відносин всередині родини. Домочадці будуть заряджатися від нього позитивною енергією, оскільки він наділений неймовірною життєвою силою.
 • Розташовувати рослина у ванній кімнаті категорично не можна, адже в даному випадку будинок буде залишати позитивна енергетика.
 • Не варто ставити в спальні або дитячої. Енергетика, яка випромінюється рослиною, може негативної позначитися на подружніх взаєминах і навіть на здоров’я домочадців. Не слід тримати в кімнаті дитини з причини того, що квітка отруйний. У разі потрапляння соку рослини на шкірний покрив можливе утворення опіків. А ось токсини, що містяться в соку, при попаданні в шлунок людини викликають сильне отруєння.
 • Добрим знаком вважається цвітіння молочаю тригранного. У будинку буде панувати щастя, добробут і спокій, а також повний порядок з грошима. В період цвітіння краще всього ставити у вітальні.
 • Якщо вирощуванням займається надто вразлива людина, завдяки рослині він стане спокійніше.
 • Існує також повір’я, що якщо квітка стала в’янути і без явних причин гинути, то він прийняв на себе величезний удар негативної енергетики, при цьому зберіг будинок і його мешканців від страждань, неприємностей і хвороб.

  Сподіваємося, що прикмети і забобони, пов’язані з молочаем тригранним, допоможуть вам знайти в будинку найбільш підходяще для квітки місце, і при цьому він стане відмінною прикрасою інтер’єру.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради