Чоловічі зачіски на середні волосся, з поголеними скронями, класичні і незвичайні. Фото

Зміст

Останнім часом чоловічі зачіски відрізняються великою різноманітністю. Для того щоб підібрати ідеальний варіант на середні волосся, необхідно враховувати форму обличчя, волосся та інші особливості зовнішності.

Критерії вибору чоловічих стрижок на середні волосся

Сьогодні чоловічим зачіскам приділяється не менше уваги, ніж жіночим. З допомогою стрижки чоловік може показати свій стиль, характер і спосіб життя. Зачіску можна зробити в домашніх умовах, але краще звернутися до фахівця.

Зараз набирають популярність барбершопы – це чоловічі перукарні, в яких можна зробити стильні і модні стрижки. Але вартість послуг значно вище, ніж в звичайних салонах краси.muzhskie pricheski na srednie volosy, s vybritymi viskami, klassicheskie i neobychnye foto51 Чоловічі зачіски на середні волосся, з поголеними скронями, класичні і незвичайні. Фото

Для створення ідеальної зачіски необхідно одночасно враховувати кілька критеріїв:

 • Структура волосся.
 • Загальний об’єм волосся.
 • Тип особи.
 • Довжина шиї.
 • Час року (носіння головних уборів).
 • Стиль.
 • Модні тенденції.
 • Форма черепа.
 • Вік.
 • Місце роботи.
 • Спосіб життя.

Крім цих критеріїв необхідно пам’ятати про уподобання чоловіка. Також на багатьох підприємствах існує дрес-код, який зазвичай передбачає не лише певний вид одягу, але і обмеження в зачісках. Наприклад, чиновники або банківські співробітники рідко можуть дозволити собі яскраві і екстравагантні зачіски.

Чоловічі стрижки на середні волосся в залежності від форми обличчя

Одним з головних критеріїв при виборі чоловічої зачіски є типаж обличчя. Можна виділити кілька основних видів форми особи.

muzhskie pricheski na srednie volosy, s vybritymi viskami, klassicheskie i neobychnye foto52 Чоловічі зачіски на середні волосся, з поголеними скронями, класичні і незвичайні. Фото

Форма обличчя Основні риси Варіанти зачісок
Овал Відстань між вилицями менше довжини особи; підборіддя округле З даним типом підходить велика кількість варіантів. Ідеальна стрижка – укорочена з боків з помірним об’ємом зверху
Квадрат Квадратний підборіддя; відстань між вилицями приблизно дорівнює довжині особи Класичні зачіски з легкими пасмами, бічний проділ
Прямокутник Обличчя витягнуте; квадратний підборіддя Довжина волосся з боків і зверху повинна бути приблизно однакова, щоб візуально не подовжувати особа
Трикутник Великий лоб і вузька нижня частина обличчя Рекомендується не робити занадто великий обсяг, підійде проста стрижка однієї довжини
Перевернутий трикутник Маленький лоб і виражений підборіддя Обсяг зверху і з боків візуально зробить обличчя більш пропорційним
Серце Широкий лоб, підборіддя має чіткі лінії Бажано уникати гладко-укладених і коротких волосся. Ідеальним варіантом будуть вільні легкі пасма середньої довжини
Коло Підборіддя не яскраво виражений; відстань між вилицями більше ширини чола і нижньої частини обличчя Відмінним варіантом буде густа чубчик, короткі волосся з боків і подовжені вгорі
Алмаз Обличчя довгасте; найбільша мірка – вилиці, далі лоб і невеликий підборіддя Довгі філірувані пасма в області чола додадуть обсяг верхньої частини обличчя. По боках рекомендується залишати середню довжину, відкриті вуха привернуть увагу до вилиць

Чоловічі стрижки та зачіски на середні волосся в залежності від структури волосся

При виборі зачіски чоловік повинен правильно визначити структуру волосся. Однакова зачіска на рівні і хвилясте волосся виглядає абсолютно по-різному.

Можна виділити наступні основні типи волосся:

 • Рівні. Для такої структури підходить дуже велика кількість стрижок. Відмінно виглядатимуть градуйовані, асиметричні варіанти.
 • Хвилясті. Дана структура зустрічається рідше, але виглядає не менш ефектно. Головне правило – зачіска повинна бути підібрана з урахуванням напрямку росту волосся. Так вони будуть виглядати більш акуратно, а також укладати їх стане простіше.
 • Кучеряве. При цій структурі волосся практично не піддаються укладанні, тому рекомендується залишити їм природну форму.
  muzhskie pricheski na srednie volosy, s vybritymi viskami, klassicheskie i neobychnye foto53 Чоловічі зачіски на середні волосся, з поголеними скронями, класичні і незвичайні. Фото
 • Крім структури волосся необхідно пам’ятати про їх густотою. Зазвичай хвилясті і кучеряве волосся схильні до густині. Це збільшує вибір можливих чоловічих стрижок. Але надмірна густота може нашкодити зачісці – в цьому випадку допоможе філіровка. Процедура має на увазі під собою проріджування пасом волосся з метою зменшення густоти.

  Чоловічі стрижки на середні волосся в залежності від особливостей зовнішності і необхідності її коригування

  Чоловічі зачіски на середні волосся вимагають щоденної укладки. Від цього буде залежати загальний зовнішній вигляд чоловіка. Вибираючи стрижку, необхідно уточнити у фахівця: як часто потрібно укладати і коригувати певну зачіску. Якщо чоловік дуже зайнятий або, навпаки, не звик позбавляти себе 10 хв. сну заради укладання, тоді краще вибирати більш простий варіант.

  Також необхідно враховувати особливості зовнішності.

  Наприклад, довгий і великий ніс можна візуально зробити менше. Для цього рекомендується вибирати зачіски, які створять обсяг в зоні верхівки. Навпаки, до маленького носі відмінно підійдуть градуйовані стрижки з чубчиком. А великі вуха можна сховати, якщо правильно розподілити обсяг волосся з боків голови.

  Якщо очі близько посаджені, тоді краще відкрити обличчя і прибрати волосся назад. Багато чоловіків з віком починають стикатися з залисинами. При підборі стрижки необхідно пам’ятати про зовнішню особливості.

  Для лисіючих чоловіків вибір варіантів значно ссужается, але при цьому можна виділити декілька зачісок:

  • Напівбокс.
  • Короткий їжачок.
  • Ретро.
  • Чоловічий Помпадур.
  • Зачес тому.
  • Напівбокс з ірокезом.
   muzhskie pricheski na srednie volosy, s vybritymi viskami, klassicheskie i neobychnye foto54 Чоловічі зачіски на середні волосся, з поголеними скронями, класичні і незвичайні. Фото

  Також популярною особливістю зовнішності у чоловіків є сивина. У продажу є безліч фарб і тонуючих складів для волосся, але сиве волосся завжди асоціювалися з мудрістю і повагою.

  Останнім часом сивина стала настільки популярна, що багато молоді люди спеціально створюють даний ефект. У цьому випадку також варто пам’ятати про те, що деякі стрижки можуть виглядати безглуздо.

  Технологія та особливості моделювання чоловічих стрижок на волоссі середньої довжини

  Кожна стрижка на середні волосся володіє власними особливостями моделювання. Вибираючи складну зачіску, краще звернутися до досвідченого фахівця, який вже знайомий на практиці з технологією створення.

  При моделюванні повинен враховуватися спосіб життя чоловіка, а також його характер. Сьогодні чоловічі стрижки відрізняються великою різноманітністю і по ефектності не поступаються жіночих зачісок.

  Асиметричні чоловічі стрижки на середні волосся

  Чоловічі зачіски на довгі і середні волосся з асиметричними пасмами володіють своєю специфікою. Головна особливість таких стрижок – це нерівномірні і філірувані пасма. Такий варіант відмінно підійде молодому хлопцеві. Асиметричні пасма асоціюються з вільним, творчим і яскравим образом життя.

  muzhskie pricheski na srednie volosy, s vybritymi viskami, klassicheskie i neobychnye foto55 Чоловічі зачіски на середні волосся, з поголеними скронями, класичні і незвичайні. Фото

  Таку стрижку можна зробити на базі інших, наприклад, каре або боб. Якщо чоловік має хвилястими або кучерявим волоссям, тоді можуть виникнути труднощі з укладанням.

  Рівні і гладкі пасма – ідеальна основа для асиметричних зачісок. Фахівці радять не вибирати цей варіант чоловікам, які мають несиметричними рисами обличчя, тому що косі пасма тільки підкреслять недолік.

  Стрижка «горщик» на волосся середньої довжини

  Дана стрижка є дуже популярною і простий ще з давніх часів. З’явилася вона в 13 столітті в Запоріжжі і досі не виходить з моди. Зараз під «горщик» стрижуть частіше дітей і підлітків, тому що це недорого і просто. Основними рисами даної зачіски є прямі і густе волосся. Об’єм волосся забирається таким чином, що силует візуально нагадує горщик.

  Ця стрижка підходить чоловікам з ідеальною формою черепа і масивної шиєю.

  Також вона не приховує недоліки зовнішності, а тільки підкреслює їх. «Горщик» допоможе виглядати не тільки ефектно, але й молодша на кілька років. Якщо у чоловіка рівні волосся, такий варіант зачіски буде дуже простий в укладанні волосся самі приймають форму голови.

  Володарі кучерявого волосся теж можуть вибрати цей варіант за умови щоденної укладки мусами і гелями для волосся. Головний недолік цієї стрижки – форма волосся швидко втрачається, тому необхідно регулярно коригувати стрижку.

  Чоловіче каре на середні волосся

  Каре буває двох видів:

  • Подвійне.
  • Градуированное.
   muzhskie pricheski na srednie volosy, s vybritymi viskami, klassicheskie i neobychnye foto56 Чоловічі зачіски на середні волосся, з поголеними скронями, класичні і незвичайні. Фото

  Перший варіант – це поєднання сили і романтичності. Для створення даної зачіски необхідно розділити весь об’єм волосся на 2 частини – верхня частина більш довга, а нижня більш укорочена. Подвійне каре створює хороший обсяг. У цій стрижці немає особливих обмежень – вона підходить практично до всіх стилів і віком, а також не виходить з моди протягом багатьох років.

  Каре роблять як на хвилясте волосся, так і на прямі. З допомогою мусів і гелів можна створити недбалий ефект, який відмінно підійде до стилю кежуал. Один з найвідоміших акторів Джонні Депп досить довгий час волів подвійне каре.

  Назва другого варіанту походить від слова градуювання. Це техніка перукарів, яка має на увазі під собою моделювання різної довжини кожної пасма волосся. Градуювання допомагає створити об’єм волоссю будь-якої структури. Якщо волосся дуже м’які, тоді цей варіант краще виключити.

  Чоловіча стрижка гаврош

  Чоловічі зачіски на середні волосся не перестають дивувати своєю різноманітністю. Одним з найбільш сміливих і молодіжних варіантів є стрижка гаврош. Найчастіше її вибирають художники, актори чи співаки. Наприклад, з російських поп-виконавців яскравим прикладом є співак Діма Білан. Гаврош відрізняється об’ємної укладанням на маківці і довгими пасмами на потилиці.

  muzhskie pricheski na srednie volosy, s vybritymi viskami, klassicheskie i neobychnye foto57 Чоловічі зачіски на середні волосся, з поголеними скронями, класичні і незвичайні. Фото

  Для жінок у такій стрижці важливим фактором є плавний перехід від верхньої частини голови до низу, а от для чоловіків це не обов’язково. Якщо волосся рівні, можна профілювати маківку.

  Хвилясті пасма можна укласти мусом і надати їм природну хвилю.

  В 2017-2018 року дана стрижка була дуже популярна серед молоді, адже це ідеальний варіант показати свою індивідуальність. Для зручності задні пасма можна зібрати в хвіст. А якщо стрижка набридне, то її дуже легко змінити на стандартну чоловічу, прибравши довжину волосся на потилиці.

  Чоловіча стрижка шапочка на середніх волоссі

  Це один з універсальних варіантів стрижки. Її може вибрати чоловік будь-якого віку та статусу. Нижня частина волосся забирається коротко, а верхня частина лягає природним чином. Ця стрижка підійде людині з будь-якою формою голови. Плавний перехід довжини пасом може створити тільки досвідчений майстер.

  Якщо чоловік є власником рівних і тонких волосся, то ця зачіска допоможе додати необхідний обсяг. Якщо волосся в’ється, в цьому випадку з’явиться образ недбалої укладання. Дуже густі пасма можна додатково профілювати. Також багато чоловіків мелір волосся, візуально додаючи обсяг.

  muzhskie pricheski na srednie volosy, s vybritymi viskami, klassicheskie i neobychnye foto58 Чоловічі зачіски на середні волосся, з поголеними скронями, класичні і незвичайні. Фото

  Для щоденної укладки потрібно брашинг, фен і мус або гель для волосся. За допомогою фена і круглої щітки вологі пасма злегка подкручиваются у внутрішню сторону. Далі для закріплення результату рекомендується використовувати лак для волосся.

  Чоловіча зачіска на середні волосся в стилі «Гранж»

  Чоловічі зачіски на середні волосся в стилі «Гранж» останнім часом стають все більш популярними. Раніше ця стрижка була популярна в 80-ті роки. Слово «гранж» означає зневагу і бруд. Волосся укладене недбало і безладно.

  Створити такий ефект можна наступним чином:

  • Чисті мокрі волосся слід розчесати і нанести на них мус.
  • Далі феном або природним шляхом потрібно висушити волосся.
  • Рекомендується злегка зафіксувати лаком.
   muzhskie pricheski na srednie volosy, s vybritymi viskami, klassicheskie i neobychnye foto59 Чоловічі зачіски на середні волосся, з поголеними скронями, класичні і незвичайні. Фото

  Зазвичай «Гранж» вибирають чоловіки творчих професій: художники, музиканти, стилісти. Дана зачіска відмінно підходить не тільки до стилю кежуал, але й ефектно виглядає з класикою. Найчастіше фахівці зачіски в стилі «Гранж» використовують колорування або мелірування.

  Це допомагає додати хаосу і недбалості. Також дуже густе волосся можна профілювати, щоб прибрати зайвий обсяг.

  Чоловіча стрижка канадка

  У 70-ті роки спортсмени з Канади вплинули на появу нової для СРСР стрижки канадки. Вона проста в укладанні і виглядає дуже гармонійно. Особливості зачіски: коротке волосся в потиличній області, які збільшуються в тім’яній області. Довжина чубчика становить близько 5 див. Канадка підходить до будь-якого стилю, способу життя і віком.

  Одним з яскравих представників цієї зачіски є актор Бред Пітт. Головна перевага канадки – простота в укладанні. За допомогою даної стрижки можна наблизити круглу, квадратну або прямокутну форму особи до овального типу. Канадку можна робити як на рівні волосся, так і на кучеряве.

  muzhskie pricheski na srednie volosy, s vybritymi viskami, klassicheskie i neobychnye foto60 Чоловічі зачіски на середні волосся, з поголеними скронями, класичні і незвичайні. Фото

  Але в останньому випадку необхідно враховувати структуру волосся і робити пасма трохи довше. Можна також додати й асиметрію в тім’яній області або зачесати чубок тому, що додасть образу елегантності.

  Чоловічі стрижки на середні волосся «Андеркат»

  Стрижка Undercut прийшла в Росію з Великобританії в 60-х роках і дотепер не втрачає популярність.

  Основні риси зачіски:

  • Вибриті віскі.
  • Довга чубчик.
  • Різкий перехід.

  Undercut відмінно виглядає як з рівними волоссям, так і з кучерявими. У стрижці дуже різкий перехід довжини волосся, тому вона виглядає ефектно. Зазвичай її вибирають молоді хлопці, які працюють у сфері творчості, або студенти.

  Існує 2 способи укладання зачіски Undercut:

 • Їжачок – створюється з допомогою мусу для обсягу і лаку для волосся. Цей варіант ідеально підійде зухвалим і стильним чоловікам.
 • Укладання тому – якщо волосся рівні, то можна не використовувати фіксуючі засоби.
  muzhskie pricheski na srednie volosy, s vybritymi viskami, klassicheskie i neobychnye foto61 Чоловічі зачіски на середні волосся, з поголеними скронями, класичні і незвичайні. Фото
 • Якщо чоловік володар прямокутного або трикутного типу обличчя, рекомендується укладати волосся назад, щоб не створювати зайвий обсяг в області верхівки. Для овальної форми підійдуть обидва варіанти.

  Чоловічі зачіски на середні волосся в строго-класичному стилі

  Класика завжди в моді – це стосується і зачісок. Суворо-класичний стиль чоловічих стрижок сформувався приблизно в 20-х роках. Цей стиль відображає елегантність і почуття стилю чоловіки. До суворої класики можна віднести волосся, зачесане в сторону або назад.

  Дана стрижка підходить практично всім, тому що є універсальною.

  Зачіску можна зробити в домашніх умовах, але краще звернутися в салон, щоб майстер створив строго-класичний варіант з урахуванням особливостей типажу чоловіки. Такі зачіски підходять для будь-якого віку, статусу і стилю. Головна їх перевага – зручність.

  Щоб зробити укладання необхідно:

  • Підібрати стайлінгові кошти з урахуванням структури волосся.
  • На чисте вологе волосся нанесіть засіб для укладання і висушити феном по напрямку росту волосся. Або дочекатися, щоб волосся висохли природним чином.
   muzhskie pricheski na srednie volosy, s vybritymi viskami, klassicheskie i neobychnye foto62 Чоловічі зачіски на середні волосся, з поголеними скронями, класичні і незвичайні. Фото

  В кінці рекомендується зафіксувати лаком для волосся, щоб укладання не втрачала форму протягом всього дня.

  Зачіски з поголеними скронями

  Чоловічі зачіски на середні волосся з поголеними скронями – це результат зухвалих ідей і самовираження. Чим сильніше виголені бічні частини, тим сміливіше виглядає стрижка. Волосся на маківці укладаються в залежності від форми обличчя. Наприклад, при типі особи коло або серце рекомендується уникати гладко-укладених волосся, а додати об’єм.

  Якщо форма обличчя візуально нагадує прямокутник, трикутник, бажано зачесати волосся назад.

  Можна додати асиметрію, мелірування або профілювати пасма. Молоді хлопці або творчі чоловіки можуть дозволити собі різні експерименти. Останнім часом стало модно фарбувати поголену частина в білий колір, створюючи ефект відсутності волосся. Щоб зберегти зачіску, необхідно регулярно звертатися до майстра, або голити відрослі з боків пасма самостійно.

  Сучасні чоловічі зачіски на середні волосся для підлітків

  Варіативність фасонів сучасних стрижок для підлітків постійно збільшується. Останнім часом молоді хлопці воліють сміливі, зухвалі і ефектні варіанти.

  Одні з найбільш використовуваних зачісок:

  • Undercut.
  • Канадка.
  • Гранж.
   muzhskie pricheski na srednie volosy, s vybritymi viskami, klassicheskie i neobychnye foto63 Чоловічі зачіски на середні волосся, з поголеними скронями, класичні і незвичайні. Фото

  Ці фасони є одним із способів самовираження підлітків. Також ці стрижки відмінно поєднуються зі стилем кежуал або спортивним одягом. Зараз серед молоді популярний колорування – це фарбування окремих пасом волосся в самі різні кольори. Це додає яскравості та ефектності.

  Раніше колорування використовували тільки при моделюванні жіночих стрижок, але зараз у чоловічих салонах це не менш рідкісне явище. Деякі підлітки вибирають класичні стрижки. Вони прості в укладанні і підходять практично до будь-якого типу обличчя.

  Корисні поради та інструкції по укладанню чоловічих зачісок середньої довжини

  Для створення ідеальної укладки необхідно пам’ятати про деякі рекомендації:

  • При виборі стайлінгових засобів потрібно керуватися їх структурою. Наприклад, кучеряве волосся зазвичай сухі і ламкі, тому слід віддавати перевагу зволожуючою косметиці.
  • Волосся перед укладанням повинні бути вимиті.
  • При сушінні волосся феном потік повітря повинен бути спрямований по зростанню волосся.
  • Не бажано вибирати гаряче повітря при сушінні феном.
  • Необхідно використовувати засоби термозахисту.
  • Фен потрібно тримати на відстані приблизно 17 см від волосся.muzhskie pricheski na srednie volosy, s vybritymi viskami, klassicheskie i neobychnye foto64 Чоловічі зачіски на середні волосся, з поголеними скронями, класичні і незвичайні. Фото
  • Якщо під час укладання волосся висохли, можна додатково змочити їх водою.
  • Для додання обсягу рекомендується використовувати спеціальні муси.
  • В кінці укладання можна закріпити результат лаком для волосся.
  • Необхідно регулярно підстригати волосся, щоб зачіска виглядала доглянуто.

  Також рекомендується використовувати різні маски і бальзами, щоб волосся були блискучими і здоровими – адже це основа будь-якої стрижки. Чоловічі зачіски завжди відрізнялися варіативністю фасонів.

  Особливо це стосується моделей на середні волосся. Стрижка, виконана з урахуванням форми обличчя, особливостей способу життя і стилю в одязі, стане відмінним способом самовираження для чоловіка.

  Оформлення статті: Анна Вінницька

  Відео про модних чоловічих стрижках

  Чоловічі стрижки у кращих чоловічих стилістів:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради