До чого сниться левиця жінці чи чоловікові – сонник

Левиця в сновидінні образ сміливості, жіночої сили і чарівності. У природі вона не головна в прайді, завжди стоїть за самцем, але є сильною і хороброї добытчицей. У більшості випадків приснився левиця обіцяє значні життєві зміни. Але значення сну може бути й іншим, для правильної розшифровки слід згадати деталі сюжету.

 До чого сниться левиця жінці чи чоловікові – сонник09772ef0b154686d8ef2e0930cb9fd91 До чого сниться левиця жінці чи чоловікові – сонник

Тлумачення значення сну

Зі сну леви і левиці найчастіше вказують на великі зміни в майбутньому. Проте пов’язані події будуть з різними життєвими аспектами: цар звірів – знак великої сили, присутності покровителя, наявності шляхів та здібностей для реалізації задуманих цілей, а цариця – образ позитивних змін в особистому житті, виникнення нових відносин, сімейної гармонії.

Майже по кожному соннику лев і левиця розшифровуються так.

Образ хижачки уві сні тісно пов’язаний з її функцією в прайді. Добуває їжу не лев, а левиця. Причому полюють самки групою. Тому в сновидінні образ відображає успішне взаємодія з партнерами при реалізації важливої справи.

До чого сниться пара, лев і левиця разом – сновидінню вдається успішно вести бізнес, не забуваючи приділяти увагу особистому житті. Він на все знаходиться час.

Зовнішній вигляд і стан хижачки

Для правильної розшифровки сновидінь важливо враховувати, як виглядала левиця, в якому стані вона перебувала:

 • Левиця з білою шерстю обіцяє велику ділову перемогу.
 • Чорна вказує на численні перепони на шляху до досягнення поставлених цілей.
 • Хвора, мертва – попереджає про значні втрати. Починається чорна життєва смуга.
 • Спляча підказує, що почався вдалий період для реалізації найсміливіших ідей. Пора починати робити те, що давно хотілося.
 • Дії тварини уві сні

  Для правильної розшифровки сновидінь важливо згадати, що робила левиця в сні, як себе вела:

 • Полювала з іншими хижачка. Сон обіцяє успішне ведення справ. Але якщо вона вела полювання на самоті, то це попередження про можливі складнощі в роботі і неприємності в особистих відносинах.
 • Перебувала в клітці. Якщо поблизу не було інших персонажів, глядачів, то в найближчому майбутньому можна сподіватися на появу авторитетного покровителя, здатного допомогти порадою або грошима. Але якщо клітка стояла в людному місці, у зоопарку або звіринці, а навколо було багато глядачів, то сновидець з великою ймовірністю опиниться приниженим.
 • До чого сняться б’ються левиці – недоброзичливець або конкурент робить все, щоб сновидець зазнав краху в бізнесі, а в його родині почалися проблеми.
 • Хижачка напала на дитину, а сновидець кинувся її захищати – сюжет попереджає, що не можна розслаблятися, потрібно залишатися твердим і пильним. В іншому випадку вороги здобудуть перемогу.
 • Які слова не можна говорити перед дзеркалом

  Левиця з дитинчатами

  Левиця з левенятами – сприятливий знак. Сновидець сповнений енергії, готовий до реалізації задуманих планів, і все здійснюване виявиться вдалим. Іноді більш широке тлумачення: не варто робити кар’єру чи вести бізнес, грунтуючись на брехні і шахрайстві. Гірше тільки собі самому.

  Приснилася левиця, годує левенят молоком – можна чекати допомоги від впливової людини старшого віку. Попереду фінансове благополуччя.

  Самки з дитинчатами побачила незаміжня дівчина – скоро почнуться стосунки з хлопцем, що зазнають щирі почуття.

  Левенята граються, бавляться, граються – скоро відбудеться знайомство з авторитетною особою, яка стане протегувати сновидінню. Дитинчата білого забарвлення – до багатства.

  Емоції сновидця

  Зустріч з лютої хижачкою уві сні завжди викликає бурхливі емоції, позитивні чи негативні.

  Якщо сновидець не відчуває страху, відчуває спокій, а левиця ласкава і привітна, то в реальності можна сподіватися на удачі і успішну реалізацію задуманого. Якщо сплячий відчуває страх, а хижачка гарчить, шкіриться, готується напасти, то попереду негаразди, проблеми, пов’язані зі зрадою з боку близької людини.

  Образ левиці для жінки і чоловіки

  Чоловік, побачивши уві сні левицю, незабаром познайомиться з вірною, порядною, господарської, щирою і пристрасною жінкою, яка для нього стане ідеалом дружини. Але якщо хижачка веде себе агресивно, нападає, то сновидець опинився в чіпких пазурах спритною і хитрою красуні, яка зав’язала любовні стосунки з корисливою метою.

  70c89c40b5fb0ff0ebc81c8e7650db3b До чого сниться левиця жінці чи чоловікові – сонникd0a487e404c49f7d9e8b05c8207a3f44 До чого сниться левиця жінці чи чоловікові – сонник

  Чоловікові доводиться захищати від звіра сім’ю або інших людей – попереду велика біда, великі фінансові втрати.

  Для жінки левиця в сновидінні образ сильного і палкого чоловіки, з них незабаром почнуться любовні стосунки, про яких сновидица завжди мріяла. Але якщо хижачка веде себе агресивно, атакує, крає, то слід чекати проблем на любовному фронті, пов’язаних з появою підступної суперниці. Висока ймовірність формування любовного трикутника.

  Якого кольору купити гаманець для залучення грошей, як вибрати правильно

  Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологЖенщина гладить тварина – це теж попередження про суперницю в любові. Але якщо доводиться гладити і пестити левенят, які знаходяться поруч з мамою, то скоро в житті сновидицы з’явиться впливова особа, яка буде надавати всіляку допомогу.

  Трактування сну в різних сонники

  Кожен сонник пропонує своє трактування сновидіння, в якому фігурує левиця. Значення багато в чому визначається ставленням упорядника до лютої хищнице.

  Міллера

  Левиця в снах – відображення любовних і сімейних відносин, до змін в різних сферах життя, що наближаються позитивних подій, впевненого руху вперед.

  Чоловікам сновидіння обіцяє знайомство з гарною і привабливою жінкою, яка займе важливе місце в серце і життя. Жінкам левиця обіцяє палкі любовні відносини, пам’ять про яких залишиться на все життя, навіть якщо вони не виллються в щось більше.

  Жінці сниться, що на неї нападає агресивна левиця, – скоро станеться швидкий і раптовий кар’єрне зростання.

  Звіриний рик – вказівка на важкі перешкоди. Доведеться боротися з ворогом, наділеним силою і великими можливостями. Хижачка вкусила сплячого – в реальності можливі підступи і нападки з боку недоброзичливців.

  Фрейда

  Відомо, що доктор психології тлумачив сновидіння виключно з сексуальної точки зору. Для нього сни були відображенням явних і прихованих сексуальних фантазій людини.

  На думку Фрейда, чоловік, який вступив у сні в інтимний зв’язок з хижачкою, наяву приховує свої мазохістські нахили. Якщо аналогічний сюжет бачить жінка, то в реальності їй доведеться вести важку боротьбу з суперницею.

  694b205cb97ee71308c79443076c8540 До чого сниться левиця жінці чи чоловікові – сонникef2738354836d3e7675aaab7fc345235 До чого сниться левиця жінці чи чоловікові – сонник

  Побачити левицю з левенятами – для сновидицы передвістя материнства. Жінка, що пережила невдалий любовний досвід, ставши матір’ю, буде віддавати всі нерозтрачені почуття дитині. Якщо ж левенята наснилися чоловікові, то йому напевно хочеться урізноманітнити сексуальне життя.

  Нострадамуса

  Левиця може снитися з одним або кількома дитинчатами. У першому випадку це попередження – не варто хапатися за всі справи одночасно, проблеми потрібно вирішувати по мірі їх важливості. У другому випадку це вказівка – настав час втілювати в життя найсміливіші задуми. Мати годує дитинчат молоком – фінансове становище сім’ї значно покращиться.

  Чому не можна пити чай з ложкою в гуртку – прикмети

  Езотерика Цвєткова

  Квіток пропонує іншу трактування сну. Бачити уві сні годує дитинчат левицю – це попередження про необхідність чесного ведення справ. Сновидець готовий досягти бажаного обманним шляхом, але сам стане жертвою своїх шахрайських дій. Є ймовірність зіткнення з розумними і проникливими діловими партнерами, які не клюнуть на брехню, обгорнутий справу на свою користь.

  Сучасний сонник

  Левиця в сновидінні – відображення зміни соціального становища людини. Висока ймовірність успішного завершення важливої справи, особливо якщо воно велося за участю кількох осіб.

  Біла хижачка – провісниця неймовірну і беззаперечну ділової перемоги, чорна – проблем і значних перешкод. Пара львів, самець і самка – до щасливого розвитку любовних відносин. До чого сниться незаміжньою дівчині левиця – до появи привабливих і учтивых кавалерів.

  b94d3477d615c9a47d0334573692a15f До чого сниться левиця жінці чи чоловікові – сонник72775d69ba0394a7b251ceec34dddfbe До чого сниться левиця жінці чи чоловікові – сонник

  Левенята біля матері хворі худі – сновидець запрацювався, майже не приділяє уваги сім’ї. Здорові і міцні дитинчата – виконана робота принесе задоволення і гарний прибуток. Левенята смокчуть матір – фінансове становище сім’ї значно покращиться.

  Сонник XXI століття

  Жінка пестить, гладить левицю – в реальному житті буде боротися з підступною суперницею за серце коханого чоловіка. Якщо сновидица заміжня, то сон попереджає, що у чоловіка з’явиться коханка, яка буде наполягати на оформленні розлучення і розрив відносин з родиною.

  Левиця в клітці – авторитетна особа надасть допомогу. Якщо навколо клітини багато людей, то доведеться сумувати і терпіти приниження.

  Жіночий сонник

  Левиця в клітці – образ самого сплячого. Йому доведеться пережити нещастя, бути приниженим і ображеним впливовою людиною. Хижачка перебуває на волі, напала на сновидця – незабаром чекає зіткнення з недоброзичливцем. Причому ворог буде авторитетним, яка обіймає високу посаду, і їхні дії будуть активними.

  Сни, в яких фігурують левиці, переважно позитивні. Вони передбачають важливі зміни в життя, заступництво авторитетних особистостей, сімейне благополуччя, щасливі любовні відносини, впевнений рух до поставлених цілей. Точна розшифровка залежить від деталей, тому після пробудження слід згадати сюжетні подробиці.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради
  Залишити відповідь

  ×
  Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
  Спасибі, я вже з Вами!