До чого сниться чорний кролик жінці або чоловіку ?– сонник

Сни, в яких фігурує чорний кролик, несуть переважно негативний сенс, попереджають про насуваються неприємних подіях. Найчастіше тварина вказує на високу ймовірність фінансових проблем у діловій сфері, на необхідність утриматися від ризикованих операцій з грошима.

Ще чорний гризун в сновидінні може попереджати про присутність в оточенні підступного людини, що ховає справжні наміри під маскою доброчесного, готується завдати серйозний матеріальний збиток.

cda5d9cdbb9763872cd86ce57e5a052c До чого сниться чорний кролик жінці або чоловіку ?– сонник

До чого сниться чорний кролик – загальне тлумачення

У більшості випадків чорний кролик – негативний образ у сні. Він передбачає конфліктні ситуації, депресивний настрій через зрадницьких дій близьких людей, втрату віри в кращі людські якості.

У більшості сонників чорну тварину – вказівку на:

 • великі грошові втрати, запобігти які не вийде;
 • негативні життєві зміни;
 • тяжкі захворювання у близьких людей, які можуть закінчитися смертю;
 • погіршення здоров’я самого сновидца;
 • боязкий і нерішучий характер сплячого.

Сниться багато кроликів – сновидець стане жертвою брехливих пліткарів, з-за чого отримає велику душевну травму, не зможе далі реалізовувати задумане справа.

При розшифровці сну важливо враховувати в якому стані перебував, що робив кролик:

 1. Мертву тварину пророкує велику біду. Швидше за все, рідна людина тяжко захворіє або помре.
 2. Кролик їсть корм у сні – настає важкий безгрошовий період, який збільшиться зрадою близької людини.
 3. Кроликів травлять собаки – режим винен у конфлікті між людьми з оточення. Сон попереджає, що надалі не можна лізти в чужі стосунки, висловлювати свою думку, яке нікому не потрібно і тільки шкодить.
 4. Чорний гризун перебігає дорогу сновидінню – доведеться справлятися з серйозними проблемами, які виникнуть через зраду друга або колеги.
 5. Тварина сидить в кущах – до несподіваного неприємного події.
 6. Кролик грає, стрибає, грається – сновидець став об’єктом чийогось пильної уваги, але поки не здогадується про це.
 7. Чорний гризун в страху сидить у кутку – це відображення безпідставного панічного стану сновидця. Не варто мучити себе вигаданими страхами, інакше вони матеріалізуються.
 8. Сплячий кролик віщує руйнування сімейних відносин, розлучення.
 9. Незвичайний сон, в якому чорний кролик плаче, вказує на натягнуті відносини з сексуальним партнером. Якщо ж тварина сміється, то слід очікувати поліпшення ситуації в особистому житті. А якщо гризун співає або щось говорить, то прийде несподівана звістка.
 10. Величезний кролик, що йде на задніх лапах, як людина, пророкує велику неприємність, з-за якої сновидець буде довго перебувати в розгубленому стані.

Чорний і білий кролики, які сидять в одній клітці, вказують, якщо вірити трактуванні мага Лонго, на нерішучий і невпевнений характер сплячого. Сон натякає на те, що для досягнення успіху пора діяти впевнено і напористо.

Чоловік, якому сняться маленькі чорні кроленята, в реальності дуже марнославний, наполегливо прагне зайняти лідерську позицію. Таке сновидіння – відображення моральної готовності сновидця до жорсткого протистояння з конкурентами за високий діловий і соціальний статус.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикЕсли для людини не характерно прагнення до лідерства, то сон, в якому фігурують кроленята, має інше трактування. Сновидінню доведеться доглядати за рідною людиною, яка відчуває брак любові і тепла, тому намагається привернути до себе увагу.

Іноді чорні дитинчата вказують на невдоволення сплячого з приводу того, що близька людина потребує допомоги. Причому причина роздратування не в тому, що один безпорадний, а в тому, що він бездіяльний, безініціативний, не прагне сам вирішувати свої проблеми.

За сонником Езопа, чорний кролик – попередження про початок депресії.

Розшифровуючи образ, сновидець повинен враховувати, що він сам робив у сні, які дії робив по відношенню до тварини:

 1. Наздоганяти кролика – погана ознака. Удача відвернеться від сплячого. Все, на що були покладені надії, не збудеться.
 2. Зловити чорне тварина – до перемоги над конкурентами, початок світлої життєвої смуги.
 3. Сновидець лікує хворого гризуна – в реальному житті намагається повернути дорогої людини, відновити розірвані любовні відносини.
 4. Убити чорного кролика – в реальності зіткнутися із зміною поведінки одного в негативну сторону. Назрівають конфлікти, і розпалює їх друг. Проте сон попереджає про необхідність зберігати адекватність і стриманість у суперечках, інакше з репутацією доведеться попрощатися.
 5. Крокувати по дорозі слідом за кроликом – шукати способи досягнення щастя.
 6. Полювати в сні на чорного гризуна – в реальності переживати по порожньому приводу.
 7. Вживати м’ясо чорного кролика – до розвитку серйозного неврологічного або психічного захворювання, що вимагає негайної лікарської допомоги.

Сниться жінці, дівчині, чоловікові

Заміжньої жінки сон, у якому фігурує чорний гризун, віщує подружній конфлікт, що може призвести до розлучення. Але якщо сновидица спостерігає, як тварина з апетитом вживає корм, то слід готуватися до поповнення в сімействі.

Дівчина, яка побачила уві сні кролика з чорною шерстю, має проявляти крайню обережність у спілкуванні з протилежною статтю. Висока вірогідність агресивної поведінки і навіть насильницьких дій з боку чоловіка.

Сновидіння попереджає молоду сновидицу про необхідність оберігати себе поза домом: не ходити в темний час доби по дворах, підворіттях і порожнім під’їздах. В іншому випадку фізичних і моральних травм не уникнути.

c2c4149ab0735e9bc96590ef12bce48e До чого сниться чорний кролик жінці або чоловіку ?– сонник

Чоловік-бізнесмен повинен працювати обережно і неквапливо, зважувати кожен крок, якщо йому приснився чорний кролик. Особливо обережно слід укладати контракти. Не варто йти на поводу у ділових партнерів, якщо взамін на поступки вони обіцяють великий куш. Але якщо тварина в сновидінні вів себе спокійно, то турбуватися не потрібно: контракт виявиться успішним.

Чорний кролик – майже завжди негативний символ, пов’язаний з погіршенням фінансового положення, проблемами в реалізації справ, а також із загрозою втрати репутації.

Найчастіше сновидіння попереджає, що грошові втрати будуть пов’язані зі зрадою близької людини або ділового партнера. Тому потрібно проявляти обережність і передбачливість, не вступати в ризиковані угоди, діяти за планом, не йти на поступки.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради