До чого сниться чорний кролик жінці або чоловіку 🐰– сонник

Сни, в яких фігурує чорний кролик, несуть переважно негативний сенс, попереджають про насуваються неприємних подіях. Найчастіше тварина вказує на високу ймовірність фінансових проблем у діловій сфері, на необхідність утриматися від ризикованих операцій з грошима.

Ще чорний гризун в сновидінні може попереджати про присутність в оточенні підступного людини, що ховає справжні наміри під маскою доброчесного, готується завдати серйозний матеріальний збиток.

cda5d9cdbb9763872cd86ce57e5a052c До чого сниться чорний кролик жінці або чоловіку 🐰– сонник

До чого сниться чорний кролик – загальне тлумачення

У більшості випадків чорний кролик – негативний образ у сні. Він передбачає конфліктні ситуації, депресивний настрій через зрадницьких дій близьких людей, втрату віри в кращі людські якості.

У більшості сонників чорну тварину – вказівку на:

 • великі грошові втрати, запобігти які не вийде;
 • негативні життєві зміни;
 • тяжкі захворювання у близьких людей, які можуть закінчитися смертю;
 • погіршення здоров’я самого сновидца;
 • боязкий і нерішучий характер сплячого.

Сниться багато кроликів – сновидець стане жертвою брехливих пліткарів, з-за чого отримає велику душевну травму, не зможе далі реалізовувати задумане справа.

При розшифровці сну важливо враховувати в якому стані перебував, що робив кролик:

 1. Мертву тварину пророкує велику біду. Швидше за все, рідна людина тяжко захворіє або помре.
 2. Кролик їсть корм у сні – настає важкий безгрошовий період, який збільшиться зрадою близької людини.
 3. Кроликів травлять собаки – режим винен у конфлікті між людьми з оточення. Сон попереджає, що надалі не можна лізти в чужі стосунки, висловлювати свою думку, яке нікому не потрібно і тільки шкодить.
 4. Чорний гризун перебігає дорогу сновидінню – доведеться справлятися з серйозними проблемами, які виникнуть через зраду друга або колеги.
 5. Тварина сидить в кущах – до несподіваного неприємного події.
 6. Кролик грає, стрибає, грається – сновидець став об’єктом чийогось пильної уваги, але поки не здогадується про це.
 7. Чорний гризун в страху сидить у кутку – це відображення безпідставного панічного стану сновидця. Не варто мучити себе вигаданими страхами, інакше вони матеріалізуються.
 8. Сплячий кролик віщує руйнування сімейних відносин, розлучення.
 9. Незвичайний сон, в якому чорний кролик плаче, вказує на натягнуті відносини з сексуальним партнером. Якщо ж тварина сміється, то слід очікувати поліпшення ситуації в особистому житті. А якщо гризун співає або щось говорить, то прийде несподівана звістка.
 10. Величезний кролик, що йде на задніх лапах, як людина, пророкує велику неприємність, з-за якої сновидець буде довго перебувати в розгубленому стані.
Читайте також:  Які слова не можна говорити, промовляти перед дзеркалом і чому – прикмети і забобони

Чорний і білий кролики, які сидять в одній клітці, вказують, якщо вірити трактуванні мага Лонго, на нерішучий і невпевнений характер сплячого. Сон натякає на те, що для досягнення успіху пора діяти впевнено і напористо.

Чоловік, якому сняться маленькі чорні кроленята, в реальності дуже марнославний, наполегливо прагне зайняти лідерську позицію. Таке сновидіння – відображення моральної готовності сновидця до жорсткого протистояння з конкурентами за високий діловий і соціальний статус.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикЕсли для людини не характерно прагнення до лідерства, то сон, в якому фігурують кроленята, має інше трактування. Сновидінню доведеться доглядати за рідною людиною, яка відчуває брак любові і тепла, тому намагається привернути до себе увагу.

Іноді чорні дитинчата вказують на невдоволення сплячого з приводу того, що близька людина потребує допомоги. Причому причина роздратування не в тому, що один безпорадний, а в тому, що він бездіяльний, безініціативний, не прагне сам вирішувати свої проблеми.

За сонником Езопа, чорний кролик – попередження про початок депресії.

Розшифровуючи образ, сновидець повинен враховувати, що він сам робив у сні, які дії робив по відношенню до тварини:

 1. Наздоганяти кролика – погана ознака. Удача відвернеться від сплячого. Все, на що були покладені надії, не збудеться.
 2. Зловити чорне тварина – до перемоги над конкурентами, початок світлої життєвої смуги.
 3. Сновидець лікує хворого гризуна – в реальному житті намагається повернути дорогої людини, відновити розірвані любовні відносини.
 4. Убити чорного кролика – в реальності зіткнутися із зміною поведінки одного в негативну сторону. Назрівають конфлікти, і розпалює їх друг. Проте сон попереджає про необхідність зберігати адекватність і стриманість у суперечках, інакше з репутацією доведеться попрощатися.
 5. Крокувати по дорозі слідом за кроликом – шукати способи досягнення щастя.
 6. Полювати в сні на чорного гризуна – в реальності переживати по порожньому приводу.
 7. Вживати м’ясо чорного кролика – до розвитку серйозного неврологічного або психічного захворювання, що вимагає негайної лікарської допомоги.
Читайте також:  Чому Місяць червона: прикмети – великий місяць, календар майя, вплив на людину

Сниться жінці, дівчині, чоловікові

Заміжньої жінки сон, у якому фігурує чорний гризун, віщує подружній конфлікт, що може призвести до розлучення. Але якщо сновидица спостерігає, як тварина з апетитом вживає корм, то слід готуватися до поповнення в сімействі.

Дівчина, яка побачила уві сні кролика з чорною шерстю, має проявляти крайню обережність у спілкуванні з протилежною статтю. Висока вірогідність агресивної поведінки і навіть насильницьких дій з боку чоловіка.

Сновидіння попереджає молоду сновидицу про необхідність оберігати себе поза домом: не ходити в темний час доби по дворах, підворіттях і порожнім під’їздах. В іншому випадку фізичних і моральних травм не уникнути.

c2c4149ab0735e9bc96590ef12bce48e До чого сниться чорний кролик жінці або чоловіку 🐰– сонник

Чоловік-бізнесмен повинен працювати обережно і неквапливо, зважувати кожен крок, якщо йому приснився чорний кролик. Особливо обережно слід укладати контракти. Не варто йти на поводу у ділових партнерів, якщо взамін на поступки вони обіцяють великий куш. Але якщо тварина в сновидінні вів себе спокійно, то турбуватися не потрібно: контракт виявиться успішним.

Чорний кролик – майже завжди негативний символ, пов’язаний з погіршенням фінансового положення, проблемами в реалізації справ, а також із загрозою втрати репутації.

Найчастіше сновидіння попереджає, що грошові втрати будуть пов’язані зі зрадою близької людини або ділового партнера. Тому потрібно проявляти обережність і передбачливість, не вступати в ризиковані угоди, діяти за планом, не йти на поступки.

Подобається? Поділіться з друзями:
Всезнайко - Корисні поради