Зірка Давида: значення символу в християнстві, іудаїзмі, в магії, що означає тату

Зірка Давида є дуже давнім символом – вона має безліч значень і трактувань в різних релігіях і культурах. Подібну символіку знаходили ще на давніх артефактах і до цих пір точно невідомо, коли і з чим пов’язано його первісне виникнення.

Найчастіше друк зображується у вигляді кола, усередині якого розташовані два сполучених між собою трикутника, що представляють собою зірку з шістьма кінцями.

Перед тим як придбати амулет у вигляді зірки Давида рекомендується більш детально ознайомитися з його значенням, правил носіння або створення оберега.

35469ecf3a80a3e41bfd2db795407b0c Зірка Давида: значення символу в християнстві, іудаїзмі, в магії, що означає тату

Зірка Давида в різних культурах

Зірка Давида є світовим символом і має безліч найменувань – магендовид, щит Давида, печатку Соломона, або гексаграма. У кожній культурі або країні існують свої варіанти розшифровки значення шестикутної зірки:

 • Індія. У давні часи цей талісман позначав руйнівну силу Калі і породжує Шиви. У сучасному суспільстві трактування видозмінилася і являє собою поєднання добра і зла, людини і Бога, чоловічого і жіночого почав. А також відзначається ще одна популярна індійська трактування зірки – зображення любовної чакри.
 • Масонство. У масонів зірка Давида символізувала життєвий досвід.
 • Близький Схід. Символіка була уособленням білої лілії.
 • Шумери. Зірка, яка має шість променів, відсилала до богині Іштар, яка була покровителькою війни і плотських утіх.
 • Ізраїль. В іудаїзмі євреї вважаються нацією, стоїть вище інших. В зірці дивиться вгору трикутник характеризує перевагу розуму і сили, а фігура, спрямована вниз у євреїв позначає слабких, дурних людей без сили волі.
 • Іслам. У мусульман знак Давида означав не тільки одночасне прагнення душі людини до земного і божественного, але і багатство або захист від бід.
 • У алхіміків шестикутна зірка символізувала філософський камінь і була знаком безсмертя. Найбільш древнім поясненням знака у багатьох країнах – уособлення всіх стихій або чотирьох сторін світу.

  Значення в християнстві

  Крім єврейської культури, розглянутий знак часто зустрічається в християнстві. Його нерідко називають зіркою Творця, оскільки він символізує Віфлеємську зірку, яка вказала шлях до місця народження месії.

  Зображення закріплювалося в мозаїку православних храмів і символізувало боротьбу Бога з Дияволом, а також єднання людських та божественних сил.

  Крім того, християни бачили в зірці модель світобудови, з причини того, що Земля була створена саме за шість діб. Однак, відзначалися і ті, хто з побоюванням ставився до цього зображення, оскільки асоціювали його з числом звіра з-за наявності у фігурі шести сторін і кутів.

  Значення в магії

  Чаклуни регулярно носять магендовид під час проведення магічних ритуалів – він допомагає накопичувати і зберігати енергію.

  Для магів гексаграмма є символом злиття фізичного тіла разом з духом. Ворожок і ясновидців слід постійно тримати при собі зірку Давида – вона буде захищати від нападок темних сил, і запобіжить спроби невидимих істот захопити свідомість медіума без його згоди.

  У каббалістичних навчаннях дається наступна розшифровка шести трикутників: строгість, славу, красу, силу, нескінченність і милість. Всі ці риси об’єднуються в центрі і становлять єдине ціле.

  Кому слід носити талісман і як він допомагає

  Носити зірку Давида можна як оберіг у вигляді кулона, перстені або підвіски – вона вбереже від пристріту, псування або привороту, а також допоможе уникнути передчасної смерті.

  Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологИзготавливать такий талісман дозволено з будь-якого матеріалу, але рекомендується віддавати перевагу сріблу – цей метал максимально захищає власника від навколишнього негативу і наповнює його енергією.

  І також дозволяється вишивати символіку на одязі, предметах домашнього вжитку або постільну білизну.

  Гексаграмма, незалежно від статі чи віку, допомагає знайти гармонію зі світом і активізує приховані здібності. Головна користь регулярного носіння зірки Давида:

  • набуття впевненості у власних силах;
  • очищення свідомості він негативних думок;
  • запобігання втрати енергії;
  • знаходження контакту з оточуючими людьми.

  Амулет у вигляді шестикутної зірки допоможе привернути удачу, зміцнить здоров’я і захистить від різних негараздів. Для максимального ефекту необхідно тримати талісман щодня в руках, при цьому важливо думати про своїх цілях або мріях. Не потрібно чекати здійснення своїх бажань в короткі терміни – все задумане буде здійснюватися поступово.

  Не варто забувати, що постійне носіння талісмана насичує його сторонньої енергетикою, тому рекомендується раз в півроку залишати символ у воді з сіллю на добу для очищення.

  Що означає татуювання з Давидової зіркою

  Зображення шестикутної зірки найчастіше наносять на руку, груди або ногу. Велике значення татуювання у вигляді зірки Давида зраджували моряки, особливо напередодні небезпечних подорожей – вважалося, що цей символ допомагав уникнути аварій і повернутися додому неушкодженим.

  Оберіг своїми руками по днях тижня

  При самостійному виготовленні амулета слід дотримуватися ряду правил:

  • створювати талісман в будь-який день тижня, крім суботи;
  • місяць повинна знаходитися у фазі зростання;
  • при нанесенні символу на метал важливо бути в хорошому настрої і представляти, як здійснюється задумане.

  Кожен день тижня несе певне значення обережному знаку:

 • Понеділок – успіх у роботі, підвищення по кар’єрних сходах. Рекомендована основа для заготівлі – срібло.
 • Вівторок – довголіття і покращення загального стану здоров’я. Метал, який використовується при виготовленні – залізо.
 • Середа – розкриття прихованих талантів і посилення дар передчуття. Краща основа – платина, срібло і алюміній.
 • Четвер – стане чудовим оберегом і помічником у всіх починаннях для волонтерів та людей, які присвятили життя благодійності. Оптимальний метал – олово.
 • П’ятниця – допоможе творчим особистостям досягти успіху у всіх починаннях. Знак необхідно робити на міді.
 • Неділя – сприяє швидкому досягненню поставлених цілей. Кращий метал – золото.
 • Для вирішення наявних проблем можна зробити тимчасовий амулет. Для цього потрібно зобразити символіку на картоні або папері, занурити малюнок у віск і дочекатися її повного висихання. При нанесенні символу важливо перебувати наодинці з собою і повністю сконцентруватися на бажаному.

  Не варто використовувати амулет Давида людям з ослабленою психікою або згубними залежностями, в темній магії, а також для звершення зла – амулет це відчує і оберне свою силу проти вас.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради