Дощ у день народження прикмети: хороша, погана

dozhd v den rozhdenija primety horoshaja plohaja a9d8358 Дощ у день народження прикмети: хороша, погана

Зазвичай ми ретельно готуємося до свят: до дрібниць продумуємо програму, запрошуємо на торжество близьких людей і, зрозуміло, негода не входить в наші плани. Кому сподобається дощ в день народження? Прикмети стверджують, що таке явище далеко не завжди має негативний посил. Тому не варто засмучуватися, якщо під час вашої святкування втрутився злива. Наші предки вважали, що ця подія приносить щастя, тому навіть в день весілля дощ не псував настрій святкуючих.

Дощ у день народження: прикмети і вірування

Напевно, на всій землі не знайдеться культури, в якій вода співвідноситься з чимось поганим. У будь-якому своєму прояві – джерела, водойми, опади – вода це джерело життя, запорука родючості, необхідна умова для земного достатку.

У всіх релігійних віруваннях дощі символізують дар вищих сил, який очищає світ від бруду і пилу, а людей – від пороків. Засуха ж, вважалася покаранням за страшні гріхи, адже затяжна спека завжди приводила до появи голоду і хвороб.

Що обіцяє дощик на іменини – народні спостереження

dozhd v den rozhdenija primety horoshaja plohaja 7b17dce Дощ у день народження прикмети: хороша, погана

  • невеликий дощ в святковий день обіцяє нетривалу низку дрібних неприємностей, проте винуватець торжества швидко впорається з виниклими труднощами; а якщо після дощу виглянуло сонце, то неприємне значення прикмети і зовсім «не рахується»
  • нетривалий дощ символізує добробут і наповнення життєвою енергією: як земля оновлюється після дощу, так іменинник відчує сили змінити своє життя на краще
  • затяжні опади, які не припинялися навіть у день торжества, обіцяють імениннику удачу, яка буде супроводжувати йому весь рік;
  • бурхлива гроза з безліччю блискавок і гуркотом грому символізує вражаючий успіх: будь-яка з ваших починань принесе неймовірні результати
  • короткий, але сильна злива вказує, що час змін вже настав: не втрачайте сприятливий момент, беріться за реалізацію своїх задумів

Як вести себе винуватцю торжества

Отже, «деньнародженнєвий» дощ – хороша прикмета. Однак наші предки вважали, що є певні правила поведінки, які допомагають зробити тлумачення прикмети реальністю.

Якщо під час святкування полив дощ, імениннику слід хоча б на кілька хвилин вийти з дому. Нехай «сльози неба» хоча б злегка намочать ваше волосся: вважається, що небесні струмені змивають весь налиплий до аури негатив. Таким чином ви як би приймаєте благословення неба, яке оберігатиме вас весь рік.

А ось нарікати на негоду і тим більше плакати в власний день народження категорично не рекомендується: нудьга і смуток засмучують наших небесних покровителів.

Зрештою дощ, навіть якщо він ллє на день народження, не така вже й велика трагедія, щоб псувати собі настрій. Куди неприємніше, якщо під час свята ви розбили дзеркало або знайшли мертву птицю. А капризи погоди – це зовсім не привід для засмучення.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради