Поєднання м’ятного з іншими кольорами в одязі. Фото, відтінки

Ніжний м’ятний колір – це сукупна назва забарвлень, які вийшли в поєднанні таких тонів, як смарагдовий і ніжно-блакитний. У 2014 р. на щорічній тижні моди в Лондоні була представлена колекція одягу весна-літо бренду Burberry. Одяг м’ятних відтінків разом з моделями іншого кольору підкорила модну індустрію.

Відтінки м’ятного кольору

М’ятний колір у поєднанні з іншими квітами утворює різноманітну палітру.61e15a5c73d96c02bf1620f5a30607b0 Поєднання мятного з іншими кольорами в одязі. Фото, відтінки

Прийнято виділяти такі відтінки м’яти:

Назва відтінку м’ятного кольору Опис відтінку
Морська піна Самий насичений колір у палітрі відтінків м’яти.
Ментоловий Переважає зелений відтінок. У сукупності з м’ятою утворює яскравий колір, який освіжає.
Ніжна м’ята Світло-м’ятний відтінок, який виглядає дуже ніжно і повітряно.
Світло-бірюзовий Холодний відтінок ультрамарину.
Фісташковий колір Темний відтінок м’яти з лідируючим зеленим тоном.
Ніжна м’ята Самий світлий м’ятний відтінок з нотками ментолового. Схожий на чистий колір води в тропіках.
Зелений колір ясена Насиченішим фісташкового відтінку, але не такий темний. Виглядає світліше за рахунок менш агресивного зеленого.
Колір зеленої пастелі На 1 тон темніше фісташкового тони. Переважає більш виражений зелений.
М’ятно-бірюзовий З усіх відтінків м’ятного кольору, тут більш усього помітний блакитний. Він є провідним тоном в даному варіанті. Насиченість і яскравість дає відтінок бірюзи.
Сіро-м’ятний На 1 тон темніше відтінку ніжною м’яти. Складна палітра відтінку складається з ментолового тони і приглушено-блакитного. У загальній картині виглядає трохи сіруватим.
Світло-м’ятний На 1 тон світліше м’ятного кольору, а тому виглядає більш яскраво. Відливає ніжною і ледь помітною бірюзою.
Крижаний зелений колір Провідним є зелений колір, який досить осветлен, щоб виглядати свіжо і яскраво. М’ятний відтінок проявляється за рахунок освітленої палітри.
М’ятно-зелений Переважає світло-зелений колір. За рахунок поєднання світлих тонів виглядає свіжо і яскраво.
Бермудський колір Поєднує в собі світло-бірюзовий і легкий блакитний кольори. Схожий на колір морської хвилі, але виглядає більш яскраво.

edee3ae9bbb88d3ce68bf200c8cda864 Поєднання мятного з іншими кольорами в одязі. Фото, відтінкиВідтінки м’ятного кольору не можна сплутати з яким-небудь іншим тоном палітри. Речі, виконані в даному забарвленню, виділяються за рахунок своєї свіжості і не нудотно яскравості.

Кому підійде м’ятний колір

М’ятний колір (поєднання з іншими кольорами підходить всім) завдяки великій палітрі відтінків, можна підібрати до будь-якого кольору шкіри.

Правильний вибір потрібного тону в одязі та аксесуарах, виходячи з кольоротипу людини, буде наступним:

 • Весняний кольоротип. Таким людям підходять світлі і ніжні відтінки м’яти: з відливами бірюзи і тону тропічної води, зелено-блакитний, бежевий, нефритовий. Можна зробити акцент на яскравій палітрі, що складається з м’ятних відтінків. Виключити потрібно ті варіанти, які відливають сірим.
 • Річний кольоротип. Люди з такою зовнішністю не помиляться, якщо виберуть холодні і насичені відтінки м’яти. Варто зробити акцент на тих кольорах, в яких провідним тоном є блакитний.
 • Осінній кольоротип. З м’ятного кольору підійдуть більш насичені відтінки і темні. Такі, як фісташковий, бермудський, сіро-м’ятний тони, м’ятний, бірюзовий.
 • Зимовий кольоротип. Для таких людей підійдуть речі з насичено-яскравою і холодної м’яти. Вони повинні бути чіткі, не розпливчасті, при цьому віддавати світлістю. Провідним тоном повинен бути блакитний, колір кришталево-чистої води. Відповідні кольори і відтінки: м’ятний, неоново-зелений, ментоловий, колір води, нефритовий.

Підбирати одяг та аксесуари потрібно орієнтуючись не тільки на особистий кольоротип. Залежно від приводу, для якого доведеться вибирати зовнішній образ, м’ятний колір буде доречний не скрізь.

Кому підійде м’ятний колір залежно від стилю в одязі:

 • Діловий стиль виділяється своєю строгістю і досить обмеженою колірною палітрою. Однак, м’ятний колір органічно впишеться в нього. Блуза під піджак фісташкового або будь-якого іншого насиченого м’ятного відтінку додасть свіжості образу. У літній період для офісного дрес-коду підійде біла блузка з спідницею-олівець м’ятного кольору. При виборі аксесуара або предмета одягу кольору м’яти в діловому стилі, потрібно спиратися на головне правило – цей елемент повинен бути ноткою яскравості і розбавляти строгий образ.
 • Повсякденний стиль. В такому амплуа можна використовувати м’ятний колір в будь-якому виконанні: одяг, взуття або аксесуари. Він скрізь буде виглядати органічно і освіжати образ.
 • Романтичний стиль. Для цього напряму підійдуть відтінки легкої м’яти: ніжно-бірюзовий, світло-м’ятні, небесно-м’ятні. Тон повинен бути не викликає, а повітряний. Одяг м’ятного кольору в цьому стилі повинна бути з легких тканин. Приміром, шифонову сукню кольору ніжної м’яти буде виглядати дуже красиво.
 • Спортивний стиль. Органічно будуть виглядати рюкзаки та сумки таких м’ятних відтінків, як: зелений колір ясена, бежевий, сіро-м’ятний.
 • Мінімалізм. М’ятний колір буде найбільш доречний у парі з чорним, білим або будь-яким іншим відтінком, створюючи гармонійний образ. Варто пам’ятати, що в мінімалізмі повинно фігурувати лише 2 кольори.
 • Стиль «Нью-Лук». Речі в м’ятному кольорі з цього напрямку будуть доречні в наступному виконанні: приталені довгі спідниці з безліччю складочок, жіночі блузи. Також добре виглядати будуть туфлі-човники, балетки, босоніжки, клатчі і невеликі жіночі сумочки. Підійде і біжутерія кольору м’яти або зі вставками з нього: брошки, сережки, браслети, кулони на тоненькій ланцюжку.8609c3c82ca9111b3867d1fb6def2a90 Поєднання мятного з іншими кольорами в одязі. Фото, відтінки

Вибирати предмети м’ятного кольору потрібно, орієнтуючись на мету заходу, обстановку і привід. Для романтичного побачення речі відтінку м’яти повинні бути світлі і легкі, а для вечірнього коктейлю – більш насичені і приглушені.

Поєднання з чорним

М’ятний колір найбільш контрастно буде виглядати в поєднанні з чорним тоном. Не варто розбавляти образ якимось іншим відтінком. Виняток можна зробити лише для золотих прикрас, декорованих камінчиками або намистинами м’ятного кольору.

0b29bb5d252dcbc1d75d78267679a256 Поєднання мятного з іншими кольорами в одязі. Фото, відтінкиПоєднання м’ятного кольору з чорним

Образи в чорному з м’ятним кольором:

 • Маленька сумочка, блуза і брюки чорного кольору. Біжутерія, пояс і взуття – м’ятного.
 • Жакет, взуття, сережки – м’ятного кольору. Сумка, брюки – чорного.
 • Сережки, піджак – м’ятного кольору, штани і взуття чорного. Одяг під піджак – біла.
 • Безрукавная блуза м’ятного кольору з коміром «апаш» чорного кольору + спідниця-міді в широку чорно-білу смужку. Завершують образ чорні туфлі на невеликому каблуці.
 • Вечірній образ: облягає чорне плаття + пояс, взуття, сумочка та біжутерія м’ятного кольору.

Грати з предметами гардероба в поєднанні м’ятного з чорним кольором можна довго. Це дует, який в сукупності один з одним роблять образ незабутнім.

З білим

Білий колір у поєднанні з м’ятним створюють свіжий, яскравий і запам’ятовується образ. Дует даних тонів буде найбільш приємно виглядати в літній час року. З елементами гардероба в білому і м’ятному кольорі можна створювати як ділові, так і романтичні образи.42dace388a58cdbd064ed73fbda8b824 Поєднання мятного з іншими кольорами в одязі. Фото, відтінки

Приклади поєднання білого і м’ятного кольорів:

 • Білий піджак і штани, м’ятного кольору блуза безрукавка з вирізом, туфлі, сумка та біжутерія.
 • Спідниця-олівець, туфлі-човники на шпильці, сумочка та біжутерія м’ятного кольору + білий піджак. Завершує образ блуза без рукавів світлого кольору з принтом м’ятного відтінку.

Поєднання білого і м’ятного квітів ще називають вишуканою і шляхетною. У тандемі вони надають образу аристократичності і візуально роблять його свіже. У додатку яким-або 3-им відтінком цей дует не потребує.

Поєднання зі світлими тонами

М’ятний колір (поєднання з іншими кольорами світлих тонів робить образ благородним) в тандемі:

 • Бежевий + м’ятний. При виборі цього дуету квітів потрібно керуватися головним правилом: чим насиченіший беж, тим темніше повинна бути м’ята. За рахунок бежевого відтінку можна пом’якшити яскравий м’ятний, зробити образ більш лаконічним. Одяг у таких кольорах буде відмінно виглядати в повсякденному житті.
 • М’ятний + жовтий. Це 2 яскравих кольорів, які самі по собі виглядають насичено. За основу потрібно брати з 1 тонів. У літній час акцент краще зробити на м’ятному кольорі, розбавивши образ елементами жовтого. Приклад такого поєднання: сукня ментолового відтінку з сумочкою, взуттям і ремінцем жовтого забарвлення.
 • М’ятний + рожевий. Сукупність цих 2-х відтінків сприяє втіленню романтичного лука. При виборі елементів гардеробу потрібно дотримуватися 2 правила: обидва кольори повинні знаходитися в однаковій інтенсивності і чим темніше шкіра, тим ніжніше повинні бути м’ятно-рожеві предмети гардероба. Приклад такого способу: ніжно-рожеву сукню і сумочка в поєднанні з накидкою м’ятного кольору.

Крім цього, м’ятний колір і його відтінки можна поєднувати з такими світлими тонами, як:

 • Кораловий.
 • Ніжно-салатовий.
 • Бузковий.
 • Колір фуксії.
 • Пастельно-помаранчевий.
 • З усіма відгомонами м’ятного кольору. Між собою вони все вдало поєднуються.
 • Світлий сірий.
 • Малахітово-зелений.692b5982ff6297967dc09d52fe2c3e80 Поєднання мятного з іншими кольорами в одязі. Фото, відтінки

М’ятний колір практично універсальний. Досить знайти йому потрібне застосування.

М’ятний колір з іншими квітами

М’ятний колір (поєднання з іншими кольорами надає йому незвичайності і виразності) універсальний. Будь-який спосіб, навіть найбільш консервативний, можна розбавити за рахунок предмета одягу або прикраси відтінку м’яти.

При підборі колірної гами потрібно застосовувати кілька правил:

 • В 1-му способі не повинно перевищувати 3-х (максимум 4) кольорів.
 • Всі забарвлення в одязі зобов’язані гармоніювати між собою.
 • Верх одягу повинен бути світліше, ніж низ.

М’ятний колір може поєднуватися з нейтральними і контрастними темними і яскравими забарвленнями.

Найкраще поєднання відтінків м’яти з наступними тонами:

 • Фіолетовий. Можна вибрати як дует м’ятний + фіолетовий, а можна розбавити наступними кольорами: білий, бежевий, ніжно-рожевий, блакитний, пастельно-помаранчевий. Світло-жовтий. Найбільш виграшно виглядатимуть насичені м’ятні відтінки з таким же інтенсивним фіолетовим.
 • Блакитний або синій. З усіх ноток м’яти краще всього з цим забарвленням буде поєднуватися ментоловий. Можна зіграти на контрастах і вибрати синій насичений колір. До них тандем підійдуть срібні, білі або чорні речі.
 • Коричневий. Третім відтінком можна взяти теплий бежевий, який зробить м’ятний колір більш контрастним. Шоколадний відтінок потрібно вибирати виходячи з насиченості м’ятного: чим він темніший, тим яскравіше коричнева нотка.
 • Бордо. Цей яскравий тон розбавляє м’ятний. При цьому, один з тонів повинен бути провідним. Приміром, до довгого бордовому сукні потрібно підібрати коротке пальто м’ятного кольору.
 • Що стосується біжутерії, то тут потрібно вибирати золотий або срібний забарвлення. Такі предмети будуть доречні як в повсякденному варіанті, так і в парадному.

9fa24b07c28a1fb3981b06ae6b5a1699 Поєднання мятного з іншими кольорами в одязі. Фото, відтінкиМ’ятний колір можна по-різному поєднувати з іншими квітами. На ньому можна робити акцент або розбавляти їм одяг темного кольору.

Як носити елементи гардеробу

Предмети гардероба в м’ятному кольорі:

 • Сукні у виконанні м’ятного забарвлення надають більше жіночих рис. Ці речі можуть бути різноманітні: суворі, максі, короткі, об’ємні. Виконані в цій палітрі предмети не потребують додаткового принті.
 • Спідниці – міді, олівець або плісе. Моделі в м’ятної розфарбуванні завжди актуальні як в офісі, так і у звичайні будні.
 • Штани. Річ буде виділяти ноги і сідниці. Стрункі ноги будуть краще виглядати в штанях цього кольору. Навіть на роботу в офіс можна вибрати модель брюк-сопілочок або зі стрілками відтінку темної м’яти.
 • Шорти м’ятного кольору стануть ідеальні для прогулянок в повсякденному житті. Їх можна одягти як разом з кедами, так і босоніжками.
 • Блузи з тканини м’ятного кольору підійдуть як до спідниці, так і до брюк.
 • Пальто. Така річ підійде як для осені, так і для весни. До пальто м’ятного кольору підійде будь взуття: туфлі з підборами і без, ботильйони, тимбирленды. Скласти компанію допоможуть: сукні, джинси, штани, колготки.
 • Піджак стане доповненням до блузці бежевого окрасу або джинсів в сіро-блакитному виконанні. Піджак м’ятного відтінку можливо одягнути як доповнення до костюма, спідниці, сукні.
 • Светр або пуловер м’ятної забарвлення доповнить джинси чорного кольору або таку ж спідницю прямого крою. Взимку в образ можна додати шарф-хомут відтінку беж.
 • Взуття у виконанні м’ятного кольору впишеться в романтичний і легкий спосіб. Також вона зможе надати яскравості повсякденного вбрання. Любителі активного способу життя можуть мати відповідне взуття (кеди або кросівки, сліпони, лофферы) кольору м’яти. Вона поєднуються спідницями або джинсами, спортивними штанами.
 • Шарфом м’ятного кольору можна підкреслити білий светр або блузку, світшот. Ідеально поєднується він з кардіганом бежевого тону і джинсами. До шарфику м’ятного тони слід вибирати верхній одяг (пальто) пастельних тонів: бежевий, ніжно-рожевого, блакитного, світло-сірого.3c3fbd63ac5e6ccce477dcbd29c57717 Поєднання мятного з іншими кольорами в одязі. Фото, відтінки

Початок популярності м’ятного кольору починається в 2012 р. В той рік на показі модного дому Louis Vuitton дизайнер Марк Джейкобс вивів на подіум моделей в одязі м’ятних забарвлень. З тієї колекції цей тон палітри став одним з найбільш популярних у фешн-індустрії. Після цього багато знаменитостей були помічені в елементах гардеробу м’ятного відтінку.

Вдалі образи:

 • Американська актриса Калей Куоко («Теорія великого вибуху», «Невідомі автори», «Поворот не туди 3») з’явилася на червоній доріжці церемонії «Золотий глобус» в 2012 р в сукні до підлоги м’ятного кольору від Romona Keveza.
 • Береніс Бежо, актриса вибрала для червоної доріжки сукні від Elie Saab Couture. Модель була зроблена в м’ятної панелі з мереживами і довгими рукавами.
 • На прем’єрному показі «7 днів і ночей з Мерилін Монро» Мішель Вільямс віддала перевагу сукні з шифону м’ятного кольору від будинку моди Christian Dior.
 • Під час церемонії нагородження Кіноакадемії «Оскар» журналіст і за сумісництвом актриса Марія Менунос постала перед публікою в сукні м’ятного кольору від Maria Lucia Hohan.
 • Рейчел МакАдамс у сукні від Vivienne Westwood. Такі деталі її образу, як біжутерія і макіяж були піддані критиці, зате одяг нарікань не викликала.
 • Каньє Уест був помічений на музичній премії у футболці м’ятного кольору, яка розбавляла джинсову сорочку і світлі брюки.
 • Ліндсі Лохан з’явилася на засіданні в суді у сукні м’ятного кольору.
 • Особа Леді Гаги з’явилося на обкладинці Elle в січні. Макіяж зірки був зроблений з тінями м’ятного кольору, до того ж на очах була прозора пов’язка такого ж відтінку.
 • Колишня перша леді США Мішель Обама для програми «Вечірнє шоу з Д. Лено» вибрала спідницю-олівець м’ятного кольору компанії J. Crew. Образ завершили золотистий ремінець і трикотажна блуза з ніжно-рожевими туфлями-човниками. У цій же спідниці вона була помічена під час візиту до Англії.

Підібрати речі м’ятного кольору можна в магазинах наступних виробників:

 • Zara.
 • Stradivarius.
 • New Look.
 • H&M.
 • Miss Selfridge.
 • Marc and Spencer.

Недорогі речі в м’ятному кольорі можуть виглядати не гірше, ніж луки від кутюр на знаменитостях.

07d0131ec936450991b037e3877f981f Поєднання мятного з іншими кольорами в одязі. Фото, відтінки

Комбінації елементів одягу з м’ятним кольором:

 • Блузка з довгим рукавом, сумка – м’ятного кольору. Брюки-дудочки – ніжно-рожеві. Туфлі на підборах – бежеві.
 • Пальто м’ятного кольору + рожева сумка з брюками + світлі черевики.
 • Блузка з коротким рукавом ? і туфлі-човники м’ятного кольору + -ніжно-жовта спідниця-олівець + бежева сумка.
 • Синій брючний костюм і сумка з взуттям + м’ятний подовжений жакет.
 • Сукня м’ятного відтінку + сумка і туфлі бежевого.
 • Білого кольору сукні та взуття + піджак м’ятного відтінку і сумка.
 • Пастельно-бежевий светр і черевики + штани м’ятного кольору з коричневою сумкою.
 • Світло-сірий пуловер з білими штанами і взуттям на танкетці з м’ятною сумкою і шарфиком.

Унікальний м’ятний колір – це засіб, за допомогою якого можна створити красивий образ. Він універсальний і може поєднуватися з іншими квітами. Різноманітність відтінків м’яти дозволяє підібрати правильний тон до будь-якого кольоротипу людини.

Відео про поєднанні м’ятного з іншими кольорами в одязі

М’ятний колір в одязі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради