чому не можна передавати через поріг: речі, гроші – народні прикмети

Напевно, кожен слов’янський людина чув про те, що не можна передавати речі через поріг. Народна мудрість говорить: якщо ви хочете уникнути проблем, постарайтеся ставитися до речей відповідально.

Якщо ви плануєте передати іншій особі за який-небудь предмет, що знаходиться у вашому володінні, зробіть це правильно, і тоді проблеми і нещастя вас не торкнуться. Люди знають про те, що речі через поріг передавати не можна. Однак, у чому ж ховається небезпека, не здогадуються.

2477f5fd736db393f1ce36a79d8da4cb чому не можна передавати через поріг: речі, гроші – народні прикмети

Чому не можна передавати речі через поріг?

Забобон, про заборону передавати речі через поріг, бере свої коріння ще з язичницьких часів. На його місці наші предки закопували прах їх померлих родичів. А робили вони це для того, щоб померлі могли заходити в будинок, і допомагати живим.

Тому це особливе місце здатне розрізняти два світу – мертвих і живих. Згідно з давнім переданням, якщо будете передавати речі – розбудіть душі померлих людей, і таким чином, приречете себе на страждання і нещастя.

Існує ще одна причина того, чому нічого не можна передавати через поріг будинку. Будь-який предмет, отриманий вами в цьому випадку, принесе вам невдачу, тому перше, що вам потрібно зробити, це якомога швидше від нього позбавитися.

Як же правильно передавати речі через поріг?

Якщо ви все ж таки маєте намір передати щось іншій людині, і змушені це робити саме через поріг, то робіть це правильно, дотримуючись такі рекомендації:

 • Запросіть людини у ваш будинок, і після цього вручіть йому річ, або візьміть її у нього.
 • Ви можете вийти самі за межі приміщення і зробити те ж саме.
 • Якщо людина навмисно хоче передати вам що-то через (особливо гроші) це говорить про те, що він бажає вам нещастя. У цьому випадку не варто нічого брати у даної особистості. Якщо ситуація дозволяє, постарайтеся повністю уникати контактів цією людиною.
 • Що ще можна робити через поріг?

  Згідно забобонам, є й інші речі, які не можна робити:

  • Не можна спілкуватися з незнайомими людьми через поріг. Ігнорування цього марновірства може призвести до серйозних сварок і конфліктів.
  • Також не рекомендується сідати на поріг. Людина, яка це робить, ризикує залучити в своє життя чутки і плітки, що стосуються його самого, і близьких йому людей.
  • Існує також повір’я про те, що чоловік після весілля повинен перенести свою дружину через поріг у хату на руках. Якщо ж дівчина увійде сама, то це призведе до важкої та клопіткій сімейного життя.
  • Зверніть увагу на те, якою ногою ви переступаєте. Якщо робите це лівою ногою, то ваш день складеться невдало. Зробивши це правою ногою, вас весь день буде супроводжувати успіх.
  • Також не варто цілувати свого коханого або кохану через поріг. Це може привести до розриву щасливих відносин. Краще всього здійснювати поцілунок в самому будинку. Це допоможе зберегти чудову енергетику вашої любові.
  • Якщо ви відправляєтеся в далеку подорож, обов’язково скажіть останні слова перед порогом, а не на ньому. Зробивши це, ви забезпечите комфортне та щасливу подорож.

  Постарайтеся не передавати речі, і, можливо, ви побачите, як ваше життя дійсно почне змінюватися в кращу сторону. Неправильна передача речей може призвести до неприємних наслідків не тільки з боку приймаючого людини, але і з боку передавального.

  Ставитися з відповідальністю до всього, що ви робите. У кожній народній прикметі є сенс. Якщо ви знайдете його для себе, то зможете вберегти себе від небезпек і негод.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради