Чому не можна дарувати, віддавати і викидати старі речі іншим людям

Після смерті людини будь-яка річ може нагадати про небіжчика, змусивши знову зануритися в сумні думки. Однак, як свідчать прикмети, необхідно залишити весь гардероб і інші предмети в будинку покійного. До наших днів дійшли забобони, які пояснюють, чому не можна дарувати або викидати старі речі.

a938355dd87b2f2b4da07374020da5f5 Чому не можна дарувати, віддавати і викидати старі речі іншим людям

Прикмети і забобони

Народна мудрість надає сучасній людині відповідь, чому не можна віддавати або дарувати речі. Справа в тому, що кожна дія буде пророкувати негативна подія в найближчому майбутньому. Щоб визначити, на що вказує той або інший вчинок, потрібно згадати деталі події.

Які речі залишилися після покійного?

В залежності від того, які речі людина зібрався викинути або віддати, можна сказати, чого чекати від майбутнього.

 • Взуття, яку людина передав або подарував, віщує неприємну зустріч зі старим знайомим. Замість хороших спогадів і розмови по душам приятель згадати помилки і невдачі. З-за цього зіпсується настрій, зникне мотивація до подальших дій.
 • Якщо віддали білизну і шкарпетки померлого, то в житті настане чорна смуга. З’явиться безліч труднощів, які виб’ють людини з усталеного ритму життя. Доведеться витратити чимало зусиль для того, щоб розібратися з проблемами, тільки тоді вийде повернутися до звичної повсякденності.
 • Викиданням штанів або джинсів призведе до конфліктів з другою половинкою. Партнери не зможуть зрозуміти один одного, що стане причиною з’ясування стосунків. Надалі подібні сварки почастішають.
 • Передати комусь куртку або іншу верхній одяг — значить розчаруватися в оточуючих людях. Приятелі будуть неготові до допомоги у важкий момент, з-за чого відмовляться навіть від підтримки.
 • Не можна віддавати іншим людям сорочки, футболки та сумки. Це вказує на швидку хвороба. Людині доведеться боротися з серйозною недугою. При цьому він не зможе приділяти належної уваги проблемам, з-за чого після одужання доведеться витратити чимало зусиль на розв’язання нагальних питань.

Чому не можна віддавати речі — тлумачення по днях тижня

Про значення події також можна сказати по тому, в який день були віддані свої речі.

 • Викинути речі в понеділок — до неприємностей на роботі. Людина отримає важке завдання, але не впорається з ним. В результаті його подальшою роботою будуть незадоволені, що негативно вплине на кар’єрне зростання.
 • Не можна позбавлятися від одягу у вівторок, так як це означає зіткнутися з суперником. Довгий час не вдасться здобути перемогу, а після поєдинку стане ясно, хто надалі буде у вигіднішому становищі.
 • Якщо речі небіжчика викинули в середу, значить всю сім’ю чекає неприємна новина від далеких родичів. Отримана інформація негативно вплине на настрій кожного, що також позначиться на продуктивності і мотивації до роботи.
 • Віддана в четвер одяг небіжчика — ознака швидкої смерті одного з близьких людей. Такий знак не можна ігнорувати, так як він безпомилково вказує на появу ще одного покійного серед членів сім’ї та близьких друзів.
 • П’ятниця — день, коли не можна віддавати речі, інакше варто чекати розставання з другою половинкою. Розрив стане результатом недовіри один одному. Постійні ревнощі і перевірка кожної дії зіпсують відносини між партнерами.
 • Якщо людина віддала або подарував речі покійного в суботу, то його чекає напружена робота протягом декількох тижнів. Незважаючи на старанність і докладені зусилля не вийде добитися бажаного результату. Недооцінений праця негативно вплине на мотивацію співробітника: надалі він не буде виконувати доручення з такою ретельністю.
 • Передати комусь чужому речі в неділю — значить накликати на себе і всю родину невезіння. Удача відвернеться від людей, з-за чого їм буде важче справлятися зі звичними дорученнями на роботі, а також знаходити спільну мови з оточуючими.
 • Завдяки народній мудрості, яка дійшла до сучасних людей, можна вести свій побут, не притягаючи зло.

  Прикмети допомагають зрозуміти, за якими вчинками наслідують негативні наслідки. Наприклад, стає зрозуміло, чому не можна віддавати свій одяг іншим людям. Це подія спричинить негативні події, які зовсім скоро з’являться в житті.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради