Чому не можна дарувати і викидати старі речі: пояснення прикмети

Є два пояснення, чому не можна дарувати і викидати старі речі. За магічним і релігійним вченням, в речах залишається частина енергетики людини, його життєва сила, фінансова удача. Друга причина, по якій не дарують взуття, головні убори, білизна, – мікрофлора попереднього власника. Якщо в прикмети багато вірять слабо, то ризик заразитися від колишнього носія взуття грибком – для багатьох причина відмовитися від ідеї дарувати і приймати в подарунок частину речей.

Як з’явилася прикмета

Під час язичництва, а також при християнстві носіння одягу з чужого плеча було ознакою бідності. Виняток становили ситуації, коли молодші діти доношували одяг за старшими в сім’ї.

0209989f8c4f04513476367d3e8210ca Чому не можна дарувати і викидати старі речі: пояснення прикметиДля дорослої ж з’явитися на людях в чужій сорочці було визнанням бідності, власної неспроможності.

До таких людей ставилися з презирством і жалістю, а ще з-за обмежених умов життя вони частіше хворіли і вмирали молодими. З’явилося повір’я списував ці обставини носити чужий одяг.

Викидати одяг також було поганою прикметою, адже її могли використовувати для наведення псування або пристріту. Ще залишався ризик, що жебраки витягнуть предмет зі сміття і будуть ним користуватися.

Чому речі не можна віддавати іншим людям

Старий власник залишає на предметах частину своєї енергії. Ці залишки змішуються з аурою нового господаря одягу, руйнуючи її. При цьому вплив на енергію старого господаря призводить до проблем вже у нього – факт злиття сприймається як напад, дарувальник захворює або зазнає невдачі в справах.

Енергії на особистих речах люди приділяли особливу увагу. Деякі предмети, такі, як гребінь, обручки, весільні вбрання і зовсім вважалися оберегами від злих очей і псування. Передаючи їх іншим, людина ризикував не тільки отримати проблеми з енергетичним полем з-за впливу іншого носія, але і розгнівати вищі сили.

Які предмети можна подарувати, а які категорично не можна

Ряд предметів побуту не можна передавати іншим людям ні за яких обставин. У число заборонених до дарування предметів входять:

  1. Дзеркала інтер’єрні, а також призначені для особистого використання. Прикмети обіцяють дарувальнику втрату краси після цього кроку.
  2. Взуття. На підошвах знаходиться більше 80 енергетичних точок, а значить, взуття сильніше інших речей піддається впливу енергетики власника, просочується нею.
  3. Головні убори, гребінці. Волосся людини за прикметами вважаються містичним оберегом, який дала сама природа. Дарування предметів, призначених для догляду за ними або знаходяться в постійному контакті з шевелюрою, – крок до гнів вищих сил.
  4. Прикраси, особливо кільця. Ювелірні вироби вважалися оберегами, ритуальними символами. Їх можна було тільки переплавити, але ніяк не дарувати. Єдине виключення – передача кільця або намиста прямого спадкоємця.
  5. Постільна білизна, подушки, ковдри. Ці речі несуть енергію як людини, так і вдома. Подарувати їх комусь- значить зрадити свій будинок, віддати його затишок і захист сторонній.
  6. Натільна білизна не віддають із-за близького контакту з тілом, адже воно також просочується його енергетикою.

e04c1aec72c99d5836ccca2d0f1e7352 Чому не можна дарувати і викидати старі речі: пояснення прикметиПеред тим як віддавати свої речі, необхідно їх ретельно випрати.

Дарувати можна і потрібно дитячі іграшки, верхній одяг, техніку і старі меблі. У цьому випадку ніякого гніву вищих сил не буде, адже віддати такі речі нужденним – благе діяння.

Як правильно віддавати або викидати непотрібні речі

Віддаючи речі, дозволені до передачі, потрібно очистити їх від своєї енергії. Для цього при пранні у воду додають сіль – вона вважається потужною магічною субстанцією, яка змиває енергетичні відбитки попереднього власника.

Якщо прийнято рішення викинути одяг або взуття, обов’язково розрізати їх на частини як можна дрібніше. Цей крок зробить подальше використання речі неможливим. Запобіжний захід виправдана, оскільки жебраки часто риються у сміттєвих баках, можуть і викинуту річ забрати для подальшого використання.

Позбуватися від непотрібних речей треба хоча б раз в рік, щоб не захаращувати свою квартиру. «На викид» призначена одяг і предмети побуту, якими користувалися більше року. Не можна дозволяти собі хоч краплю жалості, адже якщо їх не використовували тривалий час, шансу на їх потреба в подальшому вже немає.

Такі предмети – непотрібний енергетичний баласт. Враховуючи маленьку площу сучасних квартир, це ще і паразит життєвого простору, якому знайдеться краще застосування.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!