Чому не можна цокатися чоловікові і дружині?

За статистикою, 62% шлюбів в Росії закінчуються розлученням в перші 5-9 років. Ключові причини – фінансова неспроможність і психологічна несумісність пари. При цьому саме про такі наслідки попереджає народна прикмета, яка свідчить, що на застіллях дівчині не можна цокатися з нареченим або чоловіком.

47229f7cfdf550884341e6dbb6a9935d Чому не можна цокатися чоловікові і дружині?

Чому не можна цокатися чоловікові з дружиною?

Повір’я існує вже більше двохсот років. І не тільки в Росії – жінки Великобританії та Австрії також воліють лише підняти келих, дивлячись на партнера.

  • Звук рухомих бокалів (чок) загрожує тим, що подружжя втратять гармонію та взаєморозуміння у стосунках. Адже слово чокнутий сталося саме від звуконаслідування удару келихів – вдаритися, зрушитися, рушити розумом.
  • Під час зіткнення ємностей, вміст розливається. Це інтерпретується, як втрата загального блага і багатства (добро витікає).

Вважається, що чим частіше дружини збирають застілля, тим менше зберігається в будинку затишку і тепла. Розряджена енергетика і шум порушують ауру сімейного життя. Свята рекомендується відзначати поза домом, краще на природі або в кафе. Якщо подружжю цокатися на нейтральній території, наслідків, за переказами, можна уникнути.

Одна з актуальних прикмет, пов’язаних з застіллями, свідчить: щоб стати багатою і щасливою, останнім дівчина повинна цокатися з чоловіком. Причому найкращий варіант – одружений і що відбувся у фінансовому плані «об’єкт». Так дама отримає з келиха того, з ким цокається останнім, краплю його щастя і добробуту.

Краще не порушувати традицію весь вечір, і кожен тост повторювати таку дію. Повір’я говорить, що незаміжня пані скоро знайде свою другу половину, а відбулася дружина отримає фінансовий надходження в сімейний бюджет.

Вважається, що народні прикмети – це відгомін давніх забобонів, коли люди не знали про існування психології, і погано розбиралися в соціології. Але вибір кожен робить сам. Якщо жінка впевнена у правильності повір’їв, ризикувати не варто. Тим більше, що вчені давно з’ясували – людина отримує в результаті те, у що вірить.

Кожен пропущений «чок» з чоловіком пом’якшує жінку на підсвідомому рівні, в ній зростає впевненість у контролі ситуації. І якщо в сім’ї немає вагомих причин для розладу, дотримання традицій стане милою забавною для пари. А чим більше в родині загальних секретів і точок дотику, тим вона міцніше і щасливішим.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради