Браслет Шамбала своїми руками: покроковий майстер клас плетіння – значення оберегу

Браслет Шамбала – універсальний і стильний аксесуар, популярний не тільки серед жінок, але й чоловіків. Проте не кожна людина знає, що це не просто аксесуар, а сильний амулет. Володіє магічною силою, яка здатна впливати на людину і її долю. Тому перед тим, як сплести браслет Шамбала, необхідно ретельно вивчити особливості його значення, силу каменів, вплетених у прикраса, а так само, як правильно носити такий амулет.

817b3f06f0c52013892c068abbe6d917 Браслет Шамбала своїми руками: покроковий майстер клас плетіння – значення оберегу

Значення браслети Шамбала

До всіх езотеричних предметів, включаючи амулет Шамбала, слід ставитися обережно. Незважаючи на те, що вони купуються для позитивного впливу, браслет вбирає енергію носія. Так, цілеспрямована людина розкриє силу амулета, яка допоможе досягти бажаного.

При носінні такого талісмана, людину чекають серйозні зміни в житті і на енергетичному рівні, включаючи:

 • пробудження внутрішніх сил;
 • розуміння навколишнього світу, гармонія із всесвітом;
 • очищення аури;
 • активування впевненості, з якою можна досягти будь-яких цілей і завдань;
 • пробудження єдності з самим собою.

Браслет Шамбала стане виконувати функції, якщо людина буде вірити в його силу. Подякою такої віри виступить підтримка за будь-яких досягненнях.

Колір

При плетінні браслети Шамбала потрібно звернути увагу на колір каменів. Частіше критерій вибору це тільки зовнішній вигляд. Однак кожен відтінок відіграє важливу роль у подальшій долі носія. В основному в таких талісмани використовують 5 кольорів:

 • Помаранчевий. Такий відтінок приверне до людини тепло і радість, а в житті налагодить гармонію.
 • Зелений. Добре впливає на психічне здоров’я, знімаючи нервове напруження і прибираючи занепокоєння. Браслет Шамбала з натуральних зелених каменів купують, коли необхідно досягти концентрації.
 • Червоний. В характер людини такий відтінок принесе впевненість і рішучість. Нерідко в тандемі з такими намистинами йде нитка червоного кольору.
 • Жовтий. Підходить для людей творчої натури. Відтінок здатний додати креативності та успіху в починаннях.
 • Блакитний. Такі камені допомагають впоратися з депресивним станом, внісши спокій і спокій в життя людини. Крім цього браслети Шамбала з натуральних блакитних каменів стануть захистом від агресії оточуючих людей.
 • Ще одним кольором, використовуються в оздобленні, є синій. Однак вибирають люди, які шукають зв’язок з вищими силами. Такий амулет допомагає розвитку магічних здібностей.

  Однак перераховані кольору не є обмеженими. За бажанням людини в жіночий або чоловічий браслет Шамбала можна вплести камені будь-якого відтінку. При цьому нерідко комбінують кілька кольорів. Фахівці рекомендує утриматися від сильного розмаїття палітри, так як в результаті зрозуміти загальне значення каменів буде складно.

  Плетіння браслета Шамбала: покроковий майстер-клас

  Зробити браслет Шамбала своїми руками можна з допомогою нашого майстер-класу для початківців і досвідчених майстрів.

  Для створення буде потрібно:

  • нитка або шнур щільного типу (колір підбирається на вибір);
  • бусинки, каміння або інших елементи з отворами для нитки;
  • клей;
  • ножиці.

  Процедура плетіння браслета Шамбала проходить у декілька кроків:

 • Розділити нитка або шнурок на три відрізки – 70 см, 70 см і 50 див. Остання частина стане центральною в оздобленні.
 • Зв’язати всі відрізки в єдиний вузол на відстані мінімум в 5 см від початку.
 • Зафіксувати всі нитки, щоб в процесі плетіння вони були нерухомі. Можна використовувати звичайні затискачі для паперу.
 • Розташувати відрізки наступним чином – 70 см (1),50 см (2) і 70 см (3). Першу нитку провести над другою і слідом над третьою. Виконати все точно в такій же послідовності тільки з іншого кінця. В результаті перший вузол вважається зробленим.
 • Далі взяти третій шнур і протягнути його над другим і першим, а перший під другим і третім. Після затягування виходить ще один вузол.
 • Повторювати всі дії до тих пір, поки не вийде необхідна довжина з вузлів. У стандартних браслетах оптимальний показник 10-12 вузлів.
 • Просмикнути камінь або бусинку. З обох сторін їх обвести ниткою і зав’язати 2-3 вузла (подібні тим, що робили раніше). Таким чином, прикраса буде зафіксовано на місці.
 • Завершальний крок – створення ще 10-12 вузлів.
 • Далі необхідно розв’язати великий вузол, який з’єднував спочатку три нитки.
 • Щоб браслети Шамбала з натуральних каменів були міцні і надійні, на вузлики наливають трохи безбарвного клею. Після просихання ті нитки, які були довші за все, прибирають, залишивши тільки ту, що була центральною.

  Цей браслет Шамбала це тільки один з варіантів, що відомий серед недосвідчених майстрів. За бажанням можна підібрати більш складну схему плетіння.

  Камені в браслеті Шамбала і їх сила

  Камені в браслеті Шамбала це те, що необхідно обов’язково враховувати при придбанні або створенні прикраси самостійно. Талісман не буде магічним, якщо не будуть використані натуральні камені.

  Крім цього, тільки дорогоцінне або напівдорогоцінне елементи повністю передавати значення браслети Шамбала. Вони вбирають негативну енергію, допомагаючи захистити носія від ворогів. При цьому не кожна людина знає, що означає той чи інший камінь в браслеті. У перелік елементів входить:

  6f48adab334750cac0941be5003f629a Браслет Шамбала своїми руками: покроковий майстер клас плетіння – значення оберегу

  Рожевий кварц

  Допомагає при виникненні проблем в особистому житті. Такий камінь принесе у відносини носія ніжність і доброту. Однак не рекомендується використовувати дуже емоційним та вразливим людям, так як він може швидко подвоїти такі відчуття.

  bc6418fc3a12e95cb9d73fbdf49372b4 Браслет Шамбала своїми руками: покроковий майстер клас плетіння – значення оберегу

  Онікс

  Добре впливає на людину, допомагаючи розвиватися, підвищувати рівень комунікації, поліпшити ораторські дані. При цьому онікс стане помічником тільки для тих людей, які мають добротою і чуйністю.

  4ecd18c0f6b4e27cb32e7dca573bdb47 Браслет Шамбала своїми руками: покроковий майстер клас плетіння – значення оберегу

  Агат

  Найчастіше його вибирають для захисту від псування або пристріту. Однак у залежності від кольору, камінь може виступати джерелом впевненості і рішучості.

  2c101c2d90a221a9dc3c1612eed4a41b Браслет Шамбала своїми руками: покроковий майстер клас плетіння – значення оберегу

  Аметист

  Розвиває в людині творчу сторону. При цьому допомагає налагодити сон, зробивши його спокійним. Такий чоловічий браслет Шамбала стане для сильної статі захисником від алкогольної залежності.

  36969ef715ea2c9317885e78ebd5f819 Браслет Шамбала своїми руками: покроковий майстер клас плетіння – значення оберегу

  Перли

  Ідеально підходить жінкам будь-якого віку. Такий гарний камінь зробить представницю прекрасної статі більш жіночною і вишуканою. Крім цього, перли захищає сімейне вогнище від зрад.

  Таким чином, оберіг, зроблений з каменю, має особливості і значення. Тому перед вибором браслета слід уважно ознайомитися.

  Як правильно носити браслет Шамбала

  Щоб прикраса змогло реалізувати свої магічні сили, необхідно враховувати правила носіння такого браслета. Найкраще місце для цього-це зап’ясті правої руки. При цьому надягати відразу три або більше прикрас не рекомендується, так як кожна несе в собі певну силу і призначення, а таке змішування може призвести до негативного впливу.

  При зберіганні Шамбала повинна знаходитися в окремій шкатулці, а на ніч її слід обов’язково знімати.

  Крім цього, такі магічні прикраси і потребують особливого догляду. Так, наприклад, якщо після тривалого носіння на камені з’явилися серйозні тріщини або подряпини, то це означає, що Шамбала врятував носія від якоїсь біди. В такому випадку необхідно позбутися від браслета.

  Для цього прикраса з подяками за захист закопують в землю, а на місце старого купується новий. Щоб очистити прикраса, рекомендується покласти його на добу сіль. Вона витягне все енергетично погані елементи. Такі правила носіння та зберігання талісмана допоможуть зберегти позитивний вплив браслета.

  При правильному підборі дорогоцінного або напівдорогоцінного каменю і кольору, браслет Шамбала може внести значні зміни в життя носія. Вони можуть стосуватися особистого життя, роботи, психологічного здоров’я. Однак важливо знати, що з такими магічними елементами слід бути обережними. Перед тим, як самостійно сплітати або купувати браслет Шамбала, необхідно зрозуміти, що це таке і як це діє.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради