Помилки при виборі дитячого комп’ютерного крісла

Кожні батьки вибирають меблі для своєї дитини виходячи з власного досвіду, сприйняття та вподобань. На жаль, покупка не завжди виявляється найкращим рішенням, проте зроблене часто не повернути назад. Розкажемо про класичні помилки, які заважають купити дитяче комп’ютерне крісло, яке відповідає очікуванням. До вашої уваги 6 найпоширеніших помилок.

1 3 Помилки при виборі дитячого компютерного крісла

Дешево

Багато хто не бачить різницю між моделями дешевих та дорогих крісел, бо в цілому вони між собою схожі. Крім того, до такої покупки ще підштовхує думка, що дитина швидко зіпсує чи виросте з меблів. Насправді відмінності вагомі – матеріали, кріплення та шарніри не практичні, можуть швидко зламатися, навіть нашкодити малюкові.

Офісне підійде

Є певна кількість батьків, які вважають, що конструкція звичайного офісного крісла не відрізняється, вважають її універсальною, яка буде «на виріст». Проблема в тому, що вона буде незручною дитині, негативно вплине на здоров’я, поставу, концентрацію та працездатність.

Дороге

Як не може здатися дивним, купити дитяче комп’ютерне крісло найдорожчої категорії теж не найкращий варіант. Воно не обов’язково повинно відповідати модним тенденціям, мати безліч налаштувань та наворотів. Головне, щоб меблі відповідали росту та віку дитини, її потребам.

Велике

Бажання купити для своєї маленької принцеси королівський трон часто долає батьками. При покупці потрібно знати, габаритні моделі неправильно підтримуватимуть спину, та й в цілому будуть некомфортні для постійного сидіння. Крім того, воно може не підійти до столу по конфігурації.

Багато налаштувань

Чим більше – тим краще – стандартний стереотип, який збільшує прагнення купити дитяче комп’ютерне крісло з різними регулюваннями. Найголовнішим для дитини функціоналом є налаштування по висоті, глибину спинки та по необхідності – підставки для ніг та блокування коліщатків. Тож можна обійтися без механізмів гойдання, відхилення, попоротів.

Підлокітники

Багато хто помітив, що часто моделі для малюків, особливо для молодшого віку не мають підлокітників, вважаючи, що це через економію матеріалів. Насправді для формування хребта та м’язів, а також посилення концентрації підлокітники не потрібні. Вони тільки зіпсують поставу і зроблять малюків більш неуважними. Тому доцільно купити дитяче комп’ютерне крісло без них, а встановити або замінити модель у старшому шкільному віці.

Сподіваємося, що «робота над помилками» допоможе вам придбати найкращі меблі для своєї дитини.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради