Незвичайний томат Цукор зелений: докладний опис, спосіб вирощування, відгуки

Різновидів томатів дуже багато. Чималою популярністю користуються сорти з смарагдового кольору плодами. Наприклад, Цукор зелений. З описом помідора, особливостями вирощування відгуками і городників можна ознайомитися в статті.

neobychnyjj tomat sakhar zelenyjj: podrobnoe opisanie, sposob vyrashhivaniya, otzyvy20 Незвичайний томат Цукор зелений: докладний опис, спосіб вирощування, відгуки

Як виглядає помідор

Томат Цукор зелений виводився з метою вирощування в будь-яких умовах. В результаті представники сорти добре себе почувають як у теплицях, так і в саду на відкритій грядці.

Виглядає томат так:

 • Кущі, які самі не зупиняються в рості, не можна назвати дуже високими. Навіть в тепличних умовах стебла рідко витягуються більше 1,5 м.
 • Листя на пагонах небагато. Пластини звичайного для помідорів типу.
 • Квітки прості. На кожній китиці формується 4-5 зав’язей.
 • Дозрілі плоди виглядають оманливе: шкірка і м’якоть світлішають, а не забарвлюються в інші кольори.
 • Томат наділений плоскою формою. Ближче до плодоніжки чітко виділяються ребра.
 • За розміром помідори великі. Середня вага 200-300 р.
 • Всередині плоди м’ясисті з помірною кількістю соку. У смаку більше переважає солодкість ніж кислота.
 • По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/ м2) Характеристики плодів
  Середньо-стиглий (110-115 днів) Индетерми-нантный (в теплицях до 1,5 м; в городі до 1,2 м) Салатного типу Для відкритого грунту і теплиць 200-300 Без укриття до 6; у теплицях до 8 Плоско, світло-зелені з жовтими ділянками, м’ясисті

  Переваги і недоліки

  Томат наділений наступними позитивними характеристиками:

 • При невисоких цифрах врожайності сорт приносить якісні плоди.
 • Викликає інтерес зовнішній вигляд.
 • Добре збалансований смак.
 • Розтягнутий період плодоношення. Урожай збирають з середини літа до холодів.
 • Томат включають в меню дітей та алергіків.
 • Як відзначають недоліки короткий термін зберігання і нездатність до транспортування.

  Особливості вирощування

  Молоді помідори висаджують на постійне місце після досягнення віку 60 днів. При вирощуванні у закритому ґрунті роботу виконують на тиждень раніше. Через 14 днів рослини починають підв’язувати до шпалери. Якщо плоди занадто важкі, зміцнюють і кисті.

  neobychnyjj tomat sakhar zelenyjj: podrobnoe opisanie, sposob vyrashhivaniya, otzyvy21 Незвичайний томат Цукор зелений: докладний опис, спосіб вирощування, відгуки

  Формують томат в 2 стебла. По мірі зростання видаляють зайві пасинки. При бажанні отримати дуже великі плоди регулюють кількість зав’язі, залишаючи на кистях по 1-2 шт. Нижні листя видаляють залежно від погоди. Якщо літо спекотне, маніпуляцію виконують по мінімуму.

  Увага! Після того як помідор зірвали, слід обов’язково видалити черешок. Це прискорить дозрівання інших томатів.

  Відгуки

  • Наталя з Воронежа. Томат з золотисто-зеленою шкіркою посадила на дачі в минулому сезоні. Спочатку розсада була прикрита агротексом. У другій половині червня парничок прибрала. Встановила шпалеру, до якої подвязывала високорослі сорти. Зелений томат формувала в 2 стебла. До середини липня зняла перший помідор. Виглядав він так, як на фото упаковки з насінням. Смак дуже сподобався, аромат теж.
  • Валентина з Таганрога. Помідори вирощую вже більше 20 років в саду без укриття. У минулому році сусідка «пригостила» розсадою сорти з зеленими плодами. За новим різновидом ретельно доглядала. Коли перший помідор, будучи до цього темно-зеленим, посвітлішав, довго не наважувалася його зірвати. Після зняття та дегустації виявилося, що томат повністю визрів. Солодка м’якоть за смаком більше схожа на екзотичний фрукт.
  • Дмитро з Підмосков’я. В моєму тепличному саду сорти помідорів різних кольорів. Серед них представлений томат. Різновид дуже подобається. Плоди великі, соковиті, хороші в салатах. Крім свіжого вживання відправляли на засолку в бочку. Пригощав близьких і друзів. Багато хто дивувалися солодкого смаку зелених плодів.

  Томат під назвою Цукор зелений, як і інші подібні сорти, успішно завойовує місце на грядці. Недозрілий з вигляду, але насправді дуже смачний помідор, здатний швидко завоювати прихильність городника-любителя.

  Цукор зелений: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради