Парові швабри Home Club: опис моделей

З розвитком промисловості з’являється все більше інноваційних продуктів та електричних приладів, завдання яких спростити процес прибирання, але зробити його якісним. Одне з таких пристроїв – парова швабра, яка за короткий проміжок часу завоювала любов і довіру користувачів.

Що таке парова швабра

b479985b098cdec42d12517914a845a3 Парові швабри Home Club: опис моделейПарова швабра підходить для будь-яких поверхонь, за рахунок чого є універсальною

Парова швабра – це інноваційна розробка, яка призначена для прибирання горизонтальних і вертикальних поверхонь, одягу гарячою парою. Вона справляється з сильними забрудненнями, виводить плями жиру, крові, вина і т. д. Крім цього, вона надає дезинфікуючу дію, знищуючи до 100% хвороботворних організмів, а також грибка і цвілі.

Парові швабри використовують для усіх підлогових покриттів, наприклад, лінолеуму, паркету, ламінату, килима і кам’яної плитки. Якщо додатково додаються спеціальні насадки, то електричним приладом можна відпарювати меблі з текстилю, гардини, штори, одяг і т. д.

Агрегат має компактні розміри, що служить додатковою перевагою для зберігання в невеликих квартирах. Але на цьому достоїнства парових швабр тільки починаються. Насамперед, цей агрегат універсальний у використанні. Він повноцінно замінює пароочисник, пилосос, а при наявності спеціальних насадок, ще і праска. З його допомогою здійснюється не тільки вологу, але й сухе прибирання.

В абсолютній більшості моделей не потрібно додатково застосовувати промислові побутові засоби, оскільки прибирання проводиться гарячим паром. Це актуально для людей, схильних до розвитку алергічних реакцій.

Інноваційні розробки, оснащені шарнірами з великим радіусом обертання, роблять установку маневрової і легко керованою.

Незважаючи на велику кількість переважних особливостей, на жаль, є недоліки:

 • Всі агрегати оснащені каналами для забору невеликих частинок пилу і бруду, отже, зібрати нею великі забруднення не представляється можливим.
 • Не збирає рідини, розлиті на поверхні.
 • Якщо резервуар для води невеликого обсягу, то тривалість роботи швабри буде обмеженою.

Але це несуттєві недоліки в порівнянні з тим, що на вітчизняному ринку діє велика кількість шахраїв, які продають підробки відомих виробників сумнівної якості. Щоб не постраждати від їх рук, краще придбати побутову техніку у великих магазинах електроніки і уважно вивчати прикладену документацію при покупці.

Критерії для відбору

Щоб багатофункціональна швабра якісно справлялася з усіма поставленими завданнями, потрібно при купівлі звертати увагу на технічні характеристики. Вони різняться в залежності від виробника і моделі. Проте загальні ознаки якісної конструкції наступні:

 • Потужність парової швабри повинна бути не менше 800Вт.
 • Ергономічна ручка і компактні форми.
 • Невелика вага, який зробить прибирання менш утомляемой.
 • Можливість регулювати інтенсивність подачі пари.
 • Робочий час не менше 10 хвилин.
 • Швидкість перетворення з води пара 30 секунд і менше.
 • Економне енергоспоживання.

Бажано, щоб в комплект входили різні насадки, призначені для прибирання певних матеріалів. Наприклад, для скляних поверхонь, важкодоступних місць, килимових покриттів, текстилю та одягу, м’яких меблів, кахельної плитки, сантехніки.

Огляд швабри HomeClub

f7f3d547b80ddc0e631511b875f579c7 Парові швабри Home Club: опис моделейПристрій від бренду HomeClub дозволить прибрати забруднення у важкодоступних місцях

Парова Швабра Home Club GT 200 швидко завоювала популярність, незважаючи на те, що щодо неї існує багато суперечливих відгуків. Конструкція багатофункціональна, оскільки в комплекті додається додатково 12 аксесуарів.

Виробник заявляє, що з допомогою парової швабри без застосування миючих промислових засобів вдається знищити до 99% хвороботворних мікроорганізмів, а також грибка і цвілі.

Технічні характеристики паровий багатофункціональної швабри Home Club GT 200:

 • Потужність електричної конструкції 1300 Вт.
 • Можливість здійснювати регулювання потужності подачі пари. Це дозволяє ефективно позбавлятися від важко виводяться і застарілих плям.
 • Об’єм резервуара для води 0,45 літра.
 • Знімна ручка.
 • Вага трохи перевищує 2 кг.
 • Резервуар для води оснащений індикатором: коли змінює колір з червоного на фіолетовий, агрегат готовий до роботи. Також система оснащена фільтром для очищення води, що істотно продовжує термін служби парової установки.
 • У комплекті додається 12 аксесуарів.

Парова швабра Home Club відноситься до бюджетних конструкцій, тому очікувати від неї надприродних можливостей не варто. Вартість на вітчизняному ринку становить приблизно 3 500-4 000 рублів.

Відгуки споживачів

Христина, р. Новосибірськ: «Не так давно я стала володаркою парової швабри Home Club GT 200 від Family Club, але перші враження у мене вже сформувалися. Придбали ми її в переддень нового року за хорошою знижкою і віддали за неї 2 000 з невеликим хвостиком, моєму щастю не було меж. На наступний день ми почали її відчувати. Переваги я виділила наступні: проста у використанні, легка, немає потреби застосовувати промислові хімічні склади, якісно очищає поверхні. Що стосується недоліків, то мене дуже збентежило, що з отворів виділяється не тільки пар, але і вода, після прибирання в деяких місцях утворюються калюжі. Рекомендую господиням перед збиранням паровий шваброю, пилососити килимові покриття, оскільки бруд середньої величини вона вже не підбере. На завершення додам, що квартира сира і Home Club GT 200 чудово справляється з цвіллю».

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради