Швабра Hausmann з механізмом віджиму

Сучасні швабри тільки по назві і трохи за зовнішнім виглядом нагадують старі палиці з намотують ганчіркою. Недорогі моделі забезпечені малопомітними пристосуваннями, що полегшують прибирання. В просунуті вбудовані механізми віджиму. Цим характеристикам відповідає швабра Hausmann, що випускається в різних варіантах.

Загальні принципи пристрою

a8460488e53eb8503399c09c91871b48 Швабра Hausmann з механізмом віджимуРукоятка швабри обертається на 360 градусів

У модельному ряду бренду Хаусманн представлені чистячі пристосування різних варіантів складності і ціни. Останні моделі швабр мають загальні ознаки:

  • змінні тканинні насадки, призначені для будь-яких, в тому числі делікатних, поверхонь;
  • ручка швабри може бути виготовлений з металу або пластику, але обов’язково закривається валиком з м’якого матеріалу, зручної для утримання;
  • рукоятка може обертатися на 360°, не обмежена по куту нахилу, аж до розташування паралельно підлозі;
  • зручність і компактність при зберіганні.

Ці властивості дозволяють легко працювати зі шваброю під час прибирання важкодоступних місць і без особливих зусиль чистити навіть високо розташовані поверхні меблів.

Моделі швабр марки Хаусман

c542d78405fb0486174b2bcb970e9230 Швабра Hausmann з механізмом віджимуHAUSMANN Cosmic Home

Основна відмінність дорогих і дешевих варіантів полягає у наявності/відсутності механізму, здатного віджимати очищувальну насадку, не торкаючись до неї руками. Швабра Хаусман з віджимом дозволяє провести всю прибирання, зберігаючи руки сухими. Однак моделі без цього механізму мають свої особливості, зручні для застосування в окремих випадках.

Швабра HAUSMANN Cosmic Home

Не має автоматичного віджиму. Але на ручці кріпиться спеціальний скребок. Його гладкою стороною можна провести по насадці, видавлюючи з неї частину води. Для видалення сміття з чистячої тканини інша сторона скребка зроблена зубчастої. Додатково на скребке закріплена невелика щіточка.

У моделі Космік Хоум робоча платформа забезпечена слайд-механізмом. Рукоятка не кріпиться до неї жорстко в одному місці, може зсуватися по всій довжині платформи. Це зручно при збиранні під диванами і шафами на низьких ніжках. При опусканні ручки паралельно підлозі висота всієї конструкції не перевищує 5 див. При зсуві рукоятки до самого краю платформи можна дістатися шваброю до найвіддаленіших куточків, не переміщаючи меблі.

Модель HAUSMANN Professional

5860189c126b6180ffc3c6c346b07e5f Швабра Hausmann з механізмом віджимуHAUSMANN Professional

Зручна для використання людям будь-якого зростання. Забезпечена телескопічною ручкою збільшеної довжини. Діапазон регулювання – від 120 до 190 див.

Насадки для цієї швабри виготовляються з мікрофібри, але з додатковими вставками з нейлону, збільшують довговічність тканини.

Для зміни миючої накладки передбачена педаль на платформі. Досить натиснути на неї ногою, щоб від’єднати насадку.

Швабра HAUSMANN Easy Clean

Модель з механізмом віджиму. Віджимна частина знаходиться на рукоятці. Щоб привести її в дію, необхідно розташувати ручку уздовж платформи. Для цього досить підняти швабру і струснути її. Деталі самі приходять в потрібне положення. На платформу з насадкою насувається віджимною механізм з подальшим поверненням на місце. Рухається він легко, так як має невеликі коліщатка.

Сам механізм зубчастої форми для видавлювання рідини і счищения сміття з насадки. Однак судячи з відгуків, за один раз повного видалення води не виходить. Дія треба повторити ще 2 – 3 рази.

Насадки для цієї моделі випускаються з трьома міцними кишеньками по краях. Вони надягають на виступи платформи, гарантуючи надійне кріплення. Додатковий притиск забезпечується шорсткою поверхнею робочої частини.

На рукоятці швабри Easy Clean є вушко, за який її можна підвішувати. Також вона здатна стояти на підлозі сама, без будь-якої опори. Досить насунути віджимною механізм до кінця платформи. При цьому утворюється підставу, що дозволяє інструменту стояти вертикально.

Швабра HAUSMANN Care Clean з автоматичним віджимом

66c290ac309333909ead54518da7231b Швабра Hausmann з механізмом віджимуHAUSMANN Easy Clean з віджимом

Більш ефективний механізм вичавлювання, заснований не на тиску, а на скручуванні. Платформа складається з трьох ділянок – центрального і двох бічних крил.

При зсуві втулки на рукоятці відбувається складання робочої частини з одночасним згортанням насадки. Вода видаляється як при ручному віджиманні, але відбувається це без дотику до миючої тканини.

Зворотний рух втулки повертає платформу в робоче положення з закріпленням на ній миючої насадки.

Технічні характеристики

Отримати уявлення про можливості основних варіантів швабр Хаусман можна з наведеної таблиці.

Модель Артикул Розмір платформи і насадок, см Довжина рукоятки, см Механізм віджиму Додаток
Cosmic Home HM-45 34 х 12,5 85 – 135 Немає Слайд-система
Professional HM-1674 50 х 10 120 – 190 Немає Педаль зняття насадки
Easy Clean HM-44 33 х 12 132 Натискний
Care Clean HM-38 34 х 12 103 – 137 Скручивающийся

Лінійка швабр марки Хаусман не обмежується цими чотирма моделями. Але вони найбільш показові.

Відгуки користувачів про швабрі Hausmann

Більшість користувачів відзначають зручність в роботі і продуманість деталей. Навіть моделі без віджимних пристроїв визнаються надійними помічниками у прибиранні.

Щодо міцності думки розходяться. Трапляються відгуки про швидкої поломки пластмасових частин, особливо що відносяться до рухомих систем віджиму. При цьому ніяких спеціалізованих центрів по ремонту швабр не існує. Щоб полагодити, доводиться звертатися до народних умільців або вирішувати проблему власними силами. Але все ж більшість відгуків відзначають як раз міцність і невибагливість пристрою в роботі.

З недоліків згадується:

  • слабкий віджим в системах з притискним механізмом;
  • велика кількість порожнин у пластмасової частини, в яких накопичується вода;
  • велика довжина робочої платформи, для промивання якої потрібно таз збільшеного розміру.

Наголошується, що при всіх перевагах швабр вартість деяких моделей явно завищена. Однак одночасно вказується, що ціни на вироби марки Hausmann поступово знижуються.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради