Порошкове фарбування: важливі особливості технології

Порошкове фарбування металоконструкцій – це одночасно і декоративне оформлення, і нанесення захисного покриття, яке відмінно протистоїть негативному впливу зовнішніх факторів, забезпечуючи міцність та довговічність готового виробу. Це одна з найпоширеніших технологій, популярність якої обумовлена ​​простотою нанесення та іншими численними перевагами.

1 1 1024x683 Порошкове фарбування: важливі особливості технології

 

Забарвлення металів: базова інформація

Для обробки металевих виробів використовуються спеціальні суміші на основі полімерів. Порошкове фарбування https://bastion-pdk.com.ua/ua/services/poroshkovaya-pokraska створює на поверхні високоміцний шар, який не зруйнує вологу, високу температуру або агресивні хімічні речовини. Існують такі технології нанесення:

  • Електростатичне розпилення. При обробці матеріалу заряджені частинки щільно притягуються до поверхні, а при подальшому впливі високих температур склад вбирається в матеріал, одночасно втрачаючи заряд.
  • Повітряні потоки. І тут можна задіяти як заряджений, і нейтральний склад. Залежно від матеріалів, що використовуються для фарбування, використовуються різні варіанти нанесення: обробка розігрітого до потрібної температури металу або фарбування в печі.
  • Полум’яне фарбування. За допомогою теплового пістолета на поверхні фіксуються тверді розплавлені частинки суміші, створюючи на міцний шар. Головний плюс цього методу – ndash; універсальність застосування, що дозволяє використовувати його для обробки не тільки металоконструкцій, а й кам’яних або дерев’яних виробів.

Сфера застосування порошкових фарб є великою: машинобудування, виготовлення виробів з металу, сільське господарство – варіанти досить численні.

Порошкове фарбування: як отримати ідеальний результат?

Незважаючи на всі переваги цього методу, недотримання технології або використання неякісних фарбуючих сумішей, призводить до того, що дорогоцінний металевий виріб буде практично зіпсований. Відсутність повноцінного захисного шару призведе до передчасного руйнування конструкції. Щоб уникнути цього, важливо довірити виконання роботи професіоналам. та фахівці ГДК Бастіон успішно впораються з поставленим завданням.

А гарантія якості на послуги – головне підтвердження того, що робота буде виконана у точній відповідності до заданих вимог. А гарантія якості на послуги – головне підтвердження того, що робота буде виконана у точній відповідності до заданих вимог.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради