До чого ламається ніготь: прикмета – зламався на великому, укзательном, середньому, безіменному пальці, мізинці

Довгі здорові нігті завжди вважалися ознакою благополуччя і достатку. І це не дивно, адже з ними незручно займатися домашніми справами. Акуратний манікюр могли собі дозволити діячі науки і заможні люди. Якщо нігтик ламався, на це звертали особливу увагу; так з’явилися прикмети. Дізнаємося разом, до чого ламається на тому чи іншому пальці ніготь.

6ff8c9b5c762d6abe1f88815f79d08ba До чого ламається ніготь: прикмета – зламався на великому, укзательном, середньому, безіменному пальці, мізинці

Чого чекати, коли зламався ніготь

Зламала ніготь – врахуйте, що прикмети можуть бути як хорошими, так і поганими. Все залежить від того, на якій руці і якому пальці сталася ця неприємність.

Згідно старовинним повір’ям, якщо нігті починають тріскатися і псуватися один за іншим, то це свідчить про те, що дівчину чекає зустріч з судженим. У народі кажуть: вищі сили дають зрозуміти, що в житті незабаром з’явиться надійний чоловік, на якого можна буде спертися і забути про проблеми. І процарапывать собі самостійно шлях до світлого майбутнього більше не доведеться.

Прикмети для лівої і правої руки

Згідно забобонам, права сторона тіла позитивна, так як за цим плечем знаходиться ангел-хранитель, ліва – негативна, на це вухо нечистий нашіптує поради, прислухавшись до яких, людина потрапляє в неприємні ситуації.

Що стосується візьме про зламаний ніготь, то і тут кожна сторона має своє значення, проте, на відміну від поширеної думки, пошкоджений ніготь на лівій руці обіцяє удачу, а на правій – неприємності.

 • Зламався ніготь на лівій руці – привід для радості. У народних повір’ях кажуть, що плани злих сил потерпіли крах, а тому здійснення задуманого вами ніщо не завадить. Якщо ж пошкодилося відразу кілька нігтів, то тут буде інше тлумачення: ви бажаєте отримати відразу багато, але при цьому не докладаєте зі свого боку особливих зусиль. Слід усвідомити для себе, що все в житті має ціну: де-то для здійснення планів доводиться розплачуватися часом, десь- енергією.
 • Поламалися нігті на правій руці – це попередження. Ваше життя наповнене непотрібними подіями і порожніми клопотами. Коли ви звернули з правильного шляху, і ця дорога привела до численних неприємностей. Необхідно зупинитися і розібратися, що саме і чому йде не так. Відповіддю стануть ваші власні неправильні дії.
 • Якщо на зламаному нігті є біла плямка, вам необхідно зважувати кожен крок. Задумане справа може не здійснитися результат буде не таким, яким його бачите. Причому фатальною стане дрібна і, на перший погляд, незначна помилка.
 • 631816df910f4eff703186247745245e До чого ламається ніготь: прикмета – зламався на великому, укзательном, середньому, безіменному пальці, мізинці

  Зламався на великому пальці

  Великий палець символізує силу характеру і відповідає за досягнення цілей. Саме тому, якщо ніготь зламався на великому пальці, це є свідченням того, що ваші плани будуть порушені. Але:

  • Тріснув ніготь на правій руці – задумане справа виявиться провальним, і хто-то того посприяє. Щоб уникнути зриву наміченого, бажано продумувати кожну деталь або зовсім відкласти його на деякий час.
  • Інша прикмета розповідає, до чого ламається ніготь на великому пальці лівої руки. В даному випадку тлумачення протилежне: ви зможете успішно подолати перешкоди або вони вже усунені, а тому реалізації планів ніщо не завадить.
  • Існують і менш поширені забобони, які при поломці нігтя на великому пальці, передбачають хороші зміни. Ви звільнитеся від нав’язливої особи, спілкування з якою завдавало чимало клопоту, або ж трапиться щось особливе, що неодмінно принесе величезну радість.
  • Якщо звернутися до сучасних езотерикам, то вони скажуть, що ніготь на великому пальці ламається як особливий знак. Вам слід більше довіряти оточуючим і дозволити їм вирішити частину ваших проблем. Ви звалюєте на свої плечі занадто багато, і це в кінцевому рахунку може зламати вас.

  На вказівному

  Вказівний палець символізує авторитет і прагнення до лідерства. Адже саме їм вказують на помилки недобросовісним виконавцям і роздають вказівки. І тут тлумачення прикмети буде цілком зрозумілим.

 • Зламався ніготь на вказівному пальці правої руки – вас очікують складнощі. Ваш авторитет буде практично мізерний, причому це може стосуватися різних сфер життя: від сім’ї і до роботи. Якщо ви є керівником фірми, підлеглі можуть відмовитися виконувати ваші доручення, якщо ж ви самі є рядовим співробітником, на роботі вам доведеться туго. Що стосується сім’ї, то тут існує ймовірність того, що діти засмутять вас своєю негідною поведінкою. Прикмети кажуть, що не треба переживати, оскільки криза носить тимчасовий характер, і ви зможете досить стійко подолати всі труднощі.
 • Прикмета з протилежним тлумаченням пояснює, чому ламається ніготь на вказівному пальці лівої руки: вас чекає удача. Ви зрозумієте, від яких вказівок з боку начальства краще відмовитися, так як вони не дадуть потрібного результату. Або ваш підлеглий на ділі виявиться дуже тямущим і порадує своєю роботою.
 • Сучасні прикмети розходяться в думці. Одна говорить про таку подію, як про символ того, що ваша думка навколишні поважають і намагаються прислухатися до ваших порад. У той же час інше повір’я пояснює поломку нігтя на вказівному пальці з негативного боку: ви занадто наполегливі й уперті. В результаті така поведінка призведе до того, що ви залишитеся без друзів.
 • Щоб зрозуміти, яка з сучасних тлумачень є вірним, необхідно просто об’єктивно оцінити свою поведінку.

  Зламався на середньому

  Середній палець – уособлення совісті, інтуїції і символізує вибраний життєвий шлях. І якщо ніготь тріснув або зламався на цьому пальці, то прикмета тлумачиться наступним чином:

  • На правій руці – до вимушеної дорозі, яка виявиться досить складною. Можливі також проблеми у фінансовій сфері.
  • Зламаний ніготь на середньому пальці лівої руки символізує вельми приємна подорож. Тут же є й інше тлумачення прикмети: не бійтеся ризикувати, так як зараз це цілком виправдано. Зважившись на сміливий крок, ви обов’язково залишитеся у виграші.
  • Сучасні езотерики схиляються до того, що ніготь на середньому пальці ламається в складний період. Це знак того, що зараз ви виснажені емоційно. Можливо, в цьому винні постійні стреси або на вас тисне почуття провини. Слід постаратися взяти себе в руки і відігнати погані думки. Звільнившись від них, ви побачите, що зовсім поруч є людина, яка готова подарувати вам максимум турботи і душевного тепла.
  • Є також повір’я, в якому говориться, що зламаний ніготь на середньому пальці сигналізує про стан вашого здоров’я. Якщо постраждав нігтик на правій руці – незабаром ви захворієте, на лівій – є надія на швидке одужання.

  f24d1ed928d272b898900d87f642eea7 До чого ламається ніготь: прикмета – зламався на великому, укзательном, середньому, безіменному пальці, мізинці

  На безіменному

  Безіменний палець безпосередньо пов’язаний з серцевими справами. Він відповідає за почуття і відносини.

 • Ламається ніготь на безіменному пальці правої руки – до сварки. Можлива сварка з батьками або з коханою людиною.
 • Якщо ж неприємність сталася з лівим нігтиком, то це хороший знак. Незабаром ви почуєте приємну новину, яка може бути пов’язана як з коханою людиною, так і з фінансовою сферою.
 • Сучасна прикмета пов’язує зламаний ніготь на безіменному пальці з вашої невпевненістю. Можливо, ви не довіряєте своєму партнеру і мучте його необґрунтованої ревнощами або відчуваєте невпевненість у своїй привабливості. Від комплексів пора позбавлятися!
 • Зламався на мізинці

  Зламаний ніготь на мізинці здатний розповісти про швидкий прихід гостей і про те, до чого найближчим часом призведе ваша поведінка.

  • Права рука – вас очікують фінансові труднощі або атмосфера в родині стане досить напруженою. При цьому найбільша кількість проблем ця прикмета обіцяє дівчатам.
  • Ліва рука – незабаром ви відчуєте новий за своєю силою почуття. Інше пояснення – на вашому порозі з’являться гості, і зустріч пройде в теплій дружній атмосфері.

  Якщо прикмета виявилася неприємною, не варто приймати занадто близько до серця. Не забувайте, що якщо забути про подію і думати позитивно, удача обов’язково постукає у ваші двері, а перешкоди виявляться не такими вже й великими.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради