Контуринг для круглого обличчя. Техніка, схема, фото до і після покроково для початківців, відео

Контуринг – це техніка в make-up, яка дозволяє візажистам досягти ідеальної форми особи, підкресливши рельєф. За допомогою макіяжу можна провести «скульптурування» виступають областей і западин в зоні скул і декольте. Для круглого обличчя важливо підібрати відтінки, які підійдуть не тільки за кольором шкіри, але і очей.

Ознаки круглого обличчя

Кругле обличчя володіє якоюсь легкістю і молодістю за рахунок пишноти щік і низького лоба.

Якщо воно не овальне, а кругле, як у актрис Міли Куніс або Кейт Вінслет, то для цієї форми характерні такі ознаки:

 • Довжина і ширина обличчя приблизно однакові. Це приблизне значення, яке важко визначити на око.
 • Підборіддя круглий і не має загостреної форми. Він практично ідеально вписується в лінію півкола від вилиці до вилиці. 9
 • Ширина лобової частки і скул нирки однакова.

c38231433df34e2badff5420c3132517 Контуринг для круглого обличчя. Техніка, схема, фото до і після покроково для початківців, відеоПриклад нанесення контуринга для круглого обличчя

Щоб точно визначити форму обличчя, потрібно зібрати волосся у високий хвіст на потилиці і подивитися в фас у дзеркало. Вздовж лінії росту волосся потрібно поставити крапки. Якщо їх з’єднати, вийде півколо для круглої форми обличчя. В інших випадках візуально потрібно продовжити лінії, подивившись, яка форма вийшла б у підсумку.

Кошти

Контуринг для круглого обличчя можна зробити за допомогою базового набору косметичних засобів:

 • Бронзатор – потреба в ньому для круглого особи більше, ніж для інших форм. Він потрібний для затемнення окремих ділянок, щоб контур був м’якше, а структура чіткіше проявлялася. Бронзатор потрібно наносити на щоки для ефекту звуження бічних частин. Лоб і підборіддя їм затемнювати не потрібно.
 • Хайлайтер – це засіб для освітлення виступаючих частин обличчя, які після нанесення засобу на них більше виділяються, створюючи контраст із затемненими ділянками. Хайлайтер потрібно наносити на перенісся від центру лоба. Верхня зона щік також повинна бути виділена їм, як і підборіддя. Важливо правильно розмежувати зони носогубного трикутника. Чим більше, тим вище і довше виглядає підборіддя, впливаючи на естетичність образу.
 • Рум’яна використовуються для усунення ефект круглих пишних щік. Їх потрібно виділяти так, щоб вони здавалися незграбними. На круглому обличчі це допустимо – вище вилиць у формі кола потрібно поставити «пляма» і розтушувати його до кута носа.

f23c2ecb0cac017ec03a08092d2883f6 Контуринг для круглого обличчя. Техніка, схема, фото до і після покроково для початківців, відеоЯкісний контуринг дозволяє звести в «тінь» всі недоліки і округлості, роблячи образ більш миловидним і рівним.

А щоб правильно підібрати засоби для візуального подовження особи, потрібно враховувати тип шкіри і її відтінок:

Відтінки Застосування
Коричневі відтінки У цих відтінках можна підібрати тіні, пудру або рум’яна і підводку. Тоді для виділення очей достатньо буде тонів і півтонів. Багато виробники називають подібні гами «бронзовим піском» або «пісочним кавовим» відтінком.
Тіні сіро-синіх кольорів Можна підібрати фіолетові, сині, чорні і сірі тіні для зниження акцентів у зонах щік та підборіддю. Це допоможе згладити явну пухлість і округлість. Підводки універсальних кольорів поєднуються з будь-якими типами шкіри.
Для губ Ягідні та червоні тони і півтони допоможуть звернути увагу на контур губ. Для жовтого подтона шкіри особи можна підібрати засіб з помаранчевим пігментом, щоб «чистий» колір не відрізнявся від шкіри. Пастельна гама також повинна бути м’якою і теплою, інакше буде помітна різниця в холодних «важких» відтінках, що зробить обличчя більш грубим в області носогубного трикутника.
Світлі відтінки Косметичні засоби світлих тонів потрібно наносити ближче до перенісся, до центру обличчя – ніс, нижня губа, середина чола. Можна замаскувати дефекти за допомогою тонального крему і освітлення.
Олівець для брів і повік Будь-які темні тіні для створення «smoky eyes» підійдуть найкраще. А лінію росту брів можна підкреслити темним пігментом. Важливо, щоб він був темніше, ніж колір підводки для очей.

Контуринг для круглого особи повинен створювати контраст між опуклими частинами і зоною виступаючих областей. Нерідко візажисти вдаються до хитрощів і користуються матовими засобами для усунення будь-якого зайвого блиску, який міг би привернути увагу не на «потрібному» місці.

Інструменти

Для скульптурирования круглого обличчя підійдуть наступні інструменти:

 • Спонж для корекції тону – з його допомогою потрібно наносити тональний крем, розтушовуючи матеріал до потрібної густини. Багатофункціональний інструмент можна придбати за 690 руб.98a5d4f10bf398a8dbca9e76819aaf84 Контуринг для круглого обличчя. Техніка, схема, фото до і після покроково для початківців, відео
 • Синтетичний пензель – для корекції окремих ділянок обличчя і нанесення кремових коштів. Професійна кисть може коштувати 1200-1300 руб.
 • Широка м’яка кисть для сухих текстур – пудра і рум’яна краще всього наносити таким інструментом. За рахунок короткого ворсу можна детально опрацювати всі потрібні зони покриття. Для невеликих ділянок підійде маленька кисть з широким ворсом. Їх вартість сягає 1800-1900 руб.
 • Пензель для коректора – лінія ворсу скошена по діагоналі, що зручно для розтушовування невеликих крапель м’яких текстур. Вона коштує близько 900-1000 руб.

Також для нанесення тіней і підводки можна використовувати м’які кисті і тонкі довгі ворсові інструменти для точкової обробки лінії росту волосся.

Техніки нанесення

Контурингом потрібно зробити візуально видовжене обличчя, тому для круглих форм основною метою макіяжу є зменшення обсягу щік і збільшення висоти посадки чола і підборіддя. Самий темний відтінок потрібно підбирати на 2 тони темніше шкіри обличчя. Його слід наносити уздовж лобової частки і з боків щік у верхній частині.

Хайлайтер повинен бути тільки на носі, лобі і підборідді. В іншому випадку особа буде здаватися ще ширше. Щоб досягти максимального ефекту, необхідно підбирати тільки матові текстури. Скульптурирующие кошти для круглого обличчя – тональні крему.

Вони повинні бути темніше або світліше на кілька тонів кольору обличчя. Інші кремові текстури краще виключити, так як вони створюють ефект щільного накладення маскуючого кошти.0cf20f42c92c7f54d335c6f62020250f Контуринг для круглого обличчя. Техніка, схема, фото до і після покроково для початківців, відео

Для нанесення рум’ян:

 1. За допомогою спеціальної кисті потрібно нанести рум’яна теплих відтінків на щоки, розставляючи акценти на опуклих формах.
 2. Далі потрібно частину рум’ян розподілити на нижніх частинах скул і під ними, щоб подовжити обличчя. Важливо, щоб вони мали матовий фініш.
 3. Замість рум’ян можна використовувати бронзатор, який слід добре розтушовувати щіткою вздовж підборіддя, рухаючись від нижньої точки скул.
 4. Якщо рум’яна потрапили на бічні частини носа, потрібно їх видалити, інакше обличчя буде виглядати кругліше. Найкраще рухатися до мочки вуха.

Для створення форми брів потрібно спиратися на прототип круглого особи – чим більше кут підйому брови у верхній точці, тим ефектніше вийде подовжити обличчя:

 • Для утворення ефекту різкого підйому століття потрібно зробити брови прямими або «будиночком». Круглі і плавні форми брів підкреслити округлість обличчя.
 • Короткі брови слід подовжити за рахунок кремових тіней, доводячи лінію росту волосся за точку зовнішнього кута ока.4daba5fec348365807cf64b83d198a07 Контуринг для круглого обличчя. Техніка, схема, фото до і після покроково для початківців, відео
 • Для збільшення густини (тонкі брови не будуть виглядати на круглому і овальному обличчі) потрібно використовувати олівець для брів темного відтінку. Його можна замінити відтіночним гелем.
 • Хайлайтер слід нанести пензликом на зону під бровами, щоб вони виглядали більш виразними.

Також при виборі колірної гами макіяжу потрібно враховувати відтінки волосся і очей, фору особи та особливості посадки лінії посмішки.

Варіанти для різних колір очей і волосся

Колірна гамма маскувальних засобів повинна підходити до подтону кольору шкіри, а також повністю відповідати кольору очей.

Зелені очі

Краще всього їх підкреслити червоними і коричневими засобами. Теракотові тіні з червоно-коричневими тонами тіней для брів краще всього підкреслять область очей. Щоб «носити» денний макіяж, краще віддати перевагу синім матовим тіням. Для контуринга потрібно використовувати теплі жовті відтінки подтонов з теплою бежевої гами.d776bf64b8bda7ad23ca449f5043777e Контуринг для круглого обличчя. Техніка, схема, фото до і після покроково для початківців, відео

Рум’яна повинні бути світлими і теплими, щоб створити контраст між кольором очей і волосся. Для брюнеток холодні відтінки підходять лише до декоративної частини макіяжу. Для скульптурирования зони скул краще віддати перевагу теплій гамі з легким напівпрозорим тоном текстури.

Карі очі

Цим дівчатам простіше за все підібрати відтінки косметики – коричневі і чайні кольору очей краще всього поєднуються з великою кількістю інших відтінків. Наприклад, щоб візуально приховати дефекти обличчя, досить нанести тональний крем або суху пудру на зони поглиблень і западин. Не доводиться підбирати тони і півтони.

Щоб виділити опуклі ділянки, достатньо мати 1 засіб – хайлайтер з матовим фінішем, який можна використовувати для повік і брів в зоні лінії росту волосся. Оптимальним макіяжем стане «smoky eyes», який переведе увагу на очі, прибравши акценти з недосконалих ділянок контуру.

Блакитні очі

Контуринг для круглого особи власниці блакитних очей можна виконувати бежевими і тілесними засобами маскування:

 • Кремовий блискучий хайлайтер можна підібрати в холодному тоні, щоб приховати дефекти.
 • На брови і очі можна нанести практично будь-які тіні теплої гами. Для створення легкого денного макіяжу підійдуть коричневі і теракотові кольори, а також нейтральні пастельні і бежеві.cfc4288279fd7999f0a287849c2cbb58 Контуринг для круглого обличчя. Техніка, схема, фото до і після покроково для початківців, відео
 • За допомогою бронза тора, що висувається світлого відтінку можна усунути недосконалі лінії контуру. Вилиці слід виділити, а зону під ними освітлити для контрасту.

Представницям круглого обличчя підійде макіяж в авангардному стилі, особливо блондинкам і русявим.

Покрокова інструкція

Створення денного макіяжу – перший етап, який можна доповнити вечірнім make-up для завершення яскравого образу.

Перш ніж накладати маскуючі засоби, потрібно підготувати шкіру:

 1. Очищення і захист – 1-й етап, без якого не обходиться жоден макіяж. Для цього можна використовувати чистячі засоби, маски і пілінг-косметику. Бажано захистити шкіру за допомогою легкого крему.
 2. На все обличчя нанесіть праймер, щоб продовжити експлуатацію make-up хоча б до вечора.
 3. Наступний крок – тональний крем або суха матова пудра. Засоби потрібно наносити тонким шаром для приховування дефектів. Він зіграє ключову роль в якості базового вирівняного шару. За допомогою сухої кисті потрібно нанести щільний шар покриття. Якщо потрібна більш легка текстура, то можна використовувати вологий спонж.
 4. Під очі потрібно нанести коректор або консилер, який вже не буде забиватися в глибину складок, видаючи зморшки, завдяки базового тону крему. Коректор можна наносити пальцями або пензликом. Для темної шкіри підійде відтінок Ivory в діапазоні 01-06. Для світлої шкіри – тільки Medium в освітленому відтінку.d12e7c83786989391830b6b6b217365e Контуринг для круглого обличчя. Техніка, схема, фото до і після покроково для початківців, відео
 5. За допомогою рідкої підводки потрібно створити тонкі стрілки.
 6. За допомогою стіків можна зробити конструювання особи. Для цього може знадобитися Contour-крем у відтінку 02-04 Medium/Sand. Темний відтінок підійде для смаглявої шкіри. Їм потрібно пройтися по щокам і трохи вище них. Більш світлим тоном можна пройтися по «спинці» носа і центру лоба. На підборідді можна використовувати тон, який був призначений для скул.
 7. За допомогою консилера у відтінку Light-Iridescent (100 і вище) потрібно створити тіні на вилицях, бровах і кінчику носа. В зоні над губами і в центрі підборіддя також слід нанести його.
 8. На повіках повинні бути світло-рожеві або пісочні відтінки. Можна використовувати перламутр з палеток з позначкою «Nudes». В складках повік потрібно розтушувати коричневі тіні або ті, що будуть темніші за колірною гамою з основним кольором.
 9. Коричневим або теракотовим з золотистим відтінком шиммером потрібно промальовувати рівну лінію на верхньому столітті вздовж лінії росту вій.
 10. Самим світлим відтінком потрібно виділити внутрішній куточок ока. Їм же слід провести лінії під бровами.
 11. Вії потрібно фарбувати чорною або темного відтінку тушшю.
 12. Можна нафарбувати губи помадою з матовим блиском в нейтральному і пастельному відтінку.

e03f51df022b111c2707070b0e5178ba Контуринг для круглого обличчя. Техніка, схема, фото до і після покроково для початківців, відеоЦе універсальний макіяж, який підійде всім дівчатам. За допомогою коректорів можна підібрати «свій» відтінок тону. Рум’яна можна додавати за бажанням. Колірні палітри підбираються з урахуванням колірного тону дівчат, спираючись на гаму волосся і очей.

Переваги і недоліки

Чим старше жінка стає, тим більше з’являється необхідність у контуринге. Деякі проблеми такі, як зморшки і в’яла шкіра, можуть вплинути на обличчя людини. Дефекти можна іноді приховати або вилікувати за допомогою домашніх засобів і простих процедур.

Тим не менш, більш серйозні недоліки особи, як великий, неправильної форми ніс або вузьке підборіддя, є результатом генетики або непередбаченої травми, яка може змусити людину відчувати себе невпевнено з приводу зовнішнього вигляду.

Візажисти пропонують кілька нехірургічних процедур контурування особи, які допомагають досягти збалансованої структури особи і бажані результати.

Контуринг для круглого особи може замінити ринопластику, необхідність зміни форми підборіддя, носових крил і не тільки. Навіть для зменшення лінії щелепи досить мати базовий набір візажиста без декоративної косметики.7e3d0caf4cbe79f4a986069310063464 Контуринг для круглого обличчя. Техніка, схема, фото до і після покроково для початківців, відеоВважається, що овальна форма обличчя – це та, до якої дівчата повинні прагнути. Це означає, що, якщо особа витягнуте, потрібно наносити контурні кошти на лоб і щелепу, щоб створити ефект поглиблення. Ілюзію додають тіні на скронях і западинах щік. Контурний дефект необхідний і для звуження/вирівнювання лінії носа.

Також за допомогою базових декоративних засобів можна підкреслити достоїнства особи:

 • Стробинг – це процес в макіяжі, який означає освітлення опуклих ділянок обличчя за допомогою хайлайтеров. Вони повинні ілюзорно ототожнювати природне сяйво шкіри. Стробинг вигідний і для життя, і для фото, так як півтони підбираються безпосередньо до теперішнього відтінку шкіри.
 • Контуринг потрібен для посилення рельєфу і контрасту між світлими і темними засобами. Для цього використовуються різні тони і гами. Щоб створити різкість, потрібно затемнити візуально неосветленные ділянки, освітливши максимально видимі.
 • Бейкинг – улюблена техніка візажистів. Передбачається вирівнювання тону обличчя за допомогою різних кольорових гам. Для цього потрібно використовувати велику кількість пудри і консилера. Недолік лише в тому, що шари пудри через деякий час стають помітні через «скатки» з особи. Тональна основа збирається в грудки і буквально «злазить» з шкіри.

Контуринг для особи необхідний у разі створення базового макіяжу під декоративний make-up. Для цього використовуються засоби та інструменти професійного призначення. Якщо потрібно акцентувати увагу на окремих ділянках, краще віддати перевагу іншим технікам.

Кругле обличчя потребує скульптуринге, а не вигідному підкресленні достоїнств, яких візуально менше, ніж очевидних недоліків.

Відео: контуринг для круглого обличчя

Корекція круглого особи макіяжем:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради