Грошове дерево: як правильно посадити щоб велися гроші – фен шуй, вибір горщика, підготовка грунту, формування крони, підживлення, змова

Незалежно від часу та економічної ситуації в країні люди намагаються слідувати древнім прикметами для примноження доходу. Простим і дієвим способом і на сьогоднішній день вважається придбання рослини Крассула. Розберемося, як правильно посадити грошове дерево, щоб завжди велися гроші в кишені.

ed8c084b8778b1ca8d04daa35e014215 Грошове дерево: як правильно посадити щоб велися гроші – фен шуй, вибір горщика, підготовка грунту, формування крони, підживлення, змова

Як правильно вибрати посадковий матеріал

Друга назва цікавого і незвичайного рослини – толстянка або Крассула. Грошове дерево називають так, тому що по формі, листочки нагадують монетки. У листової частині міститься максимальна кількість корисних вітамінів і інших речовин.

Для посадки необхідно використовувати гілочку довжиною 5 см З материнського дерева бажано зрізати молодий пагін. Місце зрізу обов’язково присипати золою. Не можна купувати вирощене грошове дерево в спеціалізованих магазинах, або з рук. Можна попросити відросток у хороших знайомих.

Важливо, щоб у сім’ї, де росте декоративне дерево відносини були люблячі, довірливі. Важливий аспект має матеріальний стан сім’ї. Не варто брати росток у людей, що живуть від зарплати до зарплати. Росточок буде нести несприятливу енергетику і у ваш будинок.

Для посадки грошового дерева зі змовою на гроші, необхідно придбати новий посадковий інвентар і землю, а як правильно його вибрати і підготувати читайте нижче.

418b8eeed7039efaacb32c73ebb3b925 Грошове дерево: як правильно посадити щоб велися гроші – фен шуй, вибір горщика, підготовка грунту, формування крони, підживлення, змова

Посадка живців

Процес розмноження декоративного рослина проходить 2 методиками – листовими живцями або відростками. Їх потрібно акуратно відокремити від рослини, підсушити 2 доби. Можна використовувати старий дієвий спосіб: розмістити держак в ємність з чистою водою. Залишити на 2-3 тижні для того, щоб рослина пустила коріння.

Для посадки грошового дерева по фен-шуй необхідно:

 • Відросток, зрізаний від материнського рослини поставити у склянку з чистою водою. Залишити на 2-3 тижні для вкорінення. Температура – кімнатна.
 • На дно підготовленої посадкової ємності викласти невеликий шар дренажу. Потім 3 монетки, однакових за цінності гербом догори. У цей момент обов’язково промовити такі слова: «Нехай у моєму будинку дерево росте і багатство принесе. Монету укрою в земельці сирої, заробіток в будинок принесу великий. Багаті люди подарують щедроти, в грошах не буду відчувати більше турботи. Хай буде так велено, тричі виконано, на ключ замкнуто. Амінь, амінь, амінь».
 • Під час проговоренных слів потрібно наповнити ємність живильним землею.
 • Глибина посадки укоріненого живця становить 40-60 мм Розрівняти місце навколо, але грунт не утрамбовувати.
 • Завершальне дійство – рясний полив. При необхідності додати поживного грунту, так як земля може впасти в обсязі.
 • Висаджена грошове дерево ставлять у південно-східній частині кімнати. Як говорить фен-шуй, саме в цьому напрямку знаходиться зона, що відповідає за фінансове благополуччя.

  Китайські монети, зв’язані червоною ниткою, вішають на гілочки. Важливо, щоб рослина була зміцнілим. Звичайно, на держак розмішати монетки не потрібно. В цьому випадку достатньо розташувати поруч китайську жабу з грошима у роті.

  В період швидкого розвитку дерева, полив рекомендується здійснювати двічі на тиждень. У першу чергу потрібно перевірити стан землі. Рідину використовують чисту, попередньо витриману при кімнатній температурі 24 години. За вказаний час на дно тари осядуть іржаві залишки від труб і домішки, що знаходяться у воді. Додатково вона встигне прогрітися до оптимальної температури.

  У зимовий час процедуру проводять 1 раз на місяць. Переливаючи воду, починається процес гниття кореневої системи. Більшість досвідчених квітникарів взимку краще обприскувати квітка з пульверизатора. Видалити пил з листочків можна м’якою, зволоженою ганчіркою.

  Для очищення води можна використовувати золото або срібло. Рідина, настояна на дорогоцінних металах, додатково заряджається енергією, залучаючи в сім’ю ще більше успіху, достатку.

  Кожного разу, здійснюючи полив грошового дерева, рекомендується вимовляти слова: «Тобі моє деревце рости, а мені в багатстві цвісти. Амінь».

  Важливо не тільки поливати, підгодовувати толстянку, але і розмовляти регулярно з нею. Висловлювати їй подяку за багатство, не забувайте розповідати про плани на найближчий час, мріях, бажаннях. Доглядати і поливати грошове дерево має тільки господар, з яким надалі і створюється міцна зв’язок.

  Росте дерево – збільшуються доходи. Для тих у кого не приживається грошове дерево в сім’ї, альтернативою може виступити сувенірна дерево з підручних матеріалів. На нього також необхідно повісити китайський монети, залучають успіх.

  b44daa07da3f51a8b849fb66e7a897a9 Грошове дерево: як правильно посадити щоб велися гроші – фен шуй, вибір горщика, підготовка грунту, формування крони, підживлення, змова

  Підготовка грунту

  У природі толстянка росте на ґрунтах, де переважає пісок. Вона пухка, сипка. Для посадки кімнатного рослини підійде готова грунт, що підходить для кактусів і інших видів рослин групи сукулентів.

  Грунт можна підготувати в домашніх умовах. В окремій великій ємності потрібно з’єднати (кількість зазначено для наочності пропорційного співвідношення):

  • 600 грам средньозернистого піску;
  • 400 грам торфу;
  • 400 грам листової землі.

  Для забезпечення нормальної повітропроникності потрібно додати в грунт розпушувача у вигляді вермикуліту, перліту. Рослина не терпить ущільнений вид грунту. У ньому застоюється волога, що призводить до загибелі рослини. Важливо, регулярно розпушувати землю, збагачуючи її киснем і не дозволяючи застоюватися зайвої рідини.

  Вибір горщика

  Тару для висадки черешка необхідно правильно вибирати і уважно. Рослина досить активно в зростанні. У дерева швидко збільшується надземна частина. При швидкому рості дерева на рослині з’являється важка крона, яку погано утримувати кореневої системи через слабкість і недорозвиненість.

  Тому рекомендується купувати важкі, глибокі і місткі квіткові горщики, виконані з глини або кераміки.

  Часто пересаджувати дерево не можна, особливо це стосується дорослих і сильно розрослися примірників.

  Також не менш важливим вважається, що вибір горщика не тільки за матеріалом, але і по колірній гамі. За східним повір’ям рекомендується купувати ємність для посадки червоного або зеленого відтінку. Останній вважається кольором розвитку. Червоний вказує на цілеспрямованість, підвищення достатку.

  6263ede10ad1d2a5af0e43a26c25e1ab Грошове дерево: як правильно посадити щоб велися гроші – фен шуй, вибір горщика, підготовка грунту, формування крони, підживлення, змова

  Підготовка ємності і грунту до висадки

  Як тільки всі види грунту були з’єднані, їх необхідно ретельно перемішати. Суміш повинна бути однорідною. Горщик необхідно промити з господарським милом, обдати додатково крутим окропом, щоб уникнути зараження, просушити.

  Подальші дії залежать від того, яким методом буде відбуватися висадка рослини: з присутністю кореневої системи або черенковим методом. Останній спосіб незручний тим, що він не дозволяє визначити формування кореневої системи. Для кращого вкорінення живця необхідно використовувати живильний грунт.

  Прискорити процес можна, якщо змазати їх стимулюючої рідиною. Держак без кореневої системи протягом 2 тижнів обов’язково витримують під поліетиленовою плівкою, а полив здійснюють через піддон.

  Коли краще всього висаджувати грошове дерево

  Досвідчені квітникарі рекомендують висаджувати рослину навесні і влітку. Зима і осінь не підходять для роботи з декоративним деревом.

  453810fc9411e7662cc9f363998198d6 Грошове дерево: як правильно посадити щоб велися гроші – фен шуй, вибір горщика, підготовка грунту, формування крони, підживлення, змова

  Формування крони та підживлення

  Для того щоб грошове дерево добре, правильно росло і розвивалося, важливо знати, як сформувати крону. Для цього використовують дві популярні методики: обрізка або прищипування. Останнє застосовується для молодих екземплярів, для більш старших дерев використовують перший спосіб.

  Розглянемо покрокові дії по прищипыванию і формування красивого дерева:

 • Під час росту грошове дерево буде скидати слабкі листочки. Їх потрібно обов’язково прибирати, в іншому випадку вони укорінятимуться і замість одного потужного рослини буде кілька слабеньких.
 • Як тільки на молодому дереві з’явилося 8 листків, нирку між ними акуратно відщипують.
 • Процедуру повторюють за необхідності кілька разів. Як тільки між парними листочками з’являється нирка, її акуратно видаляють. В результаті такої обробки у толстянки формується повноцінний стовбур. Якщо не прибирати нові нирки, тоді замість потужного дерева вийде кущик невеликого розміру.

  Обрізку використовують у тому випадку, якщо стовбур затвердів. Для даного процесу рекомендується скористатися гострими ножицями або секатором. По завершенні процесу, місця зрізів обробляють садовим варом для швидкого загоєння ран. Обрізання зайвих пагонів – досить клопітка, але ефективне справу на відміну від вищеописаного методу.

  Після проведення процедури обов’язково полити і провести підживлення. В місяць підгодівлю проводять до 2 разів на добу.

  e47078d261fb6927d214c2d0df91898b Грошове дерево: як правильно посадити щоб велися гроші – фен шуй, вибір горщика, підготовка грунту, формування крони, підживлення, змова

  Як правильно пересаджувати грошове дерево

  Для хорошого розвитку квітки, його потрібно пересаджувати навесні. Як правильно пересаджувати грошове дерево для залучення грошей:

 • Підготувати нову тару, грунт, монетки, як було описано вище;
 • У горщик насипати трохи дренажної суміші. Розмістити квітка зі старою землею, а простір, що залишився заповнити новим ґрунтом.
 • При пересадці необхідно бути гранично акуратними, так як стовбур і коренева система дерева дуже тендітна і ніжна.

  Для того щоб у родині був достаток, панувало розуміння, взаємоповага і любов, необхідно правильно висаджувати декоративне грошове дерево. Господині, воістину люблячі грошове дерево, допомагають сімейному бюджету збільшуватися.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради