Якщо кішка помирає вдома: прикмети і повір’я про смерть вихованця

Всі знають, що кішки воліють померти подалі від господаря. Але мало кому відомо, що так пухнастий улюбленець всю біду виносить з дому. Але що, якщо тварина помирає, навіть не намагаючись кудись йти? Які існують прикмети, якщо кішка помирає вдома? Чи означає це щось важливе?

До чого смерть кішки в будинку

Хоча смерть улюбленої кішечки або котика викликає неймовірну біль у серці у власника, адже це справжній член сім’ї, для тварини починається нова, світла життя. Але коли господар тільки припускає, що вихованець помер, так як він безповоротно пішов з дому, це одне. А якщо пухнастик вмирає на руках людини або, ще гірше, господар знаходить його остигле тіло, то це ранить ще сильніше.

Кішки живуть з людьми тисячі років. Незважаючи на статус «домашні», вони все ще несуть в собі багато загадок, які люди нескоро розгадають. Одна з них – чому кішки йдуть вмирати з дому.

Найчастіше вихованець приводить себе в порядок, лащиться і по-особливому дивиться в очі господарю. Пориваючись піти з дому, котик намагається дати зрозуміти людині, що прощається з ним. В день, коли йому буде пора померти, кіт піде з дому, навіть якщо до цього ніколи не виходив за межі квартири.

Якщо тварина воліли вмирати в рідних стінах, потрібно звернути увагу на те, де, чому і коли воно померло. Народні прикмети допоможуть правильно витлумачити отримані факти.

Було помічено, що людей, які знущаються над тваринами, карають вищі сили. Нерідко кара приходить пізніше, коли людина навіть забув про зло, яке він створив. За присипляння кішки чекає кілька років неприємностей.

Природний догляд

Хоча природна смерть не є поганою ознакою, навіть таке тварина повинна намагатися повзти до дверей, намагаючись померти біля виходу. Особливо це стосується тих котів, які фізично не можуть покинути житло (проблеми з пересуванням, повна ізоляція в квартирі). Це означає, що котик хоче захистити від усього лихого свого господаря.

Якщо ж вихованець навіть не намагається піти, це поганий знак. Значить, всі ці роки кіт не любив власника, просто використав його будинок і його турботу як щось природне, навіть не відчуваючи за це подяку. Або ж це означає, що господаря кота чекає довга і важка хвороба.

Подібні прикмети і забобони прийшли з минулого, коли в печері не було дверей, та кішки могли пересуватися, як їм заманеться. Можливо, тепер ця прикмета недостовірна.

Якщо ж домашні тварини вмирають один за іншим, або, ще гірше, відразу кілька, варто задуматися про вплив чорної магії. Це може бути пристріт, псування, підклад. А все тому, що потік темної енергії настільки великий, що коти не в силах його нейтралізувати.

esli koshka umiraet doma: primety i poverya o smerti pitomca36 Якщо кішка помирає вдома: прикмети і повіря про смерть вихованцяВ Англії дуже трепетно ставляться до подібних прикметами. Рибалки, побачивши труп кішки, відразу повертаються додому, адже це загрожує їм порожніми мережами та іншими неприємностями.

Особливо дивно, якщо помирає молода чи здорова кішка, якщо причину її смерті не вийшло визначити. Щоб правильно витлумачити смерть кішки в рідних стінах, використовують додаткову інформацію.

Раптова смерть

Несподівана смерть улюбленця, який тільки вчора був бадьорим, може означати різне, в залежності від обставин та причини смерті:

  • Винен член сім’ї – загибель кота буде означати швидку крадіжку. Погано, що злодієм може бути навіть один з родичів. Винуватець не встановлений.
  • Смерть побутової техніки говорить про проблеми на роботі. Може бути як догана, штраф, зменшення окладу, так і звільнення. А все тому, що господар кішки занадто зарозумілий, не вважає за потрібне підкорятися, виконуючи свої обов’язки в повній мірі. Чим довше і болісніше був перехід у потойбічний світ, тим довше будуть тягнутися проблеми.
  • Загибель від падіння з балкона означає загрозу для шлюбу, аж до розлучення. І це не несподіванка для пари. Кіт як губка вбирав весь негатив (сварки, конфлікти), що призвело до його загибелі.
  • Смерть внаслідок отруєння застерігає власника кішки від випадкових знайомств, різких змін, необдуманого прийняття важливих рішень в особистому житті або кар’єрі.
  • Загибель кота в процесі або після бійки з котом чи собакою говорить про те, що не всі друзі гідні цього звання. Краще не довіряти на всі 100% близькому оточенню та морально підготуватися до сварок. Щоб уникнути скандалів, достатньо залишати свою думку при собі і не сильно ділитися з друзями.

Дивний випадок

Іноді улюбленець покидає цей світ у сні, без всяких причин. Це повинно насторожити власника будинку. Краще покликати священика, щоб він провів обряд очищення приміщення. Імовірно, кіт помер від негативу, яким переповнене житло. А значить, без його котячої допомоги почнуть хворіти, сумувати всі, хто в нього заходить чи живе там.

Після візиту священнослужителя потрібно завести нового вихованця. Ідеальний варіант – бездомний кошеня, підібраний на вулиці. Такий пухнастик буде з вдячністю і нескінченною любов’ю оберігати господаря від злих сил.

Загибель кількох вихованців

Смерть відразу декількох кішок стоїть на особливому місці. Це говорить про сильний негативний вплив. Може бути, магія або просто агресія. Наприклад, батьки проти шлюбу і всіма силами заважають відносин молодят. Якщо ж озлоблені родичі проводять магічні ритуали, то кіт, як хранитель вогнища, вбирає цю негативну енергію і незабаром може померти. Чим частіше буде використовуватися в будинку чорна магія, тим сильніше удар іде на кота. А ритуали на розлуку дуже сильні й страшні.

Буває, справа не в людях, які випромінюють погану енергетику, заздрячи, ревнуючи, не люблячи власників будинку.

Іноді причина криється в енергетичному полі самого житла. Особливо важливо перевіряти цей параметр, якщо квартира нещодавно придбана чи отримана в дар.

5 найбільш поширених причин потужного негативного впливу:

  • Насильницька смерть у даному житло (вбивство, самогубство, смерть в результаті нещасного випадку).
  • Енергетика минулих власників (наркомани, алкоголіки, просто злі, жадібні люди).
  • Минулі квартиронаймачі бавилися чорними ритуалами, були сатаністами або чаклунами.
  • Будівля розташована на енергетично негативному місці (кладовище, місце проведення древніх ритуалів, місце великих військових битв або масового вбивства, поховання).
  • Домашні вихованці не припали до вподоби домового.

Таку масову атаку негативної енергетики не зуміють зняти коти навіть у всіх квартирах будинку. Необхідно викликати батюшку для освячення житла.

Визначившись, чому мруть кішки, потрібно намагатися очистити енергетичний канал. Для кожного випадку свій підхід. Якщо ж не зрозуміло, що є першопричиною нещасть, варто вирішувати проблеми покроково, від першої причини до п’ятої.

Ознака того, що кіт не сподобався домовикові, – вихованці просто йдуть на вулицю і не повертаються. Цей дух неагресивний і намагається позбутися суперника мирним шляхом, лякаючи і виганяючи його з житла.

Якщо будинковий намагається ліквідувати кішку фізичним методом (на неї все падає, її просто переслідує невдача, травми), значить, маленький бородань розлютився. Саме швидке і ефективне засіб – задобрити дідка. Для цього варто ласкаво поговорити з ним наодинці (кажучи простір), запропонувати йому частування і дрібну іграшку. Іноді лють будинкового викликає поведінка самої людини – якщо він закинув будинок, розвів в ньому безлад, посварився з сусідами, став пити.

Якщо підкинули дохлого кота у двір чи на поріг

Загадковість і поведінку зробили кішок мимовільними учасниками багатьох магічних ритуалів. Особливо люблять чорні маги трупи представників котячих. Відомий обряд, в якому за допомогою мертвого кота намагаються нашкодити людині. В залежності від ритуалу у жертви намагаються забрати удачу в бізнесі, любов, здоров’я або навіть життя. Для такого жахливого звичаю чаклуна потрібно умертвити кота або кішку (задушити, отруїти, зарізати), а потім підкласти труп до місця, де найчастіше буває об’єкт псування.

esli koshka umiraet doma: primety i poverya o smerti pitomca37 Якщо кішка помирає вдома: прикмети і повіря про смерть вихованцяМертвого кота підкидають на видне місце, щоб надати сильний психологічний вплив. Якщо жертва чутлива, вірить у магію, вона може «загнати» себе в могилу сама, боячись прокляття, навіть якщо це дурний жарт злих сусідів.

В іншому випадку труп кішки закопують поблизу до жертви. Тут ефект псування не такий явний, адже людина нічого не знає про те, що відбувається. Така «дворова» магія – швидше істерика, бажання комусь зла, хоча навіть словом можна зробити іншій людині шкоди, а вже з такими намірами і поготів.

У будь-якому випадку, слід залишатися холоднокровним, не допускаючи в серце і душу хвилювання, страх. Дохлу кішку акуратно прибирають, не торкаючись до неї голими руками. Краще використовувати лопату, совок, надіти тканинні рукавички. Трупик відносять подалі від житла людей і закопують разом з рукавичками. Крім магії, мертвечина небезпечна різними інфекціями.

Потім слід омити себе проточною водою. Ідеально – прийняти душ чи хоча б вмитися в джерелі, під краном. Під час водних процедур слід поставити собі дзеркальну захист, представляючи себе оточеним дзеркальним або сяючим екраном. Для відведення псування слід сказати «Звідки прийшло, туди й пішло». Зробивши це, слід забути про подію.

Віруючим людям варто вмитися і випити свяченої водиці, прочитати будь-яку молитву, наприклад, «Отче наш». Завдяки цьому людина отримає не тільки потужну енергетичну захист, але і заспокоїть свою душу.

Для захисту будинку в майбутньому потрібно завести собі кошеня. Краще всього підібрати дитину у складній ситуації, відгодувати і виходити. Мало того, що турбота про малюка займе час і думки, так ще й добру справу зробиться. Плюс тварини, а особливо розумні коти, ніколи не забувають добра. Його любов у майбутньому не один раз врятує від зла, хвороб і невдач не тільки господаря, але і його членів сім’ї.

Завжди потрібно тримати в душі світло і спокій. Померлого вихованця відпустити, подумки дякуючи за всю подаровану ласку і любов. Про погані прикмети не думати, не натягуючи на себе погані думки. Життя є тільки ця мить, вона може за секунду обірватися, навіщо витрачати дорогоцінні миті на щось погане. Потрібно завжди бачити, шукати хороше, прекрасне в кожній секунді, насолоджуватися людьми, вихованцями і своїм життям.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради