Як правильно цілуватися в перший раз в губи: поради хлопцям і дівчатам про перший поцілунок

До першого поцілунку молоді люди часто підходять з величезним хвилюванням і переживаннями, так як не мають досвіду і не знають, як цілуватися в перший раз. Цей хвилюючий момент має шанс стати або вдалим початком відносин, які тільки зароджуються, або повним провалом.

Нікому не хочеться здатися дилетантом в такому серйозному питанні, як цілуватися в перший раз. З-за відсутності практики обох партнерів можуть очікувати курйозні, смішні, а то і зовсім неприємні моменти, яких так хотілося б уникнути. Відносини — це завжди хвилююче, зворушливо і романтично, і щоб цей момент у багатьох залишив тільки найкращі спогади, ми розберемося, як уникнути помилок, що заважають зробити поцілунок в перший раз показником самих серйозних намірів.

Перший поцілунок запам’ятається назавжди?

Події, які були емоційно значущими, людина пам’ятає протягом усього життя.

Це було давно доведено психологами. Чим важливіше було дію, тим яскравіше залишається спогад. Дане визначення носить назву емоційно забарвлена яскравість. Чим яскравіше в емоційному плані відчуття, тим довше він буде залишатися в пам’яті людини, особливо, якщо такі події відбуваються перший раз. А перший поцілунок підлітків — це одне з найбільш емоційних відчуттів, яке здатне залишити глибокий слід в пам’яті на багато років. Причому, спогад про перший поцілунок і приємні відчуття, які були випробувані, здатні запам’ятатися назавжди.

Цілуватися в перший раз, і другий, і третій корисно для здоров’я. Це покращує настрій, спалює калорії, зміцнює імунну систему, збільшує фізичну і розумову активність. Психологи вважають, що цілуватися — значить знайти душевну рівновагу і гармонію між зовнішнім і внутрішнім світом.

Як цілуватися в перший раз, щоб це запам’яталося назавжди? Важливо знати:

 • цілуватися перший раз треба з тим, хто є для вас бажаним, тим, хто викликає завмирання серця навіть при погляді; важливо, щоб симпатія була взаємною;
 • не варто цілуватися в перший раз за відсутності бажання, якщо ситуація зовсім не відповідає очікуваному події;
 • слід забути про алкоголь для хоробрості — він здатний притупити почуття, а створене таким способом розкріпачення не допоможе зробити поцілунок незабутнім.

Головна помилка, що допускається тими, хто зважився цілуватися вперше у своєму житті — зробити це тільки заради свого задоволення. Бажано постаратися відчути його (або її) бажання і підтримати їх. Це допоможе отримати від першого поцілунку неповторні враження.

У скільки років можна?

Вас турбує питання, у скільки років можна цілуватися в перший раз? У цьому випадку, швидше за все, ви відчуваєте закоханість і прагнення зблизитися з об’єктом зітхання. Не важливий певний вік, так як:

 • хтось отримав досвід поцілунку в перший раз в дитячому садку;
 • іншим пощастило в 20 річному віці;
 • підлітки починають цілуватися у 12-16 років, в цьому немає нічого поганого і дивного.

Не існує критичних вікових рамок. Звинувачувати або висміювати це не можна. Дівчатка, на відміну від хлопчиків, швидше розвиваються, тому часто їм більше хочеться цілуватися вперше зі старшокласником, ніж з ровесником.

До вибору партнера ставитеся відповідально. Другої спроби не буде, діяти потрібно щиро і ніжно. Дівчатам не варто цілуватися виключно з причини того, що всі подружки вже мають подібну практику, а хлопцям — щоб виглядати крутіше в очах інших.

Поради для дівчат

Для дівчини важливо, щоб її почуття не були затьмарені відчуттям нещирості та недовіри. Тому перш ніж зробити крок до першого поцілунку, потрібно бути впевненою в тому, що це саме той хлопець, який потрібен. Тільки тоді перший поцілунок залишиться в пам’яті назавжди.

Як вести себе з хлопцем?

kak pravilno celovatsya v pervyjj raz v guby: sovety parnyam i devushkam o pervom pocelue Як правильно цілуватися в перший раз в губи: поради хлопцям і дівчатам про перший поцілунок

Ви — юна леді, а це означає, що вас турбує думка про першому контакті з представником протилежної статі. Як правильно цілуватися в перший раз, щоб відчуття були не зіпсовані неправильними діями? Як вчинити, якщо він начебто і проявляє знаки уваги, але на такий тактильний контакт все ще не наважується? Що ж, доведеться взяти ініціативу і зробити перший крок самій.

Щоб довідатися секрет, як правильно цілуватися з хлопцем в перший раз, будуть потрібні:

 • об’єкт протилежної статі;
 • свої губи і його;
 • відповідна обстановка;
 • по можливості відсутність свідків.

Рецепт простий — максимум природності, мінімум напруги. Всі з нас були недосвідченими і буквально нічого не розуміли в любовному мистецтві. Однак подолавши боязкість і страх, деяким вдається знайти людину на все життя. А що, якщо щасливчик, який так сильно подобається — це доля?

Ось і настав так довго очікуване перше побачення. Як цілуватися без мови в перший раз?

 1. Не варто квапити події.
 2. Ви мило спілкуєтеся, розмовляючи на різні теми, смієтеся, і час зустрічі повільно підходить до кінця.
 3. Є два варіанти: він дивиться в очі, не відводячи погляду, або веде себе невимушено, і в його подальших планах проводити до будинку, як підсумок — здійснити задумане.

Як би те ні було, ведіть себе розслаблено, відкрито і більше посміхайтеся. Посмішка завжди спонукає співрозмовника.

Пококетничайте:

 • дивіться на нього і грайливо опускайте очі вниз;
 • гра з волоссям — легке намотування ниток на палець, поправляння зачіски завжди сприймається як флірт;
 • не переигрывайте, щоб не злякати.

У всьому повинна бути міра, так звана «золота середина».

Чим менше нервів, тим більше шансів на те, що зустріч увінчається успіхом, і ви самі зрозумієте, як цілуватися з хлопцем в перший раз, так як це майже завжди виглядає природно і невимушено, якщо між вами з’явилися щирі почуття. Нічого страшного не трапиться, якщо щось піде не за планом, в цьому немає нічого ганебного. А для вас це стане уроком і досвідом на майбутнє.

kak pravilno celovatsya v pervyjj raz v guby: sovety parnyam i devushkam o pervom pocelue1 Як правильно цілуватися в перший раз в губи: поради хлопцям і дівчатам про перший поцілунок

Як зробити перший поцілунок незабутнім

Як правильно цілуватися в перший раз?

Наближається момент, коли відбудеться перший поцілунок. Як правильно цілуватися з симпатичним молодим чоловіком?

У цьому процесі беруть участь тільки губи, ініціатива — в руках леді. Як поцілувати без мови перший раз? Ви можете ненав’язливо цілувати його, прощаючись по закінченні побачення:

 1. Стоячи обличчям до молодій людині, посміхніться йому і подякуйте за приємний вечір.
 2. Зробіть крок до нього або підніміться навшпиньки, щоб опинитися поряд з його особою.
 3. Зімкніть губи, опустіть повіки, доторкніться губами до його губ і притисніть, тільки на секунду затримавшись у такому положенні.
 4. Після цього найбільш правильним вашим рішенням буде піти. Після такого вчинку він буде думати про вас, з нетерпінням планувати наступну зустріч.

Невелика хитрість: до того як цілуватися з язиком з хлопцем в перший раз нафарбуйте будинку губи помадою. Якщо підійде «той самий» момент, зітріть її непомітно. Це буде явним знаком для нього до рішучого вчинку, якого ви чекаєте.

kak pravilno celovatsya v pervyjj raz v guby: sovety parnyam i devushkam o pervom pocelue2 Як правильно цілуватися в перший раз в губи: поради хлопцям і дівчатам про перший поцілунокЯк правильно цілуватися з язиком з хлопцем перший раз? Ця техніка називається французький поцілунок — найбільш поширений. Францію вважають батьківщиною любові, сюди часто приїжджають закохані і зізнаються в своїх почуттях.

 • починати цілуватися повинен чоловік, дівчина — слід за ним;
 • хоча іноді леді можуть переймати цю ініціативу, якщо хлопець не може зважитися;
 • довіртеся коханому, наблизьтеся, не ховайте руки;
 • рухи плавні, спокійні;
 • віддайтеся моменту, все станеться само собою.

Кілька порад про те, як правильно цілуватися в перший раз з мовою:

 1. Оближіть губи, злегка зволожите їх.
 2. Наблизьтеся обличчям до чоловіка, схиліть голову, щоб уникнути зіткнення носом, прикрийте повіки.
 3. Цілуватися в перший раз таким способом потрібно починати спочатку стуливши і поступово відкриваючи губи, роблячи це як можна повільніше.
 4. Якщо він не проти «французького поцілунку», трохи розімкніть і розслабте губи, зробіть, щоб він своїми губами злегка притиснув одну з ваших губ.
 5. Приоткрывайте і знову смыкайте рот, высовывая мову, роблячи рухи, схожі з облизуванням льодяника.
 6. Рухи мовою повинні бути плавними, м’якими.

А як хлопцеві цілуватися в перший раз з дівчиною з мовою, і дихати? Ваше дихання повинно здійснюватися через ніс. Якщо ваша мова знаходиться у партнера у роті, можна фантазувати: провести ним по небу, доторкнутися до його зубів, мови. Чуйний чоловік зробить так, що перший французький поцілунок стане самим чуттєвим і подарує незабутні враження обом.

Поради для молодих людей

kak pravilno celovatsya v pervyjj raz v guby: sovety parnyam i devushkam o pervom pocelue3 Як правильно цілуватися в перший раз в губи: поради хлопцям і дівчатам про перший поцілунокКожна молода людина, яка бажає справити враження на вподобану йому дівчину, повинен відчувати в собі впевненість і вміти цілуватися — красиво, правильно і дуже романтично.

Щоб відповідати образу впевненого в собі чоловіка і залишити незабутнє враження про перший поцілунок, необхідно знати, як вести себе на першому побаченні і як правильно цілуватися з дівчиною в перший раз в губи.

Що робити і чого не робити на побаченні?

Перший поцілунок з дівчиною — прекрасна подія. Більшість юнаків занадто сильно переймаються з цього приводу. Тільки правильний настрій здатний контролювати ситуацію.

Запам’ятайте: це не іспит, який потрібно здати на п’ятірку. Тільки методом проб досягаються бездоганні результати.

Ви зрозумієте, коли можна поцілувати дівчину перший раз, з всього нижческазаного:

 1. Не квапте події і не дійте проти її волі, інакше хороша ляпас і припинення спілкування гарантовані. Її піднесений настрій, блиск в очах — «зелене світло» схвалення.
 2. Прекрасна половина підлоги обожнює, коли від чоловіка «смачно» пахне. Парфум повинен бути не різким і нудотним. Освіжаючий, легкий аромат — ідеальне рішення, особливо влітку.
 3. Виявляйте джентльменські якості: подавайте руку, відкривайте двері, посуньте стілець в кафешці в перший раз і в наступні зустрічі. Одним словом, робіть все, щоб вона відчула захист.
 4. Подаруйте квіти, не обов’язково великий і дорогий букет. Він буде проявом ніжності і почуттів.

Як правильно цілуватися з дівчиною в перший раз, щоб це запам’яталося назавжди? Щоб зрозуміти, як цілуватися з дівчиною в перший раз в губи, необхідно створити тактильний контакт. Але якщо дама прибирає, схрещує руки, відсувається або прямим текстом просить, щоб ви її не чіпали — потрібно терміново припинити і вибачитися. Ви не сподобалися, так буває. Усім догодити неможливо, це нормально. Жарти, колючі зауваження щодо її зовнішності, захоплень, друзів, сім’ї у будь-якому разі недопустимі, це не кращий варіант для розмов.

kak pravilno celovatsya v pervyjj raz v guby: sovety parnyam i devushkam o pervom pocelue4 Як правильно цілуватися в перший раз в губи: поради хлопцям і дівчатам про перший поцілунокДо списку поширених казусів на побаченні в перший раз варто віднести:

 • питання про можливості поцілунку;
 • зайві дотику;
 • абстрактні розмови після того, що відбувається;
 • безглузді фрази та коментарі.

Як поцілувати дівчину в губи?

У багатьох журналах зачіпається тема «Як поцілувати дівчину в губи перший раз». Вона буде актуальна завжди, з року в рік нічого не змінюється.

Щоб правильно цілуватися з дівчиною в перший раз, ви повинні:

 • уникати великого скупчення людей, так як великий ризик зустріти знайомих; а раптом вона поки не хоче, щоб хто-небудь знав про це — така атмосфера затискає, не дає повноцінно розкритися, насолодитися один одним;
 • погляд і ненав’язлива посмішка вирішують багато чого, якщо не все; доторкніться до її волосся, акуратно провівши за вушком; якщо вона не відвертається, Ви на вірному шляху;
 • плавно дотягніться до її губ, злегка доторкніться до них своїм ротом;
 • почніть цілуватися в перший раз ніжно, слідкуйте за її реакцією.

Якщо дівчина відповідає взаємністю, не зупиняйтеся. Обійміть за плечі, трохи погладьте підборіддя, щоки.

Як цілуватися з язиком?

Як правильно цілуватися з язиком з дівчиною перший раз? Починайте з традиційного варіанту:

 1. Не розмикаючи губ, поцілуйте кілька разів поспіль.
 2. Проведіть кінчиком мови по губах, як би облизуючи.
 3. Після цього ваша партнерка повинна відповісти взаємністю, тобто розсунути губи.
 4. Якщо цього не сталося — трохи просуньте мову в рот.

Не допомогло? Не продовжуйте, значить, у неї не виникло бажання цілуватися «по-французьки» перший раз.

Якщо перший раз все йде, як задумано, продовжуйте «дослідити» рот коханій, пройшовшись язиком по зубах. Наблизитися до такого моменту можливо у випадку, якщо люди довіряють один одному, між ними немає фізичних перешкод для того, щоб цілуватися в перший раз. Цілуватися для неї — чарівне відчуття «метеликів в животі», яскраве, не порівнянне ні з чим, почуття.

Більшість закоханих вважають, що засунутий у всю довжину мову в перший раз викликає тільки огиду. Не забувайте про слині, на перших порах її надлишок викликає негативні емоції.

Корисне відео

З наступного відео можна дізнатися додаткову інформацію про те, як навчитися цілуватися:

Висновок

 1. Мурашки по шкірі, прискорене серцебиття, приємна дрож — всьому виною перший поцілунок. Як правильно цілуватися в перший раз, піднести себе, ви вже знаєте. Головне — зібратися духом, нерви в кулак, не соромитися, дати волю почуттям. Любов — прекрасне стан, не знає перешкод, як би його не пояснювали з медичної точки зору. Цілуватися — кращий спосіб виразити почуття без слів. Хочете освідчитися в коханні — починайте цілуватися.
 2. Представницям слабкої статі не потрібно забувати про те, що не бажано проявляти ініціативу і починати цілуватися в перший раз з молодою людиною з вашої ініціативи. Все ж поцілунки — це, можливо, вираження почуттів до вас саме «того, свого» людини.
 3. Молодий чоловік, який має бажання цілуватися, повинен реагувати на те, як вона сприймає його ініціативу, і, якщо вона їй неприємна, треба вчасно зупинитися. Леді обов’язково оцінить такий вчинок.

Нехай сам процес, що відбувається перший раз, приносить тільки позитивні емоції, цілуйтеся на здоров’я! А питання про те, як цілуватися з дівчиною в перший раз в губи, вас більше не турбує. Все приходить з досвідом, вже через якийсь час вам обом не буде рівних.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради