Як познайомитися з класним хлопцем для відносин на сайті знайомств – Найкращі поради

Є думка, що пристойні дівчата самі не знайомляться. Якщо дівчина живе, приміром, в 18 столітті – тоді так, ніяких намірів першої. У 21 столітті дівчата не тільки знайомляться першими, але і сексом (о, жах!) займаються до весілля. Так що якщо у тебе є смартфон, а книги ти читаєш з Kindle – 100% живеш в 21 столітті і з чистою совістю можеш користуватися можливостями цього часу.

 • Як вести себе на сайті знайомств: 5 правил спілкування з хлопцем
  • Правило 1. На позитиві
  • Правило 2. «Недо», а не «пере»
  • Правило 3. Знати своє місце
  • Правило 4. Передати управління
  • Правило 5. Не втрачати час даремно
 • З віртуальності в реальність: приклад для натхнення
 • Вступний інструктаж: що потрібно знати про знайомства в інтернеті

  Перше і головне, що дівчата дізнаються нашого часу – виявляється, чекати біля моря погоди не тільки не модно, але і не вигідно. Сучасна Ассоль розуміє, чекати – означає потерпіти феєричне аварії, залишитися з носом, нічого не отримати. От і доводиться брати кермо правління кораблем життя в свої тендітні руки. Наприклад, зареєструватися на сайті знайомств, заповнити анкету і почати знайомитися. До речі, це дуже весело. В інтернеті – як у магазині. Ходиш і шукаєш. З однією невеликою різницею не туфлі, а чоловіків.

   Як познайомитися з класним хлопцем для відносин на сайті знайомств – Найкращі поради

  З чого почати

  На якому сайті знайомитися? За посиланням – огляди популярних дейтинг-порталів. Функціонал, особливості, відгуки користувачів, оцінка незалежних експертів – ми зібрали максимально повну інформацію про кожного. Читай, вибирай і реєструйся. Без реєстрації – не познайомишся ні на якому. Приватна територія.

  Далі – анкета. І тут потрібно вкластися по максимуму. Тіло – сфотографувати вигідних ракурсах самої, з допомогою одного або фотографа. Пам’ятати, що фото повинні відповідати генеральної ідеї. Знайомишся для сексу або шукаєш спонсора – продемонструй видатні гідності. Для серйозних відносин – зроби акцент на очі.

  Пам’ятай, що на сайті знайомств потрібно правильно заповнювати анкету. Не лінуйся, тому що анкета – головний засіб конвертації проходять повз хлопців у потенційних партнерів.

   Як познайомитися з класним хлопцем для відносин на сайті знайомств – Найкращі поради

  Перший крок

  Половина, якщо не більше, справи зроблена. «І що, тепер хлопці будуть зі мною знайомитися?» – з подивом запитаєш ти. Будуть, ще будуть. Але я рекомендую не тільки приймати вхідні, але і транслювати ініціативу самої. Стереотип «перший крок повинен робити чоловік» остаточно здувся, а замість нього в чарівних дівчачих головах прокинувся здоровий глузд, який розповів: «під лежачий камінь вода не тече» і «кожен коваль свого щастя». А коваль – той, хто кує. У контексті нашої розмови – той, хто знайомиться першим.

  Власне, нічого екстраординарного чи виходить за рамки пристойності робити не потрібно. Не потрібно вигадувати зносять дах опенеры (як доводиться хлопцям).

  Є прекрасна стаття про те, що написати хлопцеві на сайті знайомств. Не потрібно надсилати фото ню, виписку з медичної картки і результати тестування на IQ. Реалії такі, що дівчині достатньо написати «Привіт», щоб звернути на себе увагу. Але давай трохи ускладнимо завдання і выделимся з натовпу – напишемо що-небудь небанальне. Ти ж хочеш не тільки познайомитися, але й запам’ятатися, правда?

   Як познайомитися з класним хлопцем для відносин на сайті знайомств – Найкращі поради

  Можна по-хитрому: «Подзвони мені, будь ласка, на мобільний. Втратила, потрібно терміново знайти». Або попросити про допомогу: «Вибираю запонки в подарунок батькові і розгубилася – не допоможеш порадою?». Завжди на ура працюють компліменти: «В цих очах напевно потонуло багато дівчат».

  Що далі?

  Отже, ми позбулися від хибної думки про те, що першими дами дзвонять тільки після весілля і то з романтичними проханнями на кшталт «Купи молоко». Відправила повідомлення – молодець! І, ну треба ж, цей красень відповів! Що далі? А далі – найголовніше і воно ж найважче. Далі – підігрівати інтерес. І не день, і не два. А рівно стільки, скільки буде тривати ваше спілкування. Іноді, коли, припустимо, двоє вирішили скріпити свої узи обручками, цим доводиться займатися все життя.

  Познайомитися з хлопцем – суща дрібниця на тлі завдання бути цікавою. Як нею бути – один з фундаментальних питань, яким повинна задаватися кожна жінка з невпорядкованого особистим життям і соціальним запитом «хочу познайомитися». Взагалі на цю тему можна написати книгу, але ми обмежимося одним універсальним радою – щоб бути цікавою, живи цікаво. Читай книги, ходи на кінопрем’єри, займайся тілом, заведи хобі. А якщо мета та зміст твоєму житті – як і де познайомитися з хлопцем, і жирним шрифтом на лобі написано «шукаю», «за всяку ціну» або «уж замуж невтерпеж», парубки від тебе будуть шарахатися. Цікава жінка – незалежна, захоплена і самодостатня. До речі, ось тобі 5 мантр самодостатньої жінки.

   Як познайомитися з класним хлопцем для відносин на сайті знайомств – Найкращі поради

  • Мій настрій не залежить від оточуючих.
  • Я вмію приймати рішення самостійно.
  • У мене є свої інтереси, захоплення і справи.
  • Я знаю собі ціну і вкладаю в себе ресурси.
  • Я вибираю краще і не погоджується на менше.

  Як вести себе на сайті знайомств: 5 правил спілкування з хлопцем

  Тепер ти не тільки вмієш знайомитися («діла на копійку!»), але і знаєш, що відрізняє дівчину, на яку хлопці злітаються, як мухи на мед (самодостатність). Залишилося всього нічого. Не зіпсувати враження незграбним рухом.

  Правило 1. На позитиві

  Проблем вистачає у кожного, і твої, я тебе запевняю, не унікальні. Крім того, всьому своє місце і час. Сайт знайомств – точно не місце для душевних виливів. «Всі ми тут сьогодні зібралися», щоб знайомитися і втілювати в життя свої мрії та фантазії. А проблеми можна і потрібно зливати психотерапевта або подрузі. Ділячись задушевно проблемами з хлопцем, викликаєш у нього незручне почуття, коли допомогти начебто і хочеться, але якого біса?

  Правило 2. «Недо», а не «пере»

  Після тебе повинно залишатися відчуття недомовленості, а не перегину. Загадка, яку потрібно розгадати, викликає у хлопців більший інтерес, ніж прочитана книга. Краще недоговорити, ніж вмовити його до позіхання. Тримай язик за зубами і більше слухай.

  Правило 3. Знати своє місце

  Як у пісні – «будь ласка слабший». Та, що коня на скаку, люстру повісить, з дрилем впорається, викликає, поза всяких сумнівів, захоплення, але вже скидається на «бой-бабу», з якої змагатися захоче не кожен чоловік.

   Як познайомитися з класним хлопцем для відносин на сайті знайомств – Найкращі поради

  Правило 4. Передати управління

  Все-таки діяти – прерогатива чоловіків. Першого кроку з твого боку більш ніж достатньо. Нехай включається. А якщо хлопця доводиться «тягнути» – з возу його. Чоловік – це дієслово.

  Правило 5. Не втрачати час даремно

  І не втрачай часу даремно. Згадуй мантри справжньої жінки – вона вибирає краще і на менше не погоджується. В господарстві, звичайно, будь-стане у нагоді, але, я сподіваюся, «будь» – не твоя блакитна мрія.

  Розвивайся як особистість, будь трохи слабкіше, доглядай за собою – і питання, як і де познайомитися з хлопцем (для інтиму або відносин) не буде тебе турбувати. Чоловіки проходу не будуть давати. Чесне слово.

   Як познайомитися з класним хлопцем для відносин на сайті знайомств – Найкращі поради

  З віртуальності в реальність: приклад для натхнення

  Так, на сайтах вистачає всякого. Але в житті адже точно так само. Крім того, є багато реальних прикладів, як у цій юдолі розпусти» люди не просто знайомляться, а знаходять бажане щастя. Ось одна з таких надихаючих історій:

  «Ніколи не було упереджень щодо сайтів знайомств. В клуби не ходжу, друзів мало. Не на вулиці ж знайомитися. Чому, наприклад, соціальні мережі (ВК, Facebook) – це нормально, а сайт знайомств – «фу». Ну да ладно. Кожен вирішує за себе. Я вирішила, що спробувати можна.

  В першу чергу переконалася, що самооцінку на сайті знайомств точно можна підвищити. Попит на дівчат високий, і компліменти ллються рікою. Потім почала зустрічатися – знову ж таки, приємне проведення часу. Випити кави, поговорити, прогулятися. З мінусів – бруду на сайті, звичайно, вистачає. Але з цим розібратися легко – в блок і все. І з першого разу, ймовірно, зустріти долю не вийде. Приміром, я, обпивалась кави півтора року, і всі без особливого толку.

  А потім вирішила зробити ребрендинг анкети. Вдумливо заповнила профіль, вибрала презентабельні фото і стала перебірливими. І відразу зав’язалася переписка з двома цікавими молодими людьми. Одним з них виявився мій майбутній чоловік.

  Побачення пройшло як звичайно, але щось зачепило. І не відпускає досі. З кожним днем відкриваю в ньому нове. І щодня переконуюся – він саме той, хто мені потрібен. Ми щасливі у шлюбі і не соромимося говорити, де познайомилися. До речі, це був сайт Juliadates. Можливості потрібно використовувати, і сайт знайомств – саме така можливість. Головне – набратися терпіння. І вірити в себе».

   Як познайомитися з класним хлопцем для відносин на сайті знайомств – Найкращі поради

  А ти користуєшся всіма можливостями, які люб’язно надав наш вік? Сайти, де можна познайомитися з хлопцем – за посиланням. Все інше – у твоїх руках. Удачі!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради