Розповідаємо, про що говорити з дівчиною, щоб бути цікавим і ненав’язливим співрозмовником

Багато хлопців, які не мають великого досвіду спілкування з протилежною статтю, не знають, про що говорити з дівчиною під час знайомства чи після нього. Особливі труднощі викликає перше побачення, але ця ситуація далеко не єдина.

З цієї причини сором’язливі хлопці не наважуються заводити знайомства з дівчатами. Це утруднення дійсно може стати серйозною перешкодою до знайомства та встановлення відносин, якщо ви вже познайомилися. Постараємося дати кілька порад, які можуть вам допомогти.

По телефону

Телефон — прекрасний засіб спілкування, яке багато хто недооцінює. Прихильники «старої школи» вважають, що сучасні засоби зв’язку сприяють з’єднанню людей, а спілкування з їх допомогою повноцінним назвати ніяк не можна.

Ми вважаємо, що це не так. Всупереч цій думці, ми вважаємо, що телефон, як і соціальні мережі, допомагає спілкуванню. Звичайно, при особистій зустрічі ми можемо бачити очі співрозмовниці, відчувати її реакцію, сприймати навколишній простір в якості антуражу. Але зате поговорити з нею ви можете в будь-який зручний час. Тобто цей звичний гаджет сильно розширює можливості для спілкування в цілому і з дівчатами зокрема.

Однак перед багатьма хлопцями, які не мають достатньо досвіду, постає питання, про що говорити по телефону з дівчиною. Інакше кажучи, виникають труднощі з вибором тем для розмови. І вони часто стають причиною того, що відносини не клеяться і швидко припиняються. Ці труднощі переборні.

Головне — зробити перший крок, а потім спілкування піде вже своєю чергою. До речі, телефон має одну значну перевагу перед особистою зустріччю. Використовувати його можуть навіть дуже сором’язливі хлопці. Адже безпосереднього фізичного контакту з співрозмовницею немає, а це трохи розкріпачує.

В цілому це трохи нагадує давно забутий епістолярний жанр. У часи, коли електронні засоби зв’язку ще не отримали розвитку, деякі люди спілкувалися тільки в листах, не наважуючись на особисту зустріч. В наші дні може бути скільки завгодно схожих ситуацій, тільки для віддаленого спілкування використовується телефон. Листи ж тепер ніхто не пише.

Отже, якщо я не знаю, про що говорити з дівчиною, я спробую заздалегідь визначити коло тем, але так, щоб розмови по телефону були вільними, цікавими для обох сторін і протікали без затримок та пауз.

rasskazyvaem, o chem govorit s devushkojj, chtoby byt interesnym i nenavyazchivym sobesednikom9 Розповідаємо, про що говорити з дівчиною, щоб бути цікавим і ненавязливим співрозмовником

Розмовляючи з дівчиною по телефону, краще не відволікатися

Абсолютно безболісно по телефону можна говорити на «живі», актуальні в даний конкретний момент теми. Зателефонувавши дівчині, можна:

 • запитати, скільки і де відбудеться лекція;
 • повідомити, що ви купили квитки на концерт або в театр на прем’єру;
 • сказати, що ви тільки що подивилися цікавий фільм, поділитися враженням і порадити його до перегляду;
 • запросити дівчину на побачення;
 • просто трохи побалакати.

Обмеження тривалості розмови легко знімаються, якщо використовувати можливості сучасних месенджерів або купити тариф з великим пакетом хвилин.

Під ВКонтакте

«ВКонтакте» — незвичайно популярна соціальна мережа. Спілкуватися в цій соціальній мережі можна за допомогою зручного вбудованого месенджера, доступного як в браузері десктопа, так і в додатку на телефоні. Але от питання, про що говорити з дівчиною в контакті, займає багатьох хлопців набагато більше, ніж технічна сторони проблеми.

Що написати дівчині

Отже, про що говорити з дівчиною у ВК. Написати в месенджері можна що завгодно. Це спілкування трохи схоже на розмову по телефону (в сенсі віддаленість і відсутність фізичного контакту), але при цьому є можливість більш ретельно продумувати всі формулювання, стежити за стилістикою і грамотністю.

У ВК можна говорити на будь-які теми, що цікавлять обидві сторони. Про користь дівчата багато розповість особиста сторінка, так що її вивчення допоможе визначитися з колом тем. До того ж тут можна ставити лайки і залишати коментарі до постів.

Питання, які можна задавати при листуванні

Відповідь на питання, про що говорити з дівчиною в листуванні і які питання задавати, можна знайти на її сторінці. Це спосіб пошуку теми безпрограшний. Ще одна порада — можна задавати ті ж самі питання, що і по телефону. Тобто особливих проблем при вирішенні питання, про що говорити з дівчиною в інтернеті, виникнути не повинно.

Коли гуляєш на прогулянці

rasskazyvaem, o chem govorit s devushkojj, chtoby byt interesnym i nenavyazchivym sobesednikom10 Розповідаємо, про що говорити з дівчиною, щоб бути цікавим і ненавязливим співрозмовникомПісля знайомства молоді хлопці і дівчата часто гуляють по місту або в парку. Однак просто мовчки нарізати кола по алеях можна тільки в тому випадку, якщо все ясно і без слів — трапляється й таке єднання душ, коли неважливо, про що говорити, коли гуляєш з дівчиною.

Заводити розмову можна на будь-які теми, що цікавлять обидві сторони:

 • про природу і погоду;
 • про зустрінутих цікавинки;
 • про друзів;
 • про навчання викладачів і роботі.

То є про що говорити на прогулянці з дівчиною — питання не особливо складний.

На побаченні

Багатьох людей цікавить, про що говорити з дівчиною на побаченні. Домогтися такого контакту — це ще далеко не все. Набагато складніше і важливіше зберегти досягнутий успіх, а для цього потрібно правильно підібрати коло тем для бесіди. При цьому потрібно розуміти, що проста прогулянка сильно відрізняється від побачення, а тому і розмови тут різні.

Головні теми на побаченні — просто милі дурниці ні про що. Говорити про роботі, навчанні чи спорті протипоказано. Питання дівчині.

При знайомстві з незнайомою дівчиною

А ось про що говорити з дівчиною при знайомстві, особливо на вулиці або в парку, коли взагалі нічого не знаєш про її інтереси і вподобання? Тут варто проявити спостережливість і звернути увагу на наступні обставини:

 • дівчина сидить на лавці і тримає в руках розкриту книгу або журнал — привітайтеся, вибачтесь, запитаєте що-небудь про книгу;
 • побачите, що гарна дівчина насолоджується морозивом — запитайте, де вона купила саме цей сорт;
 • медитує, сидячи на килимку в парку — запитайте, чи можна до неї приєднатися, або попросіть навчити вас медитації;
 • бачите мрійливе вираз обличчя — запитайте, про що вона мріє;
 • уважно розглядає афішу — скажіть, що теж хочете сходити на цей концерт, поділіться враженням від виступу іншого соліста.

Що можна запитати

Цілком природно, що вам було б дуже цікаво дізнатися про вашу новій дівчині як можна більше. Але якщо ви погано уявляєте собі, про що говорити з дівчиною, визначте коло питань, які можна задати їй так, щоб вона з задоволенням відповідала на них.

rasskazyvaem, o chem govorit s devushkojj, chtoby byt interesnym i nenavyazchivym sobesednikom11 Розповідаємо, про що говорити з дівчиною, щоб бути цікавим і ненавязливим співрозмовникомЄ одне правило. Дівчата із задоволенням або навіть багато говорять про себе, оскільки люблять бути в центрі уваги. А тому і питання про неї будуть безпрограшними. Тільки потрібно мати на увазі, що нудно може стати вам — така розмова може затягнутися надовго, а вийти з нього без втрат може і не вийти. Зате дівчина буде дивитися на вас з вдячністю — така бесіда, вірніше, монолог, їй обов’язково сподобається.

Ось про що, зокрема, можна запитати:

 • про навчання або роботи;
 • про батьків;
 • про подруг;
 • її улюблених одязі та косметиці;
 • про інтереси, музичні уподобання і так далі.

Про що не варто починати розмову

Хлопцям, затрудняющимся з вибором теми для розмови з представницею прекрасної половини людства, варто знати, про що не можна говорити з дівчиною при яких-небудь певних умовах.

Абсолютно заборонених тем не існує, і за певних обставин можна завести розмову про що завгодно. Але все ж при виборі теми варто дотримуватися деяких правил, інакше вона може просто образитися і піти. Можливо, назавжди.

Вже при знайомстві (або, якщо таке можливо, до нього) постарайтеся визначити коло інтересів обраниці. Це можна зробити, наприклад, вивчивши її сторінки у соціальних мережах, або розпитавши товариша, який рекомендував її для знайомства. Зрозуміло, що вкрай небажано говорити з нею про те, що їй буде нецікаво, інакше вона вирішить, що ви просто зануда і занудьгує. Навряд чи в цьому випадку можна буде розраховувати на тривале продовження знайомства.

Це як рекомендації. Є й такі теми, яких не можна торкатися в самому початку відносин, але якщо ви вже добре знаєте один одного, то припустимі і вони.

Ні в якому разі не розказуйте дівчині про своїх колишніх (якщо вони були) або про перемоги на сексуальному фронті. Навряд чи буде цікаво про це слухати. Більш того, вона може образитися. До того ж будь-якій дівчині приємно думати, що вона єдина, навіть якщо вона чудово усвідомлює, що гарний хлопець навряд чи не мав якихось зв’язків раніше. Але якщо вже вона сама запитає, то має сенс трохи підняти завісу перед цією конфіденційною інформацією, але не занадто.

Не варто присікуватися дівчисько фактами зі своєї дипломної роботи або кандидатської дисертації. Але якщо вона виявляє інтерес до вашої наукової діяльності, то будь ласка.

Взагалі постарайтеся поменше розмовляти на такі теми:

 • про себе — лише необхідний мінімум інформації;
 • хвалитися своїми досягненнями у спорті та навчанні;
 • про свої хвороби (якщо вони є) і проблемах;
 • про стосунки з батьками;
 • про численних родичів.

Політика, автомобілі, улюблений байк і інші чоловічі теми теж під забороною. Виняток — дівчина сама всім цим цікавиться. Але в цьому випадку можете вважати, що вам крупно повезло.

Якщо ви зустрічаєтеся вже деякий час, вона може сама попросити розповісти якомога більше про себе. Тоді багато чого з того, про що не варто говорити з дівчиною, стає доступно, і ці обмеження можуть бути зняті — повністю або частково. Але і в цьому разі до «слизьких» тем потрібно підходити акуратно, обачно. Інакше на них можна і «посковзнутися». Головне — вміти вчасно згорнути розмову, якщо ви бачите, що він починає бути неприємним співрозмовниці.

Теми для розмови

rasskazyvaem, o chem govorit s devushkojj, chtoby byt interesnym i nenavyazchivym sobesednikom12 Розповідаємо, про що говорити з дівчиною, щоб бути цікавим і ненавязливим співрозмовникомЯкогось конкретного, універсального, придатного на всі випадки життя списку тем для розмови не існує. Однак затрудняющимся у виборі і бажають хоча б на перших порах визначитися, про що говорити з дівчиною, деякі теми можна запропонувати. Вони нейтральні і безпрограшні, але все ж не варто на них зациклюватись:

 • погода — універсальна тема, виручить, якщо навіть взагалі говорити не про що;
 • краса навколишньої природи або урбаністичного пейзажу — годиться, якщо ви знаходитеся в даний момент дійсно красивому місці;
 • пам’ятки — добре, якщо ви знаєте історію цікавого об’єкта, повз якого ви проходите, якщо немає — просто поговоріть про його красу або особливості;
 • якщо зайшли в океанаріум — поговоріть про його мешканців, про мистецтво дизайнерів, що створили імітацію Амазонки;
 • скажіть дівчині, яка вона красива, порівняйте з гідними захоплення природними явищами і об’єктами;
 • більше розмовляйте про неї — тоді вона вважатиме вас дуже цікавим співрозмовником.

Коло тем в цілому практично не обмежений. За деякими винятками, про які вже говорилося вище.

Вульгарні питання

Всі представниці слабкої статі мають декілька загальних рис характеру (за деяким винятком). Одна з них — категоричне неприйняття вульгарності. Тому хлопцям, не зовсім добре уявляють собі, про що можна говорити з дівчиною, варто знати: починати подібного роду розмову і тим більше ставити вульгарні питання не можна. Але якщо ви з’ясуєте, що вона належить до «тієї самої соціальної групи, то це табу знімається. Тільки навряд чи варто з такою дівчиною будувати відносини — нічого доброго з цього не вийде.

Висновок

 1. Про що говорити з дівчиною — питання важливе, цікаве і неосяжний.
 2. При виборі теми головне — відповідність інтересам дівчини.
 3. Важливо враховувати поточне оточення і ситуацію.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради