Приклади топових тем для розмови з хлопцем: про що поговорити і про що не варто в листуванні, по телефону, при реальній зустрічі

Ви спілкуєтеся з людьми легко і вільно. У вас гарний голос, гарна, грамотна, правильна мова. Ви до цього звикли і не замислюєтеся над манерами свого спілкування з новим знайомим. Але через деякий час ви помічаєте, що розмова з цією людиною починає відрізнятися від інших.

З’являється хвилювання, він вам подобається. Хочеться знати про нього більше, частіше бачити і розмовляти з ним, особливо якщо помітна взаємна симпатія. Але виникають сумніви, страх розчарувати, ніж образити або засмутити, тому теми для спілкування підбираються більш ретельно.

Про що говорити з хлопцем, який подобається, в ВК

Добре, якщо у вподобаного людини є сторінки в соцмережах. В одній з найбільш популярних соціальних мереж рунета ВК зручно дізнатися багато що про інтереси, заняття людини, а також поспілкуватися з ним. Теми для розмов з хлопцем під ВКонтакте можуть бути різноманітними. Які з них вибрати?

Що написати

Часто люди знайомляться і спілкуються за допомогою інтернету. При звичайному спілкуванні мають значення його вербальні і невербальні складові. Тут же все набагато складніше: не завжди є можливість в повній мірі оцінити невербальне, більш правдиве супровід розмови. Є хлопці, які дуже гарно говорять, правильно відповідають на різні питання – і тактовні, і ненав’язливі, а насправді жартують над тими, хто сприймає їх відповіді всерйоз.

Дівчата ж, засліплені красою, увагою співрозмовника, нерідко цього не помічають. В результаті можливе значне розчарування. Це не означає, що спілкуватися не потрібно. Звичайно, потрібно, на різні теми, щоб створити про неї найбільш повне уявлення.

primery topovykh tem dlya razgovora s parnem: o chjom pogovorit i o chjom ne stoit v perepiske, po telefonu, pri realnojj vstreche28 Приклади топових тем для розмови з хлопцем: про що поговорити і про що не варто в листуванні, по телефону, при реальній зустрічі

Варто добре продумати початок листування

Ось перелік орієнтовних тем для розмови з хлопцем:

 • чим хлопець займається, чи пов’язана його діяльність з планами на майбутнє;
 • чим займається хлопець у вільний час;
 • є у нього тварина;
 • які він воліє книги, фільми, музику, ігри;
 • захоплення та хобі;
 • улюблені виконавці, актори.

Важливо знайти спільні інтереси. Це може бути робота, техніка, благоустрій будинку, господарювання, комп’ютерні програми, фільми і т. д.

Якщо бажання дізнатися про цю людину йде зсередини, він приємний і подобається, то питання виникають дуже природно. Важливо тільки не переживати, не вести себе скуто. Це дуже заважає спілкуванню.

Список питань, доречних при листуванні

Теми для розмови з хлопцем по листуванню можуть бути найрізноманітнішими. Слід уникати тим особистого характеру: релігія, віросповідання, орієнтація, соціальний стан.

Список питань в рамках прийнятних тем для розмови з хлопцем:

 • найбільш цікаві для нього географічні місця, які він відвідував;
 • де хотілося б йому побувати і чому;
 • улюблена робота і улюблений спосіб відпочинку;
 • його досягнення і плани на майбутнє;
 • хто для нього є прикладом, натхненником.

Питання – хороший спосіб отримати певну інформацію про людину, але є люди, яких дратують. Важливо орієнтуватися по ситуації.

Більш дорослі люди не ставлять багато питань. Їм цікаво те, що сам людина хоче про себе розповісти. Рефлексивне слухання вільної розповіді співрозмовника нерідко розповість про нього набагато більше, ніж можна було б дізнатися, задаючи питання.

Нерідко дорослим людям, які відпочивають після роботи, хочеться побути в приємному товаристві в кафе, ресторані, парку, за містом на природі, а не «оформляти анкету, відповідаючи на питання». Тому питання треба ставити обережно, в мінімальній кількості.

Про що говорити по телефону

primery topovykh tem dlya razgovora s parnem: o chjom pogovorit i o chjom ne stoit v perepiske, po telefonu, pri realnojj vstreche29 Приклади топових тем для розмови з хлопцем: про що поговорити і про що не варто в листуванні, по телефону, при реальній зустрічіДобре, коли завжди є той, кому можна зателефонувати для того, щоб запитати щось важливе, попросити порадити чи допомогти в якомусь складному питанні. Цінне це і для того, кому дзвонять: йому довіряють, з його думкою рахуються, він потрібен.

Теми для розмови з хлопцем по телефону можуть стосуватися роботи, відпочинку, різних життєвих питань: домовитися про зустріч, повідомити про важливі події, зміні обставин, що впливають на плани щодо спільної прогулянки і т. д.

Розмови можуть бути і більш тривалими:

 • просто побалакати про щось дуже важливе – адже має значення не стільки тема, скільки сам контакт;
 • цікаві технічні новинки;
 • улюблені види спорту і якими видами спорту займається сам;
 • найбільш цікаві місця в місті;
 • види активного відпочинку.

Розмова по телефону найбільш часто поєднується з будь-яким видом власної діяльності.

Дзвінок щирого, розумного, доброзичливого людини ніколи не буде зайвим, недоречним.

Як знайти правильну тему

Розглянемо, як знайти тему для розмови з хлопцем, щоб йому сподобатися. Важливо, щоб вона була пов’язана з позитивними емоціями. Наприклад, хлопець із задоволенням розповість, чим займався в дитинстві, яке в нього хобі і т. д. Такі теми зазвичай називають цікавими.

Приклади тем

Приклади тем можуть носити тільки загальний характер, адже у кожної людини своя життя, заняття, характер, обставини. Все дуже індивідуально і ситуативно, але є спільні тематичні напрямки для насичених і взаємно корисних бесід з людиною, яка подобається.

Цікаві

Дуже добре, якщо дівчині вдається дізнатися про захоплення молодої людини. Цікаві теми для розмови з хлопцем саме з цієї області. Можна запитати хлопця:

 1. Чим цікавиться, що створює, над чим працює.
 2. Досягнення науки і техніки, які він цінує найбільше.
 3. Де подорожував.
 4. Що колекціонує.

Вульгарні питання

Важливо розуміти, що зачіпати вульгарні теми можуть дозволити собі тільки люди, які вже досить близькі один одному. Такі розмови завжди провокативними і наповнені сексуальною енергетикою.

Якщо дівчина задає вульгарні питання, вона повинна віддавати собі звіт в тому, що «градус» відносин піднімається і хлопець буде сприймати її як сексуальний об’єкт, причому саме в цю хвилину. Це можна використовувати, якщо необхідно.

До вульгарним питань відносяться всі ті, які обертаються навколо сексу: про перший або останній раз, про пози і ласки, про ерогенні зони.

Загальні

primery topovykh tem dlya razgovora s parnem: o chjom pogovorit i o chjom ne stoit v perepiske, po telefonu, pri realnojj vstreche30 Приклади топових тем для розмови з хлопцем: про що поговорити і про що не варто в листуванні, по телефону, при реальній зустрічіСпільні теми для розмови з хлопцем займають, особливо під час перших побачень, найбільшу частину бесід. Молоді люди разом відвідують концерти, вистави, дивляться фільми, гуляють по місту.

Вони міркують про життя, поведінку, емоції персонажів, про музичних напрямках і перевагах, красу природи, міста, самих чудових його місцях. Темами їх бесід стає і погода, і географічні, історичні, культурні пам’ятки.

Цікаві розповіді про те, куди хотілося б поїхати, побачити, чому навчитися, що цікаво робити і як жити. Це загальні теми, в процесі бесід на які люди формують своє уявлення про співрозмовника, його світорозумінні, світогляді, визначають спільність розуміння, шукають точки дотику поглядів, що дуже допоможе в майбутньому знайти спільну мову з усіх питань.

Серйозні

Серйозні теми для розмови з хлопцем говорять про щирість, серйозні наміри, впевненості у стабільності подальших взаємин. Бесіди про те, де жити, чим займатися, куди йти на роботу, де вчитися, спільні рішення з цих життєво важливих питань приймаються людьми, що поважають один одного по-справжньому.

Для спілкування дівчини і хлопця серйозні теми навряд чи підходять: це час має бути наповнений легкістю, а не проблемами.

Смішні

Смішні теми для розмови з хлопцем зближують, покращують взаємовідносини. Нерідко можна стати свідком цікавих смішних ситуацій за участю птахів, тварин. Багато смішні ситуації виникають спонтанно в процесі спілкування.

Гумористична тематика, добрий сміх (без глузування над ким-то, без осуду і приниження) у бесідах доречний і приємний. Кожній людині відомі анекдоти, смішинки, жартівливі вірші, випадки з життя, спогади про яких знову викликають сміх. Якщо виникають паузи напруженої тиші, краще повністю перевести розмову на смішні теми. Хвилини сміху покращують спілкування і настрій, роблять його більш вільним, знімають напругу.

Незвичайні

Незвичайні теми для розмови з хлопцем – про приготуванні їжі; технічна тематика, питання щодо якої жінки не дуже-то задають. Якщо хлопець приємно здивований, значить його інтерес буде тільки зростати.

Провокаційні

Провокаційні теми для розмови з хлопцем – не самий вірний підхід до справи. Говорити краще відкрито і прямо. Хитрі провокаційні питання швидко розгадуються, а якщо не розгадуються, то можуть мати негативні наслідки як для відносин, так і для інших людей.

Теми, що провокують на секс, не перебувають під забороною. Якщо дозволяють відносини, ви можете торкатися будь-яких інтимних питань: у якій позі він хотів би зайнятися сексом, чи він не проти публічних місць (парку, під’їзду та інших).

Можете продемонструвати йому свої еротичні фотографії або відео, а потім запитати, як вони йому.

Про що говорити на прогулянці

Теми для розмови з хлопцем на прогулянці можуть бути легкими, цікавими, погружающими в приємні спогади: про дачі, про рослини, квіти, екології. Можна запитати, чи хотів би хлопець жити в квартирі або в приватному будинку, де є присадибна ділянка, на якому можна посадити те, що подобається, милуватися природою.

Що можна запитати у хлопця

primery topovykh tem dlya razgovora s parnem: o chjom pogovorit i o chjom ne stoit v perepiske, po telefonu, pri realnojj vstreche31 Приклади топових тем для розмови з хлопцем: про що поговорити і про що не варто в листуванні, по телефону, при реальній зустрічіТеми для розмови з хлопцем, який подобається, зовсім не обов’язково повинні бути незрозумілими і вигаданими. Говорите про те, що у вас на душі, без всяких приукрашиваний.

Дуже важлива атмосфера взаємоповаги, довіри, прагнення доставити співрозмовнику приємні моменти цікавого уважного спілкування. У такому разі перепони у спілкуванні зникнуть, розмова буде вестися двома потрібними один одному людьми, між якими немає секретів і заборонених тем.

Висновок

 1. Для ефективної бесіди з людиною, який подобається, спочатку важливі довіру, щирість, увага. Якщо вони є, всі питання будуть задані тактовно і ненав’язливо.
 2. Співрозмовникам самим захочеться розповісти один одному про найважливіше, що відбувалося в їхньому житті. Між людьми, які люблять, поважають одне одного, немає заборонених тем.

Будьте легкі, розмовляйте про дрібниці, які нікого ні до чого не зобов’язують, – і тоді спілкування буде комфортним для обох.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради