Що не можна дарувати на день народження чоловікові (жінці), чоловіку (дружині) – прикмети

Вибір відповідного подарунка – завдання не з легких. При цьому далеко не кожен знає, що на день народження деякі речі і зовсім дарувати не можна. І про те, яких сюрпризів варто уникати і чому, розкажуть народні повір’я.

34be2404de95575a69c8ece1f2028a7f Що не можна дарувати на день народження чоловікові (жінці), чоловіку (дружині) – прикмети

Які подарунки не варто дарувати чоловікові?

Забобонні люди кажуть, що чоловікові на день народження можна дарувати шкарпетки. Існує думка, що такий презент передрікає далеку дорогу і розставання. А якщо чоловік одягне цей подарунок, то може назавжди піти з рідного будинку.

Ще один предмет чоловічого гардероба, який вкрай не рекомендується подавати у вигляді сувеніра – це краватка. Прикмети стверджують, що дарувати його хлопцеві на день народження не можна, так як це сприймається, як натяк вступити в інтимний зв’язок. З цієї причини прикмети радять подавати такий презент тільки справді близької і коханої людини.

Що не можна дарувати на день народження жінці або дівчині?

Якщо говорити про те, що не можна дарувати на день народження жінці, то в цьому випадку заборон набагато більше.

 • Кухонне начиння, в тому числі і дрібна побутова техніка, – не самий вдалий варіант для подарунка. Прикмети вкрай не радять дарувати такий сюрприз своїй коханій. В першу чергу це повір’я ґрунтується на тому факті, що подібні прилади не здатні бути особистим подарунком, так як вони призначені саме для кухні. Крім того, згідно поширеній думці, вони пророкують сварки та конфлікти в родині.
 • Не варто дарувати жінкам дзеркала. У народі кажуть, що в них життя відображена навпаки, отже, такий подарунок може серйозно нашкодити – перевернути успішний хід поточних подій, замінивши його чорною смугою, яка буде наповнена невдачами.
 • Якщо вірити переказам, які прийшли до нас з Греції, представницям прекрасної статі не слід дарувати вироби з перлами. Згідно з давньою легендою, ці красиві блискучі камені є сльозами морських німф. Нескладно здогадатися, що прикмети в цьому випадку пророкують новій володарці яскравого прикраси гіркі сльози.
 • Висушені і штучні квіти вважаються мертвими, а тому на день народження дарувати вкрай не рекомендується. Прикмети кажуть, що такий презент буквально зупинить життя жінки, зробить її нудною і тьмяною.
 • 15b41bb2b5a8cd03cd35f7c17482e6ef Що не можна дарувати на день народження чоловікові (жінці), чоловіку (дружині) – прикмети

  Заборонені подарунки для всіх

  Існують цікаві забобони, які розповідають, які подарунки можна дарувати абсолютно всім.

  • Колючі і ріжучі предмети є символами конфліктів. Згідно з прикметами, вони приносять з собою в будинок сварки, непорозуміння і в цілому здатні зіпсувати взаємини в сім’ї. З цієї причини краще відмовитися даріння від таких презентів, як ножі, ножиці, вилки, бритви і різні колекційні шаблі.
  • Ще в далекі часи існувало повір’я: подарувати годинник – запросити іменинника на погребенье. Вважається, що цей подарунок буде відраховувати дні до смерті людини, істотно скорочуючи час, який було відведено йому спочатку.
  • Не слід дарувати своїм друзям тапочки і рушники. Ці подарунки символізує розлуку, а тому, якщо ви подасте їх на день народження близькій людині, він може подумати, що ви більше не бажаєте з ним спілкуватися.
  • Прикмети не радять дарувати шарф, так як він передрікає імениннику неприємності. Це можуть бути сварки на побутовому грунті і важкі хвороби.
  • Будь-яка річ, у якій повинна що-небудь зберігатися, наприклад, гаманець, скринька, валізу або сумку, не повинна бути порожньою. Інакше, згідно з прикметами, подарований предмет пустувати буде завжди. Якщо ви даруєте гаманець, покладіть в нього купюру, у скриньці може перебувати будь-яке прикраса, нехай навіть недороге, а в сумці – невеликий талісман у вигляді м’якої іграшки або амулет на удачу, зроблений своїми руками.
  • Такий подарунок, як натільний хрестик повинен прийти до людини тільки в день хрестин. Якщо ж подарувати його на день народження, то за прикметами це обіцяє неспокійне життя, повну переживань і страхів.
  • У народі кажуть, що подаровані на день народження носові хустки, пророкують імениннику сльози. Крім того, вони вважаються вісниками зради, зради і розлуки.
  • А ось дарувати очки не рекомендується з тієї причини, що вони принесуть неприємності того, хто їх дарує. Згідно приймете, ця людина ризикує надовго опинитися під пильним поглядом іменинника.
  • Не дуже вдалими подарунками вважаються китайські порцелянові ляльки. Вони є досить затребуваними у колекціонерів, однак краще, щоб люди купували їх самостійно. Стародавня легенда свідчить, що цих ляльок завжди виготовляли за образу конкретної людини. Виходить, що подарувавши її, ви приводите в будинок чужинця, наміри якого далеко не завжди будуть хорошими.
  • Досить похмура прикмета пов’язана з таким подарунком, як квітка в горщику. Забобонні люди стверджують, що такий презент притягує до дому хвороби і інші неприємності. Особливо не рекомендується робити такий подарунок людині, якій в даний період нездужає. Це вважається знаком того, що ви бажаєте йому «врости в землю».
  • Вкрай не бажано дарувати на день народження засоби особистої гігієни: шампуні, гелі для душу, бальзами тощо Згідно з народним повір’ям, такі презенти здатні «змити» з іменинника позитивну енергію і принести йому натомість масу горя і сліз.
  • На день народження не дарують порожній посуд. У народі кажуть, що вона обіцяє значне погіршення фінансового положення, нужду і голод.

  Щоб «заборонений» подарунок не доставив імениннику неприємностей, за нього слід попросити монетку. Вважається, що в цьому випадку ви річ вже не даруєте, а продаєте. У результаті негативний заряд з неї знімається.

  Чому не можна дарувати подаровані подарунки

  Варто окремо згадати про те, чому не можна передаровувати подарунки. Справа в тому, що перебуваючи у людини, предмет насичується певною енергетикою. В якийсь момент ця річ може накопичити багато негативу, який ви принесете в будинок іменинника разом з презентом.

  Вибираючи подарунок, намагайтеся підключати фантазію. Насправді це дуже захоплюючий процес, особливо якщо відійти від шаблонних презентів. І не забудьте взяти до уваги переваги іменинника – так ви покажете йому, що він вам дійсно дорогий.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради