Як відбілити бюстгальтер білий від жовтизни і сірого з синтетики, гіпюровий швидко в домашніх умовах

Білий бюстгальтер – обов’язкова частина гардеробу кожної жінки, особливо якщо їй подобаються сукні та блузи світлих відтінків. Часта носка призводить до того, що річ втрачає свою білизну, набуває жовтуватий або сіруватий відтінок.

Але це не причина позбавлятися від бюстгальтера, можна спробувати відновити його первісний вигляд. Швидко відбілити річ можна з допомогою спеціальних засобів або народних методів.

Кращі методи швидкого відбілювання бюстгальтера в домашніх умовах

Найпростішим способом повернення білизни нижній білизні є застосування промислових відбілювачів, які можна використовувати навіть при машинному пранні. Але іноді під рукою не виявляється спеціальних засобів. У цьому випадку відновити річ можна за допомогою народних методів.

Сода і сіль

Відіпрати біле виріб допоможуть продукти, які є на кожній кухні.

Необхідно приготувати засіб, який складається з:

 • солі – 4 ст. л.;
 • харчової соди – 4 ст. л.;
 • прального порошку – 2 ст. л.;
 • води – 5 л

e87765fd39aaba88b37d11601ec054bd Як відбілити бюстгальтер білий від жовтизни і сірого з синтетики, гіпюровий швидко в домашніх умовах

Що потрібно робити:

 1. В теплу рідину додати сипучі інгредієнти.
 2. Всипати необхідну кількість порошку.
 3. Ретельно перемішавши складові, замочити в рідині бюстгальтер.
 4. Через чверть години перепрати і виполоскати виріб.

Нашатирний спирт

Відбілити бюстгальтер білий швидко також допоможе недороге засіб, який можна придбати в аптеці – нашатирний спирт.

Знадобляться:

 • вода – 1 л;
 • нашатир – 2 ст. л.

Як застосовувати:

 1. Розчинити медикаментозне засіб у холодній воді.
 2. Перемішавши розчин, замочити в ньому деталь гардероба.
 3. Через кілька годин випрати звичайним способом.

Нашатирний спирт може залишати після себе неприємний запах. Щоб від нього позбутися, рекомендується скористатися кондиціонером. Річ можна залишати в розчині на ніч.

Таблетки аспірину

Синтетичні вироби добре відбілювати ацетилсаліциловою кислотою. Потрібно розтовкти таблетки (5 шт.) в порошок і розчинити лікарський препарат у воді (3 л). Далі в розчин слід занурити втратила білизну деталь гардеробу, залишити на 7 годин, після чого добре виполоскати.

Кип’ятіння

За допомогою такого методу можна позбутися від пожовтіння, сірості, розлучень. Потрібно підготувати емальовану каструлю, лопатку з дерева для помішування і половину бруска господарського мила.

Порядок дій:

 1. На дно каструлі покласти тканину білого кольору, заповнити ємність водою.
 2. Натерти господарське мило і спінити рідина.
 3. Відправити бюстгальтер в ємність, поставити її на вогонь
 4. Прокип’ятити виріб протягом півгодини, не забуваючи регулярно помішувати.
 5. Виполоскати річ у холодній воді.

5db1744e719c55a6b7ac81a7fe913b60 Як відбілити бюстгальтер білий від жовтизни і сірого з синтетики, гіпюровий швидко в домашніх умовах

Якщо бюстгальтер занадто заяложений, у воду можна додати 2 ст. л. нашатирного спирту.

Застосування синьки

Це дешевий засіб ефективно повертає білизну тканин. Синьку можна використовувати і для того, щоб запобігти появі жовтизни на виробах.

Особливості застосування:

 1. Розчинити необхідну кількість засобу у воді кімнатної температури (пропорції повинні бути зазначені виробником на упаковці).
 2. Ретельно перемішати рідину і занурити в неї білизна.
 3. Через 20 хв. добре виполоскати річ.

Застосовуючи синьку для відбілювання, важливо стежити за тим, щоб вона повністю розчинилася у воді. Крупинок в розчині бути не повинно, інакше виріб покриється плямами синього кольору, від яких неможливо позбутися.

Замочування в білизні

Білизна добре справляється з плямами різного походження, слідами від поту, повертає первісну свіжість виробу. Із-за вмісту хлору засіб потрібно застосовувати з обережністю, процедуру слід проводити в рукавичках і масці.

Необхідні інгредієнти:

 • білизна – 1 ст. л.;
 • пральний порошок – 1 ст. л.;
 • вода – 3 л.

627c65de86c94ad5abfc7417e6745bd4 Як відбілити бюстгальтер білий від жовтизни і сірого з синтетики, гіпюровий швидко в домашніх умовах

Що потрібно робити:

 1. Влити білизну у воду, додати порошок.
 2. Замочити в розчині бюстгальтер.
 3. Через півгодини прополоскати виріб, використовуючи спочатку теплий, а потім холодну воду.

Необхідно враховувати те, що такий метод не підходить для частого застосування. Під впливом хлору волокна тканини стають менш міцними, а це призводить до швидкого зношування речей.

Марганцівка

Марганцівка повертає свіжий вигляд виробу, усуває пожовтіння і сірість. З її допомогою можна відбілювати речі з будь-яких тканин. Знадобиться кілька кристалів кошти, які растворят в теплій воді до отримання розчину зі слабким рожевим відтінком.

Потім замочують в рідині бюстгальтер і додають трохи прального порошку. Ємність краще накрити поліетиленовою плівкою і залишити так на 1 годину. Після цього білизна добре виполіскують.

Перекис водню

Для того щоб повернути білизну делікатному виробу за допомогою перекису водню, потрібно розвести 15 мл засобу в 1 л теплої води і замочити в цьому складі білизна. Через півгодини потрібно перепрати річ звичайним способом.

Застосування кисневих коштів

Відбілити бюстгальтер білий швидко можна за допомогою кисневих відбілювачів. Ці побутові засоби нового покоління можна ефективно застосовувати в домашніх умовах. Переваги препаратів у тому, що вони не шкодять навколишньому середовищі, здатні позбавити від органічних забруднень, що можуть застосовуватися як при ручному, так і при машинному пранні.

2d11be915ba22ce8aa73d9d2da67b78d Як відбілити бюстгальтер білий від жовтизни і сірого з синтетики, гіпюровий швидко в домашніх умовах

Для відбілювання втратили свіжість речей необхідно:

 1. Розчинити засіб у гарячій воді (на 10 л рідини слід взяти 2 ст. л. препарату).
 2. Помістити річ у розчин і почекати 30 хв.
 3. Ретельно прополощіть виріб.

Борна кислота

Перед використанням борної кислоти виріб потрібно випрати. Після цього 1 ст. л. кошти потрібно розвести у воді (2 л) і залишити в розчині річ на 2 години. Потім бюстгальтер необхідно добре прополоскати.

Щоб посилити відбілюючий ефект, можна натерти господарське мило і додати його в розчин (на 1 л рідини – 1 ст. л. стружки). Спосіб можна застосовувати для міцних тканин, делікатні вироби так не відбілювати не рекомендується.

Оптичні відбілювачі

Оптичні відбілювачі містять особливі компоненти, які злегка підфарбована матеріал, тим самим покращуючи колір виробу. Такі щадні засоби можна застосовувати і в пральній машині, і при ручному пранні. Вони підходять для будь-якого типу тканини.

6b8f592a0f140dbd0dc68aa80788a6e7 Як відбілити бюстгальтер білий від жовтизни і сірого з синтетики, гіпюровий швидко в домашніх умовахУ статті наведено ефективні способи, як відбілити білий бюстгальтер.

Користуватися засобом слід як звичайним порошком, але якщо присутні сильні забруднення, то виріб краще попередньо замочити.

Господарське мило

Для повернення білизни бюстгальтеру краще скористатися світлим милом, щоб уникнути появи плям.

Як застосовувати:

 1. У ємність налити 3 л теплої води і розчинити в ній мильну стружку (3 ст. л.).
 2. Замочити в розчині білизна, почекати приблизно півгодини.
 3. Прати звичайним способом і добре прополоскати.

Олівці

Плямовивідники у вигляді олівців використовуються локально, щоб видалити окремі плями. Ними обробляють виріб перед пранням. Такі засоби можуть застосовуватися на будь-яких тканинах, але попередньо слід вивчити інструкцію.

Білий оцет

Білий оцет відомий своїми дезінфікуючими властивостями. З його допомогою можна усунути сірість, жовтизну, плями і неприємний запах.

de1a006aef0a3f32b0f3a156e68de66c Як відбілити бюстгальтер білий від жовтизни і сірого з синтетики, гіпюровий швидко в домашніх умовах

Як застосовувати:

 1. Додати в теплу воду (2 л) склянка оцту.
 2. Опустити в рідину виріб і витримати близько 8 годин.
 3. Потім випрати річ звичним способом.

Щоб зберегти колір одягу, оцет іноді можна додавати при машинному пранні. Знадобиться приблизно 100 мл засобу.

Правила по відбілюванню в залежності від тканини

Щоб не зіпсувати делікатну річ, необхідно враховувати тип тканини, інакше виріб може стати непридатним для носіння.

Бавовняний

Для відбілювання бавовняної білизни підходять різні способи.

Можна скористатися:

 • білизною;
 • оптичними, кисневими відбілюючими засобами;
 • нашатирним спиртом.

Але слід враховувати, що сода, перекис водню та інші щадні кошти можуть не впоратися із завданням. Бажано прати виріб вручну, щоб уникнути деформації. Оптимальна температура води для прання — 60°С. Високі температури можуть призвести до руйнування волокон тканини.

Шовковий

Способів відбілити шовкове виріб набагато менше. Речі з такої тканини вимагають делікатного поводження. Перш ніж використовувати будь-який вибраний засіб, бажано протестувати його на невеликій ділянці тканини.

4f8e95e52c514bb87ca5882aeae362be Як відбілити бюстгальтер білий від жовтизни і сірого з синтетики, гіпюровий швидко в домашніх умовах

Оптимально для відбілювання шовкового білизни застосовувати нашатирний спирт або перекис. При цьому важливо враховувати, що при обробці вироби з шовку можна використовувати тільки холодну воду, щоб матеріал не деформувався.

З синтетики

Синтетику відбілювати простіше, ніж річ з натурального матеріалу. Наприклад, можна скористатися содою та нашатирним спиртом.

Склад кошти для повернення білизни синтетичному бюстгальтеру:

Інгредієнт Кількість
Сода 30 г
Нашатирний спирт 0,5 ст. л.
Вода 1 л

Компоненти потрібно з’єднати, замочити в розчині виріб на кілька годин. Рідина попередньо слід підігріти до 40°С.

З гіпюром

Гіпюр – це синтетична тканина, тому вона стійка до всіх перерахованих вище засобів, у тому числі і концентрованим відбілювача. Для дорогого одягу, виготовленого з комбінованих матеріалів, підійдуть м’які способи з використанням соди, солі, аспірину, які діють м’яко і не шкодять тканинам.

З мереживом

Мереживну річ не варто вибілювати за допомогою агресивних засобів. Для таких виробів підійдуть сіль з содою, перекис. Можна скористатися нашатирним спиртом або аспірином. Замочувати речі слід в прохолодній воді, під впливом гарячої вони можуть стати жорсткішими.

5e15f0006ed5f95f25152141b06453bc Як відбілити бюстгальтер білий від жовтизни і сірого з синтетики, гіпюровий швидко в домашніх умовах

Також можна вдатися до допомоги спеціальних засобів (наприклад, ” Frau Schmidt). Відбілювач розчиняють в теплій воді, дотримуючись інструкції на упаковці, і замочують у отриманому розчині бюстгальтер. Через 3 години виріб відправляють в пральну машину, встановивши делікатний режим, або стирають руками.

З наповнювачем

Сучасні бюстгальтери в основному випускаються з вкладишами. У деяких моделей вони знімаються або виготовляються з вологостійких матеріалів. Перш, ніж випрати виріб, бажано витягнути вкладиш. Якщо зробити це неможливо, то краще застосовувати вологий спосіб відбілювання, тобто використовувати пастоподібні кошти.

Як вивести жовті плями поту?

З плямами поту добре справляється господарське мило. Потрібно змочити бюстгальтер, натерти його милом і залишити на 30 хв, після чого прополоскати.

3d554abce564a3f138a9289ed7210f8a Як відбілити бюстгальтер білий від жовтизни і сірого з синтетики, гіпюровий швидко в домашніх умовах

Відбілити бюстгальтер білий швидко можна, якщо скористатися розведеним лимонним соком. Його втирають в пожовклі місця і залишають на 1 годину. Після цього потрібно перепрати річ звичайним способом.

Непогано справляється з жовтими плямами рідина для миття посуду. Невелику кількість гелю наносять на забруднену тканину, потім перуть білизну в прохолодній воді, додавши трохи порошку.

Якщо плями з’явилися на шовковому бюстгальтері, рекомендується використовувати розчин солі (30 г на 1 ст. води). Рідиною змочують серветку з тканини і протирають забруднене місце. Виробу потрібно дати полежати деякий час, потім прати як звичайно. Такий метод підходить для повернення блиску і яскравості білизні.

Відбілити бюстгальтер, на якому є застарілі плями поту, можна з допомогою хімічних відбілювачів. Вони швидко повертають виробу білий колір. В залежності від матеріалу виробу можна скористатися оптичним, кисневим засобом або відбілювачем з хлором.

Особливості машинного прання

Бюстгальтер краще прати вручну, особливо якщо він має вкладиші. Такий спосіб дозволяє зберегти зовнішній вигляд виробу і уникнути його деформування. Але тим, хто віддає перевагу прати речі в машині, попередньо потрібно вивчити інформацію на ярличку білизни, де повинні бути вказані особливості догляду.

Перш за все, потрібно розсортувати білизну за кольором. Бюстгальтери з кісточками бажано помістити в спеціальні чохли. Якщо такий прилад відсутній, потрібно застебнути всі гачки на виробі, це допоможе уникнути пошкодження інших речей.

Також можна скористатися звичайною наволочкою, помістивши ліфчик в неї. Не можна вивертати чашки вироби, що після таких дій можуть з’явитися складки та пом’ятості. Прати річ слід в делікатному режимі при невисокій температурі з використанням щадних засобів.

34a6dd284390a979c7ab0aed6a19ebbe Як відбілити бюстгальтер білий від жовтизни і сірого з синтетики, гіпюровий швидко в домашніх умовах

Віджимати білизну потрібно на мінімальних обертах, щоб уникнути його деформування. Машинна сушка для білизни не підходить, їх краще сушити, розклавши горизонтально на рушник або повісьте на вішалку. Крім того, ліфчики не можна прасувати. Якщо ж виникла така необхідність, треба це робити на самому низькому температурному режимі.

Зберегти привабливий зовнішній вигляд нижньої білизни не складно. Для цього можна використовувати як магазинні засоби, так і домашні методи. Але відбілювати бюстгальтер білого кольору бажано відразу ж після появи на ньому плям.

Із застарілими забрудненнями швидко впоратися не вийде і доведеться застосовувати більш агресивні засоби. Крім того, радикальні способи не завжди дають результат, а сам виріб може стати непридатним для носіння через пошкодження структури тканини.

Відео про способи відбілювання бюстгальтера

Як відбілити пожовклий бюстгальтер:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради