Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 17 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

 • 4 Головні помилки
 • 5 Причини чому гель лак не тримається
 • Все більше і більше модниць перестають відвідувати майстрів манікюру в салонах. Зробити якісний і яскравий манікюр в домашніх умовах вже не є проблемою. На сьогоднішній день з’явилася величезна кількість інструментів, матеріалів і засобів, які допомагають спростити процедуру створення манікюру. Тепер не обов’язково вчитися кілька місяців. Досить придбати потрібні трафарети і наклейки, а також інструментарій, і освоїти просту техніку нанесення гель-лаку в домашніх умовах.

  Великим мінусом домашнього манікюру була його недовговічність, але з появою гель-лаків манікюр можна носити довше двох тижнів. Треба відзначити, що багато дівчат гель-лак називають шелаком, але це помилка. Гель-лак Shellac — виробляє компанія CND, це дорогий оригінальний продукт для професійного манікюру, в складі якого органічний полімер, відповідно, решта неоригінальні продукти не є Shellac.

  Гель-лак поєднує в собі властивості 2-х продуктів для дизайну нігтів — звичайного лаку для манікюру і моделюючого гелю. Вони під впливом уф-хвиль полімеризуються, утворюючи щільну плівку, т. е. відбувається перехід з рідкого стану у тверде.

  Підготовка інструментів

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 18 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Для того щоб наводити свої нігті в порядок і робити цікавий манікюр в домашніх умовах, необхідно підготувати певні інструменти і матеріали. Краще, звичайно, вибирати найдешевші, інакше може виникнути ряд проблем і вийде в підсумку дорожче. Всім відома приказка “скупий платить двічі”. Рекомендується уважно ознайомитися з характеристиками закуповуються інструментів та відгуками покупців. Далі, розповімо які вам знадобляться інструменти для домашнього манікюру.

  УФ-лампа (ультрафіолетова лампа) для сушіння нігтів. Зараз в основному і в салонах краси, і в домашніх умовах використовуються 36-ти ватні лампи. Вони дозволяють значно прискорити процес сушіння до 1-2 хвилин. У деяких є вбудований вентилятор, але це не обов’язкова функція. Діапазон цін варіюється від 1100 руб до 7000 руб. Є і економні варіанти у 9 Ватів до 1000 р, але вони один елемент сушать набагато довше.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 19 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Манікюрний набір, який включає ножиці, кусачки, двосторонній пушер для кутикули або апельсинові палички.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 20 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Пристрій пилка – баф з твердістю від 900 грит. Такий пилою полірують нігтьову пластину для поліпшення якості зчеплення з гель-лаком.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 21 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Пилки для обточування нігтів частіше вибирають у формі бумеранга. Тут важлива градація жорсткості (зернистості). Для натуральних нігтів кращі пилки з високою абразивністю, хоча б від 500 і вище. Для нарощених беруть більш зернисті пилки від 100 до 180 грит. Дуже зручні 4-х сторонні пилки. Їх використовують і для обточування і для полірування.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 22 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Можна придбати недорогу фрезерну машинку для манікюру з різними насадками для обробки нігтів. Для дому підійдуть прості апарати, ціна яких коливається від 1700 руб до 5000 руб. Потужність становить від 18000 до 25000 оборотів в секунду. Професіонали користуються апаратами, потужність яких становить від 30 000 об/сек. Найпопулярнішим брендом є Strong.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 23 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Тонкі безворсові серветки необхідні для видалення надлишків матеріалу або липкого шару після сушіння.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 24 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Необхідні матеріали

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 25 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Коли всі основні інструменти закуплені, слід перейти до закупівлі матеріалів. Тут також важливо розглянути різні марки виробників і ознайомитися з відгуками споживачів про якість матеріалів. Далі розповімо які необхідні матеріали для домашнього манікюру.

  Набір кольорових гель-лаків і гліттер, включаючи білий, чорний і тілесна. Можна розглядати вітчизняних виробників манікюрної продукції RuNail або Аурелія, але є вже стійкий рекомендований перелік недорогих і якісних гель-лаків. До них відносяться: Kodi Professional, Laque RuNail, Pnb (Professional Nail Boutique), Canni, Bluesky, Nogtika та Red Carpet Manicure.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 26 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Скотч для створення геометричних фігур і френча, стемпы, трафарети, блискітки, стрази і т. д. Також знадобиться набір пензликів з натуральним ворсом різного діаметру для нанесення малюнка і прикріплення страз.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 27 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Знежирювачах або дегидратор потрібен для попередньої обробки нігтів і для зняття липкого шару після сушіння.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 28 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Праймер — засіб для обробки нігтьової пластини з метою усунути природні жирові нашарування і бруд для поліпшення зчеплення. Він розм’якшує рогові частинки і базове покриття краще зчіплюється. Вони діляться на кислі і безкислотні.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 29 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  База – шар для вирівнювання нігтьової пластини. Вона поділяється на звичайну, каучукову (застосовують при сильних дефектах нігтьової пластини) і вітамінну (для сухих і ламких нігтів).

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 30 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Ремувер використовується для розм’якшення і видалення кутикули і відмерлих клітин шкіри.

  Фінішне покриття (топове) — наноситься як завершальний і закріплює шар манікюру після закінчення всіх маніпуляцій.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 31 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Масло для кутикули необхідно для захисту шкірного покриву близько нігтьової пластини. Його наносять після завершення манікюру. Можна замінювати будь-якими іншими поживними маслами;
  Спеціальна розм’якшує рідина для зняття гель-лаку і фольга також знадобляться.

   Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Покрокова інструкція по нанесенню гель лаку

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 33 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Коли всі придбано і підготовлено, можна приступати до покриття гель-лаком в домашніх умовах. На перший погляд здається, що це досить трудомісткий процес, але після кількох проведених процедур ви будете вже швидко управлятися і відточувати вже свій навик в якості арт-дизайнера. У середньому, процедура займає від 15 хвилин до години, залежно від складності та стану нігтів. Процедуру нанесення гель-лаку можна умовно розділити на 7 основних кроків.

  Підготовка нігтів

  Крок 1 — підготовка нігтя. Для того щоб приступити до створення манікюру, нігті потрібно підготувати. Для цього треба розпарити в ванночці руки або скористатися ремувером для того, щоб видалити зайву шкіру навколо нігтя. Потім за допомогою пилочки надайте необхідну форму нігтя і відшліфуйте бафом, не забуваючи обробляти краю та підстава нігтьової пластини.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 34 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Попередня обробка нігтів

  Крок 2 — підготовча обробка поверхні. Для обробки поверхні необхідна пилка-баф. Вона матує ніготь, усуваючи глянець, який перешкоджає зчепленню з шаром покриття. Цей процес дуже важливий, так як якщо його втратити, гель-лак може тріскатися і відколюватися через кілька днів. Після того як ніготь стане матовим, його необхідно протерти знежирювачем. Треба стежити, щоб після цієї процедури ви не стосувалися пластин подушечками пальців. Потім, тонким шаром наносять праймер.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 35 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Нанесення базового шару

  Крок 3 — процес нанесення базового шару. Тут важливо зазначити, що після того як був нанесений праймер, не можна робити паузу більше 10-15 хвилин між цим шаром і нанесенням бази. Базовий шар наносять тонким шаром, намагаючись не допускати попадання на кутикулу і іншу колонігтьову тканина. Добре обробіть торцеві частини нігтя, щоб вони не залишилися “голими”.

  Базовий шар наносять на всі пальці, крім великого і потім сушать. У 36-ватної лампи близько 2-х хвилин. Після цього, окремо обробляють великий палець і просушують. Після просушування нігтів необхідно з них зняти липкий шар знежирюючим засобом.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 36 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Кольорове покриття

  Крок 4 — нанесення кольорового покриття. Наносити вибраний кольоровий гель-лак також рекомендується тонким шаром. Якщо щось потрапило на колонігтьову зону, акуратно треба прибрати апельсиновою паличкою. Наносять кольоровий гель-лак по тій же схемі, що і базу — спочатку 4 пальця, крім великого, і потім сушка. Фарбують великий палець і сушать близько п’яти хвилин. Якщо колір не рівномірно розподілився або шар не тієї насиченості якою б хотілося, повторіть маніпуляції ще один раз.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 37 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Нейл-дизайн

  Крок 5 — декорування нігтів. Стемпинг, наклейки на водній основі, стрази і малюнок від руки лягає саме на цьому етапі. Процес займає мінімальну кількість часу, а будь-яка з технік не вимагає особливих навичок.

  Щоб прикріпити стрази рекомендується зубочистку занурити в прозорий лак і потім кінчиком прикріпити до нігтя елемент декору. Таким чином, приклеюйте стрази одну за одною.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 38 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Щоб скористатися наклейками на водній основі, вирізують малюнок за формою нігтя або необхідний елемент і розмочують у воді як зазначено в інструкції. Зазвичай не більше 10 хвилин. Потім малюнок витирають і знімають з підкладки, розподіляючи по нігтю.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 39 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Щоб скористатися трафаретами, їх слід нанести на нігті і розгладити. Потім, кожен елемент трафарету промальовується кольоровим гель-лаком за допомогою кисті і сушимо. Після видаляємо трафарет.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 40 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Щоб скористатися стемпингом, треба без особливого натиску перенести потрібний малюнок на штамп, прокотивши його по пластині, і очистивши від непотрібних деталей, і також, без сильного натиску перенести малюнок зі штампу на ніготь.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 41 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Щоб скористатися скотчем, треба його наклеїти так, щоб відокремити певні зони для фарбування в інші кольори.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 42 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Фінішний шар

  Крок 6 — нанесення фінішного або закріплюючого шару. Топовий шар дозволяє манікюру зберігатися довше, а також надає йому гарний глянцевий блиск. Рекомендується наносити два фінішних шару, профарбовуючи і внутрішню сторону нігтя в тому числі. Кожен шар просушують в лампі близько 2-х хвилин. Але, можна нанести і одноразово.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 43 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Завершальний етап

  Крок 7 — видалення липкого шару. Його знімають або знежирювачем або дегідратором безворсовою тканиною. Зайвий гель-лак, який виступає з боків, також треба видалити апельсиновою паличкою або дотом. Після цього змазують кутикулу маслом.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 44 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  В результаті, в залежності від ваших уподобань, виходить красивий і акуратний манікюр, за який довелося би дорого заплатити фахівцеві в салоні.

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 45 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах? Манікюр з використанням скотча
  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 46 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах? Зворотний френч з використанням скотча

  Видалення гель-лаку

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 47 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах? Важливо знати як видалити старий гель-лак. Звичайним ацетоном або рідиною для зняття лаку видалити його не вийде. Для того щоб видалити гель-лак знадобиться: фольга, спеціальний засіб для видалення гель-лаку і ватяні диски.

  Ватні диски ділять на 4 частини, кожну змочують рідиною для зняття гель-лаку, прикладають до нігтям і обертають фольгою на півгодини. По закінченні часу фольгу знімають а залишки лаку видаляються апельсиновою паличкою. Якщо покриття погано відходить, необхідно провести маніпуляції ще раз.

  Головні помилки

   Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Необхідно знати, що при підготовці нігтів відбуваються найголовніші помилки, які впливають на якість покриття і час шкарпетки гель-лаку. Вони полягають в наступному:

  • Не повністю віддалене старе покриття заважає новому покриттю рівно лягти;
  • Освіта бульбашок в базовому шарі з-за погано віддаленої кутикули. З-за цього, у підстави нове покриття буде тріскатися і відшаровуватися;
  • Неправильна полірування бафом може зробити нігтьову пластину гладкою замість шорсткої поверхні, яка допомагає зчеплення з покриттям. На гладкій поверхні гель-лак триматися не буде;
  • Гель-лак буде відшаровуватися або відколюватися, якщо погано знежирена нігтьова пластина або пропущений етап нанесення праймера;
  • Іноді нігті страждають від пересушування, в силу використання неправильно підібраних засобів для обробки перед нанесенням гель-лаку. На таких нігтях він буде тут же тріскатися;
  • Якщо нігтьова пластина тонка і сильно гнеться, потрібна корекція довжини або попереднє зміцнення нігтя, інакше сколів і тріщин не уникнути;
  • Якщо під час сушіння тримати пальці під нахилом, то можуть з’явитися заполимерившиеся напливи;
  • Не можна наносити покриття занадто товстим шаром, воно не просушится, а замість цього з’являться напливи та інші дефекти;
  • Також можуть виникнути проблеми з покриттям, якщо матеріали не належної якості;
  • Якщо не заклеювати кожен з нанесених шарів, відшаровування неминуче.

  Причини чому гель лак не тримається

  kak pokryt nogti gel lakom v domashnikh usloviyakh 49 Як покрити нігті гель лаком в домашніх умовах?

  Процедура нанесення гель-лаку для початківців здається непростий, але насправді, спробувавши кілька разів методом проб і помилок, техніка поліпшується. Часто новачки задають питання про те, чому гель-лак погано тримається, тріскається відстає. Щоб цього не відбувалося, майстри рекомендують уважно і ретельно дотримуватися всі кроки по нанесенню, не упускаючи жодного.

  Гель лак не тримається з ряду причин:

  • Не до кінця видалено старе покриття;
  • Не до кінця видалена кутикула;
  • Ніготь погано знежирений;
  • Пропущений етап нанесення праймера;
  • Ніготь неправильно відшліфований бафом;
  • Нанесений шар занадто товстий;
  • Якісь з шарів не запечатані;
  • Неякісний матеріал, або змішані матеріали різної якості.

  Важливо знати, що на слабких і ламких нігтів гель-лак не тримається. Якщо у вас крихкі, ламкі нігті, необхідно перед початком процедури нанесення гель-лаку в домашніх умовах зміцнити нігті.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради