Холодний коричневий колір волосся. Фото, фарба Естель, Матрикс, Лореаль, як отримати з розтяжкою, мелірування, світло без свого рудого пігменту. Відгуки

Холодні коричневі відтінки волосся зараз перебувають на піку популярності. Це універсальний колір, який підходить майже будь-якого типу зовнішності, так само як образу і стилю.

І тільки йому доступна можливість підкреслити особливості особи, виділяючи гідності. Але акцентується увага і на недоліки, тому від такого фарбування краще відмовитися, якщо вже почали з’являтися перші зморшки.

Які тони відносяться до холодного коричневого?

У холодного коричневого кольору волосся багато тонів. Але всі їх об’єднує 1 характерна особливість – блиск повністю відсутня. Вони матові, тому виглядають просто, стримано.

Ще одна особливість кольору – він не зустрічається у природному вигляді. Якщо заплановано фарбування, то явно проглядається участь стиліста і перукаря. Домогтися природності і натуральності неможливо, такий відтінок виключає цю можливість.

10513a56496ed8e9072098147a0eb296 Холодний коричневий колір волосся. Фото, фарба Естель, Матрикс, Лореаль, як отримати з розтяжкою, мелірування, світло без свого рудого пігменту. Відгуки

Холодний коричневий колір волосся затребуваний в тонах:

 • темно-русий і русявий;
 • полуничний блонд;
 • срібно-коричневий;
 • попелястий;
 • паризький каштан.

Змішування відбувається шляхом додавання відтінків синього, сірого, білого і чорного. Для довідки: до теплим тонам належать червоний, жовтий і помаранчевий.

Кому підходять холодні коричневі відтінки волосся

Холодні кольори волосся слід підбирати власницям характерної зовнішності.

Краще вони виглядають, якщо витримуються параметри:

 • природні блондинки і брюнетки. Добитися ідеального кольору шатенкам або рудим буде складно із-за наявного в складі волосяний кутикули пігменту;
 • зелені або світло-карі очі. Блакитним очам цей колір зовсім не підходить, вони будуть резонувати між собою;
 • світла рожева або біла шкіра. Допускається також невеликий загар, але без блискучої бронзи.

Стилісти рекомендують підбирати відтінок, максимально наближений до рідного.

Допускається зміна на 1-2 тони, не більше. Тоді вдасться досягти ідеального результату і не навантажувати волосся частим фарбуванням, що їх обов’язково зіпсує.

cc5b92ff63bcb7b6e1403c9b8a5e94c3 Холодний коричневий колір волосся. Фото, фарба Естель, Матрикс, Лореаль, як отримати з розтяжкою, мелірування, світло без свого рудого пігменту. ВідгукиНа фото представлені приклади холодного коричневого кольору волосся.

Холодний коричневий підійде всім дівчатам з кольоротипом зовнішності осінь і весна. Зимовим і літнім краще вибирати теплі відтінки, оскільки вони вдало гармоніюють з іншими деталями зовнішнього вигляду.

Як вибрати підходящий відтінок холодного коричневого?

Щоб підібрати відповідний відтінок, потрібно орієнтуватися на особливості зовнішності. Детальніше з рекомендаціями стилістів можна ознайомитися в таблиці.

Відтінок Властивості кольору Кому підійдуть: особливості зовнішності
Блонд Повна відсутність рудого у відтінку. Пасма білі, злегка коричнюваті. Краще використовувати колір, якщо рідні пасма – світлі. Також слід використовувати колір обережніше, якщо ховається вік, адже відтінок буде виділяти вік.
Холодний русявий Зараз знаходиться на піку популярності. Серед перукарів називається «хамелеоном», він змінює тон з темного на світлий (і назад) в залежності від освітлення. Підійде прихильницям природності, оскільки єдиний з усіх відтінків холодного коричневого максимально наближений до натурального.
Шоколад Рідко використовується в чистому вигляді, зазвичай «розбавляється» попелястим. Відмінно виглядає на дівчатах з карими очима і рідними темним волоссям.
Каштановий Унікальний колір, оскільки вимагає змішування фарб. В природі не зустрічається, можна домогтися тільки шляхом фарбування. Якщо виконати процедуру неправильно, у відтінку буде проявлятися червоний. Підійде всім дівчатам. Є універсальним, однаково добре лягає на всі вихідні тони.

Перед нанесенням кольору краще проконсультуватися з фахівцями. Домогтися реального холодного відтінку складно. Найчастіше доводиться змішувати кілька фарб зі знанням пропорцій. Тому в домашніх умовах запланованого результату може і не вийти.

Кращі фарби для волосся холодних коричневих кольорів

Холодний коричневий колір волосся вже тривалий час утримується в лідируючих позиціях модних тенденцій. Тому світові та вітчизняні виробники фарб пропонують різні відтінки, що навіть не потрібно попередньо змішувати. Не всі вони відповідають заявленій якості. Потрібно орієнтуватися на бренд і окремі характеристики кожної пропозиції.

Гарньєр

c12a4991bc550d230a383d250b32b502 Холодний коричневий колір волосся. Фото, фарба Естель, Матрикс, Лореаль, як отримати з розтяжкою, мелірування, світло без свого рудого пігменту. Відгуки

Garnier – світовий бренд. Постачає якісну продукцію, тому розглядається любителями і професіоналами у всіх країнах.

В панелі представлені холодні відтінки:

 • COLOR SENSATION. Відповідні кольори: №910, 111, 101, 7.12, 4.12, 6.12;
 • OLIA. Відповідні кольори: №8.13, 4.15, 6.6+;
 • COLOR AND SHINE №4.15.

Комплектація стандартна:

 • флакон з фарбою 40 мл;
 • флакон з проявником на безводну основі 60 мл;
 • бальзам для догляду після фарбування 10 мл;
 • пара рукавичок;
 • інструкція по використанню.

Garnier вибирають тому, що після використання повністю усувається жовтизна, а ефект після фарбування тримається до 6-8 тижнів.

Лореаль

ab49f51f23884cbbce35ffa6c3153d26 Холодний коричневий колір волосся. Фото, фарба Естель, Матрикс, Лореаль, як отримати з розтяжкою, мелірування, світло без свого рудого пігменту. Відгуки

L’OREAL – виробник зі світовим ім’ям, який характеризується якістю. Основна особливість бренду – виготовлення фарб для волосся переважно з натуральних компонентів.

Тому продукція не псує волосся, кутикулу і цибулини. Морозні відтінки бренду представлені в різноманітності.

Найбільш популярні:

 • «Ультраблонд» №11.13. Холодний бежевий колір підходить власницям світлих пасм. В комплектацію входить: флакони з фарбою і кремом по 60 мл кожен, пакет з бальзамом для посилення кольору (54 мл) і пара рукавичок. Також додається інструкція про використання фарби, часу витримки та особливості. Ціна ~ 600 руб.;
 • «Мадрид» №6.0. Морозний темно-русявий відтінок добре лягає на всі вихідні кольору. В комплектацію входить: флакон з фарбою (40 мл), аплікатор з кремом (80 мл) і тюбик з бальзамом (54 мл). В упаковці також рукавички і інструкція. Ціна ~ 500-600 руб.;
 • «Ріволі» №6.21. Холодне світло-каштановий відтінок з переливами срібла. В комплектації: фарба і аплікатор (по 60 мл кожна), бальзам (54 мл), рукавички та інструкція. Ціна становить близько 550 руб.

Естель

38f0a3f6a77e7df1dca51ab6e97f3f3f Холодний коричневий колір волосся. Фото, фарба Естель, Матрикс, Лореаль, як отримати з розтяжкою, мелірування, світло без свого рудого пігменту. Відгуки

Компанія Estel орієнтується на високу якість. Вся продукція спрямована на усунення жовтизни або прояв зелених тонів, що характерно для холодних кольорів.

На вибір споживачам представлені наступні варіанти:

 • 8/71 – русявий з попелястим переливом (більше срібним);
 • 9/76 – світло-коричневий з відтінками фіолетового;
 • 4/7 – шатен. Є пропозиції для зафарбовування сивини з більш чітким проявом кольору – 4/70;
 • 5/77 – коричневий шатен;
 • 6/77 – інтенсивний коричневий з частками русявого;
 • 7/77 – світло-коричневий русявий.

Вітчизняний виробник майже завжди пропонує стандартну комплектацію: фарба в тюбику і інструкція. Для використання окремо купується оксигент. Ціна — 200-400 руб.

Матрикс

Matrix – виробник, орієнтований переважно на професійне використання. Але просте застосування зробило продукцію цього бренду популярним і серед любителів. При правильному нанесенні, фарба забезпечує рівномірним кольором по всій довжині, а також стійко тримається.

У холодну категорію відносять відтінки:

 • серія ColorSync: SPA, 1А, 4А, 6А, 8А та 10А;
 • серія SOCOLOR.beauty: 1А, 5А, 6А, 7А та 9А.

Комплектація слабка, в неї входить тільки тюбик з барвником (90 мл). Ціна ~ 550-600 руб. окремо потрібно купувати окислювачі, що обійдеться приблизно в 200 руб. Рукавички теж не входять в комплект, але можна використовувати будь-які інші або працювати без них.

Палетт

46ca07fdb3e1b5456e2dad5b3c47f675 Холодний коричневий колір волосся. Фото, фарба Естель, Матрикс, Лореаль, як отримати з розтяжкою, мелірування, світло без свого рудого пігменту. Відгуки

Palette – найпопулярніші фарби для домашнього використання. Володіючи простою інструкцією і повною нешкідливістю, немає певних вимог до нанесення.

Відповідні кольори з палітри:

 • C10;
 • С12;
 • С9;
 • С8;
 • С6.

У комплектацію упаковки входить барвник (50 мл) і емульсія (50 мл). Також виробник комплектує коробку інструкцією та рукавичками. Бальзам не входить, але волосся бажано зволожити після використання фарби. Ціна ~ 200 руб.

Капус

Фарби Kapous характеризуються тим, що крім стійкого фарбування вони також надають щадне і лікуючу дію на волосся. Продукція може використовуватися в салонах краси або будинку. Відповідні відтінки представлені в широкому розмаїтті, і присутні у великій кількості в кожній серії виробника.

Комплектація упаковок слабка, в неї входить тільки фарба в тюбику 100 мл Окислювач купується окремо. Інструкція по застосуванню вказується на упаковці. Рукавички в комплекті відсутні. Ціна ~ 300 руб. (витрати більше, потрібно купувати окислювач, бальзам після фарбування, бажано – маску для зволоження).

Як зробити мелірування в холодних коричневих тонах?

Холодний коричневий колір волосся не підходить жінкам у віці за 45 років, оскільки він додає зайві роки. Але мелірування в таких відтінках здатне забезпечити срібними тонами, і в той же час омолодити зовнішність.

Перевага фарбування в універсальності. Для нього можна використовувати великі і дрібні пасма. Також останнім часом стало модним робити світлими волосся біля коріння, поступово затемнюючи до низу.

3fa77339a91cbb79c021cf27ec33977f Холодний коричневий колір волосся. Фото, фарба Естель, Матрикс, Лореаль, як отримати з розтяжкою, мелірування, світло без свого рудого пігменту. Відгуки

Доступно вибрати мелірування в різних техніках:

 • балаяж. У перекладі з французької мови це слово означає «помсти мітлою». Головний принцип в тому, що майстер починає фарбування пасма знизу, піднімаючи кисть до коріння. Після виконання процедури, пасма не загортаються у фольгу, все відбувається на відкритому повітрі. Завдяки цьому стає перехід натуральним і природним;
 • шатуш. Пасма спочатку начісуються, після чого фарбуються. Система відсутня, тому на голові проявляється чіткий ефект вицвілих волосся;
 • бебилайтс. Така техніка можлива тільки при наявності власних темного волосся. Майстер освітлює безліч дрібних пасом, тому колір неможливо визначити. Присутні як плавні, так і різкі переходи відтінків;
 • омбре. Техніка націлена переважно на кінці волосся. Вони світлішають, а верх залишається темним. Відмінний варіант для безлічі стрижок, але більше підходить довгим волоссям.

Мелірування – складна процедура. Вона повинна виконуватися фахівцями, оскільки в домашніх умовах майже неможливо досягти потрібного результату.

Як зробити розтяжку на волоссі?

Розтяжка – спосіб фарбування, коли кольори поступово змінюються по всій довжині волосся. При цьому переходи можуть бути плавними, майже непомітними, так само як яскравими і екстравагантними. Розтяжка приваблива і тим, що не потрібно впливати на волосся повністю, тому швидше можна їх відновити.

Розтяжка виконується згідно з покроковою інструкцією:

 1. Розводиться окислювач і фарба – готується основа.
 2. Волосся поділяються на горизонтальні проділи, закріплюються шпильками, гумками або іншими аксесуарами.
 3. Фарбування починається з потилиці. Береться локон, під нього вкладається фольга наноситься фарба. Кінці 3-5 см (залежить від загальної довжини волосся) залишають недоторканими. Пасмо закручується у фольгу.
 4. Беруться інші пасма від потиличної до лобової області. Процедура повторюється.
 5. Після нанесення витримується 30-60 хв. Точний час визначається у відповідності з кольором, який планується отримати в результаті.

Щоб відтінок лягав рівномірно, потрібно розтушовувати фарбу рукавичками в кожної пасма, ніби втираючи її у волосся. Після фарбування волосся миють шампунем і кондиціонером. Також можна використовувати маску для зволоження та відновлення.

Як отримати світло-коричневий колір без свого рудого пігменту?

Найчастіше рыжина проявляється у випадках, коли вибирається колір світліше природного. Вона не утворюється відразу, але проступає з часом. Якщо вона з’явилася відразу після фарбування, то процедура була проведена невдало. Щоб усунути дефекти, краще скористатися професійною допомогою.

48167b59082c2b0f012296496a535d7d Холодний коричневий колір волосся. Фото, фарба Естель, Матрикс, Лореаль, як отримати з розтяжкою, мелірування, світло без свого рудого пігменту. Відгуки

Є різні способи боротьби з рудизною:

 • відтіночний шампунь. Його ефект не настільки тривалий, як хотілося б, він становить максимум тиждень. Але негативний вплив на волосся відсутнє, тому спосіб користується популярністю;
 • тоніки. Це спеціалізовані засоби, в основі яких лежать фарби. Вони можуть використовуватися незалежно від фарбування, щоб змінити імідж. Але ними також і усувається рыжина. Ефект тримається довше, ніж від відтінкових шампунів, але спостерігається і шкода, як від будь-яких фарбувальних речовин;
 • освітлення. Спосіб рекомендований у разі, якщо волосся спочатку міцні і неушкоджені. У рамках техніки спочатку виконується додаткове освітлення всіх волосся, і тільки після цього наноситься підсумковий колір. Тоді мінімізується ймовірність прояву свого рудого пігменту;
 • повторне фарбування. Не самий безпечний, але найбільш ефективний спосіб. Якщо волосся сильно пошкоджені після останнього фарбування, його задіяти не можна, оскільки це призведе до пошкодження цибулин.

Якщо потрібно усунути не тільки рыжину, але і колір, то можна скористатися змиванням. Це засіб розщеплює зв’язок між волосом і барвником, поступово усуваючи колір. Якщо ж планується зберегти результат фарбування, такий спосіб не підходить.

Як підтримувати колір і блиск фарбованого волосся?

Холодний коричневий колір на волоссі зберігати складно. Від теплих цей відтінок відрізняється проблисками срібла. Якщо вони змиваються, то ефект відразу втрачається.

0daf22075198f2fffe59ca7bb5183c67 Холодний коричневий колір волосся. Фото, фарба Естель, Матрикс, Лореаль, як отримати з розтяжкою, мелірування, світло без свого рудого пігменту. Відгуки

Є перевірені способи зберегти колір:

 • не можна мити голову протягом 48 год після фарбування. Навіть якщо присутні пігменти на шкірі, краще зберегти волосся в вихідному вигляді, і дозволити красильному речовині щільно вбратися в кутикулу. Тоді подальше миття голови не буде вимивати відтінок, зберігаючи первинний зовнішній вигляд;
 • використовувати шампуні після фарбування. Вони мають зміненою формулою, в склад не входять сульфати. Тому фарба не вимивається;
 • 2 р в тиждень на протязі місяця використовувати маски і гелі, які відновлюють і зволожують пошкоджену структуру волосся. Тоді з’являється природний блиск;
 • не можна відвідувати сауни, басейни або приймати гарячі ванни протягом 2 міс. після фарбування. Хлор і високі температури негативно впливають на колір, сприяють його вимивання;
 • використовувати захисні засоби при виході на вулицю. Особливо погано на фарбоване волосся впливає ультрафіолет. Спеціальні спреї здатні захистити волосся від пошкоджень.

Щоб волосся надовго зберегли холодний коричневий колір, потрібно проводити фарбування в професійних салонах.

Багато майстрів грають з відтінками, змішуючи кілька професійних продуктів. В результаті вдається отримати унікальний тон, який не входить ні в одну палітру виробників. Також важливо користуватися тільки якісними засобами для фарбування. Економія призведе до невдалого результату.

Відео про холодному коричневому кольорі волосся

Як отримати відтінок без свого рудого пігменту:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради