Відгуки про процедуру ультраформер ліфтинг для обличчя

otzyvy pro proceduru ultraformer lifting dlya lica81 Відгуки про процедуру ультраформер ліфтинг для обличчя

 • 2 Показання та протипоказання
 • 3 Користь ультраформер ліфтингу
 • 4 Відгуки лікарів і косметологів
 • 5 Відгуки пацієнтів з фото до і після
 • Більшість зовнішніх вікових змін, з якими стикається людина, успішно коригуються ультразвуком. В першу чергу природні процеси старіння помітні на шкірі обличчя — починають опускатися куточки очей і рота, утворюються носогубні складки, з’являється друге підборіддя, обвисають щоки.

  Суть ультраформер ліфтингу

  Рано чи пізно антивікові крему перестають надавати необхідний ефект, так як більше не здатні проникати глибоко в шкіру, де відбуваються руйнівні процеси. У цьому випадку, щоб призупинити процес старіння, рекомендується підтягнути обличчя і розгладити зморшки ультраформер ліфтингом.

  Ультраформер ліфтинг для обличчя являє собою безпечне малотравматичне лікування і пожвавлення шкіри.

  Тобто, суть ультраформер ліфтингу в тому, щоб відтворити ідеальний овал обличчя і підтягнути обвислі шию. Для проведення косметологічної процедури використовується особливий апарат, що випромінює ультразвукові коливання.

  Ультразвук призводить до таких змін у шарах шкіри:

  • ультраформер ліфтинг впливає на внутрішні епітелії шкіри, нагріває їх і здійснює мікромасаж, який насичує м’язи киснем;
  • звукові хвилі ліфтингу забезпечують глибоку доставку активних компонентів, які допомагають створити нові клітини колагену і еластину;
  • значно підвищується потік крові і лімфи, що сприяє кращій детоксикації шкіри;
  • ультраформер стимулює синтез білка всередині клітин, прискорюючи тим самим обмін речовин, а також відновлюючи пошкоджені епітелії;
  • теплова енергія ультразвуку запускає обмін речовин в організмі, посилює мікроциркуляцію крові, що призводить до усунення жирових відкладень.

  Ефект, одержуваний від ультраформер ліфтингу зіставимо з повноцінною операцією. Навіть з допомогою лазерного і радіочастотного ліфтингу не вийде добитися таких результатів, як ультразвукової процедурою. Даний косметологічний процес підвищує рівень виробництва колагену в дермі і жирових шарах шкіри, в результаті чого провокує оживляють ефект — підтяжку і ущільнення.

  Не варто чекати швидких результатів, так як ефект від процедури наростаючий. Тобто, омолодження тканин буде поступовим, стан шкірного покриву буде поліпшуватися з кожним днем. При щомісячному проведенні обробки, зростання виробництва колагену стане помітнішою. Багато пацієнтки відзначають, що ультразвукове лікування викликає почуття «щільності шкіри», а ефект підтяжки видно відразу після процедури. Процедура володіє відразу двома явними перевагами — не вимагає хірургічного втручання і діє більш ефективно у порівнянні з іншими методами.

  Етапи виконання

  Саму процедуру можна умовно розділити на три етапи. Перший етап «Підготовка», на якому косметолог оцінює стан шкіри і, залежно від цього, вирішує, наскільки глибоко необхідно впливати ультразвуком.

  otzyvy pro proceduru ultraformer lifting dlya lica82 Відгуки про процедуру ультраформер ліфтинг для обличчя Перший етап ультраформер ліфтингу: підготовка

  На другому етапі по всьому шкірному покрову наноситься спеціальний гель. Він сприяє тому, щоб шкіра розслабилася. Завдяки цьому апарат буде легко ковзати по шкірі, а пацієнтка не буде відчувати ніякого дискомфорту.

  otzyvy pro proceduru ultraformer lifting dlya lica83 Відгуки про процедуру ультраформер ліфтинг для обличчя Другий етап ультраформер ліфтингу: нанесення гелю

  На останньому, третьому етапі проводиться безпосередня обробка шкіри. Доктор проводить по шкірі кожної ділянки обличчя спеціальним апаратом, який випромінює ультразвук.

  otzyvy pro proceduru ultraformer lifting dlya lica84 Відгуки про процедуру ультраформер ліфтинг для обличчя Третій етап ультраформер ліфтингу: обробка

  Слід більш детально зупинитися на даному етапі і детальніше описати, як саме діє апарат. На приладі косметолог задає певну глибину, на яку і будуть проникати ультразвукові хвилі. При цьому, сама шкіра не буде потрапляти під їхній вплив, це допоможе захистити зовнішні шари епідермісу від пошкоджень, а також виключить ризики інфікування.

  Після проникнення хвиль, волокна колагену і еластину нагріваються, внаслідок чого відбувається усунення старих тканин. Після їх знищення запускається природний регенераційний процес, що сприяє омолодженню шкіри. Ультразвукові промені проникають на потрібний рівень, змушуючи тим самим волокна еластину і колагену скорочуватися. Дана процедура безболісна і не вимагає використання анестезії.

  Показання та протипоказання

  otzyvy pro proceduru ultraformer lifting dlya lica85 Відгуки про процедуру ультраформер ліфтинг для обличчя

  Найчастіше проводять таку процедуру при прояві будь-яких вікових змін. Однак косметологи радять проводити ультраформер ліфтинг не тільки для зупинення процесу старіння, але і в якості профілактичних заходів.

  Показання до проведення ультраформер ліфтингу:

  • в якості профілактики птозу;
  • при утворенні другого підборіддя;
  • при опущенні куточків очей і рота, а також при провисанні щік і брів;
  • у разі втрати еластичності і пружності шкіри.

  Проводити ультразвукову підтяжку заборонено у таких випадках:

  • наявність травм в зоні обробки;
  • епілепсія;
  • герпес в гострій стадії;
  • гнійні освіти на обличчі;
  • онкологія будь-якій стадії;
  • цукровий діабет;
  • при наявності металевих імплантатів на черепі, за винятком шрифтів і зубних коронок;
  • вагітність і період годування малюка грудьми.

  При наявності шкірних захворювань, проконсультуйтеся з косметологом. Щоб провести косметологічну процедуру, необхідно отримати від лікаря спеціальний дозвіл на проведення ліфтингу.

  Зазначалося, що ця процедура безпечна для здоров’я людини. Проте після її проведення у пацієнток зустрічаються незначні побічні ефекти:

  • Червоність. Вважається нормальною реакцією на ультразвукові хвилі. Як правило, почервоніння з’являється у жінок з тонкою эпидермой. У попередній стан шкіра повернеться через кілька годин після процедури;
  • Дискомфорт. Внаслідок впливу ультразвуку відбувається незначне травмування, що доставляє певні дискомфортні відчуття;
  • Знижується чутливість ділянки, який піддався обробки. Дана побочка характерна для пацієнток з надто чутливим або, наприклад, проблемним шкірним покривом. Через тиждень повертається чутливість і нормалізується.

  Користь ультраформер ліфтингу

  otzyvy pro proceduru ultraformer lifting dlya lica86 Відгуки про процедуру ультраформер ліфтинг для обличчя

  Як вже раніше було зазначено, це абсолютно безпечна і безболісна процедура, яка дозволяє досягти бажаного результату в найкоротші терміни. Одне з головних переваг ультразвукового ліфтингу в тому, що не залишається шрамів, синців, а також відсутня період відновлення.

  Користь ультраформер ліфтингу:

  • усуває дрібні і глибокі зморшки;
  • підтягує шкіру обличчя і шиї;
  • видаляє вугри;
  • проводить ліфтинг комплексу м’язів шиї і підборіддя;
  • усуває другий підборіддя;
  • повертає шкірі тонус і відновлює пружність;
  • позбавляє від брылей.

  Ефект від процедури зберігається протягом 2-3 років, в залежності від вікової категорії, загального стану організму і шкіри. При цьому кількість виконаних процедур нічим не обмежена.

  Проводити ультраформер ліфтинг можна навіть тим, кому протипоказана пластична хірургія.

  Основні плюси ультразвукового омолодження:

  • повністю відсутній період реабілітації;
  • безболісність;
  • глибоке проникнення ультразвуку;
  • поліпшується колір шкіри, моментально складки розгладжуються;
  • здійснюється вироблення важливих для краси і здоров’я шкіри речовин;
  • підвищується пружність, усуваються вугри і зморшки;
  • немає злоякісних побічних ефект.

  Відгуки лікарів і косметологів

  otzyvy pro proceduru ultraformer lifting dlya lica87 Відгуки про процедуру ультраформер ліфтинг для обличчя

  Людмила Дорофєєва, практикуючий косметолог:

  Ультразвуковий ліфтинг — популярний лікування, яке використовують для підтяжки шкіри в області очей, щік і шиї, а також можна поліпшити овал обличчя. Однак варто розуміти, що дана методика омолодження не призведе до тих самих результатів, що і хірургічне втручання. Ультраформем ліфтинг — відмінний варіант для тих, хто не хоче вдаватися до пластичної хірургії для омолодження і підтяжки обличчя. Максимальний результат від косметологічної процедури можна побачити через 2-6 місяців.

  Марк Кірєєв, пластичний хірург:

  Безумовно, кінцевий результат у більшій мірі буде залежати від фізіологічних особливостей кожного пацієнта. Тим не менше, немає ніяких сумнівів в тому, що цей метод дійсно працює. Також я став помічати, що повторні процедури можуть поліпшити результати. Ультразвукові хвилі допомагають побороти ознаки пораненого старіння, але все ж ультраформер ліфтинг ніколи не зможе замінити хірургічну підтяжку обличчя. Якщо ви маєте намір досягти значного результату, рекомендую вдатися до традиційного ліфтінгу. Якщо ж вам необхідна легка підтяжка обличчя, розгладження перших мімічних зморшок і так далі, в цьому випадку УЗ-ліфтинг — найкращий вибір.

  Ірина Булатова, лікар-косметолог:

  Апаратний метод омолодження і підтяжки обличчя користується величезною популярністю серед пацієнтів. На ринку представлена величезна кількість апаратів, здатних скорегувати естетичні недоліки і усунути ознаки старіння. Незважаючи на великий вибір, своїм пацієнтам я завжди раджу вибрати ультраформер ліфтинг. Це по-справжньому диво-машина, здатна буквально повернути пацієнтові молодість. Мій 25-річний досвід показує, що це дійсно самий ефективний і безпечний спосіб омолодження, який не вимагає додаткового відновного періоду.

  Відгуки пацієнтів з фото до і після

  Ультразвукова підтяжка особи проводиться різними апаратами. У Росії найбільш відомий Ultraformer ІІІ. Судячи з численних відгуків, даний апарат вважається одним з найбільш результативних, так як пристрій функціонує з допомогою макро – і мікро – сфокусованого ультразвуку. Завдяки цьому дає можливість вибірково впливати на невеликі ділянки шкіри, охоплюючи тканини на різній глибині. Далі можна ознайомитися з реальними відгуками пацієнток з фото до і після, які на собі випробували ультраформер ліфтинг для омолодження.

  Аліса, 28 років, Санкт-Петербург, журналістка:

  У мене з самого підліткового віку були суттєві проблеми з шкірою обличчя від вугрів залишилися помітні шрами. Намагалася позбутися від них і пілінгом, і лазерної шліфуванням, але жоден з результатів мене не задовольнив. Вони стали дещо менше, але все одно помітні. В черговий раз, коли я залишилась незадоволена результатом, косметолог порадила мені пройти процедуру ультраформер ліфтинг, розповівши про всі її особливості та переваги.

  Звичайно, я не відразу погодилася на проведення процедури, спочатку дуже довго і багато читала в інтернеті, на всяких форумах про даному методі. Через місяці 1,5-2 я все ж вирішила записатися на процедуру. Щоб домогтися бажаного результату мені знадобилося зробити її три рази.

  Я дуже переживала, щоб не було боляче. Безумовно, назвати відчуття під час проведення процедури приємними не можна, однак і особливого дискомфорту вони мені не принесли. Зміни на краще я побачила через 3 тижні. На даний момент пройшло 7 місяців, а шкіра на обличчі з кожним днем стає все краще. Косметолог порекомендувала через рік пройти ще один сеанс в якості профілактики, обов’язково його пройду, тому що відмінний результат, як раз те, чого я так добивалася.

   

  otzyvy pro proceduru ultraformer lifting dlya lica88 Відгуки про процедуру ультраформер ліфтинг для обличчя

  Вероніка, 52 роки, Воронеж, кухар:

  Протягом трьох років ультразвукової ліфтинг став для мене основним способом омолодження. Свій перший косметологічний курс я зробила в 49 років і стала виглядати на 43, я була вражена.

  Якщо під час процедури ваш лікар врахує всі протипоказання, ніяких болючих і неприємних відчуттів не виникне. Після другого-третього сеансу у мене з’явилися почервоніння, які зникли через кілька годин. Набряків у мене ніколи не було, хоча в інших знайомих вони з’являлися, які також швидко зникали.

  Оцінити ефект можна через 3-4 тижні. Шкіра дійсно стає пружною і підтягнутою, вилиці більш виражені, а куточки очей і губ не опускаються. Під час останньої процедури я позбавилася від другого підборіддя, я дуже задоволена. Оточуючі часто роблять компліменти і не вірять, що мені дійсно вже сильно за 40.

  otzyvy pro proceduru ultraformer lifting dlya lica89 Відгуки про процедуру ультраформер ліфтинг для обличчя

  Ольга, 48 років, Казань, перукар

  Розчулюючись зовнішнім виглядом моєї подруги, якій 50 років, я вирішила наслідувати її приклад і зробити ультраформер ліфтинг. У клініці мені надали всю інформацію про процедуру. Після цього лікар вивчив особливості мого обличчя і сказав, що мені знадобиться як мінімум 3 сеансу. Я погодилася, хоча не приховуватиму, що з деяким побоюванням. Адже подрузі, яка старша за мене, сказали, що буде достатньо провести 2 процедури.

  Якщо говорити щодо результату, то він мене задовольнив, хоча я і очікувала більшого. Що стосується самого процесу, то я відчувала біль при зіткненні з апаратом, а також по закінченні процедури було печіння навколо очей. Однак потім мені пояснили з чим це пов’язано. Щоб заощадити гроші, я вирішила зробити одну процедуру, яка буде охоплювати всі проблемні зони. Потрібно було розділити на три етапи, можливо, тоді й ефект був би більшим.

  otzyvy pro proceduru ultraformer lifting dlya lica90 Відгуки про процедуру ультраформер ліфтинг для обличчя

  Тетяна, 34 роки, Підмосков’ї, домогосподарка:

  Я не з тих людей, хто довіряє досягненням сучасної науки і техніки, а також косметології, так як був гіркий досвід невдалих косметологічних процедур. Коли мені мій косметолог порадила звернутися до її колезі, який спеціалізується на ультраформер ліфтинг, я насторожилася. Але все ж вирішила прочитати інформацію щодо даної терапії і дізнатися про її ефективності від тих, хто її вже проходив. У підсумку вирішила спробувати.

  Під час обробки шкіри апаратом я весь час чекала, що ось-ось буде боляче, але все виявилося зовсім навпаки — абсолютно комфортно і безболісно. Єдині неприємні відчуття в роті, коли обробляли щоки. Перший ефект від процедури я помітила десь через місяць. Проте найбільше мене порадувало те, що не було ніяких побічних ефектів, а також ніякого відновного періоду.

  otzyvy pro proceduru ultraformer lifting dlya lica91 Відгуки про процедуру ультраформер ліфтинг для обличчя

  Наталя, 55 років, Москва, піар-менеджер:

  Я завжди слідкувала і доглядала за своєю зовнішністю. І тому, коли мені запропонували новий метод омолодження, я відразу погодилася їм скористатися. Я і раніше вдавалася до процедур по підтягую шкіри, однак, всі вони доставляли дискомфорт. Практично завжди була потрібна анестезія, отже, і реабілітаційний період після них.

  Ультраформер ліфтинг — це зовсім інше. Протягом кількох сеансів я жодного разу не відчула больових відчуттів. Також порадувало відсутність відновного періоду та побічної дії.

  Але щоб оцінити результат потрібно трохи почекати, проте це того варто, так як він найбільш виражений порівняно з іншими процедурами і зберігається досить таки довго. Ультразвуковий ліфтинг носить накопичувальний характер, я з кожним днем спостерігаю все більше і більше позитивних змін. Загалом, я В захваті, і через півроку обов’язково пройду ще одну процедуру в цілях профілактики.

  otzyvy pro proceduru ultraformer lifting dlya lica92 Відгуки про процедуру ультраформер ліфтинг для обличчя

  Ірина, 37 років, Перм, дитячий психолог:

  В першу чергу хочу попередити, що для нетерплячих жінок цей метод омолодження не підходить, так як перший результат можна буде оцінити тільки через 3-4 тижні, не раніше. Я ніколи не думала, що омолоджуючі процедури можуть бути безболісними, без синців і синців, опухлого особи і так далі.

  Для проведення процедури вибирайте надійну, перевірену клініку, а також не соромтеся поцікавитися апаратом, яким буде здійснюватися ліфтинг. Від цього дійсно багато що залежить не тільки ефективність, але і те, які відчуття ви будете відчувати.

  Моя близька подруга зробила собі ліфтинг ультразвуком 3 днями пізніше, ніж я, але в іншій клініці. Я була сильно здивована, коли наші розповіді зовсім не збіглися щодо процедури. У неї сильно опухло обличчя і відчувалися поколювання по всьому обличчю. Я ж закінчила курс і дуже задоволена результатом і своїм зовнішнім виглядом.

  otzyvy pro proceduru ultraformer lifting dlya lica93 Відгуки про процедуру ультраформер ліфтинг для обличчя

  Євдокія, 56 років, Саранськ, вчителька:

  Дуже багато різних омолоджуючих засобів перепробувала — уколи краси, всілякі пілінги, маски, але ефект був мінімальним. Інші процедури вимагали тривалої реабілітації, чого я, у зв’язку зі своєю професією, дозволити не можу.

  Рік тому моя дочка записала мене на ультраформер ліфтинг, про який я абсолютно нічого не знала. Я вже й не сподівалася, що колись досягну бажаного результату. Але підтяжка обличчя і усунення зморшок ультразвуком — це дійсно чудо-технології.

  Будьте готові, що перші 3 тижні ніхто крім вас не побачить ніяких результатів. Зате через місяць-півтора ви не тільки самі будете насолоджуватися собою, ви будете щоденно отримувати масу компліментів.

  otzyvy pro proceduru ultraformer lifting dlya lica94 Відгуки про процедуру ультраформер ліфтинг для обличчя

  Валентина, 52 роки, Краснодар, стоматолог:

  Я часто в молодості чула фразу про те, що краса не вічна, але не замислювалася про неї, поки в 31 рік не помітила в дзеркалі перші зморшки навколо очей і губ. Я завжди намагалася стежити за собою і дотримуватися рекомендацій, які допомагали мені залишатися молодою довше. Але все одно роки беруть своє і від цього нікуди не дітися.

  Від своєї колеги, я дізналася про нової технології омолодження ультраформер ліфтинг. Вона розповіла, що процедура безболісна і безпечна, має мало протипоказань. Я успішно пройшла курс з 5 процедур і ні краплі не шкодую. Це дійсно особливий метод, який допомагає повернути особі молодість. З кожним днем на моєму обличчі випрасуваних зморшок стає все більше. Мені подобається знову відчувати на своєму обличчі пружність. Я задоволена і всім рекомендую!

  otzyvy pro proceduru ultraformer lifting dlya lica95 Відгуки про процедуру ультраформер ліфтинг для обличчя

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради