Татуювання на плечі для дівчат: птахи, тварини, комахи, візерунки, написи, маленькі, круглі, значення та ескізи. Фото кращих тату

Для дівчат однією з найбільш відкритих і заслуговуючих уваги частин тіла є саме плечі. Завдяки татуюванню на цій частині тіла, її можна зробити ще естетичніше і навіть приховати деякі недоліки.

Переваги тату на плечі

Наступні:

 • Плече має округлу, опуклу форму, що робить нанесення тату найбільш зручним.
 • Ця частина тіла часто відкрита, особливо в літній час, завдяки чому можна демонструвати вибраний малюнок.
 • Крім плеча малюнок може зачіпати і найближчі ділянки шкіри: шию, груди і передпліччя.
 • Завдяки тату можна приховати будь-які дефекти шкіри, будь то родимки або післяопераційні шрами.
 • Плече може виступати головним декоративним елементом в образі.
 • Якщо потрібно приховати тату, слід просто вибрати одяг з довгими рукавами.
 • Шкіра плеча дуже повільно піддається старінню – а значить, малюнок буде залишатися незмінним тривалий час.
 • Татуювання на плечі додають дівчині сексуальності.
 • Як підібрати сюжет

  Дівчина повинна хоча б приблизно уявляти якого напрямку повинна бути татуювання на плечі перед відвідуванням майстри тату-салону. Для сюжету не підходять зображення, не підкріплені ніякої емоційної зв’язком. Не варто гнатися і за модними тенденціями, оскільки татуювання робиться на тривалий час, а мода швидко проходить.7a24130dae823a918adc0c6d48179681 Татуювання на плечі для дівчат: птахи, тварини, комахи, візерунки, написи, маленькі, круглі, значення та ескізи. Фото кращих тату

  Варіацій одного й того ж ескізу може бути багато, тому варто проконсультуватися з майстром, який дасть пораду згідно з текстурою шкіри, її кольором та іншими індивідуальними характеристиками.

  Вибираючи татуювання, потрібно враховувати власну індивідуальність.

  Якщо дівчина бажає запам’ятати ім’я коханого хлопця або залишити місце на плечі для популярного музичного виконавця – це необачні ідеї, які закінчаться розчаруванням. Адже виконавець, як і хлопець, можуть змінитися.

  Важливе значення має все те, що підкреслює індивідуальність і викликає емоції. Орієнтуватися необхідно на звички, захоплення, кар’єру і все, що дозволяє відобразити стиль і якості дівчини. Найголовніше – щоб зображення мало сенс для самого носія тату.

  Можна вибрати нейтральні варіанти у чорно-білому кольорі або кольорові. Є 3D татуювання, які дуже ефектно виглядають на плечі. Потрібно пам’ятати, що татуювання залишиться на все життя, відповідно, і її значення не повинно втратити свою значущість.

  Яку зробити татуювання: велику чи маленьку

  Розмір татуювання впливає на кілька аспектів:

 • Ціна. Чим більше тату – тим солідніше буде сума за роботу. Об’ємні малюнки, виконані в різних кольорах з максимальною реалістичністю, коштують дорожче.
 • Больові відчуття. Необхідно враховувати, що тату великого розміру виконується довше і займає багато місця на шкірі, тому доведеться потерпіти.
 • Естетичність. Якщо вибір дівчини упав на малюнок з безліччю чітких деталей, у зменшеному форматі вони будуть не видно. Навпаки, якщо простий ескіз виконаний об’ємно – він стане виглядати безглуздо.
 • Володар тату повинен подумати, наскільки малюнок має виділяти його серед оточуючих і бути помітним. Великі малюнки більше привертають уваги, а дрібні можуть бути помітні тільки вузькому колу осіб.
 • Фауна: птахи і тварини

  Популярними зображеннями для татуювань часто виявляються представники фауни. При цьому у кожного птаха або тварини є свій певний сенс. Умовно ці зображення можна поділити на два види: реально існуючі і міфічні. При цьому сутність обраного способу повинна відображати внутрішній початок дівчини або задати напрямок руху.

  Важливим елементом є те, як саме зображені звірі або птахи:

 • Якщо тварина готуватися до атаки – це символізує лють і безнадія.
 • Летить птах – це прагнення, бажання, в той час як птах у стані спокою – безвихідь.
 • Люта тварина може залучити не тільки увагу оточуючих, але і неприємності в життя носія тату.
 • У культурі багатьох народів як в давні часи, так і по сей день, простежується зв’язок зображень тварин з їх тлумаченням. У різних віруваннях, релігійних течіях і традиціях одне і те ж тварина може означати кардинально протилежне. Важливо, якого дотримується переконання сам володар татуювання.

  Ось кілька популярних ескізів з загальноприйнятими значеннями:

  • дракон. Китайський символ означає шляхетність, магію, силу і мудрість;35586643a55c7b5b41a6af659c75b021 Татуювання на плечі для дівчат: птахи, тварини, комахи, візерунки, написи, маленькі, круглі, значення та ескізи. Фото кращих тату
  • тигр. Це тварина асоціюється з силою, інтелектом і киплячими емоціями;
  • пантера. Уособлює жіноче начало в його неприборканому вигляді. У ній є і жіноча хитрість і прагнення досягти мети;
  • ведмідь. Ще один елемент сили, підкріпленої шляхетністю, хоробрістю та відданістю;
  • лев. Позитивний персонаж, приносить своєму власникові владу і повагу оточуючих. Означає благородство і інтелект;
  • вовк. Позитивний персонаж, якщо тільки не показує зуби. Означає силу, владу і вірність;
  • кіт. Подарує своєму власникові спритність, вміння знаходити контакт з будь-якою людиною, впевненість у своїх силах і симпатію оточуючих;
  • собака. Означає відданість, хоробрість і дружбу;
  • русалка. Може означати як красу, жіночність, так і руйнування – адже за переказами русалками ставали утоплениці;c2600f527a17445f1e80bca252717f3f Татуювання на плечі для дівчат: птахи, тварини, комахи, візерунки, написи, маленькі, круглі, значення та ескізи. Фото кращих тату
  • єдиноріг. У міфології це істота уособлювало чистоту, з’єднання з божественними силами, здоров’ям і красою.

  Кілька популярних птахів:

 • Фенікс. Один із самих гарних знаків. Означає переродження, удачу, безсмертя і досягнення мети.
 • Орел. Уособлює силу, свободу і безстрашність.
 • Голуб. Сприятливий символ, що означає мир, свободу, любов, допомогу.66099d47269932db97a3fa4abfa2c713 Татуювання на плечі для дівчат: птахи, тварини, комахи, візерунки, написи, маленькі, круглі, значення та ескізи. Фото кращих тату
 • Сова. Неоднозначна птах, зображення якої трактується як мудрість і спритність. Але вона також є символом самотності і може бути передвісником біди.
 • Ворона. Обдарує свого власника мудрістю предків і удачею. Але необхідно ретельно вибирати зображення, оскільки та ж птах може означати самотність, страх і зло.
 • Найголовніше у виборі зображення для тату – щоб воно подобалося. Якщо при погляді на ескіз виникають позитивні емоції – татуювання буде пов’язана саме з ними.

  Комахи

  Великий сенс закладений у татуювання з зображеннями комах. Вони є провідниками між людиною і іншими світами. При цьому вигляд і особливості комах можуть говорити про те, чи належать вони до вищого світу або нижчого.3f1a3593332fb2aff4735e194132b179 Татуювання на плечі для дівчат: птахи, тварини, комахи, візерунки, написи, маленькі, круглі, значення та ескізи. Фото кращих тату

  Деякі комахи з крилами: метелики, бабки, бджоли, сонечка та інші відносяться до категорії світла і несуть добро, процвітання і успіх. Бджола часто означає працьовитість, лідерство, мудрість і повну самовіддачу. Іноді має сенс поєднати цей ескіз з квіткою, щоб вийшов повноцінний образ.

  Метелик означає відродження, красу, чистоту душі. Особливо це стосується кольорових об’ємних малюнків. Напрямок польоту завжди повинно бути вгору, що показує прагнення до досконалості.

  Божа корівка символізує чистоту і щирість почуттів, а також зв’язок душі з божественним світлом.

  Зображати її краще всього на якійсь рослині і з закритими крилами, щоб це приносить удачу створення не відлетіло в самий невідповідний момент.

  Якщо необхідно внести в життя більше важливих звершень, досягти яких вдасться з великою легкістю і швидкістю – в цьому допоможе татуювання бабки. Як одне з істот, що живуть на планеті ще до існування динозаврів – воно наділяє своїх власників довголіттям, відродженням, відвагою і швидкістю.5731ec184b64fbe9f34127ac3e4af3ed Татуювання на плечі для дівчат: птахи, тварини, комахи, візерунки, написи, маленькі, круглі, значення та ескізи. Фото кращих тату

  Стародавні єгиптяни, що поклоняються сонцю, у жука скарабее бачили сакральний сенс. Він перекочує гнойові кульки, що схоже на рух сонця по небосхилу. Здатний приносити удачу, щастя і благополуччя.

  Павуки і скорпіони належать до нижчого світу і символізують зло, підступність, обман. Якщо скорпіон є астрологічним знаком власника тату – він принесе удачу. Павук також може уособлювати працьовитість і мудрість всесвіту, якщо він виконаний без ескізів черепа, жертви павука та іншої негативної забарвлення. Зображення пака з павутиною принесе стабільність і процвітання.

  Татуювання на плечі для дівчат слід вибирати, віддаючи перевагу картинок без використання відлякують елементів з яскраво вираженою негативною забарвленням.

  Плазуни

  Однозначного трактування у цих символів немає – все залежить від симпатії до ескізу і особливостей деталей.

  Деякі розшифровки значень:

 • Змія може означати зло і обман, але в той же час захист, влада і спритність.
 • Ящірки символізують мудрість, хитрість і процвітання. При цьому важливий колір зображення: зелений говорить про надійності, стабільності і багатстві. Тому так популярні тату саме з зеленими ящірками.83d8251c9117f1a874b4ce5dbaa7341a Татуювання на плечі для дівчат: птахи, тварини, комахи, візерунки, написи, маленькі, круглі, значення та ескізи. Фото кращих тату
 • Черепахи означають цілеспрямованість, мудрість і родючість.
 • Жаби в багатьох країнах були уособлені з удачею, індивідуальністю і везіння в коханні. У той же час на Русі жабу вважали символом жадібності та пороку.
 • У всіх випадках для позитивної енергетики важливо, щоб зображення істот вибиралися з неядовитой категорії – так вони будуть залучати більше удачі до свого власника.

  Флористика: квіти і трави

  Квіти символізують радість, оновлення, красу, зцілення та кругообіг життя. Важливі колір і категорія квітки. Жовтий означає оптимізм, червоний – пристрасть. Рожевий – ніжність, комфорт, зелений – спокій, добробут. Білий колір уособлює чистоту, синій – силу. Квіти і різні рослини завжди виглядають дуже ефектно і притягують погляди оточуючих.

  6e1a35279c01647fb0594178dfd8520e Татуювання на плечі для дівчат: птахи, тварини, комахи, візерунки, написи, маленькі, круглі, значення та ескізи. Фото кращих татуДуже красиво як татуювання на плечі для дівчат виглядають квіти.

  Значення квітів і трав:

  • роза: любов, краса;
  • лотос: творчість, шанс, оновлення;
  • конюшина: символ удачі;
  • дерева: прагнення, зростання, родючість;
  • сакура: життєвий коло, радість, чистота;
  • орхідея: гармонія, краса, благополуччя.

  Стиль «Блекворк»

  Даний стиль передбачає багато чорних тонів на великих ділянках шкіри. Іноді вони можуть бути розведені червоним або білим кольором. Сюжет включає в себе як абстракцію, так і складні зображення, що включають кілька елементів. Іноді в даному стилі виконують малюнок на всій поверхні плеча.

  Завдяки великим темним ділянкам, з допомогою цього стилю вдало вдається приховувати різні дефекти на тілі або зафарбувати вже існуючу татуювання.

  Виглядає цей стиль дуже ефектно: на темному тлі кидаються в очі чарівні, добре промальовані окремі деталі. За основу можна взяти орнаменти або художню композицію.

  Абстрактні візерунки

  Абстракціонізм включає в себе змішування фарб в хаотичному порядку. Але так здається тільки на перший погляд. Насправді певна послідовність все ж є. Трактування абстрактних візерунків більшою мірою залежить від ставлення до них у самого володаря тату. Оскільки ці візерунки не включають в себе ніякі предмети – трактуватися по категоріям вони не можуть.75b18c88d8790e5249a6b3ae57e0bc39 Татуювання на плечі для дівчат: птахи, тварини, комахи, візерунки, написи, маленькі, круглі, значення та ескізи. Фото кращих тату

  Чим більше позитивних емоцій відчуває дівчина при погляді на такий візерунок – тим ближче він їй по духу. А значить, саме така композиція принесе максимум удачі. Абстракція може включати кілька кольорів, бути акуратною або із закругленими лініями. Часто малюнок входять геометричні фігури або різні символи.

  В основному татуювання в стилі абстракції виконують для прикраси плеча, щоб підкреслити свій неповторний стиль.

  Браслет

  Досить часто зображення браслета зустрічаються на зап’ясті, але нерідко їх виконують і на плечі. Браслет обхоплює його по колу, не сильно виділяючись своїми розмірами. Браслет одночасно прикрашає і несе в собі сакральний зміст.

  Татуювання може включати в себе геометричні фігури, стрічки, візерунки, ієрогліфи, пейзаж та інші елементи. Їх значення розглядається в загальній символіці і часто є додатковими елементами для додання краси і елегантності образу. Браслети, виконані під імітацію дорогих прикрас, несуть в собі цілеспрямованість, влада, багатство і спокуса.a120241bdd99d579e4ab440d47dce0ad Татуювання на плечі для дівчат: птахи, тварини, комахи, візерунки, написи, маленькі, круглі, значення та ескізи. Фото кращих тату

  Якщо ж зображення браслета складається з дроту, кинджалів, цвяхів і інших руйнівних символів – такий малюнок не зможе подарувати своєму власникові позитивну енергетику. Візерунки, які є частими елементами браслетів, мають двоякий сенс. З одного боку вони означають нескінченність буття, переродження, циклічність.

  З іншого боку в них закладений сенс лабіринту, безцільності і безвиході. Елементи серця в браслеті говорять про любов. Характер цієї любові буде залежати від способу виконання. Розбите серце говорить про нещасливе кохання, простромлене стрілою – про зрілої, справжньої, щирої любові. Серце з краплями крові – може означати минуле, світле почуття, яке, на жаль, вже не повернути.

  Браслети з зірками означають благополуччя, успіх і виконання бажання. Зірки – дуже хороший знак у будь-яких татуюваннях. Вони притягують небесне світло, здоров’я і чистоту.

  Мереживо

  Дівчина буде виглядати ще більш жіночно, якщо зробить на плечі подібний малюнок. Така татуювання повинна бути виконана з урахуванням кольору основного тону шкіри. Значення для дівчини – товариськість, доброзичливість, простодушність. А ще така татуювання демонструє бажання зустріти чоловіка, здатного стати «кам’яною стіною».

  Різні елементи, які супроводжують мереживо, більш докладно розкривають характер дівчини. Бантики говорять про дитячій натурі, в якій ховається міцний характер. Мереживо з квітами, особливо з трояндою, вказує на чистоту і сильні почуття.

  Мереживо завжди виглядає дуже красиво і підійде під різні стилі одягу.

  Написи і ієрогліфи

  Крім малюнків не менш популярним видом тату є різні написи і ієрогліфи. Необов’язково їх виконувати мовою, якою розмовляє володар тату, але вони повинні нести в собі інформацію.

  Значення написи укладено саме в смислового навантаження, тому слід дуже ретельно підбирати слова або фрази. Вони повинні відображати життєвий настрій, індивідуальні якості або бажання дівчини. Написи можуть ставитися до будь-якої необхідної сфері: кар’єра, любов, дружба, здоров’я, сім’я, гроші та інше.009749dc637e75ceff1f178cb8abe55a Татуювання на плечі для дівчат: птахи, тварини, комахи, візерунки, написи, маленькі, круглі, значення та ескізи. Фото кращих тату

  Вислови виконуються на латиниці або ієрогліфами – з перекладом чи без нього. Можна навіть поруч помістити невеликий малюнок, що відображає головний сенс сказаного. У більшості випадків написи виконуються в чорному кольорі, але окремі елементи можуть бути кольоровими. Дівчина може сама вибрати шрифт напису, так і її колір.

  Небажано наносити на тіло вислови з поганим змістом або поганим значенням.

  Релігійні символи

  Символи подібних тату можуть ставитися до різних релігійних конфесій. У більшості випадків релігія забороняє їх нанесення на шкіру, але від цього вони не стають менш популярними.

  Ось лише кілька значень релігійних символів:

 • Ангели. Зображення прекрасних ангелів з крилами за спиною або маленьких янголяток є символом захисту, дружби, допомоги, відданості і вищого заступництва. Ангели зі злим оскалом, безликі, безкрилі, б’ються або занепалі – означають втрати, відчай і безпорадність.873a858e1d49466f3838bfb1e4514ec8 Татуювання на плечі для дівчат: птахи, тварини, комахи, візерунки, написи, маленькі, круглі, значення та ескізи. Фото кращих тату
 • Хрести. Символізують нескінченну удосконалення та розвиток.
 • Святі і мученики. Немає однозначного трактування. Для кожної людини свій сенс. У більшості випадків подібні тату говорять про минулі гріхи, які людина не в силах забути або спокутувати, про що просить допомоги у Всевишнього. Зображення святих символізують справедливість, чистоту і захист. Важливо, щоб ці символи були виконані без наруги над зображеннями мучеників. Інакше значення такого зображення – страждання і смерть.
 • Стародавні божества. У багатьох стародавніх державах нанесення атрибутів чи зображень Бога на тіло вважалося дуже важливим ритуалом. Сьогодні такі татуювання несуть у собі мудрість предків і долучають до таємниць минулого. Бажано вибирати добрих богів, щоб вони допомагали людині в його життєвому шляху.
 • Етнічні символи

  Етнічні символи виконуються в основному чорною фарбою з нанесенням ліній, хвиль та інших фігур. Часто зображували небесні світила, природа, тварини, стихії та інші зображення, які є оберегами, талісманами і вісниками удачі і благополуччя.

  Для татуювання з етнічними символами дуже важливо наявність емоційного навантаження, а не тільки виграшне розташування на плечі.

  Не рекомендується дівчатам наносити на тіло символи, значення яких залишається невідомим. Найкраще вивчити культуру країни, до якої належить символ, і зрозуміти його значення. У більшості випадків символи наносилися в якості оберегів.

  Проте одна невірна деталь може змінити значення в протилежну сторону.

  Часто при виборі татуювання дівчини орієнтуються на своїх кумирів: акторів або музичних виконавців. І хоча такі жести цілком зрозумілі, необхідно пам’ятати, що навіть одна і та ж татуювання для різних людей може означати зовсім інше. Щоб зробити правильний вибір, потрібно керуватися тільки власними уподобаннями і не піддаватися скороминущим впливам моди.

  Відео про жіночих татуювання на плечі

  Гарні варіанти татуювань для дівчат:

  Підбірка жіночих татуювань на плечі:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради