Стрижки на пухнасті волосся. Фото спереду і ззаду, для довгих, коротких, середньої довжини, кучеряве, хвилясте волосся, з чубчиком, що не потребують укладання

Хвилясте, кучеряве волосся виглядають ефектно, якщо за ними доглядати. Власницям таких волосся доводиться придумувати, як «приборкати» свої волосся. Якщо грамотно підібрати стрижку, можна економити час на укладання і виглядати ефектно не тільки на фотографіях, а й у житті.

Особливості пухнастих волосся

Кучеряве волосся мають волосяну цибулину у формі коми, завдяки чому волосся безперервно закручується.

Пухка структура кучерявого волосся більш схильна до впливу навколишнього середовища і впливу на волосся:

 • Вологість/сухість повітря;
 • Низькій або високій температурі;
 • Часте використання бігудей, плойок, прасок;
 • Завивки, фарбування.

Часто кучеряве волосся жирні біля коріння і сухі на кінчиках, тому їм потрібен спеціальний догляд:

 • Використовувати шампуні на рослинних компонентах, без парабенів і шкідливих хімічних добавок. При нанесенні шампуню добре масажувати шкіру голови – це посилить кровообіг.
 • Після миття шампунем наносити бальзам;ee6e11456abafdefef123007449c1cca Стрижки на пухнасті волосся. Фото спереду і ззаду, для довгих, коротких, середньої довжини, кучеряве, хвилясте волосся, з чубчиком, що не потребують укладання
 • Раз в 2 тижні користуватися масками.
 • При використанні фенів і прасок наносити на волосся термозахист.
 • Крім того стан волосся напряму залежить від раціону, стану здоров’я людини. Часто переглянувши харчування в сторону правильного і вживання в їжу необхідних вітамінів і мінералів, можна домогтися того, щоб волосся було блискучим і слухняним.

  Для поліпшення виду волосся також бажано скоротити використання фена, плойок і прасок. Легка «кошлатість» і природність зараз в моді.

  Стрижки для довгих пухнастих волосся

  Стрижки на пухнасті волосся (фото варіантів будуть далі в статті), слід підбирати за формою обличчя і кольоротипу зовнішності. Для довгого волосся вибирають зачіски, в основі яких «шаруватість», градуювання, плавне збільшення довжини.

  До популярних стрижок на довгий волосся відносять: аврору, драбинку, рапсодію:

  • Аврору можна описати наступним чином: округла об’ємна маківка і плавний каскад волосся, довжина яких збільшується донизу. У такій зачісці присутній подовжена, вільна чубчик. За рахунок хвилястості волосся і «шаруватості» волосся створюється обсяг.c6b072514c4c743d2e304827e95f7939 Стрижки на пухнасті волосся. Фото спереду і ззаду, для довгих, коротких, середньої довжини, кучеряве, хвилясте волосся, з чубчиком, що не потребують укладання
  • Драбинка — ще один підходящий варіант стрижки на довге кучеряве волосся. У цьому варіанті драбинкою остригаются передні локони, задні залишаються недоторканими. На сильно кучерявих волоссі драбинка буде практично непомітна. Краще зрозуміти, як виглядає стрижка драбинкою, допоможе фото.
  • Каскад схожий на драбинку, але при даному варіанті стрижки волосся у вигляді драбинки остригаются по всій голові (спереду і ззаду). Такий варіант стрижки буде добре виглядати на довгих густих волоссі.
  • Рапсодія схожа на драбинку і каскад. Волосся стрижуться «шарами» по всій голові, але кінчики майже не филируются. Така зачіска буде виглядати об’ємно і акуратно.

  Для додання ефекту стрижці використовують також різні техніки фарбування, підкреслюючи перехід волосся не тільки довжиною, але і кольором. Важливо також при виборі зачіски враховувати форму обличчя: те, що буде красиво виглядати на дівчині з овальним обличчям, може не підійти дівчині з трикутним або округлим обличчям.

  Найпопулярніша зачіска для жінок з довгим хвилястим волоссям – Каскад.

  Стрижки для кучерявого волосся середньої довжини

  Специфіка стрижок на пухнасті волосся приблизно така ж, як і на довгі: каскадне «спадання» волосся. Дівчата з кучерявими середніми волоссям виглядають більш молодо в житті і на фото. Такі зачіски підходять жінкам в будь-якому віці і підкреслюють всі сильні сторони особи.

  При виборі стрижки на середню довжину можна розглянути каскад, каре, боб, shag:

  • Каскадної стрижки властиве поступове зміна довжини по всій голові. Неслухняні кучерики створять обсяг і легкість, ніж прикрасять свою володарку. Каскад можна комбінувати з чілкою або залишити відкритим лоб в залежності від того, як більше йде власниці.
  • Каре – ще один варіант стрижки на середні волосся. Подовжене, стандартне, асиметричне – що вибрати з цього списку залежить від дівчини. Каре – найпопулярніша класична стрижка. Вона являє собою зачіску однакової довжини. Хвилясті волосся додадуть обсяг і шарм будь-якій дівчині. Таку стрижку можна носити як з чубчиком, так і без неї. Жінкам з формою особи трикутник слід задуматися про такий варіант зачіски.50a12d54100ff4cce72ad53ea7ccf929 Стрижки на пухнасті волосся. Фото спереду і ззаду, для довгих, коротких, середньої довжини, кучеряве, хвилясте волосся, з чубчиком, що не потребують укладання
  • Боб – це стрижка для впевнених у собі жінок. Цей вид зачіски зазнавав зміни в різні роки: без чубчика, обсяг зверху за рахунок коротко стриженого потилиці, підкручені кінчики, багатошаровість. В даний час також використовуються всі варіанти боба. Він являє собою коротко обстрижений волосся ззаду і більш довгий спереду. Боб на пишних волоссі виглядає дещо «недбало», що надає образу якусь «загадковість». Такий вид стрижки дозволить виглядати кожен день по-новому.
  • Shag в перекладі «кошлатий» виконується шляхом хаотичною стрижки волосся на різних частинах голови. Безумовно це зачіска для сміливих і готових до кардинальних змін людей.

  Обстригти можна як всю голову, так і в певній частині. Цей вид стрижки повинен виконувати професіонал.

  Виглядати кожен день по-різному допоможуть різні способи укладання:

  • зачес наверх;
  • перекинути локони на одну сторону;
  • використання воску для волосся для додання недбалості і стилю.

  Стрижки на коротке кучеряве волосся

  Коротка стрижка може, як прикрасити дівчину, так і звернути увагу на її недоліки, тому при виборі зачіски слід бути обережною. Дівчатам з кучерявими пухнастим волоссям при виборі короткої стрижки можна розглянути наступні варіанти: пікс, гарсон, фуете.a3a98cc1fbab7cd56efe1ce0a43717df Стрижки на пухнасті волосся. Фото спереду і ззаду, для довгих, коротких, середньої довжини, кучеряве, хвилясте волосся, з чубчиком, що не потребують укладання

  При Пікс коротко стрижеться область шиї і скронь, довгими залишаються волосся на потиличній частині і маківці. Пасма злегка стирчать. Чубчик може бути як довгою, так і дуже скороченою. Зачіска дуже популярна в сучасному світі, вона надає господині шарм і чарівність. Але дівчатам з укрупненими рисами обличчя краще відмовитися від такої зачіски.

  Стрижка гарсон («під хлопчика») незважаючи на свою назву, надає дівчині витонченість. Вона являє собою укорочену стрижку за формою голови. Гарсон може бути класичним, укороченим, подовженим.

  Кучеряве волосся додадуть обсяг даного виду стрижки. Безсумнівною перевагою її є те, що вона не займає багато часу для укладання. Для гарного укладання можна скористатися феном і мусом.e418a04cc3a7abab45f7438e24cb0906 Стрижки на пухнасті волосся. Фото спереду і ззаду, для довгих, коротких, середньої довжини, кучеряве, хвилясте волосся, з чубчиком, що не потребують укладання

  Ще один варіант короткої стрижки на пухнасті волосся – фуете. На відміну від гарсона і піксі, при такій стрижці коротко стрижеться потилична частина, а далі по наростаючій до скронями і шиї. На хвилястих волоссі фуете виглядає найбільш виграшно.

  Незважаючи на те, що для кожного виду стрижки існує певна методика виконання, зачіски з однією назвою можуть виглядати дуже різноманітно.

  Підбір стрижки для кучерявого волосся за формою обличчя

  При виборі стрижки на пухнасті волосся фото і спеціальні програми допоможуть дівчині визначитися з вибором, враховуючи всі особливості особи.

  Але можна обійтися і без цього, звернувшись до грамотного перукаря. Він порадить зачіску виходячи з форми особи. Дівчатам з овальним обличчям підійде будь-яка стрижка будь-якої довжини. Особливо добре будуть виглядати асиметричні зачіски з чубчиком або без. Слід також розглянути гарсон, пікс, боб, каре, каскад або драбинку, аврору.

  При квадратному обличчі потрібно звертати увагу на стрижки, маскуючі широкі вилиці і «важкий» лоб. Підійдуть об’ємні стрижки і градуювання. Піксі, піднесений каре на коротких волоссі, каре, боб, асиметричні стрижки на середні, каскад і аврора на довгому волоссі – ті варіанти зачісок, які будуть прикрашати володарку квадратного особи.d905cd577a87ee60db3619c83185bdd3 Стрижки на пухнасті волосся. Фото спереду і ззаду, для довгих, коротких, середньої довжини, кучеряве, хвилясте волосся, з чубчиком, що не потребують укладання

  Круглолицим дівчатам підійдуть зачіски, які будуть витягувати обличчя і приховувати щоки. Перукарі не рекомендують дівчатам з круглим обличчям коротко стригтися.

  Якщо все ж дівчина зважилася на таку зачіску необхідно звернути увагу на ельфа і деякі види каре. Волосся середньої довжини і довгі – кращий варіант для такого типу особи. Найкращі стрижки для дівчат такого типу – каре, аврора”, “каскад”.

  Дівчатам з формою особи ромб не рекомендується створювати обсяг на маківці, їм краще вибирати зачіски з чубчиком різної форми. В короткому варіанті підійдуть пікс, каре на ніжці, в середньому – асиметричне каре, боб, драбинка, на довгі – каскад, драбинка.

  Особливості укладання кучерявого волосся

  З пухнастим волоссям складно впоратися, вони мають пористу структуру, жорсткі, плутаються, ламкі. Тому догляд за ними повинен бути більш ретельним.

  Для початку потрібно вибрати відповідну зачіску і регулярно зістригати посічені кінчики. При сушінні феном необхідно користуватися спеціальними засобами, а краще відмовитися від фена, праски і віддати перевагу природному сушінню і укладанні. Сушка феном волосся сухими. Спеціальна гребінець з антистатичним покриттям допоможе дбайливого розчісуванні локонів.

  Для укладки краще використовувати спеціальні засоби, які будуть захищати волосся від негативного впливу навколишнього середовища. Необхідно на постійній основі робити домашні маски на основі рослинних компонентів. Для зволоження та відновлення структури волосся слід використовувати спеціальні креми і бальзами. Для фіксації локонів можна придбати мус або лак.

  Надати форму пишним волоссям при короткій стрижці можна за допомогою гребінця або фена. Хвилясте волосся середньої довжини або довгі можна висушити самостійно без використання термоукладочных коштів. На довгому волоссі добре виглядають різні варіації кос і хвостів.

  3c81c94ab48d01918d1f3bb98de20529 Стрижки на пухнасті волосся. Фото спереду і ззаду, для довгих, коротких, середньої довжини, кучеряве, хвилясте волосся, з чубчиком, що не потребують укладанняСтрижки на пухнасті волосся легко укладати в домашніх умовах

  Кучеряве, кучеряве волосся – мрія багатьох жінок. Досить підібрати стрижку, вміти з нею звертатися, «утримувати» в акуратному вигляді, робити укладки на різні заходи. Фото, спеціальні програми або грамотний стиліст допоможуть зробити вибір правильної зачіски.

  Відео про пухнастих волосся

  Пухнасті волосся:

  10 правил догляду за пухнастим волоссям:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради