Способи зав’язування хусток на шиї на пальто, куртку, під сукню покроково

Шийні хустки завжди і добре підходять до будь-якого наряду. Неважливо, якого віку дівчина, який у неї статус – цей маленький елемент одягу допомагає завершити образ. Існує багато способів зав’язування хусток на шиї.

Які хустки підходять для пов’язування на шию?

В сучасних стилях немає обмежень при виборі хустки на шию. Так як є їх різні розміри і форми (квадрат, прямокутник, трикутник), безліч фактур (м’якість, ворсистість), кольорів, то при використанні хустки слід врахувати сезон, стиль, привід (прогулянка, похід у ресторан, офіс).

Є кілька нюансів:

 • якщо відвідуване захід пов’язане зі спортом, то хустка може бути з щільного, грубого матеріалу, яскравих забарвлень;
 • для вечірнього заходу тканина хустки повинна бути елегантною: кашемір, шовк або вовна;
 • до однотонної одязі добре підійдуть кольорові хустки і навпаки, якщо надітий строкатий, яскраве вбрання, то хустку краще вибрати одного кольору без малюнка;
 • колір виробу можна поєднувати не тільки з одягом, але і з макіяжем.

Покрокові способи правильного і красивого зав’язування хусток

Способи зав’язування хусток на шиї різноманітні. У багатьох з них спочатку потрібно надати хустці форму шарфа. Тобто згорнути або присборить його по довжині у вузьку тонку смужку.

Водоспад

Інструкція по зав’язуванню:

 1. Хустка згорнути в неширокий шарфик.
 2. Накинути його зі спини, опустивши кінці вниз попереду. Одна смужка хустки повинна звисати нижче іншого.
 3. Цією смужкою обернути шию ще раз.41d7ff0e03b14e469068f21f8969232f Способи завязування хусток на шиї на пальто, куртку, під сукню покроково
 4. Нижню частину розгорнути.
 5. Один з нижніх кутів заховати в зашморгу на шиї, закривши другу звисає частину хустки. Виходить фігура, схожа на водоспад. Дана форма краще виглядає при використанні великих хусток з щільних і тонких тканин.

Європейська петля

Інструкція по зав’язуванню:

 1. Згорнути хустку трубочкою, потім згорнути навпіл.
 2. Взятися однією рукою за вільні кінці, інший за згин.
 3. Розташувати хустку на шиї.
 4. Кінці попереду просмикнути в петлю і витягнути.

Цей варіант виглядає шикарно з об’ємними в’язаними хустками або хустками з бахромою.

Як у стюардес

Для цього варіанту використовується маленька тонка косинка.

 1. Потрібно щільно обмотати хустку навколо шиї, наскільки дозволяє розмір.
 2. Вивести вперед кінці.
 3. Зав’язати невеликий вузол збоку.

На і під пальто з коміром

Способи зав’язування хусток на шиї на пальто з коміром постійно оновлюються. Будь-яка деталь може зробити один і той же вузол різним, наприклад, використання тканини різної щільності або використання прикрас.

cb8321a93a340746c24e9ba4d407caac Способи завязування хусток на шиї на пальто, куртку, під сукню покроково

На пальто з коміром Під пальто з коміром
Спосіб Який хустку підійде Спосіб Який хустку підійде
Скручування. Потрібно обмотати хустку навколо шиї один раз, перехрестити кінці ззаду. Перекинути їх через плечі вперед і обернути змійкою навколо основної тканини хустки.

Порада: Особливого ефекту можна домогтися з двома хустками різних кольорів. Основний хустку обернути навколо шиї, кінці сховати під нього ж. А цей хустку вже обмотати іншим.

Цей спосіб краще використовувати з хусткою з м’якої тканини. Модно виглядати буде з бахромою. Потрібно скласти з прямокутного або квадратного хустки трикутну косинку і накинути її на шию. Довгий великий кут трикутника знаходиться попереду. Кінці перехрещуються на спині і перекидаються на груди. Кінці зав’язуються красивим вузлом попереду над більшою частиною хустки. Це варіант з вузлом спереду для трикутних косинок. Розмір хустки краще вибрати маленький (50 на 50).
Класичний спосіб. Намет надати прямокутну форму. Скласти його навпіл так, щоб з одного боку вийшов згин, а з іншого – вільно висіли кінці хустки. Накинути ззаду хустку на шию, а попереду просмикнути вільні кінці у петлю Вид буде елегантніше, якщо вибрати щільний в’язаний хустку.

Хусткою, згорнутим у формі шарфа, потрібно обмотати шию спереду назад, повернувши звисаючі кінці на груди. Відтягнути утворився хомут на шиї вниз, перекрутивши його два рази і протягнути спочатку один, а потім другий кінець в отвір, що вийшло. Цей незвичайний варіант можна вибрати для великих, тонких хусток.
Коса. Це різновид класичного способу. Потрібно зав’язати хустку, як представлено в попередньому варіанті. Тепер перевернути петлю і кінці ще раз протягнути через неї. Для даного варіанту підійдуть як об’ємні шовкові хустки, так і хустки з щільних матеріалів.
Стильно. Складений удвічі по горизонталі накинути хустку ззаду на шию. Попереду тільки верхній кінець протягнути через утворився пробіл. Перевернути вийшов вузол і протягнути через нього другий кінець хустки. Сучасніше це виглядає, якщо хустку не затягувати, а злегка накинути на плечі. В даному варіанті краще використовувати хустки великих розмірів, яскравих забарвлень.

Способи зав’язування хусток на шиї під пальто з коміром різні. Можна використовувати також варіанти пов’язки на пальто. Різниця буде в використаної тканини. Під пальто краще не зав’язувати хустки з «важких» матеріалів.

На пальто без коміра

Пальто без коміра дозволяють вибрати будь-який варіант використання хустки. Тут доречні і невеликі косинки, що охоплюють шию щільно, і великі шалі, покривають не тільки плечі, але і верхню частину тулуба.

0e359670adefcdc8eecb20247388efa4 Способи завязування хусток на шиї на пальто, куртку, під сукню покроково

 • Цей спосіб підійде тим, хто не любить труднощі. Хустка обмотується навколо шиї, на спині звисаючі кінці перехрещуються і повертаються вперед. Правий кінець хустки вільно висить, а лівий протягують через петлю один або два рази, так він виявляється зверху. Для такої форми краще вибрати однотонні хустки. Так як малюнок може загубитися.
 • Грайливо. Цей варіант схожий на попередній. Тільки в результаті обидва кінці хустки зав’язуються, потім перехід ховається під тканиною. Вузол можна не ховати. Такий варіант надає легкість образу. Але потрібно бути обережними з хустками з щільної тканини. Їх не завжди вдається зав’язати красиво, і при такому встановленні вони можуть виглядати непривабливо.
 • Накидка. Потрібно хустку великих розмірів. Хустка потрібно згорнути по діагоналі. Накинути на плечі та верхню частину тіла. Один кінець хустки перекинути через протилежне плече назад.

Тепла хустка під шубу

Хустку під шубу вибирається з теплого щільного матеріалу у зв’язку з часом шкарпетки. Хоча з деякими виробами можна використовувати і тонкі хустки. Радиться носити теплу хустку під шубу, а не зверху, так як при останньому варіанті пошкоджується хутро, і шуба може втратити свою красу.

d4dda94d65fb0f701d8def4487e24aa0 Способи завязування хусток на шиї на пальто, куртку, під сукню покроково

 • Для першого способу можна вибрати яскрава квітчаста хустка або хустку контрастний кольором шуби. Хустка згортається по-діагоналі, накидається на плечі, широкий кінець на спині. На грудях один кінець накидається на інший, запахиваясь, і одягається шуба. При глибокому вирізі шуби колір хустки підкреслить її красу.
 • Цей спосіб підійде для хусток з вовни або кашеміру. Потрібно обмотати хустку навколо шиї, скільки дозволяє довжина виробу. Кінець закріпити під цією формою. Краще всього використовувати даний варіант з коротенькими норковими шубками. Так як об’ємні шуби з довгим хутром не будуть поєднуватися з тканиною хустки.
 • Шуба з коміром-стійкою і круглим вирізом горлової частини вимагає особливого способу, щоб не загубилася родзинка вироби. В даному випадку краще використовувати хустку тонший, щоб залишився видно комір. Хустка складається в нешироку смужку, посередині зав’язується вузол, злегка затягується. Потім потрібно розташувати хустку на шиї так, щоб вузол був попереду в центрі шиї. Кінці хустки ззаду перехрещуються, виводяться вперед і просмикуються в цей вузол. При бажанні їх можна залишити так, або сховати.

Французький хустку під куртку

Спеціальний крій хустки і петля з одного краю роблять його особливим і, в той же час, спрощують зав’язування хустки на шиї.

1ee9c815b8d00b4a878073e7af0be1cb Способи завязування хусток на шиї на пальто, куртку, під сукню покроково

Способи зав’язування французького хустки на шию під куртку:

 • Простий варіант. Розташувати хустку на шиї таким чином, щоб вона звисала з одного плеча (можна вибрати плече з будь-якого боку), а основна частина хустки – з іншого. Нижній кінчик хустки протягується в петлю і затягується так, щоб вона була ближче до шиї. Залишилося тільки розправити краю.
 • Елегантний варіант. Косинку розташувати так само, як у першому випадку. Але тепер протягувати через петлю потрібно далекий від неї кут основної частини. При цьому основна частина хустки згортається по діагоналі. В кінці потрібно розправити частина косинки, просмикнутий в петлю, і трохи затягнути вузол.
 • Бант. Французький хустку накидається на плечі, як і в попередніх варіантах. Потім згортається основна частина хустки навпіл, поєднуючи 2 кута. Ці два кути просмикуються через петлю, витягуються і розправляються. Виходить своєрідний бант.
 • Троянда. Спочатку косинка формується в краватку. Для цього шарф-фронтон знову кладе на плечі. За нижній куточок через петлю протягується вся основна частина шарфа. І він набуває форму краватки. Потім звисаюча нижня частина скручується в розу біля самої петлі, і залишився кінчик закріплюється. Варіант – краватка також легко оформляється в красивий шийну хустку. Для цього потрібно просто один з кутів краватки підтягнути і закріпити на потилиці.

Під блузку чи сорочку

Хустка – це аксесуар, який одягається не тільки з верхнім одягом для практичних цілей, але і носиться з блузками, сорочками і елегантними нарядами як прикраса. Певним чином зав’язаний на сорочці шийну хустку може, як надати суворості, так і пом’якшити офісний стиль.

cf8d2e31ff84ca10cf409e847c1f14dc Способи завязування хусток на шиї на пальто, куртку, під сукню покроково

 • Краватка. Згорнутий у вузьку смужку тканини хустку потрібно накинути на шию. Потім завести один кінець за смужку хустки, в утворену петлю протягнути цей кінець. Так з одного боку виходить вузол. Розслабити його злегка, завести другий кінець хустки з протилежного боку і затягнути.
 • Грайливо. Цей спосіб добре буде виглядати з джинсової сорочкою. Спочатку скласти хустку як шарф і накинути на плечі, зав’язати слабкий вузол на рівні другої гудзики. Тепер потрібно перекинути один кінець через інший і, простягнувши його за вузлом на шиї, вивести наверх. Потім нижній кінець також перекрутити з верхнім і знову провести під кожним вузлами. Робити це до тих пір, поки не залишаться короткі кінчики, які можна сховати.

Під сукню

Жінки часто надягають хустку замість намиста і намиста з сукнею.
Ця деталь гардероба освіжить і додасть шику зовнішньому вигляду. Вибір падає на хустки з тонких тканин, таких як шовк, шифон, віскоза.

3bb886764ac900a3f269a3d3ffbcfe15 Способи завязування хусток на шиї на пальто, куртку, під сукню покроковоНа фото показані способи зав’язування хусток на шиї для носіння з сукнею.

 • Прості варіанти. Потрібно скласти хустку великого розміру так, щоб він прийняв форму шарфа. Потім обмотати їм щільно шию спереду назад, кінці перехрестити на потилиці і випустити вперед на плечі. Можна просто накинути хустку на плечі, і перекинути один кінець через протилежне плече.

Тонкий хустку маленького розміру потрібно скласти в невелику смужку по довжині. І просто зав’язати на шиї збоку.

 • Вузли. Спочатку хустці надається форма шарфа, потім робиться вузол посередині. І від цього вузла вже зав’язуються інші з решти всієї довжині. Одягнувши виріб кінцями назад, потрібно просто протягнути перший вузол в останній.

Можна скласти хустку в тонку смужку і зробити сайту на долоню вище з кожного кінця. Потім просто накинути на плечі. Вузли повинні звисати трохи нижче грудей.

2 хустинки у вигляді джгута

Для скручування джгутів завжди використовуються тонкі хустки, так форми виходять елегантніше.

 • Довгому хустці з легкої тканини надається форма шарфа. Потім він складається навпіл. Правою рукою потрібно взятися за згин, а лівою скрутити звисаючі кінці в щільний джгут. Але не до кінця. Хустка накидається на шию. Кінці, скручені в джгут, просмикуються в петлю, що утворилася в правій руці. Не потрібно витягувати їх повністю, а лише частину, щоб вийшла половинка банта.
 • Хустка кидається на шию ззаду, один кінець ще разів обмотується навколо шиї. Потім два звисаючих кінця скручуються. Потрібно протягнути одержаний джгут за частину хустки, обхватывающего шию, вивести знизу, але не до кінця. Виходить петля. У цю петлю протягується кінець джгута, утворюючи квітка.

Ідеї зав’язування хусток з використанням аксесуарів

На сучасних хустках можна зустріти різні прикраси. Це і хутряні вставки, частинки шкіри, коштовне каміння, бісер, намистини, металеві деталі. Деякі з аксесуарів для хусток мають практичне значення. Вони служать не тільки для додання краси, але ще й допомагають закріпити хустку, щоб він не ковзав. До таких помічників відносяться кільця, брошки, затискачі.

b0faf009e489ee8af9a35876bf2eb4a1 Способи завязування хусток на шиї на пальто, куртку, під сукню покроково

 • Брошка/Кільце. Хустка з’єднується по діагоналі, утворюючи трикутник. Потім накидається на плечі, великим кутом назад. Спереду кінці з’єднуються брошкою або просмикуються через кільце на потрібній висоті.
 • Чарівна ґудзик. Для наведеного нижче способу використовується хустку з дуже легкої тканини. Хустка легко накидається на плечі, кінці звисають на однаковій довжині. Ближні кінці хустки захоплюються і просмикуються по черзі, назустріч один одному через обидва отвори гудзики. Виходить накидка з прикрасою посередині.
 • Намисто. Це прикраса дуже добре виглядає як однотонними, так і з кольоровими хустками. Дрібний перли більше підійде до невеликого тонкому хустці. Намистини побільше прикрасять хустки великих розмірів або ж з щільних тканин. Хустка складається по-діагоналі, а потім згортається кілька разів, поки не утвориться своєрідна мотузка. Її слід обмотати навколо застебнутих бус так, щоб кінці хустки були попереду. Кінці можна зав’язати і злегка розправити. А можна сховати під тканиною хустки.
 • Затискач. Береться хустку з легкої тканини великого розміру. Шия обмотується хусткою спереду назад, кінці перехрещуються на потилиці і повертаються вперед. Близькі один до одного кути решт прихватываются і просмикуються затискач. Виходить об’ємний трикутник, красиво прикрашений зажимом в центрі.

Найголовніше – вибираючи спосіб зав’язування хустки на шиї, потрібно керуватися тим, щоб створюваний образ подобався власниці наряду.

Автор: Ann-a

Відео про способи зав’язування хусток на шию

15 способів зав’язування хустки:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради