Зламався ніж у руках: прикмета позитивна або від’ємна, до чого це

Існує безліч прикмет, пов’язаних з речами, якими ми користуємося щодня. Особливе значення наші предки надавали ножу і вважали, що все, що пов’язано з ним обов’язково потрібно розшифровувати. Якщо зламався ніж у руках, прикмета обіцяє щось погане чи хороше в залежності від обставин поломки.

До чого ламається ніж

Ніж, або ножний меч, як називали його наші предки, з’явився в глибині століть і з плином часу багато разів змінював свою форму. У кожної господині є якийсь особливо коханий, з допомогою якого вона творить свої кулінарні шедеври. Що ж буде, згідно з прикметами, якщо ламається ніж у руці:

  • Деякі старі прикмети говорять, що якщо ви придбали новий ножа, то старий може зламатися від образи на господаря.
  • Якщо зламався кухонний ножик в руках, то це сигнал від вищих сил, що енергетична безпека вашого житла порушена. Вам потрібно подумати про його очищення і відновлення позитивної енергетики. Ця прикмета ніколи не проявляється марно.

c082c37366fe7287452b77c10c9b9922 Зламався ніж у руках: прикмета позитивна або відємна, до чого цеЗламаний ніж попереджає про можливу біду, невідомо який, але досить серйозною. Правда, якщо зламану начиння прибрати подалі і не користуватися нею, то можна попередити біду. Так говорить народна прикмета.

Отломался кінчик

Якщо у вас у руках ножа отломался кінчик, то це сигнал долі про те, що у вас з’явилися недоброзичливці. Якісь люди, можливо, навіть кровні родичі, живлять до вас недобрі почуття, заздрять і готують якусь каверзу. Самий кінчик ножика є накопичувачем чорної негативної енергії, і він ламається в тому випадку, якщо вже настільки наповнений, що сталь не витримує.

Вам варто подумати й уважно придивитися до свого оточення: помилковий друг знаходиться поруч з вами.

Розколовся навпіл

Якщо кухонний ножик розколовся навпіл у вас в руках, то прикмета віщує серйозні проблеми в житті. Можливо, з мешканцями будинку станеться нещасний випадок. Іноді прикмета каже, що вас чекає серйозна сварка з кровними родичами.

bd9d9c2d7ccf465488d026c7a288022d Зламався ніж у руках: прикмета позитивна або відємна, до чого цеМожуть з’явитися і проблеми з фінансами, і зі здоров’ям, а також прикмета обіцяє серйозний розлад між господинею й господарем будинку.

Зламалася ручка

Якщо у ножика, яким ви працювали, відламалася дерев’яна ручка, то незабаром ви помиріться з близькою людиною, розлука з якими викликає у вас вкрай негативні почуття.

Може статися і зворотне: якщо ручка відламалася, а клинок порізав вам руку. У цьому випадку вас чекає серйозна сварка з близьким другом або коханим. Якщо ж з рани потекла кров, то сварка відбудеться з кровним родичем.

Чоловік поранився

Врахуйте, що всі подряпини або ранки, нанесені зламаним ножем, несуть певну інформацію про майбутнє.

  • Якщо у вас постраждала права рука, то вам належить надавати допомогу близьким людям. Якщо неприємність сталася з лівою рукою, допомога знадобиться вам.
  • Якщо ви ненароком подряпали великий палець, то доведеться надати серозну фінансову допомогу рідним людям.
  • Якщо ви поранили середній або безіменний палець на лівій руці, то це сигнал долі про те, що ви можете втратити коханого. Якщо ж це сталося з іншою рукою, то це попередження про можливу зраду.
  • Безіменні пальці говорять про становище в суспільстві. Наприклад, правий поранений палець говорить про плітки, які розпускають про вас недоброзичливці.
  • Мізинець відповідає за матеріальне благополуччя і ваше комфортне стан. Пораненный маленький пальчик на правій руці говорить про те, що у вас найближчим часом не буде грошей на бажані покупки. А на лівій руці попереджає про можливу великої фінансової втрати.

Яку небезпеку несе зламаний ніж

Зламаний кухонний ножик, особливо такий, яким ви постійно працювали, – це дуже погана прикмета. Вона попереджає, що над вами і вашою родиною збираються хмари. Але не варто панікувати завчасно. Наші предки знали багато ритуалів, які допомагали їм уникнути біди.

02054208b9b1c6f80fdd9d744a3e7339 Зламався ніж у руках: прикмета позитивна або відємна, до чого цеЯкщо у вас сталася така неприємність, то сходіть у церкву і замовте молебень за здоров’я своє та членів вашої родини, а своєю будинок очистіть від скверни з допомогою воскової церковної свічки.

Як і куди викинути

У давнину від фортеці ножа часто залежало життя людини. Тому до сакрального предмету ставилися особливо дбайливо.

Якщо у вас в руках зламався ніж, то його не слід зберігати в будинку, а краще, за прикметами, закопати під порогом. Якщо ж ви живете в упорядкованій квартирі, то закопайте у дворі в коренях у будь-якого великого дерева. При цьому подумки повторюйте: «Хоч мій ніж зламався, але ніякої біди ні мені, ні моїм близьким не принесе». У цьому випадку уламки стануть надійним захистом від чужого негативу.

Що значить сновидіння про поламаний ножі

Будь-яка зламана річ у сні персоніфікує ваші зруйновані надії і сподівання.

  • Зламаний ніж вказує на швидку неприємність, можливо, ви відчуєте якесь нервове потрясіння через поведінку близьких людей.
  • Якщо ж у сні вас поранили зламаним ножем, то в реальному житті вас чекає довга і важка хвороба.
  • Якщо уві сні відламався кінчик у ножика, то в реальності ви переживете серйозну сварку з найближчими родичами.

Якщо ж хтось дарує вам в сновидінні ніж, то доля попереджає вас про неправильному поведінці з оточуючими людьми. Ви занадто напористі і агресивні, вам слід трохи навчитися тактовності і милосердя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради