Покроковий урок смокі айс для блакитнооких

Смокі айс — найпопулярніший вид вечірнього макіяжу очей. Він підходить для будь-якого типу особи і форми очей, він робить погляд глибше і більш привабливим, а головне — він дуже простий у виконанні і техніку її нанесення зможе освоїти кожна дівчина. У сьогоднішньому уроці ми навчимося робити смокі айс для блакитних очей, який підійде і для сіро-блакитних очей, оскільки буде виконаний в чорному відтінку. До речі зауважимо, що класичний смокі увазі під собою саме цей колір і його градацію.

Почати smoky eyes для блакитних і сіро-блакитних очей варто з нанесення бази під тіні на всю верхню повіку і заїжджаючи трохи на нижню. Вона дозволить тіням не обсипатися під час нанесення і продовжить «життя» макіяжу на кілька годин. Після нанесення бази обведіть очі чорним олівцем як зверху, так і знизу, але при цьому не з’єднуючи лінії в зовнішньому куточку. На цьому етапі важливо простежити за тим, щоб на століттях не було непрокрашенних «зазорів», які згодом зможуть зіпсувати макіяж. Для уникнення цього зробіть більш широку стрілку і прорисуйте межресничное простір на верхньому столітті.

 poshagovyjj urok smoki ajjs dlya goluboglazykh 16 Покроковий урок смокі айс для блакитнооких

Далі уривчастими рухами продовжуємо форму ока до скроні, щоб надати мигдалеподібний або котячий розріз. Потім з’єднуємо з малюнок верхнього століття з нижньою частиною і продовжуємо витягати лінію верхнього століття. Після цього піднімаємо зовнішній куточок і промальовуємо складку століття. Не забуваємо про акуратності і рельєфі очі.

 poshagovyjj urok smoki ajjs dlya goluboglazykh 17 Покроковий урок смокі айс для блакитнооких

Далі кистю для розтушовування тіней починаємо розтушовувати олівець, стежачи за одержуваної формою. Зовнішній куточок ще трохи витягуємо до скроні і стежимо за тим, щоб розтушовування була однорідною і колір не втратив інтенсивність. Якщо це сталося, то просто додаємо пару штрихів на потрібне місце і розтушовуємо далі. Наш смокі вже практично готовий.

 poshagovyjj urok smoki ajjs dlya goluboglazykh 18 Покроковий урок смокі айс для блакитнооких

Цієї ж набираємо пензлем чорні тіні і додаємо їх на олівець. Перед нанесенням тіней обов’язково подуйте на кисть, щоб прибрати надлишки продукту, який міг би обсипатися і зіпсувати нанесений тон. При бажанні для сіро-блакитних очей можна використовувати темно-сірий відтінок. Також, щоб уникнути осипання тіней, наносите їх виключно прихлопывающими рухами, а до нижнього століття прикладіть звичайний листок паперу або картону, щоб все, що впаде з кисті при нанесенні залишалося на них.

 poshagovyjj urok smoki ajjs dlya goluboglazykh 19 Покроковий урок смокі айс для блакитнооких

Також злегка промальовуємо тінями і нижню повіку, розширюючи його у зовнішнього куточка і доводячи лінію до початку очного яблука. Даний трюк дозволить зробити око більше і не перетворити його на суцільний чорний коло. Трохи растушуем результат.

 poshagovyjj urok smoki ajjs dlya goluboglazykh 20 Покроковий урок смокі айс для блакитнооких

Після цього заповнюємо «порожнечі» залишком продукту, але залишаючи внутрішній куточок недоторканим. Для додання додаткової виразності погляду, додамо краплю хайлатера або ж перламутрових тіней під брову і у внутрішній куточок: це додасть макіяжу завершеність і зробить його більш витонченим. Також такий прийом додасть блакитним і сіро-блакитним очам особливу світіння. Як слід растушуем кордону і наносимо туш на верхні і нижні вії.

 poshagovyjj urok smoki ajjs dlya goluboglazykh 21 Покроковий урок смокі айс для блакитнооких

На цьому етапі смокі вже буде вважатися завершеним, але при бажанні, щоб ще більше поглибити погляд і надати йому драматичності, підведемо слизову нижньої повіки чорним олівцем.

Урок смокі айс для блакитних і сіро-блакитних очей ви можете подивитися на цьому відео:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради