Нарощування нігтів дизайни 2020-2021 красиві. Фото новинки, техніки, ідеї

Методики дозволяють нарощувати нігті будь-якої довжини. Що ж до форми, то в 2020 немає ніяких обмежень. В трендах простота і м’якість у дизайні нігтів. Однак, якщо захотілося побачити малюнки на нігтях, блискітки або виконання в якійсь незвичайній техніці – це не забороняється.

У 2020 моді:

 • стрази (інкрустація і обробка);
 • пейзажі;
 • мистецтво;
 • розпис;
 • китайська каліграфія;
 • омбре з переходами;
 • геометричні малюнки.

c5dd8c21b5bf17b87d206f6ed74a3e9a Нарощування нігтів дизайни 2020 2021 красиві. Фото новинки, техніки, ідеїУ статті представлені варіанти модних дизайнів для нарощених нігтів.

Однак класика, як і раніше актуальна для будь-якого випадку і сезону.

Техніки і методи

Кращі матеріали для нарощування – це гель і акрил. Особливої різниці між нарощуванням гелем або акрилом немає, так як у них приблизно однаковий хімічний склад. Головна їх відмінність в тому, що гель сохне за допомогою ультрафіолетової лампи, а акрил висихає без додаткових маніпуляцій.

Акрилові набори для нігтів містять все необхідне для початку роботи і містять докладні інструкції, які допоможуть досягти бажаного результату. Перед використанням необхідно переконатися, що мономер не містить ММА (метилметакрилат) — зубний акрил, який занадто твердий для натурального нігтя. Необхідний EMA – этилметакрилат.

Купуючи витратні матеріали окремо, необхідно придбати такі товари:

 • Тіпси, клей для типс.
 • Манікюрні ножиці для натуральних нігтів.
 • Щипці для видалення нарощених нігтів.
 • Засоби для декорування нігтів (гелі, стрази, блискітки).
 • Акрилові кусачки і пилочки. Звичайні кусачки і пилочки не так ефективні для акрилових нігтів.
 • Акрилова рідина і акрилова пудра. Ці речовини змішуються разом для створення акрилових нігтів. Як вже було сказано, краще триматися подалі від мономерів ММА, використовуйте EMA.
 • Акрилова миска і акрилова пензлик. Потрібні, щоб змішати акрил і нанести його.
 • Праймер для нігтів.

9c1d6981703d38bf35ec57bbe133d620 Нарощування нігтів дизайни 2020 2021 красиві. Фото новинки, техніки, ідеї

Перед нарощуванням необхідно зробити наступні кроки:

 1. Видаляється старий лак для нігтів. Акрил слід наносити на оброблені нігті, тому перед початком роботи видаляється старе засіб. Для зняття лаку використовується безмасляное засіб на основі ацетону. Для видалення акрилу або гелю-лаку, нігті слід змочити в ацетоні.
 2. Підстригаються нігті. Це робиться для того, щоб забезпечити гарну основу для акрилу, підрізають нігті до короткої, керованої довжини. Також пилочкою для нігтів надається форма.
 3. Полірується поверхню нігтів. Рекомендується використовувати м’яку пилочку, щоб зробити поверхню нігтів трохи шорсткою і менш блискучою. Це забезпечує кращу поверхню для акрилу.
 4. Підрізається і відсувається кутикула. Це робиться для того, щоб акрил був приклеєний до нігтям, а не до шкіри. Кутикули легше відсунути назад, коли вони м’які і вологі.
 5. Використовується праймер для нігтів. Праймер видаляє залишилася вологу і масла з нігтів, щоб підготувати їх до акрилу. Цей крок є одним з найважливіших, адже якщо масло залишається на нігтях, акрил не зафіксується.
 6. Після підготовки нігтів, слід докласти тіпси до нігтя і, якщо вона не підходить до форми нігтя, необхідно прибрати зайве. Клей наноситься на форму і на ніготь так, щоб нижній її край був посередині поверхні нігтя. До повного застигання клею повинно пройти 5-10 сек. Найкраще підкоригувати довжину тіпси, коли вона вже знаходиться на нігті.
 7. Потім змішуються акрилові матеріали. Рідкий акрил і пудра додаються в посуд окремо. Перед тим як опустити пензлик у акрил необхідно переконатися, що всі бульбашки зникли. Пензлик очищається від зайвої вологи і занурюється в акрилову пудру – повинен утворитися якийсь «куля».
 8. Акрилова суміш наноситься на нігті. Ніготь вирівнюється до рівної поверхні, переходу між типсой і нігтем бути не повинно, тому більша частина акрилу наноситься між нігтем і самою формою. Другий «кулька» з акрилу наноситься поряд з кутикулою круговими рухами, намагаючись її не зачепити.
 9. Тепер, коли акрил нанесений на всі нігті, слід використовувати пилку для нігтів, щоб надати форму кінчиків і сформувати потрібну довжину. За допомогою буфера необхідно відполірувати поверхню нігтів. Слід використовувати маленьку щітку, щоб видалити зайву пил з нігтя, що утворилася від пилки, щоб надалі це не заважало нанесення лаку.

Потім можна нанести прозорий або кольоровий лак. Його слід наносити на весь ніготь, щоб створити гладку, рівну поверхню.

9d538b5fdb3df3ee14f9fe6e9e6cb431 Нарощування нігтів дизайни 2020 2021 красиві. Фото новинки, техніки, ідеї

 • Кисть слід протерти паперовим рушником. Це необхідно для того, щоб акрил не прилипав до неї. Якщо відразу не вийшло, то можна занурити кисть в рідину для зняття лаку і стерти його до кінця.
 • Щоб уникнути грудок в акрилі, обов’язково слід використовувати маленькі окремі мазки в одному напрямку
 • Якщо на нігтях дуже багато акрилу, то доведеться занадто довго його розподіляти. Працювати з маленькими «кульками» простіше.
 • Якщо акрил наноситься правильно, то повинна бути ніжна лінія. Акриловий кінчик повинен відповідати натурального нігтя.

За нігтями слід стежити, так як приблизно через 2 тижні вони відростуть і необхідно буде або повторно нанести акрил, або видалити його з нігтів.

Якщо нігті виглядають хворими – не можна наносити акрил. Їх стан погіршиться, якщо акрил буде нанесений на хворі нігті.

Ідеї для однотонного манікюру

У 2020 в моді пастельні і тілесні відтінки. Але це не означає, що грамотне використання інших кольорів забороняється. Цей дизайн не можна розглядати як «нафарбовані одним кольором нігті». Можна використовувати гель-лак або шелак. Для додання нігтям розкішного вигляду, можна виконати манікюр прозорим лаком на матовій основі.

Якщо є бажання прикрасити монохромний дизайн, то варто вдатися до допомоги бісеру або гліттера. Краще всього використовувати цей підхід при створенні вечірнього та святкового нейл-арту.

8c8e4b718e20e187977e0d7b5de20434 Нарощування нігтів дизайни 2020 2021 красиві. Фото новинки, техніки, ідеї

Для отримання найкращого ефекту однотонний манікюр можна і потрібно поєднувати з іншими видами дизайну нігтів. Так само шикарно виглядає контрастна комбінація тонів. З цим типом дизайну можна робити що завгодно, головне не втратити його основну ідею – однотонність.

Варіанти в різних відтінках

Нарощування нігтів, дизайн якого містять різні відтінки, допоможе доповнити образ. Однак, важливо пам’ятати, що необхідно дотримуватись гармонію в комбінуванні квітів. У цьому допоможуть правила кольору.

Монохромна комбінація

Цей тип комбінації заснований на виборі декількох відтінків однієї колірної гами. Відтінки не повинні зливатися один з одним, так і суперечити. Щоб комбінація була найбільш вдала, варто використовувати тільки поєднання темних і чи тільки світлих тонів одного і того ж відтінку.

Ахромная комбінація

Поєднання білого, чорного та відтінків сірого – це ахромная комбінація, так як це нейтральні кольори, які прекрасно поєднуються. Чорний колір можна використовувати як основу для незліченної кількості ахроматичних комбінацій – до нього підійде безліч темних відтінків інших кольорів. Слід пам’ятати, що і монохромні кольори будуть виглядати яскравіше поруч з ахромными.

Компліментарна комбінація

В цій комбінації використовуються поєднання самодостатніх по своїй суті квітів. Кольори утворюють протилежні пари в палітрі, наприклад, червоний-зелений або синій-оранжевий, які б чудово виглядали і в повній самоті, завдяки сусідству будуть доповнять один одного і створювати образ, що запам’ятовується.

2866937a04b5f762784074b60ade2b06 Нарощування нігтів дизайни 2020 2021 красиві. Фото новинки, техніки, ідеї

Важливо пам’ятати, потрібно використовувати різні відтінки однієї тональності, наприклад, тільки темні або тільки ніжні.

Споріднена комбінація

Полягає у поєднанні відтінків-сусідів по колірній палітрі. Це протилежність компліментарною комбінації. Замість різкого контрасту буде отримано м’яке поєднання, наприклад, варто спробувати з’єднати синій з фіолетовим або жовтий з зеленим.

Матовий манікюр

Одноколірний матовий манікюр – це класика. Ідеально підходить до будь-якого образу, роблячи його завершеним і може використовуватися при будь-якій довжині нігтів, так як візуально витягує їх. Якщо раніше цей дизайн обмежувався темними відтінками, то у 2020 році можна вибрати будь-який колір.

Нарощування нігтів з матовим дизайном і малюнком буде хорошим поєднанням. Сьогодні в тренді геометричний малюнок. Головне при цьому – орієнтуватися на довжину нігтів і пам’ятати про гармонію кольорів, в яких буде виконаний дизайн.

Матовий манікюр в поєднанні з глянцем – дуже вдалий вибір, відповідний трендам. Переважають темні кольори.

Існують три категорії:

 • френч;
 • геометрія;
 • матовий манікюр з елементами глянцю.

c5f05d274b98e583d5fc8280565e4897 Нарощування нігтів дизайни 2020 2021 красиві. Фото новинки, техніки, ідеї

Припустимі експерименти з формою, кольором і змістом всіх елементів у названих категоріях – наприклад, з формою френча. Стрази на матовому тлі виглядають ефектніше, ніж на глянці. Що і пояснює популярність використання цього дизайну у вечірніх образах. Окремі камені можуть бути присутніми на всіх нігтях. Але великі композиції рекомендується розташовувати не більше ніж на 2.

Якщо ж зупинитися на маленьких камінцях, то прикраса окремими стразами кожного нігтя буде доречно і в повсякденному образі. Слід пам’ятати, використовуючи ефект розбитого скла, блискітки, конфетті або френч, при оформленні потрібно керуватися тим же принципом що і зі стразами – не більше 2 нігтів.

Варіанти з візерунками та малюнками

Нарощування нігтів, дизайн якого містять в собі малюнки, не є нововведенням. Вперше малюнки на нігті стали наносити ще до нашої ери. В тренді 2020 року присутні контрастні малюнки. Однак слід пам’ятати, що їх основа – м’які, пастельні тони. Однак, якщо манікюр буде тематичним, то обмежень немає – головне знати міру.

Варто відзначити універсальність мереживного манікюру, який можна використовувати для повсякденного і святкового образу. Основа може бути будь-яка, сам же візерунок варто нанести або контрастним лаком, або одним з відтінків фону. Щоб підкреслити ефектність дизайну, можна додати стрази або блискітки.

77b67f60114cde6e12ce2669c2e0062e Нарощування нігтів дизайни 2020 2021 красиві. Фото новинки, техніки, ідеї

Актуальний і геометричний візерунок. Принципи нанесення у нього такі ж, як і у мереживного – контраст або відтінки фону. Омбре все ще в моді, для більшого ефекту варто доповнити його зображеннями квітів, паєтками або стразами.

Так само варто пам’ятати про те, що омбре буває як горизонтальним, так і вертикальним. І, звичайно, можна об’єднати, наприклад, подвійні і геометричний візерунок, щоб отримати запам’ятовується і яскравий дизайн.

Ідеї з декором

Нарощування нігтів, дизайн якого нерозривно пов’язаний з декором, поєднує в собі безліч різних елементів, зазначених у таблиці.

Елемент декору Опис
Бульонки Маленькі пластикові/металеві намистини, які легко впишуться в будь-який дизайн. Ними на нігтях викладають візерунки або ж суцільно покривають весь ніготь. Вони універсальні – тримаються довгий час, клеяться на гель-лак.
Втирка для нігтів Цей порошок наноситься на липкий шар гелю або гель-лаку, що дозволяє надати поверхні нігтя ефект дзеркала або сяйва перлів.
Гліттер Сухий (пудра) – наноситься на нігті одним шаром або за допомогою трафаретів. Рідкий (з блискітками по 1-2 мм) – наноситься на нігті як звичайний лак.
Камифубуки Вироблене з полімерів і фольги конфетті різних форм, розмірів і кольорів, яке чудово виглядає на нігтях будь-яких і тримається довгий час – допоможе урізноманітнити образ.
Наклейки на нігті Широкий асортимент наклейок дозволить урізноманітнити дизайн як китайської розписом, так і елементами анімалізму.
Стрази Це класика. Але варто витратити трохи часу і створити оригінальну композицію, яка, будучи закріпленою гель-лаком, допоможе урізноманітнити манікюр.
Стемпинг Не вимагає спеціальних навичок техніка, коли за допомогою силіконової друку на поверхню нігтя переноситься малюнок. Для виконань використовується спеціальний гель-лак з високим вмістом пігменту, що дозволяє отримати чітке зображення навіть найменших елементів.
«Металевий» дизайн фольгою Рулони або стікери з фольги допоможуть привнести блиск в образ, що говорить про те, що цей манікюр відмінно підійде до яскравого дизайну. Фольга може бути як відривний, так і переказний, як глянсовою, так і тисненою, кольоровий або однотонною, з візерунками або без них. Легко кріпиться на лак.
Пластівці Юкі Якщо хочеться, щоб нігті «сяяли», то варто використовувати ці пластівці, нагадують слюду. Наносити можна на будь-гель-лаки, можна втирати, а можна напилювати – як більше підходить.

Модні тенденції в 2020 році

Нарощування нігтів, дизайн якого в 2020 році запам’яталися кількома трендами, може бути представлена наступними варіантами:

 • Мигдалеподібні нігті. Ця форма серед найбільш зручних і витончених, тому вона в трендах 2020.
 • Довгі гострі нігті. Довгі гострі нігті теж залишаються в моді.
 • Короткі нігті. В трендах природні короткі нігті овальної форми. Особливо гарні з яскравими лаками.
 • Нігті середньої довжини. Ця форма є ідеальним полотнищем для творчості, тому як дає необхідне місце для експериментів з різними техніками.
 • Блискучі нігті. У цьому дизайні сплетені кілька тенденцій. Присутня глибина кольору і блиск.
 • Мінімалістична графіка. Мінімалістичний дизайн ідеально поєднується з трендом, використовуючи мінімум кольорів і косі лінії.
 • Написи. В трендах самовираження через написи на нігтях. Написати можна все – ініціали, ім’я вихованця або улюблений бренд.
 • Однотонний манікюр. Класичний дизайн став яскравим, пішовши від сірих буденних відтінків.

bf6c2847c515ff57e61982f44425b4ca Нарощування нігтів дизайни 2020 2021 красиві. Фото новинки, техніки, ідеї

 • Омбре. У моді сміливі дизайни з насиченими кольорами і переходами.
 • Французький манікюр. Популярність цього стилю базується на легкому застосуванні будинку і елегантності.
 • Інкрустований перлами нігті. У 2020 тренди повернулася мода на використання перлів прикрашання нігтів, для додання образу романтичності.
 • Елементи декору. Декор нігтів дозволяє використовувати різні елементи і незмінно привертає до себе увагу.

У 2020 році немає якогось лідируючого модного тренду в дизайнах нарощування нігтів. Причому будь-яку ідею, яка виникла після ознайомлення зі статтею можна втілити будинку. Варто поекспериментувати (в межах розумного) і спробувати кожен з описаних варіантів, для того щоб знайти найбільш підходящі.

Наприклад, напередодні наступаючого 2020-го року металевої щури, варто згадати про те, що щасливими квітами цього року будуть синій, зелений і золотий. А значить дизайн святкових нігтів, в який би не був варіант його виконання повинен містити хоча б один з цих кольорів.

Головне, необхідно пам’ятати, що який би дизайн не був обраний, він повинен підкреслювати настрій, індивідуальність і поєднуватися з образом.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради