Прозорий манікюр з блискітками на короткі, довгі нігті, кінчиках. Фото

Сьогодні на зміну прозорому манікюру з 80-х прийшли дизайни з камуфлирующей базою або нарощування прозорими конструирующими матеріалами. Манікюр декорується блискітками різного кольору або стильним декором – камифубиками (конфетті блискучі).

Поєднання прозорих ділянок з малюнками та глітером дозволяє створити ніжні та романтичні дизайни, які доречні в будь-який час року.

Загальні рекомендації

Прозорий манікюр з блискітками цілком можна виконати самостійно. Красиві і елегантні дизайни виходять з використанням прозорих гелів для нарощування нігтів. Вони дозволяють створювати ефекти абсолютно прозорого скла і забезпечують твердість ослабленою нігтьовій пластині.

Якщо в колекції робочих матеріалів майстра присутній прозорий гель, можна робити акваріумні дизайни з блискітками або нарощування будь-якої довжини прозорого вільного краю. Як правило, такі техніки використовують любительки довгих нігтів форми «балерина» або «стилет».

Трендом 2019-20 рр. вважається використання довгих нігтів у формі «сучасний мигдаль» (звужений вільний край, який виходить опилом з класичної форми мигдаль).

09d66646ec8ebf122443ae68382d0c22 Прозорий манікюр з блискітками на короткі, довгі нігті, кінчиках. Фото

Для ніжних прозорих манікюру сучасні майстри використовують непигментированные камуфлирующие бази з блискітками.

Виробники випускають такі матеріали в різних пастельних відтінках. Вони також змішуються самостійно в домашніх умовах.

Для цього необхідно вибрати щільну прозору базу і улюблений гліттер.

Заміс здійснюється на панелі або в неглибокій ємності (коли блискуче покриття наноситься на всі пальці рук).

Саморобні матеріали вимагають більш тривалого просушування в ЛІД лампі – 60 сек. Добре зберігаються в закритій ємності, без попадання світла, до наступного застосування.

При використанні блискіток будь-якого розміру поверх базового шару, потрібно вирівнювання нігтя двома шарами топового гелю.

У таких варіантах майстри рекомендують після першого нанесення топа і просушування, обробити ніготь м’яким бафом (видалити стирчать ребра у деяких блискіток). Потім перекрити дизайн другим шаром топа. Така техніка, крім гарного зовнішнього вигляду, забезпечує тривалу експлуатацію без відшарування.

Техніки і методи

Для створення дизайну необхідно вибрати загальне колірне рішення манікюру. Яким кольором будуть покриті нігті без декору (це може бути декілька кольорів). Потім побудувати схему пошарового виконання дизайну. Для складних декоративних композицій використовується трохи технік одночасно.

3377ee1025c71085a196db7da4167bbf Прозорий манікюр з блискітками на короткі, довгі нігті, кінчиках. ФотоНа фото наведені приклади прозорого манікюру з блискітками.

Які прийоми використовуються для самостійного створення дизайнів:

Назва Опис Інструменти і матеріали
Французький манікюр в стилі «бебибуммер» На прозорий або світлий шар покриття за допомогою аерографа або кисті для аэропуфинга на вільний край нігтя наноситься щільний кольоровий гель-лак з м’яким градієнтним переходом. Апарат для аерографії або спеціальна кисть (кулька з поролону на довгій ручці), кольорові гель-лаки, прозора або камуфлюється база.
Акваріумний дизайн На однотонне покриття пастельного відтінку, згідно з задумом дизайну, викладаються блискітки і перекриваються зверху шаром густого бази або конструирующего гелю (зручно використовувати верхні форми для перекриття блискучого шару). Однотонний гель-лак, декор, каучукова база або будівельний гель для нарощування, верхні форми, плоска кисть для викладення матеріалу.
Розтяжка блискітками На однотонний кольоровий шар наноситься тонке покриття бази, і «по мокрому» викладаються блискітки, які тонкою кистю розтягуються до вільного краю. Гліттер, кольоровий гель-лак, тонка кисть для малювання, базовий і топовий гель.
Пінний дизайн На вкритому лаком і блискітками нігті за допомогою мильної піни створюється рельєф у вигляді бульбашок. Однотонний гель-лак, мильна піна, баф, базовий і фінішний гель.
Вензелі На прозорій поверхні тонкої пензлем малюються вензельные конструкції у лунки нігтя або смугою біля бічного краю. Біла гель-фарба, кольоровий гель-лак, тонка кисть з штучним ворсом для вензелів.

Частина технік застосовується для створення фону. Наприклад, градієнт в стилі «бебибуммер» поверх прикрашається промальовуванням вензелів або стемпингом.

Ідеї для однотонного манікюру

Прозорий манікюр з блискітками виконується на однотонному кольоровому покритті. Для збереження ефекту прозорості рекомендується вибирати непигментированные камуфлирующие бази світлих пастельних тонів.

Варіанти застосування прозорого шару в однотонних дизайнах:

 • нанести кольорове покриття на ніготь, декорувати його блискітками і перекрити 2 фінішними шарами;
 • на ніготь, оброблений праймером, викласти шар декоративної бази з блискітками і покрити зверху фінішним шаром;
 • на натуральний ніготь, на прозорий шар бази викласти гліттер і перекрити зверху шаром безбарвного конструирующего гелю;
 • створити прозорий шар (без декору) з допомогою верхніх форм — «ефект скла».

d438a1a7d7e5ba85fa91b5358aa149c0 Прозорий манікюр з блискітками на короткі, довгі нігті, кінчиках. Фото

Як створити акваріумний дизайн з блискітками:

 • На ніготь після манікюру наноситься покриття світлим кольоровим гель-лаком.
 • Після просушування кольорового покриття, що наноситься шар прозорої бази, на який викладаються блискітки, камифубуки, пластівці Юки. Після завершення викладки, ніготь просушується в лампі, 60 сек.
 • Зверху, в зоні апекса, встановлюється крапля густого полімерного матеріалу (каучукової бази або будівельного гелю), яка тонкою кистю розподіляється над блискітками. Крапля розпливається в товстий шар, завдання якого покрити весь гліттер. Створюється як би «скляна вітрина», під якою знаходяться блискітки. Такі дизайни відрізняються гарною довговічністю і практичністю.

Щоб багатошарова конструкція добре трималася, рекомендується просушувати верхні шари по 120 сек (для ламп потужністю менше 48 Вт).

Майстри рекомендують, щоб поверхня нігтя була гладкою і не вимагала обробки пилкою, використовувати для акваріумного дизайну верхні форми. У цьому випадку опіл, проводять тільки в зоні кутикули та бокових валиків. Використання верхніх форм забезпечить надійне покриття для товстого шару гліттера і необхідну прозорість, яка дасть можливість милуватися блиском.

Якщо робити верхній прозорий шар за допомогою тонкої кисті, потрібно викладати більш товстий шар полімерного матеріалу, в розрахунку на подальше опил. В кінці створення дизайну ніготь обробляють м’яким бафом по всій площині.

Варіанти в різних відтінках

Прозорий манікюр з блискітками часто виконується на різнобарвному тлі.

Для створення таких дизайнів існує декілька технік:

 • на натуральному ноготе створюється кольорова абстракція з блискітками, поверх наноситься щільний шар прозорого конструирующего гелю, на якому арт-пастами промальовуються кольорові елементи;
 • на поверхні нігтя виконується кольоровий фон, поверх якого наноситься блискітки і шар каучукового топа.

797e9e29b9fbf48a183ca92f6477b9c9 Прозорий манікюр з блискітками на короткі, довгі нігті, кінчиках. Фото

Майстер-клас по створенню прозорого дизайну з елементами френча:

 • На ніготь, після манікюру та праймера, тонким шаром наноситься базове покриття. База може бути прозорою каучукової або кольоровий камуфлирующей. Необхідно просушити ЛІД лампі 30 сек.
 • На вільний край нігтя, вибраним кольором малюють геометричну посмішку. Наприклад, білим кольором промальовується скошена трикутна «лінія посмішки».
 • Тонку кисть для малювання вмочити в краплю топа і опустити в ємність з глітером. Блискітки прилипнуть до кисті, і їх буде зручно розподілити по нігтю в потрібному місці.
 • Блискітки розташовуються в зоні, яка визначена під них за задумом дизайну. Потім композиція просушується в лампі 60 сек.
 • На ніготь з дизайном наноситься перший шар топа, який просушується 30 сек. в лампі.
 • Щоб забезпечити кінцевого результату гладку зовнішню поверхню, потрібно пройтися м’яким бафом (240-280 грит) по нігтю, зашлифовывая виступаючі краї блискіток. Особливо ретельно обробляється торець нігтя (при розташуванні блискіток у вільного краю їх не повинно бути на торці інакше це призведе до сколів).
 • Необхідно нанести другий шар фінішного гелю, з просушуванням в лампі 30 сек.

В дизайнах з геометричним френчем на прозорому тлі майстри часто використовують промальовування арт-пастами поверх фінішного покриття. Цей матеріал не вимагає подальшого перекриття і забезпечує об’ємні візерунки. Найчастіше прорисовують вензелі і флористику.

Ще один популярний дизайн – імітація структури каменю. Його можна виконати напівпрозорими пастельними гель-лаками, як фон під нанесення блискіток або камифубиков.

Прості візерунки і малюнки

Прозоре покриття з нанесеним малюнком – тренд сезону 2019-2020 рр. Малюнки виконуються в стилі мінімалізму. Інструмент для малювання — тонка кисть з штучним ворсом.

Для прорісовок використовують гель-фарбу без залишкової липкості або густі арт-пасти. Малюнки, виконані цими матеріалами, не потребують покритті фінішем. Їх необхідно сушити в лампі не менше 60 сек, щоб шар пігментованою фарби просох на всю глибину.

c70d78ae92cf7568af53ad87a2b89026 Прозорий манікюр з блискітками на короткі, довгі нігті, кінчиках. Фото

Популярні візерунки в тонких лініях для прозорих дизайнів:

 • геометричні композиції;
 • флористика – квіти або листя;
 • паралельні лінії з точками, які виконуються дотсом;
 • вензельные конструкції;
 • сніжинки у новорічній тематиці.

В якості фонового покриття можна використовувати напівпрозорі пастельні гель-лаки. На них контрастно виглядають малюнки чорним і білим кольором. Якщо немає навичок у малюванні тонких ліній, можна використовувати спеціальні однотонні слайдери. На картонному підставі друкуються квіти або геометрія тонкими чорними або білими лініями.

Після розмочування малюнка у воді, його переносять за допомогою пінцета на ніготь. Майстри рекомендують, щоб слайдер добре тримався, пройтися по краю плівки з малюнком на нігті праймером. Після його висихання проводять перекриття нігтя 2 шарами топа.

Ідеї з декором для новачків

Прозорий манікюр з блискітками виглядає ніжно і урочисто. Такий дизайн підійде як для свят, так і в якості офісного манікюру. Відмінність дизайнів полягає у великій кількості блискіток і прорісовок.

Варіанти блискучого декору:

 • дрібний, кольоровий гліттер в порошку, упаковується в маленькі пакетики або пластикові банки;
 • камифубики – конфетті блискучі круглої чи багатокутної форми, бувають різного кольору або голографічні;
 • пластівці Юки – наносяться як тонка слюда або втираються спонжем як металева втирка;
 • фольга для друку – прикладаючи і різко відриваючи її від липкого шару нігтя, можна отримати блискучі відбитки у вигляді хмари з блискіток.

3aa7b7b3e9cb84317fba104feffc8249 Прозорий манікюр з блискітками на короткі, довгі нігті, кінчиках. Фото

Популярними дизайнами сезону 2019-2020 рр. вважається декорування нігтів градієнтом з блискіток або камифубиками.

Як виконати градієнтний перехід блискітками від торця до лунки нігтя:

 • На ніготь після манікюру наноситься шар камуфлирующей бази, і просушується в лампі 30 сек.
 • На палітру викласти краплю густого топа, в яку втручається гліттер. Тонким пензлем блискітки переносяться на поверхню нігтя.
 • Топ з блискітками наноситься на вільний край нігтя товстим шаром. Пензлик витирається про серветку з знежирювачем і сухим ворсом блискітки розподіляються до кутикули.
 • Необхідно прагнути до плавного розподілу гліттера, коли найвища щільність розташована на краю нігтя, а до кутикули дотягуються окремі блискітки.
 • Коли зовнішній вигляд блискучого градієнта задовольняє клієнта, майстер відправляє руку з дизайном в лампу на 30 сек.
 • Потім дизайн перекривається двома шарами топа, кожен з яких просушується окремо. На просушування виділяють по 30 сек.

Для декорування блискучими камифубиками вибирають конфетті різного діаметра. Вони розташовуються у лунки нігтя або по бічному краю. Камифубики можуть кріпитися хаотично або вибудовуватися в геометричну фігуру. Встановлюються на мокрий шар бази або топа, просушуються спільно, близько 30 сек.

Модні тенденції в 2019-2020 рр.

В кінці 2019 року проявився «пінний дизайн». Він знаходиться на піку популярності і переходить в тренди наступного року. Практикуючі майстри вносять свої корективи у його виконання, тому виникають варіації «пінного дизайну» з блискітками або втирками.

c316300b3537851d89c9247842d35691 Прозорий манікюр з блискітками на короткі, довгі нігті, кінчиках. Фото

Як самостійно виконати такий декор:

 1. Ніготь підготувати до нанесення кольорового покриття за допомогою манікюру (техніка описана вище в статті).
 2. Необхідно покрити ніготь базовим шаром. Просушити його в лампі 30 сек.
 3. На цьому етапі нанести кольоровий гель-лак. Слід пам’ятати, що на дуже світлих і темних відтінках «пінний дизайн» зливається з фоном і надає тільки текстуру покриттю, без видимого малюнка. Це вже може служити самостійним дизайном, особливо при покритті зверху матуючим топом. Однак, щоб зовнішній вигляд «бульбашок піни» був виразно видний, рекомендується використовувати пастельні кольори теплого і холодного подтона. Наприклад, блакитний, персиковий, оливковий, лимонний колір. Просушити кольоровий шар у лампі 30 сек.
 4. Потрібно нанести шар топа (не має значення, з липким шаром матеріал або без нього). Сушити дизайн не потрібно.
 5. Попередньо в широкій ємності збити піну і віялової пензлем перенести її частина на непросушенний шар топа. Відразу відправити руку в лампу на 30 сек.
 6. Поки ніготь не охолов після полімеризації, протерти його безворсовою серветкою, змоченою в клинсере (будь спиртовмісної рідини).
 7. Якщо візерунок бульбашок вийшов дуже рельєфним, з гострими краями – обробити зверху м’яким бафом, щоб згладити шорсткості, але не зруйнувати структуру малюнка.
 8. При покритті топом вибирають між двома варіантами: вирівняти поверхню густим топом (заховати візерунок «під скло») або покрити тонким шаром фінішу, зберігши рельєфність. Сушити в лампі 60 сек.

Для заготівлі піни підходять будь-які пінисті кошти – гель для вмивання, шампунь засіб для миття посуду.

Чим інтенсивніше збовтувати засіб (розвести водою 1:1), тим меншого діаметру вийдуть бульбашки на поверхні нігтя. Для збивання можна використовувати широку неглибоку ємність (з неї зручно діставати піну) або невелику пляшку з м’якого пластику (видавлювати з неї піну прямо на ніготь).

Щоб внести різноманітність і блиск в дизайн, можна попередньо на місце нанесення піни викласти гліттер і просушити. Тоді бульбашки поверх нього будуть поблескивать різними кольорами, і малюнок стане чіткіше і яскравіше.

«Пінний дизайн» виконується по всій площині нігтя або тільки на його частині (зручно поєднувати з геометричними візерунками і дизайном в «вітражному» стилі). Такий дизайн привертає увагу стриманою елегантністю і незвичністю. Його виконують як на всі пальці руки, так і вибірково.

9412eb817117080c15bf77ecdea3552a Прозорий манікюр з блискітками на короткі, довгі нігті, кінчиках. Фото

Авангардним і зухвалим вважається дизайн, в якому відсутній колір – нарощування прозорою нігтьової пластини на натуральний ніготь. Як правило, такий варіант дизайну виконується для довжини нігтів 1-3 див.

Майстер-клас по нарощуванню прозорих нігтів верхніми формами:

 1. З допомогою манікюру очистити ніготь від птеригия у кутикули і під бічними валиками. Спиляти вільний край нігтя, оформивши м’який овал.
 2. Знежирити ніготь клинсером або будь спиртовмісної рідиною.
 3. На цьому етапі наноситься мастика, якій дають час висохнути на повітрі протягом 1-2 хв.
 4. Підібрати верхні форми на всі пальці таким чином, щоб перекривалася вся нігтьова пластина по ширині нігтя. Відразу підбираються форми на всі пальці руки.
 5. Пластикові форми перед роботою протираються безворсовою серветкою, змоченою в спиртовмісної рідини. Щоб прибрати сміття і продезінфікувати інструмент.
 6. Плоскою, широкою кистю викладається гель у заглиблення верхньої форми. Матеріал розподіляється рівномірно, вибудовується необхідна довжина. Обов’язково підводиться гель до бічних частинах форми (дуже тонким шаром).
 7. Форма перевертається і притискається до нігтя. Натиск повинен бути м’яким, щоб не видавити гель за межі форми, не сформувати некрасиві напливи під бічними валиками.
 8. Форма притискається і посувається до кутикули. Між шкірою і формою повинен залишитися зазор (1 мм). Не варто підштовхувати матеріал під шкірний валик. це виключає можливість опіла і гарантує відшарування.
 9. Палець відправляється в лампу на 30 сек. Якщо шикуються довгі нігті, то через 10 сек палець необхідно витягнути і поверх форми притиснути затиском, щоб сформувати арку. Повернути палець в сушку (разом з формою і затиском) на 20 сек.
 10. Після полімеризації зняти затискач і форму. Пластикова форма легко знімається, після похитування її з боку в бік біля вільного краю нігтя.
 11. Після зняття форми провести вторинний тирса (пилка 180 грітті). Обов’язково обробляється зона біля кутикули, з боків. На цих ділянках необхідно звести нарощений ніготь до природного вигляду плавним переходом. Для цього можна використовувати електричний фрезер (вибирається фреза з червоною насічкою).

Для такого дизайну використовують не акрилатики, а прозорі конструирующие гелі. Акригель не дасть необхідну прозорість (імітацію скла). Верхні форми забезпечують твердість наращенному нігтя і роблять його поверхню гладкою без додаткової обробки.

Прості і красиві дизайни нігтів виконуються самостійно за допомогою сучасних полімерних матеріалів (фото можливих варіантів наведені вище в статті). Вони практичні у повсякденному житті і дозволяють створити жіночний образ під будь-який стиль одягу.

Відео про прозорому манікюр з блискітками

Як робиться розтяжка блискітками:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради