Манікюр на короткі нігті, простий дизайн гель-лаком. Модний і креативний, ідеї

Доглянутість і охайність оточуючі оцінюють по виконаному манікюру. Здорові красиві нігті, покриті красивою модним покриттям, надають дівчині впевненості в собі. З кожним роком з’являються все більше варіантів дизайнів на короткі нігті. Однак навіть простий дизайн гель-лаком додасть образу блиску і шику.

Модні кольори для дизайну на коротких нігтях гель-лаком

Манікюр на короткі нігті (простий дизайн гель-лаком робиться швидко) підходить всім, надаючи їм акуратний і красивий вигляд.

bfd853f1a09bb44209077e9d9cc8d915 Манікюр на короткі нігті, простий дизайн гель лаком. Модний і креативний, ідеї

 

Основними правилами манікюру на невелику довжину нігтів є:

 • акуратно подпиленный вільний край;
 • форма в ідеалі повторює кутикулу, яка повинна бути добре відсунута або підрізано для збільшення нігтьового ложа.

Не повинно бути виступаючих задирок, тріщин і лущення. Найбільш модними кольорами в цьому сезоні є темні однотонні кольори.

629665fc046d6236cefaacdbb5020fa4 Манікюр на короткі нігті, простий дизайн гель лаком. Модний і креативний, ідеїМодні кольори для дизайну

Відповідна форма для коротких нігтів Кольори
 • кругла;
 • квадратна (м’який квадрат);
 • овальна;
 • мигдалеподібна
 • баклажановий;
 • кава з молоком;
 • сірий;
 • смарагдовий;
 • фіолетовий;
 • червоний

Спокійні пастельні однотонні тони залишаються як і раніше популярними і мають високий попит. Для тих жінок, яким набридли однотонні кольори, підійде гель-лак котяче око. Такий блискучий ефект натурального каменю виходить за рахунок металевих частинок самого лаку і використання спеціального магніту. Магніт краще купувати тієї ж марки, що і сам лак.

Великий вибір кольорів і грайливий дизайн з красивими переливами дуже добре виглядає на коротких нігтях.

Актуальні візерунки і малюнки, квіти

Існує багато способів намалювати красиві квіти. У продажі є велика різноманітність наклейок, ручний розпис, китайський розпис, аерографія.

54be37e0899c9376fb5bc7f2baf8ee20 Манікюр на короткі нігті, простий дизайн гель лаком. Модний і креативний, ідеїАктуальні візерунки і малюнки

 • Красиві ніжні квіти виходять з допомогою акварельної техніки. Для цього кольоровий лак перемішується з базою і малюється контур квітки, який потім висушується в лампі. Кольори різних лаків перемішуються на палітрі і за допомогою тонкої кисті заповнюється вміст пелюстки. Глибину і тінь можна надати, якщо додати темні кольори. Контур пелюсток обводиться чорним або білим кольором. Такий дизайн вважається достатньо складним і вимагає певних умінь. Набагато частіше майстри своїм клієнткам пропонують намалювати гілочку або стилізовану опуклу троянду, які намалювати набагато швидше і простіше.
 • Лаки з вітражним ефектом. Для початку нігті покриваються темним кольором, а зверху наноситься яскравий відтінок, який розтікається самостійно, а форма квітки створюється майстром по мокрому шару за допомогою пензля.
 • Однією з найбільш складних і красивих технік візерунків вважається китайська розпис. Для виконання необхідно мати: акрилові фарби, спеціальні пензлики для малювання з натурального ворсу, лайнер, фольгу або палітру для змішування фарб, воду і серветки. За основу беруть однотонний колір, розпис виконують швидкими мазками, використовуючи акрилові фарби.1b231cdffa2090393435dc63538f9c37 Манікюр на короткі нігті, простий дизайн гель лаком. Модний і креативний, ідеї
 • Візерунок з мальованих завитків виходить романтичним і вишуканим. Він поєднується зі стразами і френч манікюром. Виконати такий дизайн можна, якщо використовувати тонку кисть з довгим ворсом.
 • Щоб лаконічні геометричні малюнки вийшли рівними, можна використовувати трафарети або смужки.
 • Аерографія дозволить перенести будь-який малюнок, візерунок або градієнт найбільш точно і реалістично. Виходить красива художній розпис. В роботі використовується аерограф, трафарети і фарби. З допомогою цієї техніки можна швидко намалювати будь-який малюнок, але потрібно додаткове навчання і практика.
 • Самостійно гарний візерунок можна створити з допомогою фольги і наклейок. Це швидко і легко навіть для починаючого майстра.

Простий манікюр з горошком

Манікюр на короткі нігті поєднується з малюнком «горошок», який з’явився ще в середині минулого століття. Такий простий дизайн можна зробити за допомогою гель-лаку і звичайних лаків. Візерунок можна чергувати з іншим малюнком, френч дизайном або лунками.

5737db7dd30bfd6e3a562230ee9f234e Манікюр на короткі нігті, простий дизайн гель лаком. Модний і креативний, ідеїПростий манікюр з горошком

Горошок можна малювати за допомогою гель-лаків, викладати стразами або камифубиками. У роботі можна використовувати дотс, апельсинову паличку або тонку кисть.

Місячний манікюр

Виник як антипод френчу. Найголовніше правило в техніці цього дизайну — це грамотно підібрати кольори і акуратно намалювати лунку, яку роблять в області кутикули.

55f5756af49735b4be1a944a173464ba Манікюр на короткі нігті, простий дизайн гель лаком. Модний і креативний, ідеїМісячний манікюр

Існує багато ідей такого манікюру:

 • За допомогою спеціального інструменту зробити краплю і розтягнути її у вигляді ямки в підставі кутикули.
 • За допомогою кисті.
 • З допомогою липких стрічок.
 • За допомогою страз.
 • Можна використовувати спеціальні ажурні наклейки.

Саму лунку можна зробити як кольорового, так і прозорою. Основною перевагою такого манікюру буде його охайність на кілька тижнів.

Різнобарвний манікюр

Різнобарвний манікюр вважається трендом 2019 р.

Серед сучасних технік виконання виділяють:

 • Дизайн райдужний. Використовується різні гель лаки яскравих кольорів на кожен палець.
 • Вертикальний градієнт. Являє собою різнобарвну вертикальну краї.
 • Неон. Яскраві різнокольорові отруйні кольори, такі як кислий лимоновый або яскраво-малиновий доповнять образ перед дискотекою або вечіркою.
 • Кольоровий френч. Використовуються різні кольори лаків.
 • Мозаїка. Імітує кольорову картинку на нігтях.

Манікюр в смужку

Манікюр на короткі нігті (простий дизайн з допомогою гель-лаку і спеціальних клейких смуг дуже легко і швидко зробити самостійно) має різноманітні варіанти виконання:

 • морська смужка, малюнок повторює морську тільняшку;
 • різнокольорова смужка;
 • вузька і широка смужка;
 • градієнт;
 • двоколірна смужка;
 • вертикальна смужка;
 • горизонтальна смуга;
 • діагональна смужка;
 • кілька смуг.

  7e0f6f18c362e043568149d118438cee Манікюр на короткі нігті, простий дизайн гель лаком. Модний і креативний, ідеїМанікюр в смужку

Не обов’язково вміти малювати смуги самостійно. Завдяки широкому асортименту в магазинах, їх можна купити будь-якої форми і кольору.

Водний манікюр

Простий у виконанні манікюр із суміші гель-лаку і води, увійшов у моду декілька років тому, приймає неповторний вигляд завдяки малюнкам, які створюються за допомогою води.

53c66550ef28b9a51bac6baa6765fd0a Манікюр на короткі нігті, простий дизайн гель лаком. Модний і креативний, ідеїВодний манікюр

За основу береться світлий лак. У невелику ємність з водою додається кілька крапель різних лаків. Їх необхідно змішати за допомогою зубочистки, і по черзі опускати в утворену суміш нігті. Основним недоліком цієї техніки є велика витрата лаків.

Манікюр з градієнтом

Манікюр виконується з допомогою техніки розтяжки кольору. В роботі використовується спеціальна кисть або губка. Також необхідно мати шматочок фольги або трафарет, щоб змішувати гель-лаки.

d95bfcf9ce2826b7faf90064558eec20 Манікюр на короткі нігті, простий дизайн гель лаком. Модний і креативний, ідеїМанікюр з градієнтом

На нігтях невеликої довжини такий манікюр буде добре виглядати, якщо вибирати не занадто яскраві кольори, ближче до пастельним відтінкам. Градієнт може виконуватися гель-лаками, блискітками, кольоровим оксамитовим піском. Він може бути горизонтальним, вертикальним, з малюнком, смужками і поєднуватися з французьким дизайном.

Манікюр – хамелеон

Для створення ефекту хамелеон використовують спеціальні лаки. Покриття змінює свій колір при зміні температури навколишнього середовища.

Такий ефект виходить за рахунок того, що у лак додають кольорові мікрочастинки, які дають йому новий колір. Цей вид манікюру більше підходить власницям довгих нігтів, так як з-за різниці температур між вільним краєм і нігтьовим ложі ефект яскраво виражений. Як правило, всі термічні лаки мають градієнт в одній колірній гамі.

Кракелюр

Для створення ефекту береться однотонна основа, яку необхідно висушити в лампі. Після висихання слід нанести спеціальний блискучий лак і 5 хв. почекати, поки будуть проявляти красиві тріщини. Створюється ефект потрісканого порцеляни або зміїної шкіри.

41465981d622d49cd0974e118db6ccab Манікюр на короткі нігті, простий дизайн гель лаком. Модний і креативний, ідеїКракелюр

Щоб дизайн вийшов красивим, потрібно вміти правильно підбирати поєднання кольорів. Класичні кольори — це чорна або біла основа і золотий або срібний кольоровий лак. Також ефект тріщин можна створити, якщо використовувати матову фольгу для лиття. Наносити фольгу необхідно швидкими рухами на липкий шар бази або топа.

Оксамитовий

Цей вид манікюру отримав назву завдяки м’якої пухнастої фактури, тактильно і візуально, нагадує оксамит.

3972c71dc0ac473fec90777b2d3e5cad Манікюр на короткі нігті, простий дизайн гель лаком. Модний і креативний, ідеїЩоб зробити такий ефект, використовується спеціальна ворсиста пудра, яка наноситься рівномірно на мокрий шар бази або топа. Після цього нігті сушать в лампі і більше нічим не покривають.

484e886a738fccbebbe212e5e65960b7 Манікюр на короткі нігті, простий дизайн гель лаком. Модний і креативний, ідеїОксамитовий манікюр на короткі нігті

Щоб манікюр виглядав як можна довше ідеальним, не варто брати світлі кольори такої пудри, так як на ній швидко збирається бруд. Іноді майстри використовують спеціальний прилад для нанесення пудри, тоді покриття виходить більш рівним і красивим. З його допомогою можна створити різнокольорові оксамитові візерунки.

Матовий

Матовий дизайн можна створити з допомогою матового топа, який прибирає глянець з кольорових лаків.

Найкраще матовий ефект виглядає на темних лаках і чудово поєднується з іншими видами дизайну, такими як градієнт, блискітки, стрази і навіть з глянцевим френчем. Слід пам’ятати, що перед нанесенням потрібно переконатися, що на нігтьовому ложі немає нерівностей, оскільки особливістю такого покриття є те, що воно підкреслює нерівність нігтьової пластини.

Зі стразами

В даний час існує велика різноманітність страз за розміром, формою і кольором. В манікюрі зазвичай використовують скляні стрази, вони недорогі, красиво блищать і нагадують діаманти.

7c76703ae070e2b7f0985b1153c757bd Манікюр на короткі нігті, простий дизайн гель лаком. Модний і креативний, ідеїМанікюр зі стразами

Стрази добре виглядають з французьким манікюром, лунками, прикрашають малюнки на нігтях, красиво блищать на матовому покритті. Щоб зробити такий манікюр, досить нанести базу, а зверху покласти стрази. У завершенні висушити спеціальної лампи. Для того щоб стрази краще трималися, у роботі краще використовувати каучукову густу базу.

З блискітками

В цьому році модно покривати блискітками кілька пальців. Колір блискіток може бути будь-який, проте добре поєднуватися з основним кольором лаку. Існують спеціальні гелі з блискітками, лаки, сипучі блискітки в баночках, які наносять поверх не застиглою бази.

a3273c9a09eeae0f497c30eeea912eda Манікюр на короткі нігті, простий дизайн гель лаком. Модний і креативний, ідеїМанікюр з блискітками

Правильна фіксація блискіток гарантує їх стійкість і довгу експлуатацію. Їх можна викласти на весь ніготь повністю, так і частково, зробивши градієнт. Блискітки прикрасять будь-який малюнок, він стане ще більш яскравим і цікавим. Цей простий дизайн є недорогим дизайном, що підходить на будь-яку довжину нігтьової пластини.

Модний і креативний манікюр для домашніх умов

Манікюр на короткі нігті (простий дизайн можна легко зробити самостійно) виконується без спеціальних лаків, лампи або інших інструментів.

97f3058c3371adaf9db922940741dcad Манікюр на короткі нігті, простий дизайн гель лаком. Модний і креативний, ідеїМодний і креативний манікюр для домашніх умов

Серед найбільш цікавих дизайнів, які можна самостійно зробити в домашніх умовах відносяться:

 • Дизайн за допомогою зубочистки або голки. Можна зробити красиві візерунки, малюнки, поставити крапки і вийде манікюр з горошком.
 • Стара підводка може замінити кисть для промальовування тонких ліній, створення узорів і вензелів.
 • Використання наклейок. Їх можна придбати вже готовими або зробити самостійно. Для цього необхідно змішати у воді кольору різних лаків і дати їм застигнути. Получившеюся плівку акуратно зняти і підготувати готові трафарети для подальшого нанесення.
 • Олівець з гумкою. Якщо обрізати гумку, то вийде саморобний штамп, з його допомогою можна створити відбитки леопардового малюнка.
 • Матовий манікюр. Його можна зробити, використовуючи спеціальний матовий лак або зробити самостійно, змішавши прозорий лак і світлу пудру.
 • Градієнт, який можна зробити за допомогою звичайної губки з поролону.
 • Французький манікюр за допомогою гумки канцелярської. Її слід натягнути на вільний край нігтя і намалювати лінію посмішки білим лаком. Замаскувати нерівності можна блискучим лаком. Ще одним варіантом зробити французький манікюр є використання трафарету із звичайної ізоляційної стрічки.
 • Трафаретом у вигляді сіточки може послужити шматок від старої мочалки. Його необхідно нанести на підсохлий перший шар лаку, а зверху за допомогою поролонової губки нанести лак іншого кольору. Після висихання останнього шару лаку, потрібно різко прибрати шматок сітки.

Існує багато простих дизайнів манікюру на короткі нігті. Доглянуті руки завжди в моді і не важливо якої довжини нігтьові пластини. Щоб зробити оригінальний манікюр, не обов’язково йти в салон краси. У магазинах можна купити різні лаки, інструменти і супутні товари, а в інтернеті подивитися відео і фото виконання манікюру.

Цікаві ідеї манікюрі на короткі нігті

Манікюр на короткі нігті в домашніх умовах:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради