Ласкаві слова для дівчини своїми словами за алфавітом, англійською, смішні, з добрим ранком, смс, в прозі, спокійної ночі

Людське спілкування – важлива і дуже тонка річ, а спілкування з представницями прекрасної статі — тим більше. Ласкаві слова, сказані хлопцем для дівчини своїми словами, можуть гармонійно і природно вписатися у відносини, зблизити людей… або безповоротно зруйнувати їх.

Поради, дані в цій статті, допоможуть молодій людині підібрати для своєї коханої найкращі слова.

Чому важливо говорити дівчині ласкаві слова?

Ласкаві, ніжні слова мають дуже велике значення для дівчат і є невід’ємною частиною їхньої романтичної натури. Жіночого вуха добрі, вдячні слівця необхідні, можна сказати, на генетичному рівні. Приказка про те, що жінка любить вухами» має своє підґрунтя і підтримується життям.

5def96718c8b0ac5138443f4b11bfdd9 Ласкаві слова для дівчини своїми словами за алфавітом, англійською, смішні, з добрим ранком, смс, в прозі, спокійної ночі

Ще в дитячому віці, дівчата намагаються завоювати увагу хлопців різними наївними способами і у відповідь отримують ту чи іншу оцінку своїх зусиль». Дорослішаючи, дівчата змінюють тактику завоювання чоловічої статі, але оцінки від хлопців і чоловіків їм необхідні.

Ласкаві слова і компліменти від сильної статі і є та сама оцінка жіночої привабливості і розуму, яка або «окрилює і притягує», або «дратує і відштовхує».

Але деякі молоді люди досить скупі на всякого роду «мусі-пусі» і, зрештою, часто страждають від цього самі, тому що стриманість у прояві почуттів породжує відповідну реакцію, і в результаті чоловік не отримує того, що міг би мати взамін. Справедливості заради потрібно відзначити, що сильна стать, здебільшого, теж любить лагідні слова.

43a97f4d2576d3937f6314290a4fd928 Ласкаві слова для дівчини своїми словами за алфавітом, англійською, смішні, з добрим ранком, смс, в прозі, спокійної ночі

Йому лестить жіноче увагу та підтвердження своєї мужності, розуму і неабияких здібностей, виражених у словесній формі. А коли ці слова вимовляє обраниця – це приємно подвійно. Тому говорити ласкаві, зворушливі слова не потрібно соромитися, вони приємні і корисні обом сторонам у будь-який час і в будь-якому віці.

Ласкаві й зворушливі слова дівчину від хлопця від «А» до «Я»

Певних і точних форм ласкавих слів чи фраз не існує. Але для цієї мети може бути використана практично будь-яке слово зі словника, навіть, на перший погляд, невдалий. Приміром, слово «дракон», назва містичного тварини з казок – великого, страшного і вогнедишного.

Якщо дівчина має запальним характером, то його можна застосувати в м’якій формі: «дракончик» або «дракоша». Вже виходить тепліше і м’якше, хоча по суті своє визначення слово не змінює. А щоб зробити таке звернення до коханої ще більш пестливим, то можна додати до нього слова «моє» і «люба».

У підсумку вийшло наступне – «Дракончик ти мій ненаглядний!» або «ти моя Ненаглядна дракоша!». Ласкаві слова для дівчини, сказані своїми словами, можуть бути ще й дуже корисними. Фраза, зазначена вище, наприклад, дуже делікатно вкаже дівчині на її надмірну емоційність і «вибухонебезпечність».

Можливо, вона з часом допоможе «приборкати» даму від спалахів гніву та роздратування. Безумовно, дуже важливо, з якою інтонацією сказані слова або фрази. Такі слова не можна говорити зі злістю або ненавистю. Це багато в чому залежить від уже сформованих у парі відносин, ситуації, емоційної атмосфери.

57e0d065d5b129b94009cef9c2a04280 Ласкаві слова для дівчини своїми словами за алфавітом, англійською, смішні, з добрим ранком, смс, в прозі, спокійної ночіЛаскаві й зворушливі слова дівчину від хлопця за алфавітом

У цій таблиці представлені найбільш поширені слова і словотвору від «А» до «Я», які можна і потрібно вживати в тому чи іншому контексті. Вони вимовляються поодинці, з підсилювачами значення або частками. Як правило, ніжні слова підбираються для дівчини в залежності від ситуації, її зовнішніх, емоційних якостей, а інший раз просто спонтанно.

У будь-якому випадку, це слово або фраза повинна бути «чіпляє», стримано-грайливою і ласкавою:

 • «Сонечко моє ненаглядне, ти сьогодні просто диво як хороша…»;
 • «Зіронька ясная моя! Подзвони мені, як доберешся до будинку, я хвилююся!»;
 • «Котик мій ласкавий! Я так тебе люблю, що у мене навіть перехоплює подих»;
 • «Красатулечка моя! Ти навіть і не здогадуєшся наскільки ти мені дорога».

Коли і як вимовляти ласкаві слова дівчині?

Коли вимовляти ніжні слова дівчині – це цілком залежить від молодої людини. Момент може бути обраний самий несподіваний і в цьому є своя принадність і особлива стратегія. Як правило, дівчина відчуває хвилину особливої ніжності чоловіка і готова відповісти йому. Куди яскравіше і ефектніше звучать ніжні слова спонтанно, як кажуть на «рівному місці».

672e6809b35e3a0f9c8565ad28f343ef Ласкаві слова для дівчини своїми словами за алфавітом, англійською, смішні, з добрим ранком, смс, в прозі, спокійної ночі

Проявити особливу ніжність і любов до дівчини можливо в різній формі – словами «очі в очі», у вигляді листа, смс-повідомлення, у вірші, прозу, цитатою. Комплімент може бути сказаний по ходу, на романтичному побаченні, на вулиці, вдома, в офісі або в метро. Значення не має «де» і «коли», важливіше всього «як» і від душі.

Щирі та ласкаві слова обов’язково зворушений серце обраниці, а в безликі і холодні фрази вона точно не повірить. Дівчина не повірить у слова, які сказані «штампом», в междусловии і без акценту. А також у тому випадку, якщо молода людина «обдаровує» таким зверненням всіх без винятку представниць жіночого роду.

Добрі побажання дівчині вранці, вдень і ввечері

Дівчині хочеться чути ніжні слова або компліменти не тільки по великих святах, але і в повсякденному житті. Щоб зробити приємне коханій, досить усно, дивлячись їй в очі, або навіть письмово висловити їй кілька ласкавих слів. Побажання доброго ранку і вдалого дня та чудового вечора можна сказати звичайними словами, у вигляді невеликого чотиривірші або смс.

Або ось так:

 • Миле моє сонечко! Ти встала, і день знову запалився всіма фарбами. З добрим ранком, рідна! Нехай початок нового дня подарує тобі стільки радості, тепла і натхнення, скільки ти хочеш. А я буду думати про тебе кожну хвилину і любити тебе кожною своєю клітинкою.
 • Доброго дня, мій ласкавий кошеня! Для такої розумної, красивої дівчинки він просто зобов’язаний бути добрим. Бажаю тобі тільки хорошого на цей день. Нехай клопоти не втомлять тебе і вечір буде ласкавим.
 • Доброго вечора, серденько моє! Як би мені хотілося бути поруч і дихати з тобою одним повітрям. Я дуже сумую за тобою, розставання обтяжує і мучить мою душу. Бажаю тобі багато радості і щасливих хвилинок в цей вечір. Люблю тебе безмежно.

Ласкаві слова для дівчини (своїми словами або у вигляді вірша) не обов’язково повинні бути тривалими, а достатньо всього кілька слів, фраз або красивого чотиривірші.

Романтичні слова дівчині англійською і французькою мовою

Романтики у відносини молодих людей додають слова, сказані на французькою або англійською мовою. Зовсім не важливо, якщо дівчина не знає перекладу – тут вирішальне значення має інтонація голосу, очі закоханого і, звичайно, почуття. Дівчина обов’язково оцінить начитаність і інтелект молодої людини, і він значно зросте в її очах.

ad6f062e1d3fd1ccf5c606b4689d66c0 Ласкаві слова для дівчини своїми словами за алфавітом, англійською, смішні, з добрим ранком, смс, в прозі, спокійної ночі

Ось кілька простих англійських слів, які можуть замінити звернення до дівчини:

 • Sweetie — дорога.
 • Вишня-вишенька.
 • Gorgeous-красуня.
 • Pumpkin — милашка. принадність.
 • Kitten — кошеня.
 • Sugarplum (Sweet Cheeks) — солодка моя.
 • Babe-дитинко.
 • Peanut-малюк.
 • Dumpling-милашка.
 • Biscuit – печенька.

Фрази англійською мовою, представлені в таблиці нижче, також сповнені романтизму і чуттєвості. Їх можна вживати при кожному зручному випадку. Однак щоб справити гарне враження на дівчину, вимова англійських фраз повинно бути просто бездоганним.

7caf29f1fcf7bc15571c8cc618d420bf Ласкаві слова для дівчини своїми словами за алфавітом, англійською, смішні, з добрим ранком, смс, в прозі, спокійної ночіРомантичні слова дівчині англійською

Пояснення в любові французькою мовою – це казково красиво, адже він вважається мовою любові. У таблиці нижче пропонується кілька гарних фраз, які неодмінно прикрасять любовний словесний запас. Не виключено, що саме ці фрази говорив Жоффрей де Пейрак своєї коханої Анжеліку, а він, по персонажу А. і С. Голон, був неперевершеним майстром спокуси.

Франція і досі вважається колискою любові, а Париж – місцем паломництва всіх закоханих пар. Тому зворушливі і ласкаві слова по-французьки не залишать байдужим ні одне жіноче серце. Французька мова, як ніякий інший, має до любовного визнання м’яка, милозвучна, ніжний.

4136772ef14576e85abf36168ed5f6e7 Ласкаві слова для дівчини своїми словами за алфавітом, англійською, смішні, з добрим ранком, смс, в прозі, спокійної ночіРомантичні слова дівчині на французькому

При бажанні, вивчити кілька ласкавих, зворушливих фраз, не складе великої праці. Однак з вимовою доведеться попрацювати грунтовно.

Смішні і добрі слова дівчині по телефону і смс

Немає нічого простіше, щоб проявити увагу і турботу до дівчини. Пославши коротеньке повідомлення по телефону, можна написати про те, яка вона красива, розумна і бажана. Це ніколи не буде зайвим. Швидше навпаки, такі невигадливі і прості фрази розташують її на відповідний крок.

Приблизно так:

 • Мила! Я хочу відчувати запах твого волосся, бачити твої прекрасні очі і торкатися до твоїх ніжних губ. Дуже сумую без тебе, рідна. Цілу ніжно.
 • Дорога! Ти для мене як дорогоцінна перлина, яка лежить на дні океану, таємно і недоступно. Відкрийся мені, я буду берегти і охороняти тебе завжди. Ти мій кумир, мій ідеал, моє ВСЕ навічно.
 • Ти прекрасна, як свіжа троянда. Ти розумна, добра і великодушна. Як же можна не любити тебе? Моє серце тужить, а душа нудиться без тебе. Хвилини розлуки просто нестерпні. Тільки поруч з тобою я живу…

Ласкаві слова для дівчини своїми словами можуть підняти їй настрій, якщо виразити їх смішним і добрим поводженням або смс. Що може бути краще позитивного побажання на самому початку дня? Цей жест точно буде оцінений і не забудеться. Молодій людині буде не складно підібрати слова, які будуть близькі і зрозумілі лише двом.

Скажімо, ось так:

 • Котик! Сьогодні вранці ти як пухнаста і ласкава кішечка лежала у мене на плечі. Мені було так приємно і весело на душі. Я лежав, дивився на тебе і думав: «Мур-мур! Так ось ти який, щастя!».
 • Кохана! Мені з тобою точно не скучити! Вчора ти сердилася і дулась на мене, як злий бурундук. Сьогодні ти спокійна і ласкава, як тигра. Що буде завтра – навіть уявити собі не можу… а хотілося б дізнатися. Ти непередбачувана і чудесна, я тебе обожнюю всяку!

Дівчині можна послати красиві смс з побажаннями «добраніч!»:

 • Кохана моя заїнька! Поспішаю побажати тобі добраніч і солодких снів. Буду просити твого Ангела-охоронця, щоб він беріг твій сон, а я буду згадувати тебе і представляти нашу майбутню зустріч. Люблю тебе, рідненька моя.
 • Красатулечка моя неможлива! Бажаю тобі тихого, доброго сну. Красивих, кольорових снів і прекрасного пробудження. Швидше б настав наступний день, щоб я знову зміг побачити твої чудові, ясні очі і знову безнадійно б у них потонув. Ти сама-сама краща дівчина на землі…
 • Ласкавою ночі, чудових сновидінь і теплого ранку! Люба, єдина, люба моя зіронько! Люблю тебе дуже сильно, пам’ятаю кожну хвилиночку разом і чекаю нашої зустрічі.
 • Котик! Настав час відпочивати, і зараз ти свернешься клубочком і закриєш свої дивні очі. Добрих тобі слів, рідна моя! Ах, як би я хотів бути поруч і просто дивитися на це! Люблю тебе всією своєю душею!

Скласти повідомлення для дівчини можна і по-іншому. Наприклад, якщо переробити дуже відоме і знайоме чотиривірш на свій лад, або взяти афоризм або «крилату фразу з улюбленого фільму, комедії, пісні, мультика.

Красиві слова дівчині (своїми словами, в прозі і у вірші)

Скільки поем, віршів і прози написано про кохання. Ця тема завжди надихала майстрів слова і просто романтиків. Вони висловлювали свою любов до жінки в ніжних, зворушливих і красивих словах у своїх творах і без всякого сорому зізнавалися у своїх почуттях…

Зараз молоді люди кілька сором’язливо ставляться до такого роду визнанням. Жіноча натура по своїй природі дуже романтична, тому такі зворушливі вірші обов’язково оціняться і візьмуться. Зараз, навіть більшою мірою, ніж коли-небудь!

9352cf9ca5e1462a47c9490583112133 Ласкаві слова для дівчини своїми словами за алфавітом, англійською, смішні, з добрим ранком, смс, в прозі, спокійної ночіКрасиві слова дівчині у віршах

У століття величезних швидкостей, всюдисущого інтернету, коли все робиться «на бігу», «похапцем» і «на півслові», вміння залишатися ніжним і ласкавим – це майже що артефакт. Рада! Перші слова, звертання до дівчини, мають велике значення і впливають на весь наступний розмова.

Тому, щоб розташувати дівчину до себе, потрібно дати тон діалогу ласкавими, зворушливими словами. Ласкаві слова для дівчини своїми словами теж треба вміти говорити. Буває так, що налинули ніжні почуття раптом окриляють і, у небагатослівних до цього чоловіків, з’являються схильності до красномовства і романтичного пафосу.

Деякі молоді люди знаходять прекрасні слова і підносять їх дуже красиво і з великим почуттям:

 • Кохана! Сьогодні я зрозумів, що з тих пір як ми разом, для мене в цьому світі існуєш тільки ти. Я перестав помічати все навколо і живу лише нашою зустріччю. Все, що мене цікавило раніше – все стало дрібним і необов’язковим. Все, але тільки не ти. Напевно це називається любов’ю. Ласкава, ніжна моя дівчинка! Мені б дуже хотілося, щоб ти відчувала це ж приголомшливе почуття, яке даруєш мені ти. Дякую тобі за це щастя.
 • Зайка моя! Зустріч з тобою змінила все моє життя. Ти так подіяла на мене, що я перестав себе впізнавати. Це схоже на якийсь сон. На роботі я з великим ентузіазмом роблю те, що раніше давалося насилу. Лечу додому, щоб швидше побачити тебе. А побачивши, перебуваю під гіпнозом найпрекрасніших на світлі очей. З цього чудесного мани не хочеться виходити… мені так добре з тобою, кохана.
 • Зайчик мій сонячний! Ти в мене така гарна і розумна, за що я кожен день дякую Богові. Мені більше нема чого просити у нього, тому що все саме хороше мною вже отримано. Я щасливий, що ти в мене є.

Щиросердечні вітання на день народження і на свято (своїми словами, цитатами)

Як привітати свою кохану дівчину з днем народження або свято? Адже стільки красивих і ласкавих слів хочеться сказати відразу! Краще це зробити своїми словами, але від душі і з великим почуттям. Не потрібно складати довгих бравурних промов, а всього кілька нескладних речень зі фразами і сердечними побажаннями.

9a3a3c719e0dd2483b6b4339d7a001b5 Ласкаві слова для дівчини своїми словами за алфавітом, англійською, смішні, з добрим ранком, смс, в прозі, спокійної ночі

Наприклад:

 • З Днюшечкой, солодка моя! Сонечко, хочу побажати тобі відмінного здоров’я, повсякчасного благополуччя, радості, величезного людського щастя. Нехай день несе тобі найбільш яскраві враження та чудовий настрій. Бажаю твоєму дому тепла і світу, а твого життя – добра і світла.
 • В твій день Ангела хочеться сказати, що ти найкращий та чудовий чоловічок на світі. У мене є привід ще раз сказати моєю улюбленою і єдиною, що вона НАЙВАЖЛИВІШЕ в моєму житті. Зая, ти окраса моєї долі, з тобою я такий щасливий! Не вистачає слів висловити всю мою любов до тебе, роднулька моя!
 • Серденько, єдина моя! З днем Ангела! Бажаю величезного, непроходящего щастя, здоров’я наикрепчайшего, любові і незмінного виконання всіх твоїх заповітних мрій! Життя тобі легкою, безтурботним і радісним. Сонечко, любов моя до тебе навічно…
 • З Валентиновим днем, котик! Красатуля моя ненаглядна, мої вітання тобі з нашим днем. Хочу побажати багато радості і любові під заступництвом свт. Валентина. Нехай у твоєму житті все складеться так, як ти сама хочеш. Хочу бути поруч з тобою завжди і скрізь. Нехай наша любов не закінчується ніколи.
 • Дорога моя, кохана! Сердечно вітаю тебе з днем усіх закоханих! Хочу щоб ми відзначали з тобою це свято завжди. Щоб наша любов була вічною і красивою. Давай збережемо це почуття навіки, щоб дожити до сивого волосся, але також з трепетом в душі повторювати – «Я люблю тебе, моя радість!».
 • Ягідка моя! В гарний весняний день хочу привітати тебе з жіночим днем! Бажаю тобі гарного настрою, щастя, радості і всього самого доброго. Нехай негаразди і хвороби обійдуть стороною, а удача слід по твоїх слідах завжди. Я буду любити тебе вічно.
 • 8 березня – свято всіх жінок, а ти у мене одна на всьому білому світі. Бажаю тобі завжди залишатися такою ж красивою і чудовою, як тепер. Здоров’я, щастя щоб не зменшувалось, а радості і везіння було через край. Нехай удача не покидає тебе, а негода і негода залишається за дверима. Пам’ятай, роднуля! Я дуже тебе люблю.

Які слова не можна говорити дівчині навіть в жарт?

Ласкаві слова для дівчини, своїми словами сказані навіть в зменшувально-ласкательной формі, можуть бути неприємні і викликати протест. Можливо, що молода людина вимовляє їх без всякого підступу, а зовсім навпаки, з найщиріших почуттів, але вони як кинджалом обрізають жіночу прихильність і інтерес до чоловіка.

Наприклад, слова «зайчик», «кошеня» або «лапуля» мають статистично усереднений образ чогось пухнастого, маленького і надзвичайно милого. А така ж форма іншого «зоологічного» образу, як «конячка», «кролиця» або, скажімо, «бегемотик» — геть вбиває чарівність моменту і усілякі відносини.

Однак тут є свої нюанси. У «квітково-цукерковий» період відносин, коли відбувається початкове знайомство, молодій людині слід бути дуже обережним у виборі ласкавих слів для коханої. У цей момент сарказм і дошкульні жарти не прийнятні, а раптом дівчина виявиться занадто обидчива або просто не розуміє іронії?

Тому потрібно виключити із словника такі слова і вирази:

 • Моя ти дурненька.
 • Бесенок.
 • Козлик.
 • Чертовка.
 • Пампушка.
 • Плюшка.
 • Бомбочка.
 • Доходяжка.
 • Моя невгамовна.
 • Невоздержная.
 • Відьмочка.
 • Зазнобина.
 • Заноза.
 • Милаха.
 • Растрепуха.
 • Неборака.
 • Бегемотик.
 • Коняшка.
 • Коза.
 • Непорозуміння моє.
 • Нескладується.

Коли молоді люди вже якийсь час разом, навіть ці слова, сказані в тій чи іншій формі, можуть бути прийнятні. Дізнавшись звички і особливості характеру один одного, такі слівця просто прощаються або не приймаються всерйоз. На початку відносин дівчина може прийняти такі фрази як образа, і любов може закінчитися, навіть не розпочавшись.

Існують фрази і теми, аналіз або обговорення яких жінки просто категорично не виносять:

 • Зовнішність і вага.
 • Аналіз кулінарних здібностей.
 • Негатив про чоловіків-друзів.
 • Власний бізнес.
 • «Я подзвоню тобі на вихідні».
 • «Чим сьогодні займемося?».
 • «Чи подобаюся я тобі?».
 • «Можна запросити тебе на побачення?».
 • «Мені б хотілося поцілувати тебе».

Крім цього, дівчата ненавидять порівняння себе з іншими представницями прекрасної статі, чоловічу нерішучість і брехня. Звичайно, у кожної представниці прекрасної статі, є свій набір «за» і «проти». Однак середньостатистично, жінки не сприймають дуже боязких, малоразговорчивых і неласковых чоловіків, і з цим вже нічого не поробиш.

Ласкаві слова для дівчини – це практично ювелірна робота. Вставити зворушливе слівце, ніжну фразу своїми словами, комплімент, причому в потрібний момент і з належною інтонацією, зможе далеко не кожен молодий чоловік. Але цього можна і треба навчитися, адже таке звернення показує дівчині зацікавленість чоловіки на найсерйозніші взаємні почуття.

Відео про красивих словах дівчині

Найкращі компліменти для дівчини:

Автор: Severyanochka

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради