Красиві жіночі татуювання: фото і значення малюнків на тілі, ескізи, тату зі змістом для дівчат

Красиві жіночі татуювання та їх фото в мережі останнім часом набирають стрімку популярність. Все частіше представниці прекрасної статі прагнуть до самовираження, вдаючись до натільного розпису.

Позначення тату на жіночому тілі

Перед тим, як приступити до нанесення малюнка, необхідно точно з’ясувати, який сенс несе в собі те або інше зображення. Татуювання здатна розкрити характер людини або відобразити його найпотаємніші бажання. Тому майстри рекомендують ретельно продумувати композицію і смислове навантаження наколки.

Ангел

Образ ангела може мати різні значення в залежності від того, яким саме він зображений. Але всі вони схожі в одному: це частина будь-якої людини, відображення його характеру, душі і вчинків.

Служителями диявола завжди вважалися занепалі посланці. Тому завжди варто враховувати, який сенс має нести натільний малюнок. Приміром Люцифер буде уособлювати темну сторону душі, а милий Купідон – символізувати любов.

Метелик

Майстри радять робити татуювання у вигляді метеликів гармонійним особистостям, які прагнуть до саморозвитку, зображуючи її з розкритими крилами.

Метелик також є символом ніжності й взаємної симпатії, тому чудово підійде мечтательницам і жінкам, що прагнуть до повного взаєморозуміння з другою половинкою.

Серед інших значень даного символу зустрічаються уособлення свободи, творчості, яскравого життя. Крім того, метелик є втіленням щирості і повної відкритості.

Нескінченність

Знак нескінченності виступає в ролі самого модного натільної малюнка вже протягом багатьох років, користуючись особливою популярністю серед жінок. Головним значенням даного зображення є романтична зв’язок, тому найчастіше символ набивають возлюблені у знак своїх сильних почуттів.

ce69f984f58d94d9654dda2da9970482 Красиві жіночі татуювання: фото і значення малюнків на тілі, ескізи, тату зі змістом для дівчат

Також символізує нескінченність вічність, неможливість повністю дізнатися всі таємниці світу. З такою асоціацією зображення пов’язують віруючі люди, філософи. Ще одним значенням даного символу виступає постійний рух вперед, розвиток, цілеспрямованість.

Ворон

Зображення ворона має велику кількість значень, які не поділяються за статевої приналежності. Ворон вважається провідником людини в загробне життя, тому часто асоціюється зі смертю. У такому разі до цього малюнку можуть додаватися зображення черепа, хрестів і надгробків.

З давніх часів ця птиця була слугою відьом, завдяки чому стала символізувати чаклунство, руйнування людської душі. З іншого боку ворон – мудра птиця, що позначає таємні знання, отже, прекрасно підійде інтелектуальним особистостям.

Ще одним значенням зображення ворона виступає відособленість, тому татуювання з вороном відмінно охарактеризує інтроверта. А у разі подання птиці з обладунком і списами відобразить войовничість, вказавши на вічну боротьбу людини за хороше життя.

Вовк

Вовк чи вовчиця на жіночому тілі є уособленням відданості і любові до одного партнера, а також безмежної прихильності до дітей. Все це простежується в поведінці самої тварини, тому воно стало негласним символом вірності.

d4c5126b57b6185726cfd6380d196b20 Красиві жіночі татуювання: фото і значення малюнків на тілі, ескізи, тату зі змістом для дівчатЗображення вовка є красивої жіночої татуюванням (фото), значення якої передається як вірність.

Дане зображення може бути як реалістичних, так і виконаним в полігональному стилі. Крім того, татуювання у вигляді контуру вовка, виконана у вигляді невеликого малюнка, буде ефектно виглядати на крихкому тілі дівчат.

Джокер

Зображення Джокера – одне з найбільш неоднозначних в інтерпретації малюнків, а сам персонаж є вкрай суперечливим. У ньому поєднуються одразу дві абсолютно протилежні риси – позитив і негатив.

Красива жіноча татуювання у вигляді фото Джокера уособлює азарт і божевільна пристрасть до ризикованих видів діяльності.

Персонаж символізує мінливість, невпевненість, а також часто використовується серед людей з кримінальним минулим.

Дерево

Татуювання з малюнком дерева відносяться до оберегом з глибоким змістом, який у них укладають власники даного зображення. Дерево символізує міцну зв’язок людства, сімейні цінності, саморозвиток.c31e386d80fb873732702c85d014d04f Красиві жіночі татуювання: фото і значення малюнків на тілі, ескізи, тату зі змістом для дівчат

Особливу увагу при створенні даного зображення відводиться промальовуванні кореневої системи, яка уособлює міцний фундамент для життєвого розвитку. Майстри зазначають, що великою популярністю серед жінок користується зображення берези, як символ жіночності та ніжності.

Дельфін

Дельфіни завжди вважалися самими розумними і волелюбними істотами. Татуювання з таким зображенням здатна відобразити життєрадісність і щирість її власниці. Малюнок з дельфіном символізує позитивну енергетику, а також здатний піднімати настрій і життєвий тонус.

Дракон

На жіночому тілі дракон означає сильні материнські інстинкти, і демонструє здатність захистити своє вогнище. Для надання ніжності зображення в татуюванні найчастіше використовуються квіткові мотиви. Переплетення декількох ящерів уособлюють поєднання чоловічого і жіночого начал, а також допомагає підняти сексуальну енергію.

Єдиноріг

Цей символ є виключно жіночою, так як за стародавніми повір’ями подружитися з єдинорогом були здатні виключно цнотливі дівчата. Тому основним значенням такий татуювання виступає невинність і чистота. За характером це міфічна істота непокірливу, тому зображення єдинорога у дівчат уособлює велич.

Єнот

Татуювання із зображенням єнота стали набирати свою популярність відносно недавно. За рахунок особливостей своєї поведінки, тварина характеризує людину як охайна, розумного. Однак з нічного способу життя звірка його образ часто пов’язують з переховуванням характеру, завуалированностью негативних якостей і награною простотою.

Журавель

У різних народах світу ця птиця уособлювала найрізноманітніші якості, такі як мудрість, безсмертя, позитивну енергію, врівноваженість. Тому така татуювання чудово підійде людям з поступливим і нехитрим.fb16370c309aa673af0a30fca00708df Красиві жіночі татуювання: фото і значення малюнків на тілі, ескізи, тату зі змістом для дівчат

Малюнок журавля допоможе дівчатам підкреслити свою ніжність і прихильність до будинку. Це зображення символізує невинність і легкість, тому часто наноситися на тіло у вигляді паперового журавлика.

Жук

Така комаха уособлює духовність і здатність до перевтілення. Татуювання із зображенням жуков характеризують її власницю як вперту жінку, яка здатна досягти високих результатів у будь-якій діяльності.

Часто малюнки жуков скарабеїв символізують фінансове благополуччя.

Існує думка, що такі татуювання приносять удачу, захищають від пристріту, а також сприяють позбавленню від безпліддя.

Зірки

Значення зображення зірок на жіночому тілі безпосередньо залежить від характеру її власниці. У деяких випадках такі татуювання уособлюють загадковість і романтичність, а в інших характеризують дівчину, як сильну і своевольную особистість.bda1160eacf47c63aba3715534ba2e24 Красиві жіночі татуювання: фото і значення малюнків на тілі, ескізи, тату зі змістом для дівчат

В залежності від виду зірки, тату може багато що сказати про своїй власниці. Чотирикінцева зірка символізує довгий шлях, п’ятикутна – енергію космосу, а шестикутна може говорити про приналежність до юдейської культури.

Містичним значенням наділяється зображення семіконечній зірки, тому їй приписується удача. А татуювання з восьмиконечными і девятиконечными зірками вказують на достаток.

Змія

У жінок татуювання зі змією означає мудрість, граціозність, а також хитрість, так як сама тварина володіє гнучкістю і плавністю рухів. Змія характеризує дівчат як загадкових особистостей, з тонким розумом, з прагненням до життєвих цілей. Існує думка, що зображення цієї тварини здатне захистити свою володарку.

Знак зодіаку

Якщо у жінки яскраво виражені риси свого знака зодіаку, то їй слід віддати свою перевагу татуювання з його зображенням. Такі малюнки додадуть внутрішню силу і впевненість. Також тату зі своїм знаком зодіаку підійде любителькам астрології, гороскопів і передбачень.

Ієрогліфи

Подібні натільні зображення беруть свій початок з Стародавнього Китаю і Японії. Вони володіють таємними смислами і містичними значеннями.

Такі татуювання виступають в якості оберега, захищаючи свою власницю від негараздів.

Ієрогліфи можуть зображуватися як в одиничних варіантах, так і складатися в цілі речення, описуючи давні мудрості або життєвий девіз. Тому слід приділити особливу увагу вибору написи і точно знати, що означають вподобані символи.

Інь-янь

Інь-янь – це головний символ гармонії у взаємодії протилежностей, яка лежить в основі світобудови. Крім цього, зображення висловлює єднання протиборчих стихій, їх постійну боротьбу, показуючи, що темна і світла сторона людської душі не можуть існувати один без одного.69a180ac0ed95c99e6779ca8e52bbccf Красиві жіночі татуювання: фото і значення малюнків на тілі, ескізи, тату зі змістом для дівчат

Серед інших значень інь-янь виділяються нескінченність Всесвіту, вказуючи на постійну зміну життєвих циклів, а також уособлення вічної любові.

Корона

Основне значення, вкладываемое в дане зображення – це велич і гордість. Така татуювання характеризує свою власницю як амбітну даму, з почуттям власного достоїнства і переваги. Корона уособлює владу і силу, підкреслюючи яскраві риси характеру. Однак не завжди власниці такого зображення мають всі ці якості, роблячи подібні татуювання по віянню моди.

Кіт

Татуювання з китом вказує на міць, спокій і вічність. Дівчата з таким зображенням на тілі прагнуть показати свою цілеспрямованість, перебуваючи при цьому в гармонії з навколишнім світом. Також кіт символізує відродження та нескінченність, сильну інтуїцію і велич.

Космос

Жінки, які вибирають зображення космосу в якості татуювання, в основному надають їй романтичний зміст, пов’язуючи з любов’ю і родинним щастям. В якості основних елементів користуються популярністю Місяць і зірки, як основний символ жіночності.

Кішка

Кішка найбільш точно характеризує жіночий характер. Її граціозні рухи і плавні лінії тіла символізує жіночність і таємничість.

Загадковості надає невелике зображення кішки на зап’ястях або шиї.

Жіноча татуювання, як на фото, гарно підкреслює ніжність і крихкість, а також вказує на грайливість характеру та здатність до швидкого подолання життєвих перешкод.

Хрест

Зображення хреста не завжди несе релігійний характер. У більшості випадків він вказує на позитивну енергетику, а татуювання з його зображенням служить оберегом від нечистої сили і нещасть. Він служить символом життєвої сили і благополуччя, уособлює життя.206c361be785a8246d7d9ec8b2c8574b Красиві жіночі татуювання: фото і значення малюнків на тілі, ескізи, тату зі змістом для дівчат

Вибираючи хрест як тату жінки часто віддають перевагу зображень з квітковими мотивами, щоб малюнок був не тільки красивим, але і підкреслював жіночність.

Лисиця

Татуювання у вигляді лисиці вказує на хитрість і яскравість дівчини, підкреслює її сексуальність. Такі дами безперешкодно йдуть до своєї мети, розраховуючи кожен свій крок. Крім цього, лисиця є символом непостійності і самомилування.

Лев

Зображення лева уособлює силу і велич, підкреслює лідерські якості. Люди з такою татуюванням розважливі, успішні і прямолінійні. Лев здавна вважався символом сонячної енергії та глави сім’ї. Подібні малюнки для татуювань дівчата вибирають вкрай рідко.

Лілія

Квітка символізує чистоту і милосердя дівчат, а його зображення часто вибирають непорочні представниці прекрасної статі. Лілія заряджає позитивною енергетикою, втілює благородство і жіночу красу.08b48684b38cd29814aeff83bec89db6 Красиві жіночі татуювання: фото і значення малюнків на тілі, ескізи, тату зі змістом для дівчат

Залежно від кольору на зображенні, дівчина може виділити різні риси свого характеру. Наприклад, жовта лілія вказує на неприступність, а рожева підкреслює ніжність.

Ловець снів

Зображення ловця снів виступає в якості татуювання-оберега. Серед його здібностей виділяють боротьбу з кошмарами і безсонням, а також позбавлення від злих духів. Такий малюнок здатний захистити свою власницю від усіх негативних впливів, а також вбереже від хвороб і підвищить впевненість у собі.

Медуза

Даний мешканець морських глибин, зображений на витонченому жіночому тілі, символізує мир і повну гармонію з оточуючим світом. Також така татуювання говорить про те, що необхідно постійно перебувати в русі, а не віддаватися течією життя.

Зазвичай дане зображення вибирають люди, що проживають близько до моря або пристрасно закохані в нього.

Місяць

Одне з найбільш популярних зображень серед дівчат, яке символізує загадковість, створюючи ще більш таємничий образ. Існує думка, що така татуювання притягує удачу до її власниці, а з настанням ночі допомагають стати більш чуттєвою.

Олень

Найчастіше представниці прекрасної статі віддають перевагу малюнкам з оленятком або самкою оленя, так як вони символізують жіночу грацію, ніжність і безпосередність. Олень – символ перемоги добра над злом, втілює справедливість, благородство і чистоту думок.

Орел

Татуювання орла здатна підкреслити сильні риси характеру у дівчат, такі як безстрашність, гордість і цілеспрямованість. Дана птах символізує свободу і повну незалежність, тому чудово підійде творчим особистостям, які прагнуть до самовдосконалення.

Перо

Малюнок пера з давніх пір вважається символом оновлення і періодичності життєвого циклу. Розкішні пір’я птахів завжди уособлювали родючість і зв’язок з природними силами. Таке просте зображення здатне виділити жіночу ніжність і граціозність.

Підкова

Підкова здавна була символом успіху і багатства, тому вважається, що татуювання з таким малюнком виконує роль талісмана. Її власниці завжди буде супроводжувати успіх і щастя.94b1f4bfe032bde3b7f167a27ce95d83 Красиві жіночі татуювання: фото і значення малюнків на тілі, ескізи, тату зі змістом для дівчат

Зображення підкови рогами вгору уособлює повну чашу, допомагає поліпшити фінансове становище. Якщо виріб набито рогами вниз, то воно здатне захистити людину від негараздів і хвороб.

Пантера

Пантера вважається негласним символом сексуальності і грації, тому таке зображення дуже популярне серед дівчат. Така татуювання уособлює жіноче підступництво, сильну енергетику і красу. Дана татуювання підкреслює такі якості дівчат як незалежність і цілеспрямованість.

Птиця

Тату з таким зображенням уособлює волелюбність і прагнення до самовдосконалення.

В залежність від обраної птиці, малюнок може говорити про сильний характер, вірності, щирості, чистоти і багато чому іншому. Розкриті крила символізують любов до життя, а переважання світлих відтінків говорить про світлих думках.

Троянда

До найбільш популярним значень татуювань з трояндою відносяться любов і краса. У залежності від кольору, зображення може купувати додаткове смислове навантаження. Приміром, жовта троянда символізує печаль, а чорна – втрату чи нещасну любов.9f84b5c6588d67f0a5caee5803662cd9 Красиві жіночі татуювання: фото і значення малюнків на тілі, ескізи, тату зі змістом для дівчат

Красива троянда з колючками, як на фото, робить жіночу татуювання втіленням сильного характеру, а також вказує на складнощі в життєвому шляху. Сплетення з таких квітів говорять про гармонію людини зі світом.

Риба

Зображення риби на жіночому тілі вказує на замкнутість характеру, а також може говорити про наявність сильних страхів. Якщо на малюнку присутні дві рибки, то це символізує гармонію і родючість, а татуювання у вигляді золотої рибки уособлює багатство і більшу тривалість життя.

Сакура

До основним значенням даної татуювання відносяться чистота і жіночність. Сакура не тільки підкреслює жіночу красу і привабливість, але і може вказувати на скорботу і швидкоплинність життя. У поєднанні з іншими малюнками здатна також вказувати на любов, ніжність і щастя.

Скорпіон

Татуювання зі скорпіоном у дівчат позначають повну незалежність і сталість у взаємовідносинах. Вони підкреслюють сильні риси характеру і несуть в собі великий заряд позитивної енергії. Також подібний малюнок вказує на відвагу і врівноваженість.

Сова

З давніх часів сова вважалась символом мудрості й розвиненою ерудиції. Такий малюнок підійде спокійним людям, що володіє розважливістю і спокоєм.

Серце

Дана татуювання є найбільш відомої і популярної серед дівчат. Серце у будь-яких народів світу символізує любов і романтичні відносини. На жіночому тілі таке зображення здатне підкреслити ніжність і влюбливість дівчини.

Стріла

Татуювання у вигляді стріли у дівчини уособлює цілеспрямованість, і допомагає підкреслити прямоту характеру. Також подібне зображення часто порівнюють зі стрілою купідона, приписуючи малюнку романтичне значення.

Тигр

Незалежно від статі, татуювання тигра уособлює силу і лідерські якості людини. Вона здатна підкреслити сміливість, хоробрість, а також вказати на агресивний характер.165aafababc28736cabe07aeb620ddb5 Красиві жіночі татуювання: фото і значення малюнків на тілі, ескізи, тату зі змістом для дівчат

Крім цього, зображення тигра підкреслює мудрість, а при наявності на малюнку дитинчат – материнство і тепло домашнього вогнища.

Якщо тварина відтворено з відкритою пащею, то це вказує на жіночу пристрасність і полум’яного.

Фенікс

Фенікс має здатність до відродження з попелу, тому татуювання з його зображенням символізують довголіття і початок нового життєвого етапу. Дана птах також уособлює вічність і безсмертя душі.

Квіти

Квіти є найбільш популярним символом жіночності. Вони символізують повний життєвий цикл від народження до згасання. Квіткові візерунки здатні підкреслити загадковість і глибину душі своєї власниці.

Черепаха

Татуювання з черепахою завжди асоціювалася з довголіттям, спокоєм і мудрістю. Таке зображення вказує на жіночу терплячість і стійкість характеру, здатність уникати неприємностей і постійний рух до заповітної мети.

Череп

Зображення черепа відноситься до натільною малюнкам з філософським значенням. Воно вказує на швидкоплинність життя, на її безперервний зв’язок зі смертю. До основним значенням даного зображення відносяться небезпеку і хаотичність. Існує думка, що натільний малюнок у вигляді черепа захищає азартних і ризикованих особистостей від смерті.

Код

Жіноча татуювання подібного виду, представлена на фото, служить гарним способом виділитися з сірої маси, а також може вказувати на порівняння людини з товаром.

При виборі даного зображення рекомендується пов’язувати його з важливими датами життя, відображаючи їх у вигляді цифр штрих-коду.

Якір

На тілі дівчини зображення якоря символізує спокій і терплячість. Також дана татуювання вказує на вірність у стосунках, здатність піти на жертви заради любові. Власниці такого малюнка вірять в добро і завжди шукають в інших людях позитивні якості.

Ящірка

Красиві жіночі татуювання (фото) з ящіркою уособлюють здатність підлаштовуватися під обставини, знаходити вихід з будь-якої ситуації.1a575051f430b3d6449542ed64fcd985 Красиві жіночі татуювання: фото і значення малюнків на тілі, ескізи, тату зі змістом для дівчат

За рахунок здібностей даної тварини малюнок також наділили такими значеннями як здатність до перевтілення, жертовність і активність.

На якому місці зробити тату?

Щоб правильно вибрати місце для татуювання, слід вирішити, чи повинен малюнок відкрито демонструвати оточуючим або його необхідно приховати від сторонніх очей.

Голова, обличчя, шия

Татуювання на даних частинах тіла буде привертати загальну увагу, її буде вкрай складно приховати. На наколки на обличчі і шиї в основному вирішуються екстравагантні люди, які не бояться осуду громадськості.

Спина

Спина чудово підходить як для великих натільних малюнків, так і невеликих візерунків, які можна легко сховати під одягом.

До найбільш популярних частин тіла для татуювань відносяться передпліччя і область попереку.

Груди, живіт

Невеликі наколки на жіночому животі виглядають привабливо і загадково. Найчастіше малюнки набиваються з однією з сторін або навколо пупка. При носінні вкорочених речей є можливість продемонструвати натільна прикраса, а за допомогою довгих речей – повністю сховати.

Великі татуювання ефектно виглядають на жіночих грудей, а також в області під грудиною.

Це можуть бути всілякі хитромудрі візерунки, або ціла картина з яскравим сюжетом. Особливою популярністю користуються татуювання в області грудей для маскування післяопераційних рубців.

Руки

Для невеликих і лаконічних наколок чудово підійде область зап’ястя. Татуювання на цьому місці не сильно кидаються в очі, а при необхідності їх з легкістю можна сховати під браслетом годин або прикрасами.efba86604f3c6026d66390cbdc8f32eb Красиві жіночі татуювання: фото і значення малюнків на тілі, ескізи, тату зі змістом для дівчат

Меншою популярністю серед дівчат користуються тату на біцепсі або всієї поверхні руки. Подібні зображення добре виглядають на спортивному статурі.

На інтимному місці

Татуювання на інтимної частини тіла максимально приховані від сторонніх очей, тому їм віддають перевагу дівчата, чия професійна діяльність забороняє носити натільні зображення. Невеликі візерунки витончено виглядають на центрі лобка, і допомагають замаскувати шрами.

Ноги, сідниці

Найчастіше дівчата вибирають в якості місць для татуювань щиколотки і ікри. У другому випадку є можливість робити симетричні малюнки на обох ногах, або набити витончений візерунок лише з одного боку.c13fd0107f01cf1cef285899d90ede26 Красиві жіночі татуювання: фото і значення малюнків на тілі, ескізи, тату зі змістом для дівчат

Для області сідниць чудово підходять великі візерунки, які переходять на зовнішню поверхню стегна. Такі красиві жіночі татуювання, розташовані на фото, допомагають візуально скоректувати фігуру і вигідно підкреслити достоїнства.

Також важливо не тільки підібрати малюнок і місце, де він буде розташований, але і вибрати професійного майстра, який проведе процедуру без ризику для здоров’я.

Відео про жіночих татуїровках

40 найкрасивіших жіночих татуювань:

Значення татуювань для жінок:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради