Юка: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома квітка

Юкка – невибаглива кімнатна рослина. Батьківщина квітки – Центральна Америка. Там його називають «деревом щастя». З юкою пов’язано чимало прикмет і забобонів. Рослина володіє потужною позитивною енергією, яка передається всім членам сім’ї.

a8b47136d0bba8a9906ac805e51c17b2 Юка: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома квітка

Загальні відомості про юкке

Неофіційна назва квітки – помилкова пальма. Його присутність створює будинку теплу екзотичну атмосферу.

Рослину можна вирощувати в домашніх умовах – воно непримхливе і невимоглива. Прекрасно живе в сухому повітрі звичайної, опалювальної в холодну пору року квартири. Зовні юкка схожа з драценою, і їх часто плутають.

Можна тримати юку будинку

Квітка благотворно впливає на серцево-судинну і дихальну системи організму. Тому тримати вдома юку не тільки можна, але і дуже корисно.

Властивості рослини:

 • притягує удачу;
 • сприяє заспокоєнню нервової системи;
 • зміцнює здоров’я;
 • нормалізує сон;
 • заліковує рани.

Квітка застосовується:

 • у медицині (його витяжка сприяє зниженню концентрації «поганого» холестерину в крові);
 • у дерматології (препарати, засновані на юкке, використовуються для лікування нейродерміту, червоного лишаю, псоріазу);
 • у косметології (в якості добавки для кремів і шампунів).

Юкка — дерево щастя. Коли обстановка в будинку налагоджується, настає час для покращення життєвих умов членів сім’ї.

Сприятлива енергія юки передається всім членам сім’ї. Припиняються скандали, аура житла очищається. Люди стають спокійнішими, врівноваженішими. Це відбувається за рахунок стабілізації функціонування нервової системи.

Прикмети про рослину

Стародавня легенда свідчить, що одного разу якийсь бідний юнак закохався у вродливу доньку місцевого багатія, і зважився попросити в батька її руки. Впливовий поміщик відповів, що віддасть дівчину в дружини тільки тоді, коли тростину, яку він на той момент тримав у руці, озеленится. З цими словами він віддав палицю біднякові.

Кілька днів тому юнак повернувся в будинок поміщика, принісши зазеленевшую тростина, яка виглядала як мініатюрна пальма. Він пояснив здивованому багатієві, що, отримавши таку відповідь, гірко плакав над палицею 5 днів і ночей поспіль. Омита сльозами закоханого, тростина перетворилася в квітку. Багатієві довелося стримати слово і віддати дочку в дружини юнакові. Тому вважається, що юка в будинку притягує щастя.

c640544f0e0bcb47d7097470d16b7b2a Юка: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома квітка

Хороші значення

Юку рекомендується ставити там, де регулярно розміщується велика кількість людей. Рослина надає благотворний вплив на загальну енергетику.

Хороші значення квітки:

 • допомагає знайти упевненість в собі;
 • сприяє збільшенню доходів (можна «селити» деревце в кутку робочого кабінету);
 • покращує роботу головного мозку (власник рослини набуває здатність креативно мислити, приймати нестандартні рішення);
 • допомагає знаходити компроміси;
 • сприяє виробленню комунікабельності;
 • підвищує увагу, благодатно впливає на пам’ять (якщо поставити горщик з квіткою в дитячу кімнату, то дитина «підтягнеться» у навчанні).

Погані знаки

Юка любить людину, але при деяких обставинах може і нашкодити. Не рекомендується тримати рослину в кімнаті тяжкохворого. Потужна енергетика квітки може погіршити ситуацію.

Не слід заводити юку молодій людині, яка ще не зустрів підходящу дівчину. В іншому випадку з ним відбудуться погані зміни. Вважається, що квітка негативно впливає на одинаків – незабаром вони набувають пристрасть до спиртних напоїв.

Якщо людина, що бажає придбати юку, тільки збирається вступити в шлюб, поспішати заводити рослина теж не варто. Краще дочекатися весілля, інакше союз не буде щасливим.

Пов’язані з рослиною забобони

Згідно з одним із переказів, у людини, закопав в горщик з квіткою кілька монет, покращиться матеріальне становище. Він завжди буде жити в достатку.

Ритуал з монетками бажано проводити в суботу, коли місяць збільшується. Саме в цей час спостерігається потужний сплеск позитивної енергії. Відбувається з’єднання між собою сонячної та місячної сил.

За належний догляд і добре ставлення юка віддячує сторицею. Будинок господарів квітки ніколи не покидає удача.

Не можна відмовляти того, хто просить відросток юки для дому. Інакше щастя піде, а матеріальне становище погіршиться. Квітка володіє специфічною енергією, яка вимагає безперешкодного поширення її «променів». Якщо людина спробує перешкодити цьому, рослина помститься йому.

a2ee4ea1fb61bc1ad4854d3dc57bdfc6 Юка: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома квітка

Значення по феншуй

Юкка – прекрасний помічник для зібраного і ділової людини. Згідно системі феншуй, життєвий цикл людей тісно взаємопов’язаний із зовнішнім світом.

Помилкова пальма здатна допомогти розв’язати заплутану проблему, розібратися в складній справі. Це відбувається з тієї причини, що завдяки квітці вивільняється позитивна внутрішня енергія людини.

Якщо рослина стоїть в кабінеті власника підприємства, то переговори будуть успішними. Керівнику вдасться підписати вигідний контракт, і досягти очікуваного результату.

Найкраще сила рослини проявляється тоді, коли воно цвіте. Великі, але ніжні суцвіття, що нагадують дзвіночки, покращують самопочуття, наповнюють людину енергією. Довгі, стрункі стовпчики тягнуться догори, сприяючи активізації космічних сил. В результаті очищається аура всього приміщення.

Юка цвіте тільки у відкритому грунті. Якщо помилкова пальма росте в горщику, то цвітіння спостерігається вкрай рідко.

fb0e113f6597a2efa80786772f2ceb37 Юка: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома квітка

Не рекомендується ставити горщик з рослиною в невеликому, темному приміщенні. Інакше воно швидко зачахне, також не любить безпорядку і хаотичності. Якщо в будинку присутній безсистемність, воно гине.

Якщо квітка захворює, це сигнал про те, що господарі роблять щось не те. Після виправлення ситуації юка одужує.

Тримати деревце потрібно в теплому, сонячному місці. Довге життя рослині можна забезпечити, регулярно поливаючи його і правильно доглядаючи за ним.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради