Красиві символи для ніка в Стиме. Які вибрати, як зробити в різних соц.мережах

Красиві і унікальні символи, використовувані для створення ників у Мережі, викликають складнощі у своєму застосуванні не тільки у початківців користувачів ПК, але й у досвідчених «юзерів» Інтернету.

Розуміння того, як правильно вибрати і написати запам’ятовується нікнейм, який буде не тільки актуальним для конкретної соціальної мережі, але і містити припустимі знаки, важливо, як людям, які проводять багато часу в «Инстаграме» і «Вконтакте», так і «Аватарии», а також «Стиме» — сервісі для поширення цифрових розробок.

Як вибрати і красиво написати нік

Нік являє собою вигадане ім’я, яке складається не тільки з букв, але і символів, що використовується людиною у віртуальному світі: для соціальних мереж, ігор, сервісів обміну файлами і так далі. Він повинен бути гарним і максимально доречним в конкретних обставинах.

45fe6abfd0b6abc51e7fa036b29425f5 Красиві символи для ніка в Стиме. Які вибрати, як зробити в різних соц.мережах

 

Наприклад, в «ігровому світі» актуальними будуть ніки, пов’язані з персонажами улюблених ігор (VED’MAK), «Инстаграме» вигадані імена краще за все пов’язувати з характеристиками користувача або характером його постів (MAMA_DVOINI).

Щоб не «злитися» з іншими користувачами Інтернету і не вдаватися до використання цифр в кінці вибраного ніка, необхідно:

 • додати своєму другого імені таємничість, здатну викликати інтерес з боку інших людей;
 • максимально охарактеризувати себе або свої переваги обраного нікнеймом;
 • зробити свій псевдонім запам’ятовується і креативним.

Перераховані вище рекомендації можна виконати, скориставшись одним з найбільш популярних способів створення віртуального імені для Інтернету.

4e60a50df5c4b0982b7ae6fb82995a56 Красиві символи для ніка в Стиме. Які вибрати, як зробити в різних соц.мережах

До них відносять:

 • Використання одиночних символів або цифр. За таким ім’ям зазвичай «шифрують» свої ініціали. Складність у даному випадку може полягати в обов’язкових умовах деяких сайтів на конкретну кількість символів у вигаданому ніку користувача (зазвичай 5-6).
 • Написання слів «навпаки». Такі «перевернуті ніки» — найбільш запам’ятовуються. Вони привертають увагу і викликають бажання у інших користувачів з’ясувати, яке слово було вихідним при створенні конкретного псевдоніма. Для додання ще більшої унікальності такі «перевертні» модифікують, додаючи букви, склади або символи.
 • Використання віддієслівних іменників. Цей метод є найбільш універсальним і підходить як для звичайних користувачів соціальних мереж, так і для «професіоналів» багатокористувацьких ігор або «Стима».
 • Де шукати символи для ників

  Недостатньо просто придумати незвичайну комбінацію букв і символів для свого віртуального імені, важливо також знати, де їх шукати на практиці. Найбільша різноманітність незвичайних значків можна знайти в меню Пуск або в програмі Microsoft Word.

  6af7d7bbc30b5bcef855442e4fc6fe02 Красиві символи для ніка в Стиме. Які вибрати, як зробити в різних соц.мережах

  Знайти на своєму пристрої згадані символи для створення псевдоніма можна кількома способами:

  У меню «Пуск»
 • Через пошук. Для цього необхідно зайти в меню «Пуск», знайти рядок «Пошук» і ввести без лапок фразу «таблиця символів».
 • Вручну. Для того, щоб самостійно знайти перелік символів, доступних для використання, необхідно зайти в меню «Пуск» на своєму ПК, далі знайти поле «Програми», зайти в пункт «Службові». В останній вкладці буде перебувати «Таблиця символів», з якої можна скопіювати вибраний символ для ніка.
 • У Microsoft Word У Microsoft Word, самої популярної програми для роботи з текстовими документами, знайти перелік незвичайних знаків для використання їх у своєму псевдонімі також можна кількома способами.

  Метод залежить від версії встановленої програми:

 • У новітніх версіях Office 2011 користувачеві слід клацнути кнопкою миші в тому місці, куди потрібно вставити символ. На стандартній панелі інструментів потрібно знайти пункт «Показати або приховати медиабраузер», де і буде міститися вкладка «Символи». Якщо в знайденому переліку відсутній бажаний значок рекомендується використовувати наступний алгоритм: Вставка – Символ – Додаткові символи – Символи.
 • У більш старих версіях Microsoft Word для пошуку унікальних символів використовуються 2 способи:
  • «Вставка» — «Додаткові символи» – «Символи»;
  • «Вставка» — «Додаткові символи» — «Спеціальні символи».

  Красиві символи для ніка, які можна знайти в Microsoft Word або меню «Пуск», різняться між собою. Для того, щоб вибрати найбільш підходящий і унікальний значок в кожному конкретному випадку слід для початку ознайомитися з усіма наявними переліками символів на пристрої.

  Створення ників у «Стиме»

  Стім найбільш часто використовується людьми для участі в багатокористувацьких онлайн-ігри, наприклад, «Доту». Щоб уникнути нетипових ситуацій, наприклад, «бана» або «кіка», гравцеві необхідно заздалегідь визначитися з сервером, на якому він планує проводити більшу частину часу. При відсутності можливості зробити це завчасно, слід віддати перевагу універсальним никам.

  Відео демонструє спосіб, з допомогою якого можна прикрасити свій нік:

  Такі варіанти псевдонімів зазвичай складаються з букв англійського алфавіту і унікальних значків.

  Не менш важливо для користувача також позначити ніком свою стать. Це мінімізує ймовірність виникнення незадоволеності з боку інших користувачів, ненавмисно обрали, наприклад, в свою команду дівчину з «чоловічим» псевдонімом.

  Офіційно заборонених символів для використання їх при створенні ників у «Стиме» немає. Гравцям дозволено замінювати звичайні букви значками, чергувати стандартні слова з мініатюрними картинками, що володіють власними значеннями і так далі.

  Красиві символи, які можна використовувати замість літер, у великій кількості знаходяться у відкритому доступі в Інтернеті. Щоб вставити вибраний значок у свій псевдонім «Стиме» необхідно скопіювати його, виділивши на сайті, і вставити правою кнопкою миші в рядку створення нікнейму. Досвідчені користувачі також використовують комбінації «гарячих клавіш».

  dd35199fc6974bbe5ac848f49ea64c16 Красиві символи для ніка в Стиме. Які вибрати, як зробити в різних соц.мережах

  Наприклад, при одночасному затисненні кнопок «ALT» і «3» можна урізноманітнити свій віртуальний псевдонім значком сердечка «?».

  Символи для ніка «Аватария»

  Аватария — це імітація реального світу у віртуальній площині. Користувачі ігри мають можливість самостійно придумати собі ім’я, вибрати зовнішність, знайомитися з цікавими людьми, знаходити друзів і т. д. В абсолютній більшості випадків модератори не пропускають нових гравців, якщо вони вибрали собі неунікальні ніки, наприклад, просто Аня або Михайло.

  Красиві символи для ніка «Аватарии» свідчать про багатої фантазії і нестандартному мисленні користувача. Такі риси характеру людини привернуть увагу з боку інших гравців, що збільшить його шанси знайти собі співрозмовника близького по духу.

  Знайти такі унікальні значки можна на ресурсах, що мають відношення до даного сервера.

  00aa3839a9895082f1c1e5839d624d1e Красиві символи для ніка в Стиме. Які вибрати, як зробити в різних соц.мережах

  Серед найбільш популярних з них: ?, ?, ?, ?, ?, ¤, ?. Також дуже часто при створенні ніка «Аватарии» використовуються символи, що ілюструють статеву належність людини — ? (чол.) і ? (жін.).

  Така тенденція поширена, оскільки, створюючи героя в грі, користувачеві необхідно не тільки вибрати йому гарне ім’я, зовнішність і образ майбутнього життя, але й підлогу, а гендерний символ псевдоніма не залишає питань у інших користувачів.

  Основне правило при створенні віртуального імені в «Аватарии» — не переборщити з кількістю символів, що зробить ім’я гравця нечитабельним, а значить не викличе інтересу з боку інших користувачів.

  Символи для ніка «Инстаграме»

  У 90% випадків ніки в «Инстаграме» являють собою унікальне поєднання слів, що не несе смислового навантаження або значущі виключно для самого користувача) або фразу, що характеризує тип профілю конкретної людини.

  Враховуючи те, що «Instagram» для сучасних людей є своєрідним щоденником думок» або публічним блогом, яскраво виражена спрямованість постів, оформлена в псевдонімі, вкрай необхідна для залучення «фоловерів».

  0620e59751fab72b53fb38fb214ece16 Красиві символи для ніка в Стиме. Які вибрати, як зробити в різних соц.мережахКрасиві символи для ніка можна знайти в звичайному Ворді або через меню Пуск

  Символи, використовувані з метою урізноманітнити або зробити віртуальне ім’я унікальним, можуть містити:

  • цифри (зазвичай дати народження близьких людей, родичів або самого користувача);
  • літери (наприклад, ініціали дітей, яким присвячено більшу кількість постів конкретного профілю).

  Заборонених символів у «Инстаграме» немає, проте кількість і вид значків, допустимих для їх включення до складу віртуальних імен, обмежений. За правилами «Инстаграма» до складу псевдоніма користувачів можуть входити тільки точка, цифра і нижнє підкреслення.

  Символи для ніка «ВКонтакте» та інших соцмережах

  «ВКонтакте», «Телеграм», «Однокласники», а також інші месенджери і соцмережі призначені, в першу чергу, для спілкування людей між собою, пошуку нових знайомих, а також для того, щоб ділитися інформацією з великою аудиторією (наприклад, просування інтернет-магазину, послуг з нарощування вій, пісень, музики власного виробництва і так далі).

  У зв’язку з цією особливістю найбільш часто серед віртуальних імен зустрічаються реальні прізвища та імена користувачів. Враховуючи велику кількість людей, зареєстрованих в рамках однієї соцмережі, сервіси «пропускають» однакові ніки.

  ba019c23c28520b7c22884c2a452ecc1 Красиві символи для ніка в Стиме. Які вибрати, як зробити в різних соц.мережах

  У прагненні зробити своє друге ім’я унікальним, люди використовують при його створенні різноманітні символи (заборонених значків для створення псевдоніма немає), що характеризують їх найкращим чином. Наприклад, якщо людина музикант, його нікнеймі часто буде присутній значок «?».

  Красиві символи для ніка в соц.мережах можна знайти у вільному доступі в Інтернеті, через меню «Пуск» або в передвстановленому Microsoft Word. Для цього достатньо скопіювати бажану картинку і вставити її в графу «Ім’я» та «Прізвище» при реєстрації на сервісі або після неї, у вкладці «Налаштування» (або «Редагування», в залежності від версії сайту).

  Найбільш часто зустрічаються: ? ? ? ? ? ? ? ? ( ° °) ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?.

  Красиві символи для прикраси ніка

  Для прикраси ніка можуть використовуватися символи різної спрямованості:

  • символи англійських букв;
  • китайські і японські ієрогліфи;
  • знаки стрілок;
  • смайлики;
  • бізнес значки;
  • квіти, зірочки, сердечка, сніжинки;
  • знаки погоди;
  • музичні символи;
  • валюти світу;
  • масті гральних карт, шахові фігури та корони;
  • геометричні фігури;
  • математичні знаки;
  • цифри;
  • орфографічні знаки;
  • сердечка і святкові смайлики;
  • спортивні символи.

  Вибирати їх необхідно з урахуванням характеру профілю та особливостей самого сервісу, на якому збирається проводити час користувач.

  Символи англійських букв для ніка

  Красиві символи для ніка, здатні замінити звичайні англійські літери – універсальний варіант. Такий прийом урізноманітнити псевдонім підійде як для гравців онлайн ігор в «Стиме», так і для користувачів соцмереж або месенджерів.

  Найпоширеніший варіант символів англійських букв передбачає схематичні зображення букв, створені різними шрифтами, різних розмірів, товщини промальовування, перевернуті, обведені і так далі:?????? s b d o.

  Кожна з букв також має декілька варіантів свого написання.

  Наприклад, англійська «t»: ? † T t ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?. Незважаючи на великий вибір способів написання звичних складових слова, рекомендується використовувати, максимум 3 символи – «замінника» в одному слові. В іншому випадку читання написаного викличе складнощі у інших користувачів і відштовхне потенційних співрозмовників або «колег» по грі.

  Китайські і японські ієрогліфи

  Китайські і японські ієрогліфи для включення до складу ніка зазвичай використовують люди, які прагнуть надати своєму псевдоніму таємничості. Максимальний інтерес викликають імена, що повністю складаються з таких символів. Незважаючи на поширеність ієрогліфів, підбирати такі значки слід з особливою ретельністю.

  64a01d6f3b65984b0d3d6f9ed713fddb Красиві символи для ніка в Стиме. Які вибрати, як зробити в різних соц.мережах

  Невірно вибраний символ може докорінно змінити зміст задуманої фрази.

  Не менш цікавим варіантом надати своєму віртуальному імені унікальність є включення окремих ієрогліфів між словами, написаними на рідній мові користувача. Такі символи зазвичай характеризують захоплення людини, його пріоритети в житті, рід діяльності або поточні інтереси: ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?.

  Потрібні символи для ніка китайською або японською мовою варто підбирати за допомогою онлайн перекладачів або словників.

  Знаки стрілець

  Знаки стрілець зазвичай обрамляють нік або розділяють фрази на слова. Такі символи мають велику кількість варіантів написання. Вони розрізняються не тільки своєю спрямованістю (вгору, вниз, вліво, вправо, по діагоналі, кругом і так далі), але і стилем шрифту, товщиною промальовування основних ліній і так далі.

  0dcba7c9caf790d7546d142b9b6c27e7 Красиві символи для ніка в Стиме. Які вибрати, як зробити в різних соц.мережах

  Стрілки найбільш доречно використовувати при створенні облікового запису в «Стиме», «Вконтакте» або «Однокласниках». Символів, використовуваних при створенні імен у Мережі досить багато.

  Смайлики

  Смайлики (намальовані особи, що виражають різні емоції) можна включати до складу нікнеймів при реєстрації на всіх розважальних порталах (якщо це не заборонено правилами сайту). Вони можуть являти собою кольорові картинки або бути складені вручну із стандартних знаків пунктуації.

  За допомогою смайликів можна висловити свій настрій або повідомити про свій поточний стан, наприклад, закоханості:?, ?, ?, ?, ?.

  Бізнес значки

  Бізнес значки зазвичай використовуються при створенні бізнес-аккаунта (комерційного акаунту), наприклад, в рамках соціальної мережі, з метою просування продукту. В абсолютній більшості випадків у комбінацію назв таких профілів входять: ? ? ? TM TM ! © ® ? ? ? ? ? ? ?.

  90e546dfa46f86a508359ff2deaf71a1 Красиві символи для ніка в Стиме. Які вибрати, як зробити в різних соц.мережах

  Такі символи не просто привернуть увагу до ніку, але і зроблять його унікальним.

  Квіти, зірочки, сердечка, сніжинки

  Квіти, зірочки, сердечка і сніжинки найбільш доречно використовувати при створенні облікового запису на неформальних сервісах, наприклад, в месенджерах або соцмережах. Вони в 90% випадків використовуються користувачами жіночої статі і допомагають їм охарактеризувати себе, як романтичну, чуттєву, ніжну натуру.

  Серед найбільш популярних символів: ? ? ??? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ?.

  Знаки погоди

  Знаки погоди в ніку можуть не тільки відображати час року, в яке був народжений власник конкретного облікового запису, але і символізувати його внутрішній стан. Наприклад, сніг може бути символом пустоти чи самотності, дощ – смуток, а сонце – стану щастя і прагнення до нових знайомств: ? ? ? ? ? ?? ? ? ?.

  Музичні символи

  Музичні символи доречно використовувати при створенні псевдоніма не тільки професійними музикантами, але і людьми, що люблять музику. Ноти, клавіші або мініатюрні картинки музичних інструментів ілюструють інтереси користувача, дозволяючи іншим з першого погляду зрозуміти, чим захоплюється людина, і чи буде їм цікаво з ним подальше спілкування.

  fd6b569ebe38ea2728ca819d869c1390 Красиві символи для ніка в Стиме. Які вибрати, як зробити в різних соц.мережах

  Прикладами таких значків є: ? ? ? ? ?.

  Валюти світу

  Символи валют світу зазвичай використовуються в ніках бізнес-акаунтів. Це практикується з метою додання унікальності другого імені в Інтернеті і демонстрації досвідченості і серйозності власників облікового запису. До таких відносяться піктограм: ¤, $, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ? ? ? ? K? та інші.

  Масті гральних карт, шахові фігури та корони

  Масті гральних карт, шахові фігури та корони доречні для використання у створенні псевдоніма, як в «ігровому світі», так і в соцмережах. Вони є уособленням креативності користувача, його азартності і любові до самого себе (при використанні корони в ніку).

  Варіантів написання таких символів безліч: ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?.

  Геометричні фігури

  Геометричні фігури – нейтральні символи, використовувані у створенні віртуальних імен на будь-яких сервісах. Вони роблять псевдонім унікальним, а також викликають інтерес з боку інших користувачів конкретного Інтернет – ресурсу. У 95% випадків в якості піктограм, які доповнюють псевдонім, зустрічаються: ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? .

  Математичні знаки

  Математичні символи виглядають незвично і дозволяють людині виділити свій нік серед інших. Такі знаки можуть бути намальовані вручну самим користувачем, взяті із стандартних програм, встановлених на ПК, а можуть бути запозичені на будь-якому сайті в Інтернеті.

  До таких відносяться:

  • Плюс: +
  • Мінус: ?
  • Знаки множення: ?, ? (в програмуванні також *)
  • Знаки ділення: :, ?, /, ?, ?
  • Знак рівності, наближеної рівності, нерівності: =, ?, ?
  • Знак пропорційності: ?
  • Дужки (для визначення порядку операцій і ін.): ( ), [ ], { },? ?
  • Знак тотожності: ?
  • Знаки порівняння: <, >, ?, ?, ?, ?
  • Знак порядку (тильда): ~
  • Знак плюс-мінус: ±
  • Знак кореня (радикал): ?
  • Факторіал: !
  • Знак інтеграла: ?
  • Знак зведення в ступінь: ^

  Цифри

  За допомогою цифр, створюють своєю комбінацією нікнейм користувача, зазвичай «шифрується» дата народження самої людини, її близьких людей або значимий для нього день. Ці символи можуть бути не тільки написані традиційним способом, але і представляти собою схематичні малюнки, римські цифри, дроби або числа усередині кола: ???? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? ? v????.

  Орфографічні знаки

  Орфографічні знаки можуть утворювати в результаті своїх комбінацій картинки, зрозумілі тільки автору нікнейму, а можуть розмежовувати слова, що входять до складу псевдоніма. Серед таких знаків найчастіше зустрічаються: “?” ? ? ” ? ? ? ? ?? ? ? ? ? .

  344337c241ef00b886f6205647a6b460 Красиві символи для ніка в Стиме. Які вибрати, як зробити в різних соц.мережах

  Такі символи універсальні і можна абсолютною більшістю Інтернет ресурсів.

  Сердечка і святкові смайлики

  Сердечка і святкові смайлики найбільш доречні в ніках соцмереж. З їх допомогою користувач може сповістити інших людей про майбутній важливу подію, святковому настрої, чуттєвості, емоційності або своєму темпераменті «веселуна». Існує велика кількість варіантів написання таких символів.

  Спортивні символи

  Спортивні символи у псевдонімах свідчать про захоплення свого власника і характеризують його як цілеспрямованого і сильної людини. Крім цього, вони також можуть бути використані в назвах бізнес-акаунтів, просувають спортивні товари або рекламують спортивні заходи.

  Різні символи

  Крім символів, що мають конкретне значення, що характеризує профіль користувача або соц.мереж з конкретної боку, існують значки, не несуть особливого сенсу, наприклад: ? ? ? ? ?. Використовувати їх при створенні псевдоніма в Мережі допустиме виключно на неформальному інтернет ресурсі.

  8c32e47f140468d32c803d32dc8b344d Красиві символи для ніка в Стиме. Які вибрати, як зробити в різних соц.мережах

  Красиві символи, які є частиною ніка, це не просто спосіб виділитися для самого користувача, але і можливість заявити про своє самопочуття, інтересах або майбутній важливу подію. У створенні псевдоніма слід дотримуватися міри і пам’ятати, що бажання зробити своє віртуальне ім’я унікальним шляхом додавання незвичайних значків, не повинно заважати іншим людям сприймати написане.

  Оформлення статті: Е. Чайкіна

  Корисний відео-ролик про красивих символах для ніка в соц. мережах

  Де взяти красиві символи і букви для ніка, можна дізнатися з цього відео:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради