Каре без чубка на середні волосся. Фото градуированное, видовжене, боб-каре. Кому йде, варіанти зачіски

В моді завжди залишається класика. Зачіска каре, виконана без чубка на середні волосся, являє собою стрижку, яка демонструє універсальність для різних випадків життя. Фотографії відображають її лаконічність і акуратність. З’явилася ця зачіска ще в стародавні часи, але до цих пір вона актуальна.

Технологія стрижки каре на середні волосся без чубчика

Послідовність виконання стрижки:

 • Для початку всі пасма діляться по зонам. З допомогою прямого проділу, що йде від середини лоба до середини потиличної частини голови.
 • Потім волосся відокремлюються перпендикулярно, від вуха до вуха. Вийшли 4 квадрати, які потрібно зафіксувати затискачами, щоб було зручно виконувати стрижку.
 • Важливим орієнтиром довжини зачіски можна назвати нижню пасмо в області потилиці. До решти волосся (рухатися до центру від потилиці) слід переходити тільки після роботи над нижньою частиною.
 • Кут відтяжки складає 0 градусів. Подальша пасмо волосся довше попередньої на пару мм.
 • Дії повторюються до тих пір, поки не буде досягнута лінія горизонтального проділу.
 • Тепер потрібно розділити волосся на бічні пасма. Щоб визначити необхідну точку відліку, нижня пасмо над вухом підрізається до контрольного рівня довжини з боків. Порядок дій колишній, тільки захоплювати чергову частину волосся потрібно у вертикальному положенні.
 • У цій частині роботи важливо, щоб зберігалася симетричність довжин. Для цього час від часу майстер перевіряє з 2-х сторін рівні. Кожна попередня пасмо волосся повинна частково перекриватися подальшою.
 • Каре без чубка на середні волосся (фото цієї стрижки здатне показати, наскільки вона акуратна і відповідає сучасним реаліям) виконати нескладно навіть починаючому майстрові.

  До основних секретів добре виконаної стрижки відносяться:

  • пошарова філіровка повинна виконуватися спеціальними ножицями, а щоб все зробити правильно, ними потрібно працювати, тримаючи під кутом 45 градусів до пасом;
  • завдяки подовженню пасм, потім можна акуратно підігнути всередину волосся;
  • подальша укладання буде не такою проблематичною; іноді майстер робить таким чином: верхні локони відокремлює і заколює, а нижні филирует на висоту близько 4 див.

  9dbb1e9667ef49da286324b79e27180e Каре без чубка на середні волосся. Фото градуированное, видовжене, боб каре. Кому йде, варіанти зачіски

  Так виходить класичне каре на волоссі різних довжин. Якщо потрібно формування чубчика, не потрібно нічого змінювати в порядку дій. Це буде остаточний штрих до зачіски.

  Види каре по техніці виконання стрижки

  В залежності від виконання стрижки, зачіски мають деякі відмінності один від одного. Стиліст допомагає визначитися з вибором.

  Класичне каре

  Це стрижка на короткі або середньої довжини волосся або без чубчика з проділом, або з прямою чубчиком. Зазвичай подібна класика вибирається для рівних волосся. Але останнім часом жінки споруджують красиві хвилі або підкручують локони всередину, щоб створити новий образ.

  8605e22531b3d7cf79d21c593dcda923 Каре без чубка на середні волосся. Фото градуированное, видовжене, боб каре. Кому йде, варіанти зачіски

  Каре без чубка на середні волосся (фото може переконати жінку зробити вибір у бік саме цієї зачіски) у класичному стилі найбільше підходить жінкам з овальним обличчям. Стилісти підберуть таку зачіску під будь-який тип особи, щоб приховати недоліки у зовнішності (наприклад, широкий лоб або вузьке підборіддя).

  Недоліки в зовнішності Як їх приховати
  Дуже витягнуте обличчя Пасма нижче підборіддя і підкручені всередину
  Товста шия або з в’ялою шкірою Подовжене каре до плечей
  Широкі вилиці Довгими пасмами у особи
  Різкі риси обличчя Об’єм і пишність зачіски

  Видовжене

  До особливостей подібної зачіски, затребуваною серед жінок середнього віку і молоді, відносяться наступні:

  • контури позначені досить чітко;
  • волосся лягають по обидві сторони голови через проділ;
  • між потилицею і передніми пасмами існує плавний перехід.

  6d7b9112629cc944ddcb407c42e83d69 Каре без чубка на середні волосся. Фото градуированное, видовжене, боб каре. Кому йде, варіанти зачіски

  Від класики така укладання відрізняється не тільки довжиною, але і можливістю варіювання форми без зміни змісту. Деяким жінкам подобається оформлення кінчиків волосся у вигляді асиметричних ліній, філірувати їх або яскраво фарбувати, щоб підкреслити свою індивідуальність.

  До головного перевазі подовженого каре можна віднести можливість вибрати свою форму і зберігати довжину.

  Це зручно для тих жінок, які поки не готові кардинально змінити свою зовнішність. Багатьом стрижок необхідна коригування після відростання волосся. У цьому випадку завдяки відросло довгим пасмам зачіска буде виглядати набагато цікавіше.

  Доглядати за такою укладанням нескладно: волосся середньої довжини легко миються, розчісується і менше січеться. Ця стрижка універсальна: підійде і до виходу в світ, і до відвідування тренажерного залу. Вона буде чудово виглядати з будь-якими видами фарбування – і однотонними, і градуйованими (мелірування, подвійні).

  На ніжці

  Відміну від класичного каре в тому, що в потиличній частині короткі локони, вони плавно переходять в локони достовірніше. Вона освіжає звичайне каре, додаючи в оновлений образ свіжість.

  5130b3b9496a409652b8e0e3f542161a Каре без чубка на середні волосся. Фото градуированное, видовжене, боб каре. Кому йде, варіанти зачіски

  У класичного каре на ніжці мисик виділяється чітко, зріз зроблений рівно і чітко, завдяки чому і можна побачити саму ніжку. Більшість перукарів часто роблять плавний перехід для пом’якшення такої стрижки.

  Переваги стрижки Недоліки стрижки
  • Відкривається обличчя і шия, завдяки чому образ стає більш виразним.
  • Візуально локони робляться гущі.
  • Це омолоджуюча стрижка, з-за чого вона рекомендована жінкам у віці 40+
  • З-за великої кількості різновидів стрижка підійде до будь-якій формі обличчя.
  • Легко укладати
  • Техніка стрижки досить складна, тому потрібно звертатися тільки до хорошого майстра.
  • Стрижку потрібно весь час оновлювати, інакше вона втратить форму і не буде виглядати настільки виграшно

  Боб

  Це універсальна зачіска, яка буде чудово виглядати на будь-яких волоссі. На середніх волоссі представляє зручний варіант: вона зробить жіночий образ модним і стильним, а завдяки простій укладанні жінки щоранку витрачати менше часу, збираючись на роботу.

  e2678cdaa6f0406f138ea1b165cd5d59 Каре без чубка на середні волосся. Фото градуированное, видовжене, боб каре. Кому йде, варіанти зачіски

  Останнім часом ультрамодним вибором стало асиметричне боб-каре. Сміливим жінкам стилісти радять перефарбовувати волосся в незвичний колір. Якщо у жінки волосся кучеряве, або вони створюють легкі завитки, боб-каре — стрижка, яка максимально підійде в цій ситуації.

  У класичного боб-каре майстер може створити різну довжину пасом, що знаходяться спереду.

  Часто таку класику з’єднують з багатошаровим виглядом, причому, ступеневу стрижку виконує стрижка каскад. Для дівчат з круглим обличчям ідеальної буде як раз стрижка боб-каре без чубчика, яка закриває обличчя трохи більше, завдяки чому візуально воно виглядає більш круглим.

  Градуированное

  Стрижку прийнято робити на трохи вологе волосся. Потиличну частину голови потрібно умовно розділити на 5 рівнів стрижки по горизонталі. Як правило, найвища точка — 2,5 см від кінчиків вух.

  52f48dd5be698a82af717456b2b95313 Каре без чубка на середні волосся. Фото градуированное, видовжене, боб каре. Кому йде, варіанти зачіскиГрадуированное каре без чубка на середні волосся дуже ефектно виглядають на фото, тому воно відмінно підходить дівчатам, регулярно бере участь у зйомках.

  Коли прядки закріплено зверху, майстер починає з краю стригти. Зазвичай — з потилиці: чим ближче до центральної частини, бічні пасма, тим вони повинні бути довшими локонів, що ростуть на потилиці. Кожне пасмо майстер зістригає під гострим кутом до верху. Після закінчення роботи волосся слід укласти. Повинна вийти гладка структура, переходить від прядок коротких до довгих.

  Каре без чубка на середні волосся, фото якої відображає довжину волосся ззаду і з боків голови, перукарі виконують саме таким чином.

  Форма зачіски виходить за рахунок сходинок, які були виконані технікою накладання. Верхні пасма зазвичай коротше, ніж нижні. Кінці зрізів майстер повинен обробити філірувальними ножицями. Подібна техніка стрижки підійде для будь-якого типу особи, до волосся прямим, кучерявим і хвилястим.

  Косе

  Таке каре воліють багато провідні топ-моделі. Перед тим, як ставити перед перукарем завдання зробити собі таку ж зачіску, як у кумира, слід вивчити особливості власного обличчя, щоб досягти максимальної ефективності. Наприклад, для того щоб приховати підборіддя квадратної форми, можна робити косе каре.

  Подвійне

  Подвійне каре прийнято вважати найбільш модним з усіх видів такої зачіски. Майстер робить на волоссі 2 несхожих один на одного шару, кінчики в них проходять обробку в техніці градуювання. Підійде для тих, у кого тонке волосся, тому що з-за верхнього шару така зачіска виглядає дуже об’ємної. Коли жіночі локони важкі і досить густі, майстру доведеться робити глибоку філіровку.

  af7e9e1e477f7dd26bf634a060363182 Каре без чубка на середні волосся. Фото градуированное, видовжене, боб каре. Кому йде, варіанти зачіски

  Стилістами така зачіска була отримана експериментальним шляхом.

  Ті жінки, які віддають перевагу яскравий образ, фарбують верхню і нижню частини волосся в різні кольори. Таким чином виходить досить ефектний контраст.

  У питанні укладання такий вид каре — найскладніший. Зачіску потрібно укладати щодня, стайлінгових засобів буде потрібно дуже багато. Якщо у жінки мало часу на створення зачіски в домашніх умовах, або вона не любить лаки і пінки для волосся, таку стрижку робити не рекомендується.

  Французьке

  У французького каре увага акцентується на жіночності, воно здатне підкреслити привабливість обличчя будь-якого виду. Важлива особливості стрижки — легка структура, забезпечена рваними пасмами, і багатошаровість.

  6b322a3a9ac1e6f92c396eaa584c10b0 Каре без чубка на середні волосся. Фото градуированное, видовжене, боб каре. Кому йде, варіанти зачіски

  Маківка в цьому варіанті зачіски підстригається коротко, а на потиличній частині волосся однієї довжини.

  Довжину можна вибрати довільну, це залежить від того, що віддають перевагу жінки. Є як ультракороткий варіанти стрижки, так і її довгий варіант. Хоча виглядають вони добре, ідеальний вибір — виконаний на волоссі середньої довжини, оскільки з ним можливо зробити багато різноманітних укладок.

  Об’ємне

  Каре на середніх волоссі, виконане без чубчика (фото покаже результат роботи стиліста) підійде тим, у кого тонке волосся. Оскільки каре виходить об’ємним, ідеї про отримання пишної зачіски стають реальними.

  Крім градуювання, значна роль у такій зачісці належить і укладанні прядок. Таке каре підійде жінкам з кучериками: зачіска буде готова лише після декількох помахів звичайної гребінцем. Дівчата з гладкими волоссям в менш виграшній ситуації: їм треба користуватися, наприклад, бігуді.

  45cff7b84d84f830e12a18518d5b6ec2 Каре без чубка на середні волосся. Фото градуированное, видовжене, боб каре. Кому йде, варіанти зачіски

  Для того, щоб таке каре було ще красивіше, допустимо робити фарбування в декількох варіантах — омбре, балаяж або сомбре.

  Асиметричне

  Таку стрижку реально дізнатися за чіткими контурами і точним зрізах. Роблять її і зовсім короткі локони, і на середні. Завдяки такій стрижці особа піддається швидкій корекції з часткою екстравагантності.

  Раніше було прийнято вважати, що асиметрія — доля тих, у кого ідеально пряме волосся. Але сьогодні навіть ті, у кого на голові маленькі локони, можуть зробити таку зачіску.

  84f13bb8774d8ce883811481f3d6d3b3 Каре без чубка на середні волосся. Фото градуированное, видовжене, боб каре. Кому йде, варіанти зачіски

  Стрижка каре без чубка на середніх волоссі може бути виконана в різних варіантах. Фотографії здатні відобразити всю красу будь-якого. Максимально підійде стрижка для власниць правильних рис обличчя, яка підкреслить їх красу.

  А розташування проділу вибирається, враховуючи індивідуальні переваги. Він може розташовуватися посередині, збоку, бути косим або прямим. Різноманітність зачісок досягається варіаціями верхніх і нижніх ярусів стрижки, перепади між якими можуть бути досить істотними або, навпаки, незначними.

  Відео по виконанню каре без чубка на середні волосся

  Як виконати каре без чубчика:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради