Темне мелірування на темне волосся, короткі і довгі локони без освітлення. Фото варіантів і як зробити фарбування

Темне колорування та мелірування прекрасно підійде тим жінкам, які не хочуть кардинально міняти імідж, адже таке фарбування на темне волосся внесе родзинку в образ.

Сучасні методики колористики дозволяють брюнеткам не псувати локони, повністю перефарбовувавши їх в білий колір. В останні роки мода пропагує натуральність, тому нові способи мелірування зможуть тільки підкреслити красу волосся.

Яку техніку мелірування вибрати

На темній базі волосся за рахунок колірного контрасту мелірування виглядає оригінально. Брюнеткам рекомендується звернути увагу на такі сучасні техніки як шатуш, омбре, балаяж і бразильське мелірування. Мелірування не має на увазі під собою кардинальної зміни іміджу, тому підійде тим дівчатам, які не готові повністю поміняти свій природний колір.

Класичне мелірування темним кольором на темні волосся

Для тих, хто хоче поекспериментувати з кольором локонів, але не готовий до глобальних змін, варто звернути увагу на темний мелірування на темне волосся з м’якими переходами відтінків. Таке фарбування дозволяє додати зачісці візуальний об’єм. Процес фарбування схожий зі звичайним каліфорнійським меліруванням.0e27201a3b9989b7d3b492a8818efd21 Темне мелірування на темне волосся, короткі і довгі локони без освітлення. Фото варіантів і як зробити фарбування

Фарбування має кілька плюсів:

 • не пошкоджує волосся;
 • при правильному підборі кольору підкреслює красу і овал обличчя;
 • підходить для будь-якої довжини волосся.

Фахівці часто вибирають коньячні, кавові, бежеві і світло-каштанові відтінки для створення контрасту на полотні волосся.

Брондірованіе

Багатоступінчасте темне мелірування чудово підійде на темні пасма, а також підкреслить у всій красі волосся і зовнішність їх власниці. Щоб внести в натуральний колір волосся природні відблиски, колористи використовують легкі тонуючі фарби. Темне брондірованіе може бути холодного або теплого відтінку залежно від типажу зовнішності клієнтки.471b03f3fe1d581968df425edf028a83 Темне мелірування на темне волосся, короткі і довгі локони без освітлення. Фото варіантів і як зробити фарбування

Не можна не помітити великий плюс такої фарбування – маскування сивини за допомогою щадного барвника і збереження натурального кольору більшої маси волосся. При такому фарбуванні зазвичай задіяні кілька відтінків, які незначно відрізняються один від одного. Для створення контрасту видимого зона біля коренів завжди повинна бути самою темною, а у кінчиків більш світлою.

Зональне мелірування

Один з найбільш щадних способів фарбування, коли освітлення піддається тільки верхня частина волосся, а нижня залишається недоторканою. Також темна зональна мелірування підходить тим жінкам, у яких вже встигла проявитися сивина. Даний спосіб допомагає максимально зберегти якість пасм і освіжити образ.

Майстер виділяє деякі прийшовши з верхньої частини волосся, а також особи, і забарвлює їх в природні коньячні, шоколадні або горіхові відтінки, які на один тон або півтон світліше природного. Таким чином, можна досягти зміни іміджу, не змінюючи кардинально колір волосся.

Омбре

У 2018 році дана техніка трохи модернізувалася і до контрастному омбре приєдналося темне для брюнеток, які не хочуть повністю піддавати свої локони зміни кольору. Ombre Hair Color допоможе зберегти волосся і скоротить відвідування салону, так як не вимагає фарбування кореневої зони.ce6912439c0e3ac8e75a52bda12d155b Темне мелірування на темне волосся, короткі і довгі локони без освітлення. Фото варіантів і як зробити фарбування

Шатенкам і брюнеткам омбре допоможе додати стильні акценти за рахунок створення плавного природного контрасту між натуральними та фарбованим волоссям. Розтяжка тони зазвичай здійснюється за допомогою щадних барвників, незначно відрізняються за кольором від цього кольору волосся.

Якщо хочеться поекспериментувати з модними кавовими і попелясто-русявим відтінками, не втрачаючи власний колір, омбре буде ідеальним варіантом.

Колорування

Досить складна техніка, що вимагає втручання досвідченого колориста. На темному волоссі можна створити фарбування з досягненням ефекту відблисків, задіявши при цьому кілька темних відтінків, від 2 до 10. Саме при такій фарбування можна розбавити природний тон кількома модними відтінками.06c950ecffa04c86d41a9b7b362b10bb Темне мелірування на темне волосся, короткі і довгі локони без освітлення. Фото варіантів і як зробити фарбування

Брюнеткам з холодним кольоротипом варто звернути увагу на морозно-каштанові, кавові і русяве кольору. Дівчатам зі світлою кольоротипом зовнішності підійдуть карамельні, русо-золотисті, горіхові тонуючі фарбники.

Каліфорнійське мелірування

Сучасна техніка фарбування, яка не втрачає своєї актуальності в новому сезоні за рахунок нової модернізації – темних прядок замість звичних світлих. За основу береться звичайне класичне тонування, але більш м’яке за рахунок сучасних барвників темних відтінків.

Найскладніше в цій техніці — підбір правильного тону фарби до певного кольоротипу. Природний темний відтінок може допомогти створити цікаві контрасти, якщо з ним грамотно поєднувати кавові, карамельні і темно-каштанові барвники.

Балаяж

Для тих, хто хоче змінити імідж в 2018 році, стилісти спеціально придумали нову техніку балаяж на темне волосся, таке незвичайне темне мелірування доведеться за смаком брюнеткам, які не хочуть повністю зафарбовувати свій природний колір. Маківка зазвичай не порушується при виконанні цієї техніки, а кінці волосся стають світліше на кілька тонів.2db7986e4b3abb9d49bf9d4318db7fa7 Темне мелірування на темне волосся, короткі і довгі локони без освітлення. Фото варіантів і як зробити фарбування

Майстер при фарбуванні дотримується основного кольору волосся, надаючи нові кольори тільки окремих пасм. Головна хитрість фарбування – градієнтний перехід від одного відтінку до іншого. Шанувальниці натуральності однозначно оцінять таке темне мелірування, при якому волосся не будуть виглядати забарвленими.

Діагональне мелірування

Особливість цієї техніки полягає в підборі досить яскравих натуральних відтінків, які будуть відрізнятися в основній масі волосся. Також діагональне мелірування виконується на волоссі не горизонтально, а вертикально і під кутом. На темному волоссі можна використовувати відтінки, які дещо темніше натурального кольору або бежеві тони приглушені.

Бликующее мелірування

Відблиски на волоссі здійснюються кількома техніками, наприклад окремими мазками пензлем або плавним переходом від одного відтінку до іншого. Таке багатогранне фарбування підходить брюнеткам, так як при поєднанні темних кольорів можна досягти гарного ефекту, який буде особливо помітний при штучному освітленні.

Карамельні, мідні, кавові, коричні відблиски створять між собою неймовірну гру відтінків.

Шатуш

Коли мова заходить про темне колорування або мелірування, то фахівці рекомендують звернути увагу на техніку «шатуш» яка ідеально підійде на темне волосся. Забарвлюючи волосся таким способом, колорист створює ефект вигорілих на сонці прядок. Темний шатуш виконується в більш стриманих кольорах, ніж у світлих.83387451128de9395cc2d69df2810f9c Темне мелірування на темне волосся, короткі і довгі локони без освітлення. Фото варіантів і як зробити фарбування

Така техніка допоможе внести брюнетці свіжість в образ і новизну. Шатуш візуально робить волосся об’ємними і додає колір багатогранний модний перелив. Для виконання шатуша потрібно чітко дотримуватися техніку нанесення фарбувального складу по горизонталі.

Зворотне мелірування

Найчастіше таке фарбування перукарі використовують в тих випадках, коли волосся клієнтки піддавалися частого освітлення. Таке поступове м’яке фарбування проводиться для поступового повернення у природний темний колір. На голові виділяються деякі прядки і забарвлюються в максимально близькі відтінки до натурального тону.

Також локони можна фарбувати в модні кавові, каштанові, карамельні кольору. При відростанні волосся кордону з пофарбованими будуть практично непомітні. Зворотне мелірування застосовується при невдалому фарбуванні і складається з простих кроків, аналогічних класичної мелировке.

Мажиконтраст

Створення контрастів за допомогою різних відтінків відноситься до даної техніки. Цікавий результат буде помітний як на довгих, так і на короткому волоссі. При виконанні беруться досить широкі пасма, які забарвлюються в різні тони або півтони. Особливо красиво мажиконтраст буде передаватися на темних і каштанових волосся.c318a51c2ef896eac894e988413e90fd Темне мелірування на темне волосся, короткі і довгі локони без освітлення. Фото варіантів і як зробити фарбування

Таке оригінальне поєднання відтінків допоможе внести в зачіску індивідуальність, при цьому не потрібно повністю фарбувати волосся.

Бразильське мелірування

Щоб зробити образ яскравим і виразним, не використовуючи при цьому «кричущих» відтінків, можна вдатися до мелірування по-бразильськи. Таке фарбування зручно для тих жінок, які не люблять часто відвідувати салон, щоб оновити колір. Рекомендується для мелірування темно-русявого волосся.

Процедуру можна проводити для тих, хто пофарбований хною або басмою. В інших випадках зачіска з таким фарбуванням буде виглядати природно. Завдання майстра не змінити натуральний колір волосся, а підкреслити його 4-5 іншими близькими за кольором відтінками. Спосіб здійснюється мелірування на фольгу, щоб ефект був як можна більш рівномірний.

Особливості мелірування короткого волосся

Короткі стрижки нескладно оновити за допомогою нових модних технік мелірування.

Таке забарвлення може допомогти в деяких моментах:

 • згладити грубі риси обличчя;
 • надати зачісці об’єм;
 • підкреслити стрижку;
 • відтінити натуральний відтінок волосся.

Мелірування на коротких волоссі чудово допомагає замаскувати сивину, яка практично не буде кидатися в очі за рахунок гри кольору.

Тонкощі мелірування чорних волосся

Якщо волосся дівчини пофарбовані в чорний колір, то постає питання, чи варто їх мелировать. На думку фахівців, це згубна процедура. Але при щадному мелірованії все-таки є можливість зберегти якість волосся, якщо до процедури вони були в хорошому стані. Навіть натуральні чорні пасма іноді вимагають попереднього освітлення перед фарбуванням до коричневі відтінки.

Часте чи рідке: як визначитися?

Тут дуже важливо враховувати стан і тип волосся. Рідкісне мелірування можна рекомендувати тим, хто має густі та пишні волосся. Саме в цьому випадку таке фарбування підкреслить натуральний колір. Часта мелірування підійде для тонких прядок, допомагаючи створити ефект об’єму.

Техніка нанесення мелірування

Виконання фарбування на фольгу вважається класичним варіантом. В останні роки були створені кілька нових технік, включаючи горизонтальне.

Але для того щоб самостійно зробити мелірування будинку, існують деякі рекомендації:

 • Ширина пасом, які будуть піддаватися фарбуванню, повинна становити не менш 10 мм.
 • Для досягнення однорідного кольору потрібно фарбувати волосся швидким темпом.
 • Руху пензликом повинні бути легкими, мазки фарбою створюються недбало.
 • Не рекомендується перетримувати розчин на волоссі.
 • За допомогою шапочки

  Для тих, хто виконує мелірування будинку, спосіб з шапочкою є найбільш простім. Такий аксесуар для самостійної фарбування можна придбати в магазині з побутовою хімією, але зручніше буде придбати комплект з фарбувальною барвником, рукавичками і бальзамом.

  bf0e84bc51d58a8aa4455355c75f46e3 Темне мелірування на темне волосся, короткі і довгі локони без освітлення. Фото варіантів і як зробити фарбуванняТемне мелірування на темне волосся зручно виконувати за допомогою спеціальної шапочки.

  У такій шапці є дірочки, через які витягуються пасма, що піддаються фарбуванню. Можна самостійно регулювати частоту мелировки, використовуючи кожну дірочку або їх частину.

  За допомогою фольги

  Таким способом багато вдало приховують сивину, не завдаючи шкоди волоссю. Фольгу розрізають на велику кількість смужок. З одного краю фольгу слід підігнути, тим самим зробивши кишеньку, який захистить шкіру і речі від барвника. Ширина смужки обчислюється з ширини пасма, помноженої на 4.

  Виконувати техніку починають з потилиці, там, де волосся темніше основної маси.

  На темних локонах складу треба тримати до 40 хвилин, а на світлих 10-15. Фарбування на темне волосся стало одним з найпопулярніших в 2017-2018, особливо можна виділити темне колорування, балаяж і бразильське мелірування.461f68db29dde6bbd3b6a510a8b347f6 Темне мелірування на темне волосся, короткі і довгі локони без освітлення. Фото варіантів і як зробити фарбування

  Стилісти придумують нові техніки і технології нанесення фарб спеціально для темноволосих жінок, які хочуть підкреслити красу і глибину свого кольору волосся при цьому, не зафарбовуючи його повністю. Це були самі трендові техніки фарбування на темні локони, які ще не один сезон будуть залишатися на піку популярності.

  Відео про мелірованії для темного волосся

  Кращі ідеї мелірування для темного волосся:

  Фотографії результатів мелірування:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради